Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Οι επόμενες iOS συσκευές θα διαθέτουν μοντέλα χωρητικότητας 128GB


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   ChriSS78

ChriSS78

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 28/01/2013 - 08:27

Ραδιόφωνο δεν πρόκειται να δεις σε iPhone!
Εδώ το βγάζει η Samsung απο τα τηλεφωνα της...

Και γω αυτό πιστεύω, γι' αυτόν το λόγο (φυσικά και για άλλους βασικότερους) έχω αλλάξει μάρκα σε κινητό μόνο. Τα 64GB είναι must για κάποιους (για μένα σίγουρα). Φυσικά για το μεγαλύτερο ποσοστό κατόχων iPhone τα 16 φτάνουν και περισσεύουν. Μακάρι να βγάλει 128 όπως και να έχει πάντως...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   ioannouandrew

ioannouandrew

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/01/2013 - 10:15

To 9to5mac μας ενημερώνει ότι το επίμαχο αρχείο Plist με τις αναφορές σε μοντέλα 128GB υπήρχε και στην beta 3 του iOS 6.1 που είχε δοθεί τον Δεκέμβριο.

Απλά προφανώς κανένας δεν το είχε προσέξει.

Επίσης αναφέρεται και σε μία αρκετά ενδιαφέρουσα εκτίμηση αρκετών.

Ότι ίσως τα 128GB να είναι η κίνηση της Apple για να καταργήσει πλέον το γερασμένο iPod Classic.

Το Classic είναι αναμφισβήτητα μία γερασμένη συσκευή που όμως προσφέρει τον περισσότερο αποθηκευτικό χώρο από όλες τις φορητές συσκευές της Apple.

Λανσάροντας λοιπόν ένα iPod touch στα 128GB δεν θα έχει πια ανάγκη το iPod classic και ίσως πλέον να μπορεί να το καταργήσει.

Σωστά είναι και αυτό μια σκέψη, δεν αποκλείεται.

#33   dennisdiokonst

dennisdiokonst

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 28/01/2013 - 10:31

Δεν ξέρω ρε παιδιά...αλλά μέχρι τώρα είχα μόνο τα 16άρια iphone...όσον αφορά τα iphone 128gb το βλέπω λίγο σαν υπερβολή...δεν λέω, με την κάμερα 12mp ίσως θα χρειάζεται μεγαλύτερη μνήμη αλλά όχι και 128gb !!!...βέβαια τα χρήματα του καθενός δεν απασχολούν εμένα, αλλά η τιμή του που θα είναι σίγουρα κοντά ίσως και πιο πάνω από τα 1000 ευρώ δεν είναι καθόλου μα καθόλου ρεαλιστική για την Ελλάδα...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες