Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

[Review] Eortes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
78 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   trellos

trellos

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/08/2012 - 01:15

Ναι αλλά πολλά ονόματα έχουν διαφορετική μέρα που γιορτάζουν

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 21/08/2012 - 01:20

Το eortes μου βγαζε εντελως λαθος στις γιορτες (για να μην πουνε τα αλλα προβληματα που εχει). Κατεβασα το geolosecplus και δοκιμαζω αυτο τωρα.

#33   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 21/08/2012 - 02:45

Έχω κατεβάσει την εφαρμογή ολόκληρη 2 θέματα θέλει να διορθωθούν, το ημερολόγιο να είναι πιο αναλυτικό δλδ άρ. εβδομάδας κλπ όπως στα επιτραπέζια ημερολόγια και να μπορούμε να επιλέγουμε εμείς τον ήχο ειδοποίησης διότι ο δικός του είναι για κανά κλόουν... Κατά τα άλλα είναι μια χαρά εφαρμογή.

#34   andreas4067

andreas4067

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 21/08/2012 - 15:17

Το εχω! πολυ καλη εφαρμογη! μπραβο σας!

#35   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 29/08/2012 - 22:20

Εάν κύριοι Alex007 και billytilaver θέλετε να κάνετε διαφήμιση σε άλλη εφαρμογή να ανοίξετε σχετικό θέμα και όχι να προσπαθείτε να πάρετε χρήστες από το Eortes.
Το εάν έχει τα (ανυπόστατα) προβλήματα τα οποία αναφέρετε, μία ματιά στην αξιόλογηση της εφαρμογής αρκεί.
Φτάνει πιά!

#36   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2012 - 22:27

Εάν κύριοι Alex007 και billytilaver θέλετε να κάνετε διαφήμιση σε άλλη εφαρμογή να ανοίξετε σχετικό θέμα και όχι να προσπαθείτε να πάρετε χρήστες από το Eortes.
Το εάν έχει τα (ανυπόστατα) προβλήματα τα οποία αναφέρετε, μία ματιά στην αξιόλογηση της εφαρμογής αρκεί.
Φτάνει πιά!

Απαγορεύονται οι συγκρίσεις το ακούσαμε και ευχαριστούμε
Κατανοητό και δημοκρατικό. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 29/08/2012 - 22:29


#37   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 29/08/2012 - 22:30

Υπάρχει σχετικό topic για συγκρίσεις, αν και αυτά που αναφέρονται εδώ μόνο συγκρίσεις δεν είναι, παρά καθαρή προώθηση. Εδώ το review αφορά τις Εορτές.

#38   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2012 - 22:32

Υπάρχει σχετικό topic για συγκρίσεις, αν και αυτά που αναφέρονται εδώ μόνο συγκρίσεις δεν είναι, παρά καθαρή προώθηση. Εδώ το review αφορά τις Εορτές.

Sure. Ας σβηστουν τα σχολια μας αν ειναι

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 29/08/2012 - 22:33


#39   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/08/2012 - 09:32

Εάν κύριοι Alex007 και billytilaver θέλετε να κάνετε διαφήμιση σε άλλη εφαρμογή να ανοίξετε σχετικό θέμα και όχι να προσπαθείτε να πάρετε χρήστες από το Eortes.
Το εάν έχει τα (ανυπόστατα) προβλήματα τα οποία αναφέρετε, μία ματιά στην αξιόλογηση της εφαρμογής αρκεί.
Φτάνει πιά!


Εγώ είμαι απλός χρήστης.. τιποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο. και όπως έγραψα μέχρι πριν λίγες μέρες ήμουν και χρήστης του eortes για πολλούς μήνες.. Έψαχνα καιρό για κάποια καλύτερη εφαρμογή και αφού την βρήκα είπα την γνώμη μου αναφέροντας τα λάθη που υπάρχουν στο εορτες.
Τα σχόλιά σου ότι προσπαθούμε να πάρουμε χρήστες του eortes δεν τα καταλαβαίνω. Και αν ανατρέξεις στο αντίστοιχο τοπικ της ανταγωνιστικής εφαρμογής (gelos) έχω τονίσει και ίσως έχω μιλήσει και αυστηρά σχετικά με ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω τελευταία. Έτσι λειτουργεί και το φορουμ.. Σαν κοινότητα που ανταλλάσουμε απόψεις.
Και να πω ότι δεν ξέρω ούτε εσένα προσωπικά ούτε τον developer του geolos και ούτε και κανέναν Έλληνα developer.

#40   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/08/2012 - 10:54

Εγώ είμαι απλός χρήστης.. τιποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο. και όπως έγραψα μέχρι πριν λίγες μέρες ήμουν και χρήστης του eortes για πολλούς μήνες.. Έψαχνα καιρό για κάποια καλύτερη εφαρμογή και αφού την βρήκα είπα την γνώμη μου αναφέροντας τα λάθη που υπάρχουν στο εορτες.
Τα σχόλιά σου ότι προσπαθούμε να πάρουμε χρήστες του eortes δεν τα καταλαβαίνω. Και αν ανατρέξεις στο αντίστοιχο τοπικ της ανταγωνιστικής εφαρμογής (gelos) έχω τονίσει και ίσως έχω μιλήσει και αυστηρά σχετικά με ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω τελευταία. Έτσι λειτουργεί και το φορουμ.. Σαν κοινότητα που ανταλλάσουμε απόψεις.
Και να πω ότι δεν ξέρω ούτε εσένα προσωπικά ούτε τον developer του geolos και ούτε και κανέναν Έλληνα developer.


Εις απάντησιν κ. Κυριαζίδη θα παραθέσω το σχόλιό σου για την εφαρμογή Eortes στο app store, το οποίο κινείται στο ίδιο πνεύμα με τα σχόλια σου εδώ:

Bad
by Alexandros Kyriazidis - Version 1.6.5 - 23-Aug-2012
Very bad!!!! Try download GeolosEcplus its much better..

Αυτά απλέ...χρήστη

Παρακαλώ επίσης να ΜΗ διαγραφούν τα σχόλια των ανωτέρω χρηστών διότι ως γνωστόν Verba volant, scripta manent

#41   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/08/2012 - 11:11

Ναι.. Και συνεχίζω να λεω οτι ειμαι απλος χρηστης. Προτεινω να δοκιμασουν μια άλλη εφαρμογή. Αν θελεις μπες και στο τοπικ της εφαρμογης geolos να δεις και τα σχολια που έχω κάνει εκεί.. Πιστεύεις δηλαδή ότι ειμαι στην ομαδα του geolos? χαχα. Πολυ απλα δεν μου άρεσε η εφαρμογή σου και αγνόησες τα προβλήματα που ειχα εγω όπως και άλλοι και γι αυτο ηθελα να τη δυσφημησω..

#42   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/08/2012 - 11:27

Πρέπει να αλλάξεις τακτική όμως γιατί όπως θα είδες στο AppStore δεν κατάφερες και τίποτα. Το αντίθετο μάλιστα.
Είναι καλό που αποκάλυψες το λόγο των μηνυμάτων σου εδώ.
Έτσι θα έχουμε πιο ειλικρινείς στιχομυθίες στο μέλλον.

Και για να γυρίσουμε στο θέμα του topic, θα παρακαλούσα όσοι έχουν κάποιο πρόβλημα με την εφαρμογή, να μην περιορίζονται στο να γράφουν σχόλια μόνο στο AppStore.
Υπάρχει mail για υποστήριξη. Επίσης πρέπει να γνωρίζετε ότι μερικές φορές η απλή αναφορά ενός προβλήματος δεν αρκεί για την επίλυσή του.
Μπορεί να χρειαστεί κάποια συνεργασία για να εντοπιστεί το πρόβλημα.
Ευχαριστώ.

#43   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/08/2012 - 11:32

Ειναι για γέλια αυτα που λες. Εγώ έκανα την κριτική μου όπως κανω σε όλες τις εφαρμογες που αγοράζω και πληρώνω. Εδώ μέσα γράφω πολλά χρόνια και έχω πει την άποψή μου για δεκάδες εφαρμογές και πολλοί ίσως με ξέρουν. Και σου απάντησα ανετρεξε αν θες στο αντίστοιχο θεμα της ανταγωνιστικής σου εφαρμογής και στην ομαδα που λες ότι ανήκω να δεις αν αληθεύουν αυτα που λες (geolos).

#44   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 30/08/2012 - 12:00

Κι εγώ έχω πρόβλημα με την εφαρμογή σας και την έχω αγοράσει.Εστειλα και στο μειλ υποστήριξης χωρίς να αφήσω κριτική αρνητική μόνο και μόνο επειδή ειστε Έλληνες και θέλω να σας στηρίξω..Απαντηση δεν πηρα ποτε.Εκτος και θελετε 3-4 μειλ για να το δειτε...Δεν βλέπω όμως σοβαρότητα και θα κάνω και κριτική όπως σας αρμόζει..

Αναρτημένη εικόνα


#45   nickbit

nickbit

    iPH Member

  • 287 μηνύματα
  • Twitter:@bitoulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/08/2012 - 12:10

Με ποιό mail γιατί έψαξα με το όνομα και δε βρήκα κάτι σχετικό. Στείλτε το με ΠΜ για ασφάλεια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες