Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Geohot to Provide Untethered Jailbreak in Return for a Favour (!?)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
40 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   gkanetidis

gkanetidis

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2009 - 00:57

Εγω προσωπικα αν ημουν στη θεση του θα το χρεωνα το jb...εστω και λιγο..κανει κατι που κανενας αλλος δε μπορει,οποτε αξιζει ανταμοιβη για τη δουλεια του...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   anesperos13

anesperos13

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/12/2009 - 03:21

Εγω προσωπικα αν ημουν στη θεση του θα το χρεωνα το jb...εστω και λιγο..κανει κατι που κανενας αλλος δε μπορει,οποτε αξιζει ανταμοιβη για τη δουλεια του...


και σε ποιο λογιαριασμο θα το χρεωνε?? θα πηγαινε μετα στη τραπεζα να σηκωσει τα χρηματα απο παρανομο υλικο?

#33   mickeytzan

mickeytzan

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2009 - 14:33

αφου ειναι τοσο μάγκας, να ζητησει λεφτα, να του τα δωσουμε και εμεις (γιατι τα αξιζει το μπαστ....δακι) και αμα ειναι σωστος να τα διαθεσει σε καποιους που τα χρειαζονται. Αυτά

#34   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2009 - 17:01

και σε ποιο λογιαριασμο θα το χρεωνε?? θα πηγαινε μετα στη τραπεζα να σηκωσει τα χρηματα απο παρανομο υλικο?

Γιατί ο MeDevil δηλαδή πως χρεώνει το iBluetooth?

#35   mike22

mike22

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/12/2009 - 21:10

Γιατί ο MeDevil δηλαδή πως χρεώνει το iBluetooth?


Συμφωνω !

#36   bassjunkies

bassjunkies

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/01/2010 - 16:51

Καλησπέρα,

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους.
Πρώτο μου post και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχουμε κάνα νεώτερο πάνω σε αυτό το θέμα.
Να 'σται καλά όλοι και ένα μεγάλο μπράβο για το καταπληκτικό forum που έχετε δημιουργήσει και βοηθάτε όλους εμάς τους νέους κατόχους.

#37   coolvaggos

coolvaggos

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2010 - 22:47

Καλησπέρα,

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους.
Πρώτο μου post και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχουμε κάνα νεώτερο πάνω σε αυτό το θέμα.
Να 'σται καλά όλοι και ένα μεγάλο μπράβο για το καταπληκτικό forum που έχετε δημιουργήσει και βοηθάτε όλους εμάς τους νέους κατόχους.


Επίσης καλή χρονιά!!!!!Υπάρχει κανένα νέο για το Untethered Jailbreak????

#38   hostolis

hostolis

    iPH Enthousiast

  • 428 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2010 - 21:50

Όχι.

#39   JimIceman

JimIceman

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/01/2010 - 16:12

Καλησπέρα! Και εγώ νεος user iPhone 3GS είμαι...Μόλις χθες το πήρα όλος χαρά και μόλις έκανα reboot μου ζητούσε restore....μεγάλη ζημιά πάντως αυτο.. φοβάμαι μην κλείσει και πρέπει να ψάχνω υπολογιστή με blackra1n... Πρέπει άμεσα να γίνει κάτι.. Αν όχι από τον geohot, έστω απο κάποιον άλλο...

#40   liakos3

liakos3

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/01/2010 - 16:48

Καλησπέρα! Και εγώ νεος user iPhone 3GS είμαι...Μόλις χθες το πήρα όλος χαρά και μόλις έκανα reboot μου ζητούσε restore....μεγάλη ζημιά πάντως αυτο.. φοβάμαι μην κλείσει και πρέπει να ψάχνω υπολογιστή με blackra1n... Πρέπει άμεσα να γίνει κάτι.. Αν όχι από τον geohot, έστω απο κάποιον άλλο...

καλώς ήρθες και εσύ στο club και μπες σε παρακαλώ στην σειρά.. :rolleyes:

#41   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/01/2010 - 17:25

ο geohot το χει βρει κατα την δικη μου αποψη...απλα σας παιδευει...εγω εχω 3g...απλα ψαχνει τροπο εμμεσα να βγαλει λεφτα...γιατι ειχε πει οτι θα εβγαζε ενα αξεσουαρ και δε θα χρειαζομασταν υπολογιστη..απλα ταχα εκανε ενα poll και ρωτησε αν θελουν να το κανει...με τα νευρα μας παιζει...μικρο ο πιτσιρικας και το μυαλο του ειναι φευγατο...φοβαμαι οτι εμπλεξε με κανενα κοριτσακι και παει το μυαλο που ειχε...
γιατι μια γυναικα μπορει να σε τρελανει λενε ...και οσο πιο πολυ μυαλο εχεις τοσο πιο ευκολα τρελενεσαι...καιγεσαι απο το overclocking 8)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες