Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

ΔΩΡΕΑΝ ολες οι εφαρμογές σχεδόν για πάντα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
546 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Minko

Minko

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:SmartPad Android 4.0.3

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:01

Ρε παιδια καλησπέρα κ απο εμενα ..ενδιαφερομαι κ εγω αλλα αυτο το προγραμμα FreeMyApps όταν πάω να το περάσω στο iPhone θέλει να μ αλλάξει της ρύθμισης της συσκευής.εγω είμαι 5.1.1 jailbreak κ δεν θέλω να εχω πρόβλημα...θα μ κάνει ζημιά ή όχι ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:03

τριπλάσιες περίπου με το vpn ανοιχτό. Εγώ όμως το έκλεισα και κατεβάζω τις απλές γιατί με το vpn κάνει 50 χρόνια... και το κόλπο που λες να το κλείνω δεν μπορώ να το πετύχω γιατί κάνει ξανά loading όταν πάω από ρυθμίσεις στο feature point


οχι φιλε....καθω κατεβενει μια εφαρμογη...εστω και αν κατεβηκε 1-2% αμα κλεισεις το vpn και κατεβει η εφαρμογη και την δοκιμασεις παλι σου δινει τους ποντους. Το featurepoints για να σου εμφανιζει τις εφαρμογες πρεπει παντα να ειναι σε vpn....εγω μιλω για το οταν κατεβενουν οι εφαρμογες :)

#63   Thodoris19s

Thodoris19s

    iPH Addict

  • 647 μηνύματα
  • Twitter:@tspatas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:thodoris20

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:04

οχι φιλε....καθω κατεβενει μια εφαρμογη...εστω και αν κατεβηκε 1-2% αμα κλεισεις το vpn και κατεβει η εφαρμογη και την δοκιμασεις παλι σου δινει τους ποντους. Το featurepoints για να σου εμφανιζει τις εφαρμογες πρεπει παντα να ειναι σε vpn....εγω μιλω για το οταν κατεβενουν οι εφαρμογες :)

αα οκ τώρα το πιασα

#64   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:08

Ρε παιδια καλησπέρα κ απο εμενα ..ενδιαφερομαι κ εγω αλλα αυτο το προγραμμα FreeMyApps όταν πάω να το περάσω στο iPhone θέλει να μ αλλάξει της ρύθμισης της συσκευής.εγω είμαι 5.1.1 jailbreak κ δεν θέλω να εχω πρόβλημα...θα μ κάνει ζημιά ή όχι ;


ΚΑΜΙΑ απολυτως ζημια φιλε...δεν αλλαζει ρυθμισεις...απλα εγκαταστα το προγραμμα στο τηλεφωνο για να μην το τρεχεις συνεχως απο το safari.

Θα συμφωνήσω μαζί σου μιας και τα λινκ που δίνονται στο αρχικό μήνυμα απο το μέλος, έχουν έναν κωδικό που αντιπροσωπεύει τον λογαριασμό του με αποτέλεσμα να κερδίζει "πόντους" απο τα κλικ των υπολοίπων.

1 .hxxp://m.freemyapps.com/share/email/1c4a6219 ( FreeMyApps)
2. hxxp://featurepoints.com/r/QY5R9U( FeaturePoints)

Καλή επιτυχία...


φιλε αν διαβασεις καλα το πρωτο μου post το λεω καθαρα οτι και εγω share εκανα τα λινκ μου. Απλα περιγραψα την εμπειρια μου σε αυτους τους 2 μηνες.

#65   Thodoris19s

Thodoris19s

    iPH Addict

  • 647 μηνύματα
  • Twitter:@tspatas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:thodoris20

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:10

Τελικά τα apps κάθε πότε ανανεώνονται;

#66   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:11

ΚΑΜΙΑ απολυτως ζημια φιλε...δεν αλλαζει ρυθμισεις...απλα εγκαταστα το προγραμμα στο τηλεφωνο για να μην το τρεχεις συνεχως απο το safari.



φιλε αν διαβασεις καλα το πρωτο μου post το λεω καθαρα οτι και εγω share εκανα τα λινκ μου. Απλα περιγραψα την εμπειρια μου σε αυτους τους 2 μηνες.


Αν όμως δεν ήθελες να "κερδίσεις" με τα κλικ στο λινκ που παραθέτεις εδώ θα μπορούσες πολύ απλά να τους πεις να κάνουν την διαδικασία μέσα απο το αρχικό λινκ της όλης υπόθεσης που είναι το hxxp://m.freemyapps.com/ ή hxxp://freemyapps.com/

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#67   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:11

Τελικά τα apps κάθε πότε ανανεώνονται;


καθε 1-2 μερες

#68   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:17

Αν όμως δεν ήθελες να "κερδίσεις" με τα κλικ στο λινκ που παραθέτεις εδώ θα μπορούσες πολύ απλά να τους πεις να κάνουν την διαδικασία μέσα απο το αρχικό λινκ της όλης υπόθεσης που είναι το hxxp://m.freemyapps.com/ ή hxxp://freemyapps.com/


Eύχομαι να βοήθησα αρκετούς με αυτο το θέμα που άνοιξα.....Δεν ζητώ φυσικά να πατήσετε στο link το δικό μου ...αλλά αν το κανέτε σας ευχαριστω προκαταβολικά ...
ΑΥΤΑ ηταν τα τελευταια μου λογια στο πρώτο μου post. Εγω μιλησα καθαρα και στα ισια. Τωρα εσυ τι ζορι τραβας δεν μπορω να καταλαβω.

#69   Thodoris19s

Thodoris19s

    iPH Addict

  • 647 μηνύματα
  • Twitter:@tspatas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:thodoris20

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:19

άμα είναι σε αναμονή οι εφαρμογές με vpn και κλείσω το vpn για να κατέβουν γρήγορα θα κατέβουν;

#70   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:20

άμα είναι σε αναμονή οι εφαρμογές με vpn και κλείσω το vpn για να κατέβουν γρήγορα θα κατέβουν;


ναι...αυτο ειναι το κολπο που σου ελεγα πιο πανω. :)

#71   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:21

Eύχομαι να βοήθησα αρκετούς με αυτο το θέμα που άνοιξα.....Δεν ζητώ φυσικά να πατήσετε στο link το δικό μου ...αλλά αν το κανέτε σας ευχαριστω προκαταβολικά ...
ΑΥΤΑ ηταν τα τελευταια μου λογια στο πρώτο μου post. Εγω μιλησα καθαρα και στα ισια. Τωρα εσυ τι ζορι τραβας δεν μπορω να καταλαβω.


Αν μιλούσες ξεκάθαρα θα έβαζες το απλό λινκ που παραθέτει στην σελίδα αυτή και όχι το δικό σου προς όφελός σου. Απλά τέτοιες "κουτοπονηριές" σε μια κοινότητα που προσφέρει πολλά είναι άδικο ;)

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#72   Thodoris19s

Thodoris19s

    iPH Addict

  • 647 μηνύματα
  • Twitter:@tspatas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:thodoris20

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:23

τέλεια τις βάζω όλες σε αναμονή αν είναι και μετά το αφήνω να κατεβάσει :)

Αν μιλούσες ξεκάθαρα θα έβαζες το απλό λινκ που παραθέτει στην σελίδα αυτή και όχι το δικό σου προς όφελός σου. Απλά τέτοιες "κουτοπονηριές" σε μια κοινότητα που προσφέρει πολλά είναι άδικο ;)

Νομίζω ότι είσαι αρκετά αυστηρός... Και στο κάτω κάτω και να το έκανε για να ευνοηθεί δεν υπάρχει λόγος να τον κράζουμε αφού έμαθε αυτό το πράγμα σε όλους εδώ μέσα... γιατί να μην βοηθηθεί λίγο;

#73   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:28

τέλεια τις βάζω όλες σε αναμονή αν είναι και μετά το αφήνω να κατεβάσει :)


Νομίζω ότι είσαι αρκετά αυστηρός... Και στο κάτω κάτω και να το έκανε για να ευνοηθεί δεν υπάρχει λόγος να τον κράζουμε αφού έμαθε αυτό το πράγμα σε όλους εδώ μέσα... γιατί να μην βοηθηθεί λίγο;


Δεν θα το αναλύσω γιατί παέι πολύ offtopic το θέμα. Υπάρχουν αρμόδιοι εδώ μέσα να διευθυτήσουν το θέμα :)

Καλή συνέχεια ;)

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#74   mikeare

mikeare

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 23:59

Όποιος φυσικα καταλάβει ποιο πολλα απο vpn μπορει να χρησιμοποιήσει και αλλες χώρες προς όφελος του.

#75   georgioskio

georgioskio

    iPH Contributor

  • 1.766 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:georgioskio

Δημοσίευση 24/12/2012 - 00:25

Eαν εξαντλησουμε οσες εφαρμογες μας δινει χωρις να ανοιξουμε το vpn και το ανοιξουμε μετά θα μας δωσει και αλλες εφαρμογες επειδη συνδεθηκαμε εκεί??Ρωταω για να μην συνδεθω εξ αρχής αλλα μετά...
XS Max 256 Gb Space Gray

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες