Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iOS 7 Concept με Download manager, Widgets, Quick Settings, Mission Control κ.α


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   iJohnNic

iJohnNic

    iPH Contributor

  • 1.673 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 05/04/2013 - 13:45

Μου θυμίζει πολύ JailBreak.. ;)

iOs 7! 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   XristoSalonika

XristoSalonika

    iPH Enthousiast

  • 360 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/04/2013 - 14:12

Αν αλλάξουν ΟΛΑ αυτά για τα οποία αναγκαζόμαστε να κάνουμε Jailbreak,τότε θα τους παραδεχτώ και θα έχουμε να λέμε ότι τουλάχιστον έγινε κάτι αξιέπαινο και ανταγωνιστικό της αγοράς.Αλλιώς με βλέπω να οδεύω προς android μεριά αν το iOS 7 δεν έχει τπτ νέο να προσφέρει,αλλά και το 5S δεν έχει καμιά επαφή με το Galaxy S4.

#18   mitsodou

mitsodou

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 05/04/2013 - 14:43

Πολύ ωραίο το concept...τα μισά να πραγματοποιήσουν, νομίζω ότι θα ευχαριστήσουν πολύ κόσμο.
Καλό το ios αλλά θέλει και αυτό την ανανέωσή του!

#19   geo13pao

geo13pao

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Twitter:@@george_noise
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:geo13pao

Δημοσίευση 05/04/2013 - 15:28

Ωραιο το concept, οσο αφορα το ραδιο, νομιζω θα ειναι ιδιο με αυτο του apple tv...

#20   stelios2809

stelios2809

    iPH User

  • 187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/04/2013 - 15:58

ωραίο φαίνεται.πάντως αναπόφεκτα πρέπει να ενσωματώσουν διαχείρηση wifi,3g,locations κλπ...

#21   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/04/2013 - 16:17

πολύ καλό αλλά φοβάμαι πως δεν πρόκειται να δούμε καμιά δραματική αλλαγή εδώ και τόσα χρόνια παραμένει στάσιμο το κεντρικό look του ios

#22   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2013 - 16:40

πατατιά και κακογουστιά σε όλο της το μεγαλείο. απορώ γιατί μπήκε και στην αρχική σελίδα...

#23   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2013 - 00:53

Εγώ για όλους αυτούς τους λόγους και για τα αγαπημένα widgets παρέδωσα το iphone στην αδερφη μου και πήρα το μικρο s3. Θα περιγράψω τα πράγματα όσο πιο αντικειμενικά γίνεται. Το ios είναι ένα δυνατό λογισμικο τρομερά σταθερό και τελός έχει γεράσει. Από το iphone το 3g απο την 1.χ μέχρι την 4.χ που μας ''παραχώρησαν'' την δυνατότητα να αντικαταστήσουμε το μαύρο φόντο πίσω από τα κινητά μας με έγρωμη εικόνα πέρασαν 3,4 χρόνια. Τα widgets τα ζητούσαμε απο το ios 4.X και που φτάσατε, φτάσαμε στο ios 7 στα πρόθυρα και πάλι συζητάμε για το ίσως μπουν. Οι ειδοποιήσεις στο iphone ήταν τραγικές ευτυχώς στο ios 5 σκέφτηκαν να το διορθώσουν μετά από 5 χρόνια. Για μένα το καλύτερο που πρέπει να γίνει είναι να ανεβούν τα android για να νιώσει η apple το μερίδιο αγοράς που χάνει με ένα λογισμικό γερασμένο(δεν λεω είναι πιο σταθερό και απο το λογισμικό του macbook μου αλλά μεχρι εκεί). Θα πρέπει λοιπον να κάνουν την υπέρβαση ειδάλλως το ios θα μείνει το ιδιο με τους καταναλωτές να στρέφονται αλλού όπως limepie και windows

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 08/04/2013 - 00:54





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες