Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Find The Movie Game


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
73 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   insertcoin

insertcoin

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Twitter:@findthemovieapp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/03/2013 - 12:06

χαχαχα δεν είναι θέμα τσιφουτιάς! δε μου στοιχίζει κάτι, απλά η apple περιορίζει τον αριθμό στα 50! κάποιο λόγο θα έχει προφανώς OK αλλά αυτό δε μου δίνει τη δυνατότητα να δώσω κωδικούς σε όσο κόσμο το ζητάει! :)

δε μου το έχει εμφανίσει ακόμα το σχόλιο και το βαθμό! αν θες γράψτα εδώ. σε ευχαριστώ πολύ πάντως που την κατέβασες, να'σαι καλά, ελπίζω να σου αρέσει και να κολλήσεις! ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   insertcoin

insertcoin

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Twitter:@findthemovieapp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/03/2013 - 12:07

καλημερα, αν τελικα μπορεσετε να στειλετε κωδικους θα ηθελα κι εγω ενα promo. καλη επιτυχια!!!


Καλημέρα, εντάξει φίλε μου! Σε ευχαριστώ πολύ!!

#18   linuxfighter

linuxfighter

    iPH Elite Poster

  • 2.743 μηνύματα
  • Twitter:@tsioutsiourigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:linuxfighter

Δημοσίευση 30/03/2013 - 12:11

καλά προφανώς και αστειεύομαι. Θεωρώ αδύνατο κάποιος να δυσκολεύεται να δώσει 0,79 λεπτά για να στηρίξει μια καλή προσπάθεια.

Ένα από τα πιο ωραία παιχνίδια γνώσεων που πέρασαν ποτέ από το τηλέφωνό μου.σωστά δομημένο, πολλές και καλές ερωτήσεις. Σίγουρα θα μας κρατήσει το ενδιαφέρον για πολλές πολλές μέρες.



#19   insertcoin

insertcoin

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Twitter:@findthemovieapp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/03/2013 - 12:17

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, χαίρομαι που σου άρεσε!!!

Αν βρεις κάτι που να μην πάει καλά, είτε στις ερωτήσεις, είτε στις λειτουργίες, γράψε!

Αααα! Θα ήθελα τη γνώμη όποιου/ας το έχει κατεβάσει, για τη μουσική. Την έγραψε ένας καλός φίλος, συνθέτης! :)

#20   linuxfighter

linuxfighter

    iPH Elite Poster

  • 2.743 μηνύματα
  • Twitter:@tsioutsiourigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:linuxfighter

Δημοσίευση 30/03/2013 - 12:27

Πρόταση. Θα ήθελα να έχει και μια επιλογή "έχω 3 ζωές και παίζω μέχρι να χάσω και τις 3εις" (άποψη μου φυσικά)

#21   insertcoin

insertcoin

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Twitter:@findthemovieapp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/03/2013 - 12:38

Ναι δεν είναι άσχημο! Είναι άλλο στυλ παιχνιδιού, αλλά ενδιαφέρον! Ίσως είναι στο επόμενο update!

Καλά γενικά με βάση τις ταινίες που έχουμε, μπορούμε να βγάλουμε άπειρα στυλ παιχνιδιού. Όρεξη να υπάρχει βασικά (που υπάρχει!) και φυσικά η κατάλληλη υποστήριξη απ'τον κόσμο και όλα θα γίνουν!

Είχαμε σκεφτεί κι ένα άλλο, σε φάση ασταμάτητο παιχνίδι για εξάσκηση. Ξέρεις, απλά πατάς start και σου βγάζει ταινίες, ανεξάρτητα του πόσο εύκολες είναι για να τις βρεις και ανεξάρτητα απ΄το είδος τους. Παίξιμο μέχρι τελικής πτώσης δηλαδή.. :)

Αυτό θα ήταν γαμώ για κανά μετρό κλπ..

Αλλά τελικά μείναμε σε αυτά τα 2 που βλέπεις, τα οποία OK νομίζω για αρχή είναι εντάξει!

#22   linuxfighter

linuxfighter

    iPH Elite Poster

  • 2.743 μηνύματα
  • Twitter:@tsioutsiourigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:linuxfighter

Δημοσίευση 30/03/2013 - 12:41

νομίζω ότι με το infinite play θα "κάψεις" την βάση δεδομένων των ταινιών που έχεις. και όταν λέω "κάψεις" εννοώ θα κορεστεί ο παίκτης και θα το παρατήσει πιο εύκολα. Καλύτερα να του δίνεις λοιπόν ένα chalenge.

Επίσης ένα connect με το FB θα σου φέρει traffic.

#23   insertcoin

insertcoin

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Twitter:@findthemovieapp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/03/2013 - 12:45

νομίζω ότι με το infinite play θα "κάψεις" την βάση δεδομένων των ταινιών που έχεις. και όταν λέω "κάψεις" εννοώ θα κορεστεί ο παίκτης και θα το παρατήσει πιο εύκολα. Καλύτερα να του δίνεις λοιπόν ένα chalenge.

Επίσης ένα connect με το FB θα σου φέρει traffic.


Ναι δεν έχεις άδικο, υπάρχουν όμως τα εξής θετικά: η βάση μας είναι αρκετά μεγάλη και επίσης δεν αποκαλύπτουμε ποια είναι η σωστή ταινία αν κάνει κάποιος λάθος.

Όμως αυτό που λες έχει point σίγουρα..!

Ναι αυτό με το facebook μας το έχουν ξαναπεί. Θα χρειαζόταν στο τέλος της κάθε πίστας πχ, ένα fb και twitter link που να γνωστοποιείς στους φίλους σου πόσους πόντους έκανες!

#24   zozos

zozos

    iPH User

  • 173 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/03/2013 - 13:05

Πολύ ωραία εφαρμογή. Η βάση είναι δικιά σας ή είναι κάποια διαθέσιμη; Aπό περιέργεια ρωτάω γιατί μου έκανε εντύπωση ο αριθμός των ερωτήσεων

#25   Amstaff

Amstaff

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 30/03/2013 - 13:08

Μπράβο για αυτή την πολύ καλή εφαρμογή!!!

#26   vag8

vag8

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 31/03/2013 - 19:09

καλησπερα, τελικα αν δωσετε promo αν και ζητησα βγαλτε με εξω, γιατι το αγορασα και ειναι τελειο! :)

#27   technofreak

technofreak

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:foreverfreak

Δημοσίευση 31/03/2013 - 21:13

Την κατεβασα και μπορω να πω πως εχω μεινει κατευχαριστημενος.

Υπαρχει τεραστια ποικιλια ταινιων και αν αναλογιστουμε πως σε περιπτωση λαθους δε δινεται η σωστη απαντηση, τοτε πραγματικα πρεπει να το λιωσει κανεις το παιχνιδακι για να μαθει ολες τις απαντησεις απ' εξω. Προς το παρον εχω δοκιμασει μονο το full game στο easy level, αλλα και αυτο απο καποιο σημειο και μετα γινεται πολυ απαιτητικο.
Μια εφαρμογη που συστηνεται ανεπιφυλακτα στους απανταχου cinefil και οχι μονο. Ενα παιχνιδι που μπορεις να το παιξεις ανετα και με την παρεα σου και να ριξετε απειρο γελιο-καυγαδες.

Δυο προτασεις-παρακλησεις εχω: Αν ειναι δυνατον η εφαρμογη να γινει universal καποια στιγμη, ωστε να μπορουμε να παιζουμε με ευχαριστηση και το ipad. Επισης, στο τελος καθε επιπεδου θα μπορουσε να προστεθει ακομα ενα level, το οποιο θα περιελαμβανε αποκλειστικα ερωτησεις που εχουν απαντηθει λαθος. Δεν ξερω αν ειναι εφικτο να γινει κατι τετοιο, αλλα θα ηταν μια πραγματικη προκληση:)!!

#28   insertcoin

insertcoin

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Twitter:@findthemovieapp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/04/2013 - 10:44

Πολύ ωραία εφαρμογή. Η βάση είναι δικιά σας ή είναι κάποια διαθέσιμη; Aπό περιέργεια ρωτάω γιατί μου έκανε εντύπωση ο αριθμός των ερωτήσεων


Καλημέρα! Ναι, τη βάση την έχουμε φτιάξει εμείς απ'το μηδέν. Μας έφαγε πολύ χρόνο πίστεψέ με, γιατί οι εναλλακτικές που δίνουμε δεν είναι τυχαίες και τις περισσότερες φορές, αν όχι όλες έχουν σχέση με τη σωστή ταινία. Οι εναλλακτικές βασικά μας πήραν τον περισσότερο χρόνο! :)

#29   insertcoin

insertcoin

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Twitter:@findthemovieapp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/04/2013 - 10:45

Μπράβο για αυτή την πολύ καλή εφαρμογή!!!


Ευχαριστώ!!! Χαίρομαι που σου άρεσε!

#30   insertcoin

insertcoin

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Twitter:@findthemovieapp
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/04/2013 - 10:47

καλησπερα, τελικα αν δωσετε promo αν και ζητησα βγαλτε με εξω, γιατι το αγορασα και ειναι τελειο! :)


Χίλια ευχαριστώ για την υποστήριξη και τα καλά σου λόγια! Για να δούμε, θα μπορέσεις να το τερματίσεις; Το έχουμε κάνει δυσκολούτσικο χεχε ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες