Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

ΣΤΡΑΤΟΣ!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
144 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 24/08/2013 - 15:45

Πηγα και εγω στρατο εδω στην κυπρο! 2 μηνες σχεδον τωρα! Στο ΚΕΝ Παφου που ειμουν πριν την ορκομοσια ειχα ενα νοκια...με καμερα κανονικα...δεν τους νοιαζει εδω! :P Τωρα με εστειλαν στο πρωτο ταγμα αντιαρματικων...παρεα με τα milan :P Πηρα το iPhone μαζι αλλα και το νοκια...το μηλο ειναι κλειδωμενο στο φοριαμο ολη μερα και αναβει μονο το βραδυ! Μεχρι να τελειωσει η εκπαιδευση ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 24/08/2013 - 15:48

Πηγα και εγω στρατο εδω στην κυπρο! 2 μηνες σχεδον τωρα! Στο ΚΕΝ Παφου που ειμουν πριν την ορκομοσια ειχα ενα νοκια...με καμερα κανονικα...δεν τους νοιαζει εδω! :P Τωρα με εστειλαν στο πρωτο ταγμα αντιαρματικων...παρεα με τα milan :P Πηρα το iPhone μαζι αλλα και το νοκια...το μηλο ειναι κλειδωμενο στο φοριαμο ολη μερα και αναβει μονο το βραδυ! Μεχρι να τελειωσει η εκπαιδευση ;)


Καλα μην εχεις κ τοσο εμπιστοσυνη σε κλειδωμενο φοριαμο...

You'll Never Walk Alone


#123   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 24/08/2013 - 16:36

Πηγα και εγω στρατο εδω στην κυπρο! 2 μηνες σχεδον τωρα! Στο ΚΕΝ Παφου που ειμουν πριν την ορκομοσια ειχα ενα νοκια...με καμερα κανονικα...δεν τους νοιαζει εδω! :P Τωρα με εστειλαν στο πρωτο ταγμα αντιαρματικων...παρεα με τα milan :P Πηρα το iPhone μαζι αλλα και το νοκια...το μηλο ειναι κλειδωμενο στο φοριαμο ολη μερα και αναβει μονο το βραδυ! Μεχρι να τελειωσει η εκπαιδευση ;)

 

Εσύ τον κλείδωσες? Αυτός κλείδωσε?



#124   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 24/08/2013 - 18:27

Μωρε κλειδωσε, αλλα οι περισσοτεροι ανοιγουν για πλακα με πολλα κλειδια. Κ δε μιλαω αν θελει να τον σπασει καποιος...

You'll Never Walk Alone


#125   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 24/08/2013 - 19:01

Βρε δεν ειμαστε και χθεσινοι :P
Ειναι καλα κρυμενο εκει μεσα χαχαχα και με master απαραβιαστη κλειδαρια ;)

#126   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 28/08/2013 - 10:08

Τελικά, πήγα κι αγόρασα αυτό. ΝΟΚΙΑ 100. Απλά υπέρχο. Έχει και φακό  :lol:  :lol:  :lol:

 Συνημμένο αρχείο  αρχείο λήψης.jpg   8,14KB   44 λήψεις



#127   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.909 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 28/08/2013 - 13:48

Το έχει η μάνα μου αυτό! Αυτό λέω να πάρω. Κ ενα htc sensation που έχω με σπασμένη οθόνη.

Ποιος να τα κλέψει η τα δυο που ειναι σαβουρες.

Το θέμα ειναι πάντως να περάσω το android. Γιατί τόσες μέρες χωρίς Ίντερνετ τι θα κάνουμε;

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#128   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 28/08/2013 - 13:54

Το έχει η μάνα μου αυτό! Αυτό λέω να πάρω. Κ ενα htc sensation που έχω με σπασμένη οθόνη.

Ποιος να τα κλέψει η τα δυο που ειναι σαβουρες.

Το θέμα ειναι πάντως να περάσω το android. Γιατί τόσες μέρες χωρίς Ίντερνετ τι θα κάνουμε;

E σιγά τις μέρες ρε κι εσύ, 25 μέρες είναι, μετά άμα πας στη μονάδα παίρνεις οτι θες μαζί σου



#129   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 28/08/2013 - 14:19

καταλαβα ολο το 9μηνο με 3310 θα την βγαλω... χαχαχα

9 μηνο και κανείς έτσι 18 έκανα..... :P

Knowledge Is Power


#130   Ihateandroid

Ihateandroid

    iPH Member

  • 258 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 28/08/2013 - 14:30

Πολύ συζήτηση για το τίποτα.
Όλοι έχουμε πάει..
Αν δεν έχουμε παει ακόμα, θα πάμε..
Προβληματισμοί του τύπου τι κινητό να πάρω μαζί στο κέντρο είναι αστείοι.
Απλά πήγαινε και πέρνα καλά..
Χρόνια θα διηγήσε ιστορίες..

#131   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 28/08/2013 - 14:56

Πάντως πέρσι τέτοια εποχή ο αδερφός μου είχε παει αυλωνα εκεί παρουσιαζοντουσαν και πεζικο και καταδρομεις και άλλοι ήταν οι φαντάροι που έψαχναν τα παιδιά του πεζικού και άλλοι τους καταδρομεις εεεε αυτοί που έψαχναν τους καταδρομεις είχαν και ένα κατσαβιδι μαζί οποίος είχε κινητο με κάμερα του τραβαγαν μια κατσαβιδια στην κάμερα και του το έδιναν πίσω.....δεν ξέρω αν είχαν το δικαίωμα αλλά καταδρομεις ειναι έχουν ότι δικαίωμα θέλουν μέσα στο χώρο τους....

Knowledge Is Power


#132   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 28/08/2013 - 16:36

Πάντως πέρσι τέτοια εποχή ο αδερφός μου είχε παει αυλωνα εκεί παρουσιαζοντουσαν και πεζικο και καταδρομεις και άλλοι ήταν οι φαντάροι που έψαχναν τα παιδιά του πεζικού και άλλοι τους καταδρομεις εεεε αυτοί που έψαχναν τους καταδρομεις είχαν και ένα κατσαβιδι μαζί οποίος είχε κινητο με κάμερα του τραβαγαν μια κατσαβιδια στην κάμερα και του το έδιναν πίσω.....δεν ξέρω αν είχαν το δικαίωμα αλλά καταδρομεις ειναι έχουν ότι δικαίωμα θέλουν μέσα στο χώρο τους....

 

Ναι... κατέστρεφαν τις κάμερες μην τυχόν και φωτογραφίσουμε τις αντίκες...

 

Όποιος θέλει να κατασκοπεύσει, μέσω δορυφόρου βλέπει και τον διοικητή να κατουράει αν θέλει. Τα κινητά με κάμερες τους πείραξαν



#133 Guest_emeliss_*

Guest_emeliss_*

Δημοσίευση 28/08/2013 - 16:59

Πιο πολύ είναι για να μην ανεβαίνουν βιντεάκια και φωτογραφίες με φαντάρους που κάνουν τους πιθήκους.



#134   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 28/08/2013 - 20:27

Πάντως πέρσι τέτοια εποχή ο αδερφός μου είχε παει αυλωνα εκεί παρουσιαζοντουσαν και πεζικο και καταδρομεις και άλλοι ήταν οι φαντάροι που έψαχναν τα παιδιά του πεζικού και άλλοι τους καταδρομεις εεεε αυτοί που έψαχναν τους καταδρομεις είχαν και ένα κατσαβιδι μαζί οποίος είχε κινητο με κάμερα του τραβαγαν μια κατσαβιδια στην κάμερα και του το έδιναν πίσω.....δεν ξέρω αν είχαν το δικαίωμα αλλά καταδρομεις ειναι έχουν ότι δικαίωμα θέλουν μέσα στο χώρο τους....

Συγνωμη που στο λεω αλλα ο αδερφος σου πουλαει μεγαλο παπα...ο ορισμος της ραδιο αρβυλας ειναι αυτος. Απλα δεν παιζει να κατεστρεψαν κινητο με το ετσι θελω. Αλλο αν ο ακυρος καταδρομεας, τους εδωσε το ΟΚ να το καταστρεψουν για να μην μεινει χωρις κινητο. Λογικα ο αδερφος σου ηταν και συμφανταρος με τον παπατζανιντζα  :lol:  :lol:  :lol:



#135   Gherudos

Gherudos

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/08/2013 - 22:22

Φυσικά σου δίνεται η επιλογή να στο κρατήσουν κλειδωμενο η να σου σπασουνε την κάμερα. Πρόσφατα απολύθηκα, κι εγώ το Nokia 100 πήρα, με 5€ έξτρα παίρνεις το 101 με διπλή sim και κάρτα micro sd για να ακούς mp3.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες