Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

GT Racing Motor Academy from Gameloft


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 08/02/2010 - 14:39

Και ένα trailer


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   nikosjc

nikosjc

    iPH Member

  • 254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/02/2010 - 19:42

Το κατέβασα κι εγώ!

Ψιλοξενέρωσα όμως λίγο γιατί δεν έχει Honda! Επίσης στρίβει λίγο δύσκολα αν και έχει πολλές επιλογές χειρισμου.

Απο γραφικά και σχεδιασμό πιστών είναι αρκετά καλο...

#18   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/02/2010 - 19:50

Παιδιά , ας κάνει κάποιος ένα καλό review για το παιχνίδι για να μάθουμε και μεις τι παίζει!!!
Thanks :)

#19   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 08/02/2010 - 20:01

όντως ένα review από κάποιον που κατέχει απο racing games θα ήταν ό,τι καλύτερο. στο θέμα του χειρισμού καλό είναι να συγκριθεί σε σχέση με το real racing το οποίο έχει τον πιο ρεαλιστικό χειρισμό.

#20   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 08/02/2010 - 22:29

Πράγματι δεν στρίβει πολύ εύκολα.. Δεν έχω ψάξει ακόμα βέβαια στα options μήπως μπορώ κάπως να το αλλάξω αυτό.. Τα αυτοκίνητα που έχει τα έχει τέλεια σχεδιασμένα...

#21   tutankhamun

tutankhamun

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/02/2010 - 22:40

Παιδια το παιχνίδι είναι φοβερο!!! Μου θυμίζει πάρα πολύ gran turismo απο playstation...τουλάχιστον στο career mode είναι πολύ αντίστοιχο, με πολλά είδη αγώνων με 4 διαφοερτικές γενικές κατηγορίες αμαξιών για τις οποίες πρέπει να βγάλεις δίπλωμα προκειμένου να τρέξεις κλπ... Πολύ ωραία γραφικα αν και προσωπικά που έχω το 3G κάνει αρκετή ώρα μέχρι να φορτώσει το εκάστοτε event...λογικά στο 3GS θα πετάει... Οσον αφορά το στρίψημο...έχει πολλές ρυθμίσεις τόσο όσον αφορά τον χειρισμό αλλα και όσον αφορα τα διάφορα driving adds που είναι αρκετα και επιπλέον αλλιώς στριβουν αμάξια τις χαμηλότερης κατηγορίας (πχ Ford Focus) και αλλιώς της ανώτερης...κατι ferrari κλπ...
αυτά φοβερό παιχνίδι...must have i think!! Καλό κάψιμο....

#22   xilaren

xilaren

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/02/2010 - 22:50

Aυτό είναι!!! :) :) :)

xilaren

#23   fteo

fteo

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fteo

Δημοσίευση 08/02/2010 - 23:02

Παιδια το παιχνίδι είναι φοβερο!!! Μου θυμίζει πάρα πολύ gran turismo απο playstation...τουλάχιστον στο career mode είναι πολύ αντίστοιχο, με πολλά είδη αγώνων με 4 διαφοερτικές γενικές κατηγορίες αμαξιών για τις οποίες πρέπει να βγάλεις δίπλωμα προκειμένου να τρέξεις κλπ... Πολύ ωραία γραφικα αν και προσωπικά που έχω το 3G κάνει αρκετή ώρα μέχρι να φορτώσει το εκάστοτε event...λογικά στο 3GS θα πετάει... Οσον αφορά το στρίψημο...έχει πολλές ρυθμίσεις τόσο όσον αφορά τον χειρισμό αλλα και όσον αφορα τα διάφορα driving adds που είναι αρκετα και επιπλέον αλλιώς στριβουν αμάξια τις χαμηλότερης κατηγορίας (πχ Ford Focus) και αλλιώς της ανώτερης...κατι ferrari κλπ...
αυτά φοβερό παιχνίδι...must have i think!! Καλό κάψιμο....

Βασικά δεν θυμίζει gran Tourismo, αλλά Forza motorsport απο το xbox (Το οποίο είναι και μακράν πιο ρεαλιστικό από το GT) ;). Όποιος το έχει παίξει θα καταλάβει τι εννοώ.

Τελευταία επεξεργασία από: fteo, 08/02/2010 - 23:04


#24   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 08/02/2010 - 23:10

Αυτό πήγα μόλις να γράψω κι εγώ.. Ίδιο το Gran Turismo είναι.. Έχει διπλώματα κτλ κτλ.. Επίσης μου έκανε εντύπωση που αν κατάλαβα καλά μπορείς να παίξεις και με κάποιον άλλον μέσω bluetooth !! από ότι είδα στις ρυθμίσεις, πέρα από το 3G και wi-fi.. Δεν έχω ξαναδει καλύτερα γραφικά.. Σίγουρα είναι το καλύτερο game του είδους..

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 08/02/2010 - 23:10


#25   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 03/03/2010 - 11:52

βγηκε ανανεωση:(version 1.4.4) η οποια προσθετει 100 καινουργια αυτοκινητα και επισης αλλαξε το εικονιδιο...καλο λιωσιμο σε ολους μας...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες