Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Mind the Buzz - Το πιο εθιστικό ελληνικό trivia game!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
544 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   MindTheBuzz

MindTheBuzz

    iPH User

  • 166 μηνύματα

Δημοσίευση 26/11/2012 - 21:16

Συγχαρητήρια για τη δουλειά σας. Χαιρόμαστε να βλέπουμε τέτοιες προσπάθεις από Ελληνικές ομάδες ;-)

Μεγάλη μας τιμή που αρέσει και σε εσάς :) Προχωράμε ακάθεκτοι με νέα features..!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   MindTheBuzz

MindTheBuzz

    iPH User

  • 166 μηνύματα

Δημοσίευση 26/11/2012 - 21:29

παιδιά η εφαρμογή σας είναι τελεία, είναι το καλύτερο παιχνίδι γνώσεων.
εγώ ανήκω στους τυχερούς που τη κατέβασα free τη πρώτη μέρα που την ανεβάσατε στο App Store
συνεχίστε την καλή δουλειά

Δυστυχως δεν εχω πιστωτικη αλλα θα το δοκιμασω καποτε σιγουρα!

Τα συγχαρητήρια μου με την σειρά μου και απο εμένα στους Developers... Πραγματικά μια αξιόλογη ΕΛΛΗΝΙΚΗ εφαρμογή. Πολύ καλό παιχνίδι γνώσεων θα αφήσω και εγώ την θετική μου κριτική στα σχόλια!!!

Δεν φαντάζεστε πόσο σημαντικό είναι για εμάς να ακούμε τις εντυπώσεις σας. Αυτό είναι που μας κάνει να θέλουμε να το βελτιώσουμε ακόμα περισσότερο με νέο content και επιπλέον features που θα του δώσουν άλλη διάσταση (δεν λέω περισσότερα...).
Spread the word για να μάθουμε και τίποτα παίζοντας :)
Και εμείς με τη σειρά μας σας υποσχόμαστε να δουλεύουμε πυρετωδώς για να μην το βαρεθείτε ποτέ!

Moliς το αγορασα απλα ειναι τελειο

Thank you!

υπαρχει περιπτωση να την κανετε universal εφαρμογη;

Ετοιμάζουμε αυτόνομη HD έκδοση για iPad γιατί θέλουμε να τη διαφοροποιήσουμε λίγο από την iPhone έκδοση. Αλλά σίγουρα στο iPad θα δώσει πολύ παρεϊστικη διάσταση στο όλο παιχνίδι. Coming soon...

#33   michkal91

michkal91

    iPH Elite Poster

  • 2.335 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Michkal91

Δημοσίευση 26/11/2012 - 21:32

ατο ακριβως...καλο θα ηταν και στο iphone να υπηρχε mode για να επαιζαν παραπανω απο εναν...κατα τα αλλα εξαιρετικη η εφαρμογη.Και εγω την ειχα κατεβασει δωρεαν την πρωτη μερα.

#34   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 26/11/2012 - 22:43

Είναι το πιο καλο φτιαγμένο πιστεύω παιχνίδι γνώσεων και μάλιστα ελληνικό.
Ευτυχώς το είχα πετύχει δωρεάν και το έχω αρκετό καιρο.

Τι να πω το μπράβο είναι λίγο.
Έτσι για την ιστορία. Έτυχε να πάω για καφε και να αρχίσω να παίζω με την κοπελα μου και για κανένα 45λεπτο δεν μιλούσαμε. Και πάλι μπράβο.

#35   Mimi

Mimi

    iPH Addict

  • 799 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/11/2012 - 22:53

και εγω θελω :(

#36   Apollon89

Apollon89

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Apollon89

Δημοσίευση 26/11/2012 - 22:53

Καταπληκτική εφαρμογή παίδες!Μπράβο!Είναι εθιστική!Κάθε φορά που παίζουμε εγώ και η δικιά μου η μπαταρία βγαίνει off :)

#37   zozos

zozos

    iPH User

  • 173 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/11/2012 - 23:04

Ετοιμάζουμε αυτόνομη HD έκδοση για iPad γιατί θέλουμε να τη διαφοροποιήσουμε λίγο από την iPhone έκδοση. Αλλά σίγουρα στο iPad θα δώσει πολύ παρεϊστικη διάσταση στο όλο παιχνίδι. Coming soon...


H εφαρμογή φαίνεται αξιόλογη. Ωστόσο θεωρώ λάθος ότι δεν είναι universal και ότι κάποιος που έχει iphone/ipad θα πρέπει να την αγοράσει 2 φορές. Θα μπορούσε να διαφοροποιηθεί και ως universal....

#38   Mimi

Mimi

    iPH Addict

  • 799 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/11/2012 - 23:06

κριμα δε μπορω να τν κατευασω δν εχω λογαριασμο :(

#39   MindTheBuzz

MindTheBuzz

    iPH User

  • 166 μηνύματα

Δημοσίευση 26/11/2012 - 23:34

H εφαρμογή φαίνεται αξιόλογη. Ωστόσο θεωρώ λάθος ότι δεν είναι universal και ότι κάποιος που έχει iphone/ipad θα πρέπει να την αγοράσει 2 φορές. Θα μπορούσε να διαφοροποιηθεί και ως universal....

Δεν μπορώ να μπω σε λεπτομέριες, αλλά πίστεψέ με, η iPad έκδοση θα έχει άλλα features που δεν θα υπάρχουν στo iPhone, δίνοντάς του μια άλλη διάσταση. Δεκτό αυτό που λες όσον αφορά τον αριθμό downloads, ούτε εμείς θα θέλαμε να αγοράσει την ίδια εφαρμογή κάποιος 2 φορές. Αλλά για να γίνει universal, θα έπρεπε ακόμα και τα graphic assets της HD έκδοσης (τεράστια αρχεία) να ήταν περασμένα και στην απλή iPhone έκδοση, με αποτέλεσμα να βγει ένα πολύ μεγάλο αρχείο για να κατεβάσει ο iPhone χρήστης χωρίς να μπορεί να το αξιοποιήσει.
Ευχαριστούμε πάντως για το input. Μας βοηθάει να ξέρουμε πώς το βλέπετε.

ατο ακριβως...καλο θα ηταν και στο iphone να υπηρχε mode για να επαιζαν παραπανω απο εναν...κατα τα αλλα εξαιρετικη η εφαρμογη.Και εγω την ειχα κατεβασει δωρεαν την πρωτη μερα.

Ποιός ξέρει... μπορεί και να το δουλεύουμε ήδη ;)

Είναι το πιο καλο φτιαγμένο πιστεύω παιχνίδι γνώσεων και μάλιστα ελληνικό.
Ευτυχώς το είχα πετύχει δωρεάν και το έχω αρκετό καιρο.

Τι να πω το μπράβο είναι λίγο.
Έτσι για την ιστορία. Έτυχε να πάω για καφε και να αρχίσω να παίζω με την κοπελα μου και για κανένα 45λεπτο δεν μιλούσαμε. Και πάλι μπράβο.

Καταπληκτική εφαρμογή παίδες!Μπράβο!Είναι εθιστική!Κάθε φορά που παίζουμε εγώ και η δικιά μου η μπαταρία βγαίνει off :)

Πολλά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια :) Συνεχίστε το κούρδισμα!

#40   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 26/11/2012 - 23:36

συγχαρητήρια για την εφαρμογή σου!
καλο θα ηταν να γράψεις και την τιμή της στο αρχικό ποστ :)

#41   MindTheBuzz

MindTheBuzz

    iPH User

  • 166 μηνύματα

Δημοσίευση 26/11/2012 - 23:36

κριμα δε μπορω να τν κατευασω δν εχω λογαριασμο :(

Mimi να είσαι έτοιμη αύριο μέσα στη μέρα γιατί θα μοιράσουμε άλλα 5 promo codes!

#42   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 26/11/2012 - 23:37

Τι ώρα?

#43   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 26/11/2012 - 23:38

Μολις αγορασα την εφαρμογη! 5 αστερακια κερδιζετε με το σπαθι σας παιδια! Συγχαρητηρια! :)

#44   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/11/2012 - 23:56

Πολύ καλή εφαρμογή.

0,89€ τα πήρατε και σας αξίζουν.

Διορθώστε όμως αν θέλετε ένα bug στις ρυθμίσεις. "Κολλάνε" οι πρώτες ρυθμίσεις και με το scrolling παραμένουν ως φόντο, αν μπορώ να το περιγράψω σωστά. Και στο προφίλ το ίδιο συμβαίνει.

Επίσης καλό θα ήταν απενεργοποιώντας τους ήχους να μπορεί να παίζει κάποια εφαρμογή ήχου από πίσω (μουσική , ραδιόφωνο).

Και επιλογή ερωτήσεις όλων των κατηγοριών σε ένα παιχνίδι δε θυμάμαι να είδα. Καλό θα ήταν αν δεν υπάρχει όντως.

Πολύ καλή εφαρμογή πάντως.

#45   MindTheBuzz

MindTheBuzz

    iPH User

  • 166 μηνύματα

Δημοσίευση 27/11/2012 - 00:04

συγχαρητήρια για την εφαρμογή σου!
καλο θα ηταν να γράψεις και την τιμή της στο αρχικό ποστ :)

Σωστός! Για κάποιο περίεργο λόγο όμως δεν μπορώ να κάνω τώρα edit το αρχικό ποστ.. Επομένως, το ανακοινώνουμε εδώ ότι η τιμή της εφαρμογής είναι 0,89€.

Πολύ καλή εφαρμογή.

0,89€ τα πήρατε και σας αξίζουν.

Διορθώστε όμως αν θέλετε ένα bug στις ρυθμίσεις. "Κολλάνε" οι πρώτες ρυθμίσεις και με το scrolling παραμένουν ως φόντο, αν μπορώ να το περιγράψω σωστά. Και στο προφίλ το ίδιο συμβαίνει.

Επίσης καλό θα ήταν απενεργοποιώντας τους ήχους να μπορεί να παίζει κάποια εφαρμογή ήχου από πίσω (μουσική , ραδιόφωνο).

Και επιλογή ερωτήσεις όλων των κατηγοριών σε ένα παιχνίδι δε θυμάμαι να είδα. Καλό θα ήταν αν δεν υπάρχει όντως.

Πολύ καλή εφαρμογή πάντως.

Ευχαριστούμε DiS! Και πολύ εύστοχα όλα τα σχόλια, so here we go:
1. Το θέμα με το "κόλλημα" των οθονών συμβαίνει μερικές φορές (on double-click) και θα το διορθώσουμε συντομα.
2. Καλή ιδέα, μας το έχουν ζητήσει και άλλοι.
3. Η κατηγορία "Total Buzz" έρχεται πολύ σύντομα :)

Μολις αγορασα την εφαρμογη! 5 αστερακια κερδιζετε με το σπαθι σας παιδια! Συγχαρητηρια! :)

Να'σαι καλά!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες