Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Bug στο iOS 6.1 επιτρέπει την παράκαμψη του κωδικού ξεκλειδώματος


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
38 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 15/02/2013 - 00:54

Πάντως απο όταν έκανα αναβαθμηση και στην 6.1 μου το έκανε πολυ συχνά και μένα!....αλλα μετα απο λιγο έφτιαχνε ...πριν j/b!

εμενα δεν εχει φτιαξει και το προβλημα το εχω πανω απο μια βδομαδα..αναγκαστικα κανω τις αναβαθμισεις των εφαρμογων απο τον υπολογιστη :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/02/2013 - 00:56

εμενα δεν εχει φτιαξει και το προβλημα το εχω πανω απο μια βδομαδα..αναγκαστικα κανω τις αναβαθμισεις των εφαρμογων απο τον υπολογιστη :P


Καλα έφαγε μεγάλο κόλλημα το κινητο σου! .... Ειναι να μην σου τύχει 😊

Τελευταία επεξεργασία από: mpatakis, 15/02/2013 - 01:01


#33   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 15/02/2013 - 02:01

το θεμα ειναι ομως οτι δε στρωνει..

#34   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 15/02/2013 - 09:10

Παίδες το κατάφερα....Μπήκα στις επαφές...Θέλει να είστε γρήγοροι στο τέλος με το Home button...Ουσιαστικά πρέπει να προσέχουμε τίποτα άλλο....
Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#35   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 15/02/2013 - 09:29

Παίδες το κατάφερα....Μπήκα στις επαφές...Θέλει να είστε γρήγοροι στο τέλος με το Home button...Ουσιαστικά πρέπει να προσέχουμε τίποτα άλλο....

φιλε το μονο που χεις να προσεχεις ειναι μην το παρει η γκομενιτσα/γυναικα σου κ δει τις κλησεις στην αλλη...ελεος, σιγα το θεμα τωρα...τι να προσεχεις δηλαδη...εχω βασικα ουτε κωδικο δεν χρησιμοποιω γιατι το ανοιγοκλεινω 1000 φορες μεσα στη μερα κ υπολογισε τι χασουρα χρονου ειναι κ τι ασκοπο συναμα το να βαζεις καθε λιγο τον κωδικο...δεν εισαι κ ο πρωθυπουργος, τι να λεμε...ασε που αν στο κλεψουν θα παρακαλας να το αφησει ανοικτο ο κλεφτης (1 στο εκατομμυριο βεβαια αφου το πρωτο που κανουν ειναι το κλεισιμο...) αρα ας μου πει καποιος τον λογο για τον κωδικο στην αρχη...ειδικα εσεις με τα jb που μπορειτε να κλειδωνεται τα παντα επιμερους σε φακελους μετα, ποιος ο λογος ρε μαγκες ειλικρινα...

ασε που εσεις με το jb εχετε ηδη "παραδωσει" την συσκευη ολοκληρη στον evasion κ την ομαδα του...το ανοιγμα του καταλογου σε μαρανε...

#36   TaDrik

TaDrik

    iPH Enthousiast

  • 477 μηνύματα
  • Twitter:@tadrik
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TaDrik

Δημοσίευση 15/02/2013 - 10:38

Επίσης στο 0:36 δείτε ότι στην επαφή που έχει το κινητό, έχει περάσει τον αριθμό 112, που χρησιμοποιείται στο emergency call. ίσως να παίζει και αυτό το ρόλο του στο "ξεκλείδωμα"!!

#37   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 15/02/2013 - 11:42

Επίσης στο 0:36 δείτε ότι στην επαφή που έχει το κινητό, έχει περάσει τον αριθμό 112, που χρησιμοποιείται στο emergency call. ίσως να παίζει και αυτό το ρόλο του στο "ξεκλείδωμα"!!


Σιγουρα με το 112 κατι παιζει γιατι εγω το εκανα (δε τα καταφερα) και μετα που μπηκα κανονικα στο μενου και πηρα ενα διαφορετικο τηλ. Κατω απο το ονομα μ ελεγε emergency call και οχι απλη κληση.

#38   makedonasGate4

makedonasGate4

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/02/2013 - 20:44

αμάν, τι κακό μας βρήκε... πρέπει να τρέξουμε όλοι να σωθούμε μην μας κλέψει κανείς τον αριθμό της γιαγιάς μας. χαχαχα :D

#39   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 15/02/2013 - 21:58

Την άλλη εβδομάδα κατά 99.9% η Apple θα κάνει διαθέσιμη την 6.1.2 για να διορθώσει και να κλείσει την τρύπα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες