Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPod Touch-Cracked Apps


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 16/12/2008 - 00:57

Οκ έκανα search και δεν βρήκα τίποτα... Για να περάσω cracked εφαρμογές στο iPod Touch ενός φίλου μου του έχω κατεβάσει το MobileInstallation Patch που έχω και στο iPhone μου... Σωστά το κάνω? Γιατί δεν του μπαίνουν τα apps... Και του κατέβασα ένα free το οποίο μπαίνει και παίζει μια χαρά και reboot του έκανα μόνο αύριο θα του διαγράσψω την Library και τα files και θα τα χανακατεβάσω(αν και του είπα να διαγράψει τα apps και να τα ξανακατεβάσει από αλλού). Η βασική μου ερώτηση είναι τι πρέπει να κατεβάσω στο Touch για cracked apps? Το MobileInstallation?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1.391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 16/12/2008 - 01:05

Δεν γνωριζω πολλα από iPod Touch.Απλά σκέφτομαι ότι και σε αυτό δεν κανεις Jailbreak?Αρα έχει Cydia.Aρα έχει Sources.Επομενως γιατί δεν κατεβάζεις από κάποιο source(π.χ. Xsellize) το IPA Prep ώστε να κανεις τη δουλεια σου γρήγορα και ωραία.

Όπως είπα δε γνωριζω από iPod Touch.Απλά υπόθεση κάνω.

#3   akisp

akisp

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/12/2008 - 09:28

Καλημερα!! Εγω εχω ipod touch (1ης γενιας) και εχω κανει ακριβως την ιδια διαδικασια με αυτη του iphone. Αυτη τη στιγμη εχω ακομα τη version 2.1 (δεν εχω Update σε 2.2). Δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα. Για το προβλημα σου. Μηπως καποιες εφαρμογες δεν ειναι συμβατες με το ipod touch? Δε τα ξερω και πολυ καλα. Υπαρχουν και αλλα παιδια στο forum που εχουν και αυτοι ipod touch. Ας πουν και αυτοι την αποψη τους. Στη τελικη καντο ενα restore και ξανα τη διαδικασια. Cydia βλεπεις ε?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες