Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iPhone 5S τον Ιούνιο σε νέα χρώματα, NFC και 128GB, iPhone 6 με οθόνη 4.8", επεξεργαστή Α7 και χωρίς home button (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
178 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:17

απλα λεει οτι η μεγαλυτερη οθονη δε σημαινει παντα εξελιξη των συσκευων.

και ο ζερβουδακης αν βαλει μεγαλυτερη οθονη στο zerphone θα μιλαμε για εξελιξη; :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:18

Με τίποτα δεν θα έχει παραπάνω οθόνη. Δηλαδή δεν έχει άλλη δουλειά η Apple να ανέβαζει την οθόνη να έχουν δουλειά να κάνουν οι Developers?

#78   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:19

Και ποια είναι η εξέλιξη βρε PariS21? Να παραμένουν στάσιμα?

Στάσιμο δεν παρέμεινε τίποτα φιλαράκο !!!

και το 5S πριν το Σεπτέμβρη δεν βγαίνει για κανένα λόγο όπως και ότι θα αλλάξει και το Design και θα έχει περισσότερα χρώματα κλπ κλπ αυτά θα υλοποιηθούν στο 6αρακι και αν υλοποιηθούν .... το 5αρακι στο σήμερα είναι το ποιο κάλο SmartPhone ένα Jailbreak μας λυπεί τώρα !! και κανένας δεν μπορεί να κάνει προβλέψεις για συσκευή που θα κυκλοφορήσει στην αγορά μετά από 2 χρόνια !! είναι σαν να ξέρω εγώ πως θα εξελιχθεί η Ελλάδα στα επόμενα χρόνια !! κάτι τέλειος αδύνατον !! Αυτά από εμένα !!!

#79   gustavo

gustavo

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:25

απλα λεει οτι η μεγαλυτερη οθονη δε σημαινει παντα εξελιξη των συσκευων.
:P


Δεν υπήρξε εξέλιξη από τότε που πρωτοεμφανίστηκαν τα κινητά λοιπόν. Γιατί θυμάμαι κάτι ασπρόμαυρες οθόνες με τεράστια pixels. Και εννοείται ότι εξέλιξη εκτός από μέγεθος σημαίνει και ανάλυση. Πάρε παράδειγμα τα νέα κινητά με οθόνες 5 ιντσών 1080p.

#80   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:27

Στάσιμο δεν παρέμεινε τίποτα φιλαράκο !!!

και το 5S πριν το Σεπτέμβρη δεν βγαίνει για κανένα λόγο όπως και ότι θα αλλάξει και το Design και θα έχει περισσότερα χρώματα κλπ κλπ αυτά θα υλοποιηθούν στο 6αρακι και αν υλοποιηθούν .... το 5αρακι στο σήμερα είναι το ποιο κάλο SmartPhone ένα Jailbreak μας λυπεί τώρα !! και κανένας δεν μπορεί να κάνει προβλέψεις για συσκευή που θα κυκλοφορήσει στην αγορά μετά από 2 χρόνια !! είναι σαν να ξέρω εγώ πως θα εξελιχθεί η Ελλάδα στα επόμενα χρόνια !! κάτι τέλειος αδύνατον !! Αυτά από εμένα !!!


Αυτά τα έλεγαν και όσοι είχαν iPad 3 πριν λίγους μήνες. Τα αποτελέσματα τα είδες.

Έρχεται το αναβαθμισμένο "καλύτερο Smartphone του κόσμου".
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#81   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:33

Αυτά τα έλεγαν και όσοι είχαν iPad 3 πριν λίγους μήνες. Τα αποτελέσματα τα είδες.

Έρχεται το αναβαθμισμένο "καλύτερο Smartphone του κόσμου".

Μετά τον Σεπτέμβρη !!!! και πουθενά δεν λέει ότι θα είναι έτσι !!! αυτά είναι άπλα φήμες !! και όπως όλοι ξέρουμε το σασί παραμένει ίδιο δεν πρόκειται λιπών να γίνει για κανέναν λόγο iPod Touch 5th Gen με τηλέφωνο και SMS !! ριζικές αλλαγές γίνονται από γενιά σε γενιά iPhone 2 - 3 - 4 - 5 -6 κλπ δεν είναι από 2 - 3 - 3S - 4 - 4S -5 - 5S - 6 - 6S .... !!!! αυτό είναι βασικό και το γνωρίζουμε όλοι !!! και μου φαίνεται προσωπικά γελοίο που συνεχίζεται ένα θέμα το οποίο θα μπορούσε να συζητηθεί μετά από 2 χρόνια !!
όπως επίσης τα "" που έβαλες στην πρόταση σου
και όσο αφορά το iPad το 3 το οποίο και έχω ήταν ξεκάθαρο ότι η Apple ήθελε να αποσύρει τον 30pin connector και για αυτό έκανε κάποιες μικρό αλλαγές και στον cpu όπως είχε γίνει έξαλλου και με το 2 οπότε... !!

Τελευταία επεξεργασία από: iOS, 11/12/2012 - 16:37


#82   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:37

Μετά τον Σεπτέμβρη !!!! και πουθενά δεν λέει ότι θα είναι έτσι !!! αυτά είναι άπλα φήμες !! και όπως όλοι ξέρουμε το σασί παραμένει ίδιο δεν πρόκειται λιπών να γίνει για κανέναν λόγο iPod Touch 5th Gen με τηλέφωνο και SMS !! ριζικές αλλαγές γίνονται από γενιά σε γενιά iPhone 2 - 3 - 4 - 5 -6 κλπ δεν είναι από 2 - 3 - 3S - 4 - 4S -5 - 5S - 6 - 6S .... !!!! αυτό είναι βασικό και το γνωρίζουμε όλοι !!! και μου φαίνεται προσωπικά γελοίο που συνεχίζεται ένα θέμα το οποίο θα μπορούσε να συζητηθεί μετά από 2 χρόνια !!
όπως επίσης τα "" που έβαλες στην πρόταση σου


ολα αυτα που λες ηταν για την jobs εποχη...πλεον δεν ξερεις πως θα γινουν τα πραγματα και οπως ειδαμε ολοι εχουν αλαξει καποια πραγματα στην μετα steve εποχη...οποτε ασε τις μεγαλες κουβεντες....

#83   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:40

Μετά τον Σεπτέμβρη !!!! και πουθενά δεν λέει ότι θα είναι έτσι !!! αυτά είναι άπλα φήμες !! και όπως όλοι ξέρουμε το σασί παραμένει ίδιο δεν πρόκειται λιπών να γίνει για κανέναν λόγο iPod Touch 5th Gen με τηλέφωνο και SMS !! ριζικές αλλαγές γίνονται από γενιά σε γενιά iPhone 2 - 3 - 4 - 5 -6 κλπ δεν είναι από 2 - 3 - 3S - 4 - 4S -5 - 5S - 6 - 6S .... !!!! αυτό είναι βασικό και το γνωρίζουμε όλοι !!! και μου φαίνεται προσωπικά γελοίο που συνεχίζεται ένα θέμα το οποίο θα μπορούσε να συζητηθεί μετά από 2 χρόνια !!
όπως επίσης τα "" που έβαλες στην πρόταση σου
και όσο αφορά το iPad το 3 το οποίο και έχω ήταν ξεκάθαρο ότι η Apple ήθελε να αποσύρει τον 30pin connector και για αυτό έκανε κάποιες μικρό αλλαγές και στον cpu όπως είχε γίνει έξαλλου και με το 2 οπότε... !!


Ρε 'συ holss, τις ριζικές αλλαγές απο το 4/S στο 5 που τις είδες? Οι μόνες ριζικές αλλαγές έγιναν στη μετάβαση των 3G/S στο 4.

Γελοίο δεν το λες όταν το τελευταίο χρόνο όλες οι φήμες βγαίνουν αληθινές.

Άλλαξε η πολιτική της Apple. Τέρμα οι αναβαθμίσεις στις συσκευές μετά απο 1+ χρόνο όταν οι άλλοι βγάζουν συσκευές με το κιλό.

Σου ξαναλέω.. Μη λετε μεγάλες κουβέντες.. Έτοιμο έχω το τοπικ του iPad Mini.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#84   master1992g

master1992g

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:46

ολα αυτα που λες ηταν για την jobs εποχη...πλεον δεν ξερεις πως θα γινουν τα πραγματα και οπως ειδαμε ολοι εχουν αλαξει καποια πραγματα στην μετα steve εποχη...οποτε ασε τις μεγαλες κουβεντες....

Κάτι που χαρακτηρίζει την apple είναι η μεταπωλητική αξία των προιόντων της, αυτό βέβαια συμβαίνει γιατί πέρα της ποιότητας των υλικών που χρησιμοποιεί, λανσάρει 1 συσκευή(iphone) κάθε έτος.
Σε αντίθεση με άλλες εταιρίες π.χ. sony.

Βέβαια η τεχνολογία πλέον προχωρά ραγδαία, έτσι, το τεχνολογικό χάσμα που δημιουργείτε μέσα σε ένα εξάμηνο είναι πολύ μεγαλύτερο από αυτό που υπήρχε παλαιότερα μέσα σε ένα χρόνο, κάτι που της δίνει την δυνατότητα να λανσάρει περισσότερες συσκευές μέσα στον χρόνο.

Τελευταία επεξεργασία από: master1992g, 11/12/2012 - 16:47


#85   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:47

Ρε 'συ holss, τις ριζικές αλλαγές απο το 4/S στο 5 που τις είδες? Οι μόνες ριζικές αλλαγές έγιναν στη μετάβαση των 3G/S στο 4.

Γελοίο δεν το λες όταν το τελευταίο χρόνο όλες οι φήμες βγαίνουν αληθινές.

Άλλαξε η πολιτική της Apple. Τέρμα οι αναβαθμίσεις στις συσκευές μετά απο 1+ χρόνο όταν οι άλλοι βγάζουν συσκευές με το κιλό.

Σου ξαναλέω.. Μη λετε μεγάλες κουβέντες.. Έτοιμο έχω το τοπικ του iPad Mini.

Φιλαράκι ανεφ παρεξηγήσεως έχεις μεγάλο κόμπλεξ και εσύ και ο Μάρκος !! άιντε μπράβο !!! το Nickname γράφει iOS δεν γράφει holss αν έχεις προβλήματα όρασης τράβα σε κανέναν οφθαλμίατρο ! και δεν μπορώ να συλλάβω το υφάκι με το οποίο αναφέρεσαι σε εμένα και στην τελική ούτε
μαγκιά ούτε των ντ@η δεν σου έπαιξα και ούτε σου πούλησα ειρωνεία και εσύ με πουλάς τρέλα !!.......

Τελευταία επεξεργασία από: iOS, 11/12/2012 - 16:49


#86   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:49

Κανένα κομπλεξ δεν έχω. Επίσης δε σου πουλάω τρέλα.

Σου λέω τα πράγματα ως έχουν.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#87   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:54

Κανένα κομπλεξ δεν έχω. Επίσης δε σου πουλάω τρέλα.

Σου λέω τα πράγματα ως έχουν.

Όχι κάνεις μεγάλο λάθος το αν εσύ πιστεύεις ότι εγώ είμαι ο holss δεν έχουν έτσι τα πράγματα Καλώς ή Κακώς !!!

Το ότι μπορούν να διαρρέουν κάποιες πληροφορίες αυτό δεν έχει να κάνει με αυτό που θα πάρει και Καλώς ή Κακώς η Apple είναι η 1η εταιρία στα πάντα από Mac - SmartPhone - Media Player - TV.... αν δεν έχεις την οικονομική ευχέρεια να τα αγοράσεις δεν σε πίεσε κανένας !!!

#88   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:59

Το ότι μπορούν να διαρρέουν κάποιες πληροφορίες αυτό δεν έχει να κάνει με αυτό που θα πάρει και Καλώς ή Κακώς η Apple είναι η 1η εταιρία στα πάντα από Mac - SmartPhone - Media Player - TV.... αν δεν έχεις την οικονομική ευχέρεια να τα αγοράσεις δεν σε πίεσε κανένας !!!


Με ποιον έχει να κάνει τότε? Στα πάντα ως προς τι? Αυτό ποιος το λέει?

Δεν είναι θέμα οικονομικής ευχαίρειας, αλλά να μη τρώς αμάσητο οτι σου πασάρουν. Να θεοποιείς εταιρείες.. Αυτό είναι το χειρότερο.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#89   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 11/12/2012 - 16:59

Αν πάντως έχει κόμπλεξ κάποιος που προσπαθεί να δει τα πράγματα έτσι όπως είναι και όχι να βλέπει τα πράγματα με παρωπίδες.. Τότε πρέπει να μαι και εγώ μέσα σε αυτούς τους κομπλεξικούς.. Και από τους μεγαλύτερους μάλιστα.

Φτάνει πια με τα μυαλά που κουβαλάτε ορισμένοι.. Να δω πότε θα ξυπνήσετε.

#90   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 11/12/2012 - 17:01

Θα σου αποδείξω εγώ ως Μάρκος σε λίγο οταν έχω πρόσβαση σε υπολογιστή Οτι εισαι o ίδιος με το holss..

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 11/12/2012 - 17:02

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες