Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iPhone 6 και iPhone 6 plus: Εκπληκτικά mock-up από τον Martin Hajek


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
27 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   dennisdiokonst

dennisdiokonst

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/03/2013 - 09:25

Συγγνωμη κιολας ρε παιδια...υποτιθεται οτι εχουμε iphone γιατι μας εκφραζει η φιλοσοφια της Apple...μας εκφραζει το κινητο γιατι βρισκεται το ιδιο μοτιβο απο το iphone 2g...με ελαχσιτες διαφορες εμφανισιακα αν εξαιρεθει η πλατη..ΠΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ γινεται να βλεπω ανθρωπους να ζητανε κινητο σαν αυτο το MOCKUP..;; Ειναι ολοιδιο με το Samsung S3... σε οποιον αρεσει αυτο το κινητο να παρει το S3... η Apple εχει μια σχεδιαστικη πολιτικη και μια software επιλογη για το iPhone (βλ. flash player)...Προφανως ειμαι αντιθετως στην Samsοποιηση της Apple...και ελπιζω να μην ειμαι ο μονος... Οσον αφορα για την οθονη θυμηθειτε οταν πρωτοπηραμε οι περισσοτεροι το iphone 2g που μας κοροιδευαν ολοι για την παντοφλα μας και τωρα οι ιδιοι κουβαλανε ολοκληρη αρβυλα (Samsung S3)... Αυτα χωρις παρεξηγηση κιολας..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2013 - 09:40

Συγγνωμη κιολας ρε παιδια...υποτιθεται οτι εχουμε iphone γιατι μας εκφραζει η φιλοσοφια της Apple...μας εκφραζει το κινητο γιατι βρισκεται το ιδιο μοτιβο απο το iphone 2g...με ελαχσιτες διαφορες εμφανισιακα αν εξαιρεθει η πλατη..ΠΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ γινεται να βλεπω ανθρωπους να ζητανε κινητο σαν αυτο το MOCKUP..;; Ειναι ολοιδιο με το Samsung S3... σε οποιον αρεσει αυτο το κινητο να παρει το S3... η Apple εχει μια σχεδιαστικη πολιτικη και μια software επιλογη για το iPhone (βλ. flash player)...Προφανως ειμαι αντιθετως στην Samsοποιηση της Apple...και ελπιζω να μην ειμαι ο μονος... Οσον αφορα για την οθονη θυμηθειτε οταν πρωτοπηραμε οι περισσοτεροι το iphone 2g που μας κοροιδευαν ολοι για την παντοφλα μας και τωρα οι ιδιοι κουβαλανε ολοκληρη αρβυλα (Samsung S3)... Αυτα χωρις παρεξηγηση κιολας..


Καλα ρε φιλαρακι, θα σου ζητησουν συγνωμη που τους αρεσε...
Αλλα πες τους τι τους επιτρεπεις για να ξερουν αλλη φορα τι κανει και τι οχι να τους αρεσει...

#18   dennisdiokonst

dennisdiokonst

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/03/2013 - 10:05

Δεν λεω σε κανεναν τι να τους αρεσει... αναφερω ομως οτι εδω και χρονια η apple ακολουθει μια πολιτικη για καποιο λογο μαλλον... και αν μας αρεσει καλως αλλιως αν θελουμε κατι αλλο να παμε στην εταιρεια που το εφαρμοζει... ξερω οτι μπορει να βαρεθηκαμε το ιδιο και το ιδιο σχεδιο...αλλα αυτη ειναι η apple και σε αυτο το σχεδιο βρισκει καθε χρονο εκατομμυρια αγοραστες που κανουν σαν τρελοι...

#19   katakefalos

katakefalos

    iPH Member

  • 265 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/03/2013 - 21:16

Απαραδεκτα mock up.Μου ερχεται να ξ*****σω.Εκατσε κι ασχοληθηκε για να κανει αυτα τα χαλια.Τζαμπα κοπος.Ελπιζω να μην υπαρξουν στην πραγματικοτητα.

#20   torter10

torter10

    iPH Contributor

  • 1.404 μηνύματα
  • Twitter:@torter11
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 05/03/2013 - 22:10

Ακόμα καλύτερα!!
Μα ήδη στο ipad δεν χρειάζεται εάν χρησιμοποιείς multitasking gestures..
Κάπως έτσι πρέπει να είναι και αυτό.
Θέμα συνήθειας είναι μωρέ όλα τα πράγματα..


Για να ενεργοποιείς το Siri και για να το ξυπνάς από την αναμονή χρειάζεται.

#21   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 06/03/2013 - 07:59

Συγγνωμη κιολας ρε παιδια...υποτιθεται οτι εχουμε iphone γιατι μας εκφραζει η φιλοσοφια της Apple...μας εκφραζει το κινητο γιατι βρισκεται το ιδιο μοτιβο απο το iphone 2g...με ελαχσιτες διαφορες εμφανισιακα αν εξαιρεθει η πλατη..ΠΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ γινεται να βλεπω ανθρωπους να ζητανε κινητο σαν αυτο το MOCKUP..;; Ειναι ολοιδιο με το Samsung S3... σε οποιον αρεσει αυτο το κινητο να παρει το S3... η Apple εχει μια σχεδιαστικη πολιτικη και μια software επιλογη για το iPhone (βλ. flash player)...Προφανως ειμαι αντιθετως στην Samsοποιηση της Apple...και ελπιζω να μην ειμαι ο μονος... Οσον αφορα για την οθονη θυμηθειτε οταν πρωτοπηραμε οι περισσοτεροι το iphone 2g που μας κοροιδευαν ολοι για την παντοφλα μας και τωρα οι ιδιοι κουβαλανε ολοκληρη αρβυλα (Samsung S3)... Αυτα χωρις παρεξηγηση κιολας..

Και μένα πάντως φίλε μου, το ΝΟΚΙΑ 3310 πολύ μου άρεζε.

Τι έπρεπε, να απαιτώ από την ΝΟΚΙΑ δέκα χρόνια μετά να βγάλει το ίδιο τηλέφωνο γιατί καλύπτει τις μινιμαλιστικές μου απαιτήσεις?

Ο κόσμος εξελίσσεται, το ίδιο και οι εταιρίες και τα προιόντα τους. Και θα ακολουθούν το σύγχρονο ρεύμα. Δηλαδή μεγαλύτερες οθόνες.


Ήδη την μεγάλωσε λίγο στο 5άρι, τα καλύτερα έρχονται

#22   dennisdiokonst

dennisdiokonst

    iPH Member

  • 347 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/03/2013 - 13:32

Και μένα πάντως φίλε μου, το ΝΟΚΙΑ 3310 πολύ μου άρεζε.

Τι έπρεπε, να απαιτώ από την ΝΟΚΙΑ δέκα χρόνια μετά να βγάλει το ίδιο τηλέφωνο γιατί καλύπτει τις μινιμαλιστικές μου απαιτήσεις?

Ο κόσμος εξελίσσεται, το ίδιο και οι εταιρίες και τα προιόντα τους. Και θα ακολουθούν το σύγχρονο ρεύμα. Δηλαδή μεγαλύτερες οθόνες.


Ήδη την μεγάλωσε λίγο στο 5άρι, τα καλύτερα έρχονται


Ξεκινας της κουβεντα με κατι εντελως διαφορετικο...η ΝΟΚΙΑ βγάζει 100 μοντέλα κινητων τηλεφωνων..απο κινητα των 30 € εως τα 400 €..οπως ειναι λογικο θα φτιαξει εντελως διαφορετικα μοντελα... εγω δεν λεω να μην αναβαθμιστει η apple..το μονο που λεω ειναι να μην αντιγραψει (οπως γινεται στα παραπάνω mockup την Samsung)..ειμαι τοσο παραλογος δηλαδη..?? τα κινητα που βλεπουμε παραπάνω ειναι ιδια με το S3... οποιος θελει κατι σαν το S3 να παει να το παρει..οχι να παρει ενα αντιστοιχο με το σημα της apple απο πισω...δεν νομιζω οτι εχει νοημα... επισης στο 5 εγινε ενα πολυ μεγαλο βημα αλλα στην ιδια σχεδιαστικη γραμμη πραγμα που ειναι στην πολιτικη της apple... βγαζει ενα κινητο, στις ιδιες πανω κατω γραμμες καθε φορα, χωρις προθεση για αντιγραφη αλλων μοντελων...γιατι θεωρει την τεχνογνωσια της και το design της μοναδικο...

#23   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 10/03/2013 - 14:38

Μονο σε μενα μου φαινεται οτι βλεπω ενα htc one,

#24   Helix

Helix

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 10/03/2013 - 14:49

Το GS4 είπαμε είναι αυτό; Ελπίζω να μη δω τίποτα τέτοιο στο WWDC, πραγματικά... εγώ ελπίζω κάτι σαν το iPod Touch για να αλλάξω επιτέλους το iPhone 4 μου. Πολύχρωμο. :D

#25   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 10/03/2013 - 15:12

Βγάλτε το μήλο από πίσω κ βάλτε το λογότυπο της htc. Υπέροχο ένα htc one


#26   afanoulis

afanoulis

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:nikiforosvin

Δημοσίευση 11/03/2013 - 15:06

Ισως αυτό να είναι το concept!!
"Αντιγραφή" κάποιου ανταγωνιστή, αλλαγή το logo της εταιρίας και έτοιμο το νέο μοντέλο για τρέλες πωλήσεις!
Θα είχε τόσο μα τόσο πλάκα για όσους κοροιδεύουν τα άλλα κινητά και θα έπαιρναν ένα ίδιο μόνο και μόνο επειδή είναι apple!!!


Βτw για φέτος πιστεύω πως όλο το παιχνίδι είναι το αν θα μπεί η χρωματική επιλογή στα iphone...
Είναι ένα χαρτί που το έχουν παίξει άψογα και έχουν την δυνατότητα και ένα ίδιο 5αρι να παρουσιασουν μέσα στην χρονία
να τρέξουν όλοι να το πάρουν μόνο και μόνο επειδή θα είναι σε μπλέ,κόκκινο,πράσινο κλπ κλπ.

#27   dj_akis

dj_akis

    iPH Addict

  • 629 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:dj_akis

Δημοσίευση 11/03/2013 - 15:26

Συγγνωμη κιολας ρε παιδια...υποτιθεται οτι εχουμε iphone γιατι μας εκφραζει η φιλοσοφια της Apple...μας εκφραζει το κινητο γιατι βρισκεται το ιδιο μοτιβο απο το iphone 2g...με ελαχσιτες διαφορες εμφανισιακα αν εξαιρεθει η πλατη..ΠΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ γινεται να βλεπω ανθρωπους να ζητανε κινητο σαν αυτο το MOCKUP..;; Ειναι ολοιδιο με το Samsung S3... σε οποιον αρεσει αυτο το κινητο να παρει το S3... η Apple εχει μια σχεδιαστικη πολιτικη και μια software επιλογη για το iPhone (βλ. flash player)...Προφανως ειμαι αντιθετως στην Samsοποιηση της Apple...και ελπιζω να μην ειμαι ο μονος... Οσον αφορα για την οθονη θυμηθειτε οταν πρωτοπηραμε οι περισσοτεροι το iphone 2g που μας κοροιδευαν ολοι για την παντοφλα μας και τωρα οι ιδιοι κουβαλανε ολοκληρη αρβυλα (Samsung S3)... Αυτα χωρις παρεξηγηση κιολας..


+1000000

Ειναι ακριβώς όπως τα λες φίλε

#28   CBSTEAM

CBSTEAM

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Twitter:@THECBSTEAM
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:cbsteam

Δημοσίευση 14/03/2013 - 01:38

Που είναι τα εκπληκτικά βρε παιδία?.. σαν Galaxy με iOS μοιάζει...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες