Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Σε μια σπάνια κίνηση η Apple επιτίθεται κατά του Android


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
113 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   Antiresias

Antiresias

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Jimgreek

Δημοσίευση 14/03/2013 - 21:10

να σου πω εχουν περασει και ανδροιδ απο τα χερια μου οχι hgh end το neo v και δεν μου αρεσε καθολου, οσο απο xda ειχα windows mobile και ειχα φλασαρει 30 rom... αποτελεσμα να φοβομουν να βαλω ξυπνητηρι στο κιν γιατι το βραδυ εκλεινε απο μονο του. εχουν περασει wp και μαλιστα ημουν και developer. στο ios ειμαι νεος αλλα αυτα που ειδα ειναι τρομερα. ειναι το πιο δεμενο λειτουργικο. ποσο κανει το galaxy s3 lte? 729 και το iphone 5 739, για πιο λογο να επιλεξω το s3? για το πλαστικο? για το android με το πιο ασχημο gui? για το appstore? ενα λογο θελω? να φλασαρω rom? το εκανα οταν ημουν πιο πιστηρικας και μονο προβληματα ειχα.... σαφως το ios εχει μεινει στασιμο και το 7 πιστευω να εχει κατι διαφορετικο... και πιστεψε με κανεις δεν εχει φυγει απο ios ρεκορ πωλησεων εεκανε παλι... ολα σχετικα ειναι



video βλεπω στην 40 ιντσων tv μου
ta app κανονικα κατεβαζουν στο background
τον καιρο τον βλεπω απο το παραθυρο δεν θελω widget

αν αυτα ειναι τα παντα.... τοτε τι να πω :)

Εντάξει τότε με αυτή τη λογική τηλέφωνο πέρνεις από το ασύρματο, μήνυμα στέλνεις με το περιστέρι, τα μαιλ τα βλέπεις από το σταθερό υπολογιστή, μουσική από το walkman, παιχνίδια παίζεις στο psp, φωτογραφίες με την Kodak ...το μόνο που κανείς εσυ με τις iσυσκευές σου είναι να φτιάχνεις μουσική; Αυτό είναι το παν για σένα. Ερε πλάκα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/03/2013 - 21:13

Εντάξει τότε με αυτή τη λογική τηλέφωνο πέρνεις από το ασύρματο, μήνυμα στέλνεις με το περιστέρι, τα μαιλ τα βλέπεις από το σταθερό υπολογιστή, μουσική από το walkman, παιχνίδια παίζεις στο psp, φωτογραφίες με την Kodak ...το μόνο που κανείς εσυ με τις iσυσκευές σου είναι να φτιάχνεις μουσική; Αυτό είναι το παν για σένα. Ερε πλάκα


αν εσυ αυτο καταλαβες..... περα βρεχει και θες και widget να δεις οτι βρεχει, διαβασε καλα το ποστ τι απαντησα κια ξαναστειλε

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#108   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 14/03/2013 - 21:24

αν ο Steve ηταν παρων θα ηταν πολυυυυυ διαφορετικα τα πραματα

3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#109   Antiresias

Antiresias

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Jimgreek

Δημοσίευση 14/03/2013 - 21:31

αν εσυ αυτο καταλαβες..... περα βρεχει και θες και widget να δεις οτι βρεχει, διαβασε καλα το ποστ τι απαντησα κια ξαναστειλε

Εχω βάλει και widget για να κάνει μετάφραση από την τυροπιτοειδη στα ελληνικα μπας και καταλάβω αυτα που γράφεις αλλά μάταια.

#110   lorenz

lorenz

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:lory1980renz

Δημοσίευση 14/03/2013 - 21:34

χαχαχα τυροπιτοειδη??χαχαχα

ρε παιδια ας χαλαρωσουμε λιγο

#111   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/03/2013 - 21:38

Εχω βάλει και widget για να κάνει μετάφραση από την τυροπιτοειδη στα ελληνικα μπας και καταλάβω αυτα που γράφεις αλλά μάταια.


ωραια παμε μια γιατι δεν τα πιανεισ..
ακουστηκε το ανδροιδ τα κανει ολα......
καποια απο τα ολα ειναι:
α)να μπορεις να εχει PIP (page in page) και να βλεπεις video
β)να τρεχουν apps και να κανουν download στο παρασκηνειο
γ)να εχει το widget του καιρου συνεχεια στην homescreen

παμε τις απαντησεις μου:
α)σε μια οθονη 4-5 ιντσες αν βλεπεις βιντεο σε pip δηλαδη τετραγονακι που θα ειναι 2-3 ιντσες ειναι σαν να μην βλεπεις τιποτα αρα αχρηστο και καθολου λειτουργικο, και τρωει και μνημη
β)αυτο το κανει και το ios κανονικα
γ)πιος ο λογος να χανω πιχελ απο την οθονη μου στην homescreen να βλεπω τον καιρο ολη την ωρα ..... αν θελω να δω προγνωση ανοιγω το app του καιρου και βλεπω, αν θελω να δω εκεινη την ωρα τι καιρο κανει κοιταω εξω απο το παραθυρο... το widget ολη την ωρα καρφωμενο στην home screen ειναι αχρηστο

τι δεν καταλαβες? ειπα εγω να μην δειχνει καιρο το τηλ? οχι
ειπα να μην στελνει μαιλ? οχι
ειπα να μην ακους μουσικη? οχι αλα το να εχει το media payer στην αρχηκη οθονη καρφιτσομενο ειναι παπατα

Τελευταία επεξεργασία από: valsamis, 14/03/2013 - 21:38

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#112   Antiresias

Antiresias

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Jimgreek

Δημοσίευση 14/03/2013 - 21:51

ωραια παμε μια γιατι δεν τα πιανεισ..
ακουστηκε το ανδροιδ τα κανει ολα......
καποια απο τα ολα ειναι:
α)να μπορεις να εχει PIP (page in page) και να βλεπεις video
β)να τρεχουν apps και να κανουν download στο παρασκηνειο
γ)να εχει το widget του καιρου συνεχεια στην homescreen

παμε τις απαντησεις μου:
α)σε μια οθονη 4-5 ιντσες αν βλεπεις βιντεο σε pip δηλαδη τετραγονακι που θα ειναι 2-3 ιντσες ειναι σαν να μην βλεπεις τιποτα αρα αχρηστο και καθολου λειτουργικο, και τρωει και μνημη
β)αυτο το κανει και το ios κανονικα
γ)πιος ο λογος να χανω πιχελ απο την οθονη μου στην homescreen να βλεπω τον καιρο ολη την ωρα ..... αν θελω να δω προγνωση ανοιγω το app του καιρου και βλεπω, αν θελω να δω εκεινη την ωρα τι καιρο κανει κοιταω εξω απο το παραθυρο... το widget ολη την ωρα καρφωμενο στην home screen ειναι αχρηστο

τι δεν καταλαβες? ειπα εγω να μην δειχνει καιρο το τηλ? οχι
ειπα να μην στελνει μαιλ? οχι
ειπα να μην ακους μουσικη? οχι αλα το να εχει το media payer στην αρχηκη οθονη καρφιτσομενο ειναι παπατα

Το widget μου πάλι δεν έκανε δουλειά...λυπάμαι. Το ότι ήσουν(είσαι) dev πάντως μη το πολύ γράφεις δεξιά και αριστερά...

#113   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/03/2013 - 21:52

Το widget μου πάλι δεν έκανε δουλειά...λυπάμαι. Το ότι ήσουν(είσαι) dev πάντως μη το πολύ γράφεις δεξιά και αριστερά...


ενταξει οκ.... και ο dev ειναι ασχετο αλλα παλι οκ...

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#114   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 15/03/2013 - 13:16

το ξερω αφου δεν το εχεις συγκινηθηκες.... αλλα εσυ εχεις 4 πυρηνες που κανουν τα παντα.... τραβα μαθε τι ειναι το midi και θα συγκινηθεις πιο πολυ, παρε και ενα χαρτομαντηλο μηπως κλαψεις κιολας


Κλαιω




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες