Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέο iPhone και iPad στα μέσα του 2013 (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
43 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/11/2012 - 10:35


Δημοσίευμα των Digitimes αναφέρει ότι η Apple ετοιμάζεται να κυκλοφορήσει νέα iPad και iPhone στα μέσα του 2013 χωρίς, όμως, να δίνεται κάποιο συγκεκριμένο χρονικό πλαίσιο. «Η Apple αναμένεται να παρουσιάσει τα επόμενης γενιάς iPad και iPhone στα μέσα του 2013, αυξάνοντας τη ζήτηση σε τηλεπικοινωνιακά τσιπ το δεύτερο μισό του πρώτου τριμήνου. Οι παραγγελίες εξαρτημάτων από την Apple, οι οποίες έφτασαν σε μεγάλα ύψη λίγο πριν την κυκλοφορία του iPhone 5, θα ανέβουν και πάλι μεταξύ του Μαρτίου και Απριλίου».

Αναρτημένη εικόνα


Οι Digitimes έχουν ανάμεικτο ιστορικό πρόβλεψης κυκλοφορίας νέων προϊόντων της Apple αν και σωστά είχαν επισημάνει νέο iPad 4 για τον Οκτώβρη πριν λίγους μήνες. Δεν αποκλείουμε τίποτα σε αυτό το σημείο αλλά μια κυκλοφορία νέων iPhone και iPad νωρίτερα από το αναμενόμενο θα παράγει αρκετές διαρροές μέσα στους επόμενους μήνες, οπότε θα ξέρουμε σίγουρα περισσότερα.


[via MacRumors]

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 20/11/2012 - 10:36

εγω το πιστευω.. οτι να ναι

#3   gustavo

gustavo

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 20/11/2012 - 10:50

Η apple άρχισε να καταλαβαίνει (θέλω να πιστεύω) ότι ξεμένει πολύ πίσω από τον ανταγωνισμό. Το iOS την κρατά ακόμη ζωντανή, αλλά όχι για πολύ καιρό αν δε προχωρήσει σε δραστικές αλλαγές. Σύντομα στην αγορά θα εμφανιστούν οι οθόνες 5 ιντσών 1080p ανάλυσης και κανείς δεν θα ενδιαφέρεται για κάτι χαμηλότερο.

#4   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:03

Μετα τις πρόσφατες κινήσεις της apple , μπορούμε πλέον να ισχυριστούμε ότι είναι η χαρα του μεταχειρισμενου...

Ευτυχώς υπάρχουν άφθονοι πελάτες που δεν αντέχουν λεπτό χωρίς το τελευταίο gadget κι έτσι όλο και κάποιο απο τα αναχρονιστικα και ξεπερασμένα iDevices με διάρκεια ζωής 6-7 μηνών γίνεται διαθέσιμο σε συμφερουσα τιμή για τον αδαη χρήστη.

#5   GeroStef

GeroStef

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:09

Μετά το άκρως επαναστατικό iPhone 5 ετοιμάζεται ο διάδοχός του!!!

#6   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:16

το 2013 δε θα εβγαινε αλλωστε νεο iphone και ipad? το περιμενε κανεις για 2014?.... :S ενταξει, τωρα αν βγει ιουλιο και δε βγει οκτωβριο μικρο το κακο....σιγα τη διαφορα...

Η apple άρχισε να καταλαβαίνει (θέλω να πιστεύω) ότι ξεμένει πολύ πίσω από τον ανταγωνισμό. Το iOS την κρατά ακόμη ζωντανή, αλλά όχι για πολύ καιρό αν δε προχωρήσει σε δραστικές αλλαγές. Σύντομα στην αγορά θα εμφανιστούν οι οθόνες 5 ιντσών 1080p ανάλυσης και κανείς δεν θα ενδιαφέρεται για κάτι χαμηλότερο.


υπερβολη φιλε...5 ιντσες...............ειναι ετσι κι αλλιως αστειο...προσωπικα και 4.3 εμενα μου φαινονται πολλες...εχωντας και ενα desire hd μπορω να σου πω οτι δεν ειναι βολικο.........

#7   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:21

Αν κάτσει κανείς με την οθονάρα ενός S3 για παραπάνω από 1 μήνα και μετά καταφέρει να ξαναδουλέψει σε οποιοδήποτε iPhone, του φιλάω το χέρι.


Πολύ δύσκολο...

#8   MixalhsHe

MixalhsHe

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Playstation 4

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:22

Ωραια θα πεσει πανω στην επιδοτηση μου :)

#9   vmhawk77

vmhawk77

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:30

Ενταξει παιδια νομιζω οτι αρχισζουμε και το χανουμε το "κορμι". απο τις 3.5" που ειμασταν ολοι ευχαριστημενοι, πηγαμε στις 4" και παλι καλα ειναι, ενω τωρα συζηταμε για 5" και πανω, που ? σε τηλεφωνο. Ε αυτο δεν λεγεται τηλεφωνο πια, λεγεται "παντοφλοφωνο".

Εαν ειναι να θελω αλλη μια τσαντα να κουβαλαω το κινητο, ευχαριστω δεν θα παρω. ειτε 3.5" ειτε 4" κανουν πολυ καλα την δουλεια τους σαν κινητα. Τωρα εαν ειναι κανεις τοσο εξαρτημενος ωστε να εχει παντα μαζι του ολα τα αρχεια, τα παιχνδια, τις εφαρμογες, τι να πω. Με γεια του με χαρα του. Προτιμω να συναναστρεφομαι με ανρθωπους παρα με κινητα στς ελευθερες μου ωρες. Ειναι γνωμη μου παντα χωρις να θελω να προσβαλω κανενα εδω μεσα... :)

#10   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:31

Αμαν ρε apple, δε σε προλαβαίνουμε πλεον! Μεχρι να φερουμε stock για ενα τηλέφωνο βγάζεις άλλο! :P

#11   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:43

Αν κάτσει κανείς με την οθονάρα ενός S3 για παραπάνω από 1 μήνα και μετά καταφέρει να ξαναδουλέψει σε οποιοδήποτε iPhone, του φιλάω το χέρι.


Πολύ δύσκολο...


Ελα να σε ευλογήσω τέκνο μου ... ;)

#12   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:43

γνωμη μου μην περιμενετε το 5s...δεν ξερεις αν θα μπορεις να το παρεις οταν βγει..η ελλαδα με συνοπτικες διαδικασιες γινεται εργατοχωρα..μου πε και η καθαριστρια μου που ειναι απο ουκρανια οτι ειναι σα να βλεπει οτι συνεβει στη χωρα της πριν 25 χρονια απλα σε πιο γρηγορους ρυθμους. οχι iphone....φαι δεν εχουν καλα καλα να φανε ακομα...οποτε παρτε iphone5, χαρειτε το οσο μπορειτε και πληρωνετε συσκευες και παγια ;)

#13   tripodous

tripodous

    iPH Contributor

  • 1.038 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:55

Όσον αφορά τις οθόνες κινητών ,απλά το σκεπτικό είναι ότι πλέον με τον καιρο αποκτούν και άλλες χρήσεις εκτός της ομιλίας.Οπως να διαβάζουν να βλέπουν ταινίες ,gps device κλπ ,όλα αυτά δεν γίνεται να τα κανείς το ίδιο εύκολα σε 3.5" οθόνη.Οποτε ο καθένας διαλέγει και παίρνει ανάλογα την χρήση που το θέλει ,δεν εχει να λέει <<α δεν είναι κινητό αυτο, είναι παντόφλα>>,ξεχάστε το!Αν δεν χωράει στη τσέπη του παντελόνιού πάρτε τσαντακι ή μικρότερη οθόνη,απλά τα πράγματα.
Προσωπικά Μαρεσει 4"

#14   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 20/11/2012 - 11:59

Όσον αφορά τις οθόνες κινητών ,απλά το σκεπτικό είναι ότι πλέον με τον καιρο αποκτούν και άλλες χρήσεις εκτός της ομιλίας.Οπως να διαβάζουν να βλέπουν ταινίες ,gps device κλπ ,όλα αυτά δεν γίνεται να τα κανείς το ίδιο εύκολα σε 3.5" οθόνη.Οποτε ο καθένας διαλέγει και παίρνει ανάλογα την χρήση που το θέλει ,δεν εχει να λέει <<α δεν είναι κινητό αυτο, είναι παντόφλα>>,ξεχάστε το!Αν δεν χωράει στη τσέπη του παντελόνιού πάρτε τσαντακι ή μικρότερη οθόνη,απλά τα πράγματα.
Προσωπικά Μαρεσει 4"

εχεις δικιο...εμενα ας πουμε τωρα με τρωει που δεν εχω smartphone..εχω παραγγηλει iphone 5 απ τις 2-11 αλλα αγγουρια ως τωρα...δεν ξερω ποσο θα αντεξω και το σκεφτομαι υποχρεωτικα για galaxy. το μονο που με κραταει ειναι οτι εχω πολλες αγορασμενες εφαρμογες στο appstore και εχω και ipad και κανουν ολα ομορφα sync....:S

#15   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 20/11/2012 - 12:04

Καλη δεν λεω η 4αρα αλλα για μενα θα ηθελε λιγο αυξηση και στο πλατος...απο θεμα υψους ειναι οκ αλλα θα ηθελα και λιγο αυξηση στο πλατος...τουλαχιστον ετσι το βλεπω στο touch το 5...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες