Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Bloomberg: To iWatch θα κυκλοφορήσει εντός του 2013 με iOS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/03/2013 - 21:31

Η οποιαδήποτε τιμή θα είναι ανάλογη του τί θα προσφέρει το ρολόι. Αν είναι ένα είδος ipod nano 6th gen. με ρετούς, λογικά πάνω από 250 ευρώ δεν θα κάνει. Αν όμως σου δίνει δυνατότητα σύνδεσης wifi ή και 3-4g, facetime, πρόσβαση σε mail, μιλάμε για μια άλλη συσκευή... προσωπικά δεν ξέρω σε τί θα μπορούσε να καλύψει κάποιον ο οποίος έχει ήδη ένα iphone ή και ipad. Είμαι περίεργος να δω... Η πλάκα βέβαια είναι ότι πρώτοι θα τρέξουν να το πάρουν όσοι έχουν iphone... :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Mikopos

Mikopos

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Twitter:@opc_addict
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:mikopos

Δημοσίευση 05/03/2013 - 22:31

Αν όντως ισχύει παίζει να είναι πολύ fail ! (εννοείται όμως ότι θα το πάρω γιατί είμαι gadgetάς που σεβεται τον εαυτό του )

#33   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1.040 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 06/03/2013 - 01:49

500 μέχρι τώρα σε όλα... Οχι σε ένα ..;)



Ναι σε ολα αλλα καθε ενα απο μονο του ειχε τιμη τουλαχιστον 600 ευρω. Και σκεψου οτι στην αρχη δεν ειζε γινει καν μοδα το ιφον. Τωρα που ειναι μοδα γενικα η αππλε και αν βγαλει και με 150; Ολοι θα τρεξουν να το παρουν. Ουτος η αλλως ενα "ποιοτικο" ρολοι δε κανει κατω απο 100-150 ευρω. Ποσο μαλλον ενα smartwatch.


Και θα σ πω και το αλλο. Τωρα απο οσο εχω δει υπαρχει ενα ρολοι της σονυ που εχει τα βασικα φβ και δε ξερω τι αλλο. (Για τη σχολη ξαι σκονακια μια χαρα ειναι. :Ρ) και κανει κανα 30αρι. Αν βγει με 150 τις αππλε ανετα θα δωσουν λιγα παραπανω πολλα ατομα για να παρουν της αππλε.

Τελευταία επεξεργασία από: s0t0spower, 06/03/2013 - 01:58





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες