Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Νέα Τιμή iPhone 4 8GB Cosmote


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
143 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Panos1985

Panos1985

    iPH Member

  • 293 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Panos1985

Δημοσίευση 18/05/2013 - 15:46

Αγαπητε @gordito...Δεν ξερω πως εβγαλες οτι ειμαστε ανιδεοι με τεχνολογια αλλα εσυ και ολοι οι γνωστες της τεχνολογιας που μεταπηδησατε σε android απορω πως με τις γνωσεις δεν τα καταφερε ΠΟΤΕ κανεις σας με το itunes....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 18/05/2013 - 15:57

gordito πουλα το iPhone να ησυχασεις και εμεις μην ανησυχεις θα τον βρουμε τον δρομο μας.... B)

You'll Never Walk Alone


#63   gordito

gordito

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 18/05/2013 - 15:58

1) Απο android εχω μετα πηδησει σε ios, γιαυτο και με βλεπεις στο Iphonehellas.gr
2) Δεν χρειαζεται να μαθω το itunes, δοξα τω Θεω υπαρχει προς το παρον το itools, με το οποιο κανω backup τις εφαρμγοες μου με τα data.

gordito πουλα το iPhone να ησυχασεις και εμεις μην ανησυχεις θα τον βρουμε τον δρομο μας.... B)


Προσπαθω αλλα δεν φευγει :P

Τελευταία επεξεργασία από: gordito, 18/05/2013 - 15:58


#64   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 18/05/2013 - 16:00

Προσπαθω αλλα δεν φευγει :P


Πουλα το οσο νομιζεις οτι αξιζει οπως λες και στο αγοραζω εγω! ;)

You'll Never Walk Alone


#65   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 18/05/2013 - 16:28

Αν θες σου δίνω το s2 και μου δίνεις το iPhone η αλλιώς με 150 ευρώ στο περνώ μιας και δεν αξίζουν σαν τηλέφωνα

#66   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 18/05/2013 - 17:02

Ας σχολιασω και εγω για την "προσφορα". Πριν πειτε οτιδηποτε εχω 5αρι.

350 ευρω για 4αρι 8αρι -------> ΥΠΕΡΒΟΛΗ!

και μην αρχισετε ειναι iphone και @@ και τι παει να πει αυτο οτι 3 χρονια μετα πρεπει να πωλειται περισσοτερο απο τα μισα απο οσα εκανε μολις βγηκε...?

κολπα για να προσελκισουν πελατες ειναι γιατι να γλυκανουν τον καθε πικραμενο που δεν μπορουσε να παρει iphone αλλα τωρα με την ΤΡΟΜΕΡΗ αυτη τιμη να μπορει να αποκτησει ο καθενας ενα 4αρι.

#67   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 18/05/2013 - 17:05

Προσωπικά με 350 δεν θα το έπαιρνα ούτε κι εγώ. Σε όσους φίλους έχω και θέλουν να κυμανθούν σε αυτά τα χρήματα τους λέω να πάνε στο Galaxy S3 παρότι είμαι Applakias.
Once You Go Mac You Never Go Back

#68   omg

omg

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 18/05/2013 - 17:37

Προσωπικά με 350 δεν θα το έπαιρνα ούτε κι εγώ. Σε όσους φίλους έχω και θέλουν να κυμανθούν σε αυτά τα χρήματα τους λέω να πάνε στο Galaxy S3 παρότι είμαι Applakias.


Ακριβως το ιδιο εχω πει και εγω σε πολλους φιλους μου που θετουν οριο τα 350.

#69   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 18/05/2013 - 17:42

Εγω θα τους ελεγα να πανε σε μεταχειρισμενο 4s σε καλη κατασταση. Σε σχεση με 4αρι μαλλον και γω s3 αλλα σε σχεση με 4s στανταρ 4s (εστω και μεταχειρισμενο).

You'll Never Walk Alone


#70   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 18/05/2013 - 19:18

Ενώ οι υπόλοιποι εδώ μέσα έχετε μετοχές της Apple και το κέρδος της επηρεάζει άμεσα τα εισοδήματά σας...
Ότι πείτε λοιπόν , ευκαρία το iphone 4 8GB στα 350 ευρώ...
ΤΡΕΞΤΕ!!!



Αυτά που λέω περί PR, διαφημιστικών και guerilla marketing τα γνωρίζω από πρώτο χέρι. Μέσα στο χώρο είμαι...

Φυσικά και δεν είμαστε μέτοχοι της Apple. Το κέρδος της δεν επηρεάζει τα εισοδήματα μας. Επηρεάζει όμως τα εισοδήματα ατόμων που έχουν επωμιστεί την δουλειά να εξυμνούν την κάθε Samsung σε κάθε διαθέσιμο forum ή blog.

Φυσικά μπορείς να διαφωνείς με τα όσα λέω. Δικαίωμα σου. Επέτρεψε μου όμως να γνωρίζω ΠΟΛΥ καλύτερα το γίνεται πίσω από τα Ελληνικά Media Shops, PR, διαφημιστικές και Ελληνικά τεχνολογικά blogs που τα "πέρνουν κάτω από το τραπέζι".

Υ.Γ Αυτά φυσικά δεν γίνονται μόνο στη χώρα μας:

http://tech.fortune....c-apple-shills/

http://brianford.new...ut-its-products

http://www.kullin.ne...viral-campaign/

Αυτά ως προς τους διάφορους "κομήτες" που εμφανίζονται τόσο στο forum μας όσο και σε άλλες κοινότητες και σκίζονται να διαφημίσουν την ανωτερότητα της κάθε Samsung με σθένος που θα ζήλευει ακόμα και το διοικητικό συμβούλιο των Κορεατών.
Behind the Scenes...

#71   tommis

tommis

    iPH Enthousiast

  • 492 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/05/2013 - 19:35

+1

#72   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 18/05/2013 - 19:38

[/size]

Αυτά που λέω περί PR, διαφημιστικών και guerilla marketing τα γνωρίζω από πρώτο χέρι. Μέσα στο χώρο είμαι...

Φυσικά και δεν είμαστε μέτοχοι της Apple. Το κέρδος της δεν επηρεάζει τα εισοδήματα μας. Επηρεάζει όμως τα εισοδήματα ατόμων που έχουν επωμιστεί την δουλειά να εξυμνούν την κάθε Samsung σε κάθε διαθέσιμο forum ή blog.

Φυσικά μπορείς να διαφωνείς με τα όσα λέω. Δικαίωμα σου. Επέτρεψε μου όμως να γνωρίζω ΠΟΛΥ καλύτερα το γίνεται πίσω από τα Ελληνικά Media Shops, PR, διαφημιστικές και Ελληνικά τεχνολογικά blogs που τα "πέρνουν κάτω από το τραπέζι".

Υ.Γ Αυτά φυσικά δεν γίνονται μόνο στη χώρα μας:

http://tech.fortune....c-apple-shills/

http://brianford.new...ut-its-products

http://www.kullin.ne...viral-campaign/

Αυτά ως προς τους διάφορους "κομήτες" που εμφανίζονται τόσο στο forum μας όσο και σε άλλες κοινότητες και σκίζονται να διαφημίσουν την ανωτερότητα της κάθε Samsung με σθένος που θα ζήλευει ακόμα και το διοικητικό συμβούλιο των Κορεατών.

Ενα τεραστιο μπραβο σας ειστε πολυ σωστος και αντικειμενικος ειστε ενας αξιολογος ανθρωπος και ευχομαι καποια μερα να μπορεσω να σας συναντησω

#73   gordito

gordito

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 18/05/2013 - 19:57

[/size]

Αυτά που λέω περί PR, διαφημιστικών και guerilla marketing τα γνωρίζω από πρώτο χέρι. Μέσα στο χώρο είμαι...

Φυσικά και δεν είμαστε μέτοχοι της Apple. Το κέρδος της δεν επηρεάζει τα εισοδήματα μας. Επηρεάζει όμως τα εισοδήματα ατόμων που έχουν επωμιστεί την δουλειά να εξυμνούν την κάθε Samsung σε κάθε διαθέσιμο forum ή blog.

Φυσικά μπορείς να διαφωνείς με τα όσα λέω. Δικαίωμα σου. Επέτρεψε μου όμως να γνωρίζω ΠΟΛΥ καλύτερα το γίνεται πίσω από τα Ελληνικά Media Shops, PR, διαφημιστικές και Ελληνικά τεχνολογικά blogs που τα "πέρνουν κάτω από το τραπέζι".

Υ.Γ Αυτά φυσικά δεν γίνονται μόνο στη χώρα μας:

http://tech.fortune....c-apple-shills/

http://brianford.new...ut-its-products

http://www.kullin.ne...viral-campaign/

Αυτά ως προς τους διάφορους "κομήτες" που εμφανίζονται τόσο στο forum μας όσο και σε άλλες κοινότητες και σκίζονται να διαφημίσουν την ανωτερότητα της κάθε Samsung με σθένος που θα ζήλευει ακόμα και το διοικητικό συμβούλιο των Κορεατών.


Συγνωμη Kε Διαχειριστά, αλλα λέτε οτιναναι.

Αν εχεις καποια υπονοια για μενα, ψαξε στα γνωστα Ελληνικα φορουμ με το gordito και το nikchris (τα username μου) και δες το ποιόν μου και αν τα παιρνω απο καποια Samsung κλπ
Να μου κανεις συστασεις, το δεχομαι και σκυβω το κεφαλι. Σβησε και τα posts μου αν θελεις.

Το να βγεις και να αφησεις υπονοουμενο οτι τα παιρνω απο τη Samsung, χωρις να αναφερεις τιποτα αλλο, με θιγει διπλά μιας και ειμαι ανεργος εδω και 4 μηνες και καθομαι στο σπιτακι μου. Ιδιως οταν προερχεται απο Διαχειριστη.

Απαιτω να ανακαλεσετε

ΥΓ

Το τι γινεται στα blogs και στις pr εταιριες κλπ δεν με αφορα. Γραφω σε φορουμς 7-8 χρονια και κατι τετοια τα ξεχωριζω απο το χιλιομετρο. Το ιδιο θα επρεπε και εσεις.

Τελευταία επεξεργασία από: gordito, 18/05/2013 - 19:59


#74   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/05/2013 - 20:03

Oποιος δεν ξερει τιποτα απο κινητα και τεχνολογια παιρνει Iphone.
Aυτα περι χλιδης/ποιοτητας μην τα ξαναπεις σε παρακαλω. Ειναι λιγο αστεια.


Φίλε πολύ καλά κάνεις και ζητάς να ανακαλέσει κάποιος που θεωρείς ότι σε προσέβαλε, αλλά ο καθένας θερίζει ο,τι έσπειρε με τα λεγόμενα και το ύφος του.

Τελευταία επεξεργασία από: nik198x, 18/05/2013 - 20:08


#75   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 18/05/2013 - 20:06

Θα συμφωνησω. Ο gordito ήταν προκλητικος και πηρε πληρωμενη απαντηση.

You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες