Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone 5C: Αυτό είναι το 'φτηνό' iPhone;


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
748 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#466   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 22/08/2013 - 13:18

Με λιγα λογια υπαρχουν προβατα που αγοραζουν iphone και προβατα που αγοραζουν galaxy.... μοιρασμενα πραγματα...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#467   souzana

souzana

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Twitter:@soyz__
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:souzi13

Δημοσίευση 22/08/2013 - 13:55

Ξεχνατε και την κατηγορια (που μαλλον ανηκει η souzana κατα τα λεγομενα της) που το αγοραζουν απλα επειδη ειναι το πιο ακριβο.
Και στη συνεχεια ξενερωνουν αν βγει και φθηνο και μπορουν να το αγορασουν και αλλοι.


Ποιος σου είπε οτι το αγοράζω επειδη ειναι ακριβό? λάθος κατάλαβες , οταν έλεγα για τα χρώματα έλεγα οτι γενικα δεν μου αρέσει που θα το βγάλουν σε χρώματα θα ειναι κιτς κλπ. Απλα το ''καλό '' για να το πω ετσι iPhone που ηταν απο την αρχή που ετσι βγήκε ηταν μαύρο άσπρο τωρα αυτο με τα χρώματα που κάνουν δεν μου αρέσει το θεωρώ δεύτερο.
Και εγω δεν ειμαι απο τις γκομενεςπου το εχουν για να μπαίνουν μονο Facebook ξέρω κάποια πράγματα παραπάνω και πολλα μάλιστα , γιατι υπάρχουν πολλές τέτοιες και λες καλα τι το πήραν για να ανεβάζουν φωτο μονο???
Το λέω για να μην παρεξηγούμαι :)

#468   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/08/2013 - 14:10

χαχαχαχα, τις γκόμενες απο γκόμενα, χαχαχα καλοοοο

Γεια σου Sοuzana, σε αγαπάμε εδώ, δεν σε παρεξηγούμε.


ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#469   mithra

mithra

    iPH Addict

  • 801 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 22/08/2013 - 14:20

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι ζορίζονται αν η Apple βγάλει τα επόμενα iPhone σε ροζ άσπρο μαύρο τιρκουάζ χρυσό χακί ή σκατί, πλαστικά και μη.

Ας αγοράσουν το μοντέλο που γουστάρουν και τελειώνει η υπόθεση.

Δε θα μου πέσει προσωπικά καμία μούρη αν βγάλει κάποιο μοντέλο ακόμα και από ξύλο, από τη στιγμή που μ'αρέσει το μέταλο θα συνεχίζω να αγοράζω στα Gb που με ενδιαφέρουν και πάλι σε μέταλο

Απλά τα πράγματα



#470   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 22/08/2013 - 14:29

Ποιος σου είπε οτι το αγοράζω επειδη ειναι ακριβό? λάθος κατάλαβες , οταν έλεγα για τα χρώματα έλεγα οτι γενικα δεν μου αρέσει που θα το βγάλουν σε χρώματα θα ειναι κιτς κλπ. Απλα το ''καλό '' για να το πω ετσι iPhone που ηταν απο την αρχή που ετσι βγήκε ηταν μαύρο άσπρο τωρα αυτο με τα χρώματα που κάνουν δεν μου αρέσει το θεωρώ δεύτερο.
Και εγω δεν ειμαι απο τις γκομενεςπου το εχουν για να μπαίνουν μονο Facebook ξέρω κάποια πράγματα παραπάνω και πολλα μάλιστα , γιατι υπάρχουν πολλές τέτοιες και λες καλα τι το πήραν για να ανεβάζουν φωτο μονο :huh:
Το λέω για να μην παρεξηγούμαι :)

 

Το σχόλιό μου δεν αναφερόταν σε αυτό που ειπες για τα χρωματα αλλα στο οτι είπες:

 

"γενικά δεν συμφωνώ με το φθηνό. Η θα πάρεις το κανονικό iphone η τιποτα τι φθηνό και τέτοια. Αμα θες φθηνό υπάρχουν τοσα αλλα σμαρτφόουν...το βλεπω καπως σαν υποβάθμιση"

 

Ο νοων, νοειτω...


You'll Never Walk Alone


#471   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/08/2013 - 15:06

Souzana άμα πάρεις το χρυσό το iphone5s, να είσαι σίγουρη ότι θα ξεχωρίζεις από τα μπατάκια με το 5c! Μην αγχώνεσαι!  :D  :P  ( ΦΙΛΙΚΑ ) 



#472   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/08/2013 - 15:32

Αυτο για τις οθονες ξαναπεστο. Ειμαστε χρονια πισω σ'αυτο

 

Εγώ μόνο στο μαύρο παραδέχομαι τις (AM)OLED πραγματικά αλλά στους χρωματικούς τόνους 1000 φορές LED IPS! Με τα ως τώρα δείγματα τουλάχιστον... 



#473   souzana

souzana

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Twitter:@soyz__
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:souzi13

Δημοσίευση 22/08/2013 - 15:54

Το σχόλιό μου δεν αναφερόταν σε αυτό που ειπες για τα χρωματα αλλα στο οτι είπες:

"γενικά δεν συμφωνώ με το φθηνό. Η θα πάρεις το κανονικό iphone η τιποτα τι φθηνό και τέτοια. Αμα θες φθηνό υπάρχουν τοσα αλλα σμαρτφόουν...το βλεπω καπως σαν υποβάθμιση"

Ο νοων, νοειτω...


Ε ναι δεν εννοώ οτι δεν θέλω καποιοι να πάρουν το φθηνό. Απλά δεν βρίσκω το λόγο να βγει φθηνό, θα μου πεις οποιος δεν εχει τα 700 γιατί να μην το πάρει με 400; (Πόσο θα κάνει)
Τέλος πάντων . Ή αν τους ένοιαζε πραγματικά για αυτους που δεν έχουν τοσα λεφτά να το πάρουν με 700 ας τα βγάζανε όλα ετσι..:P

#474   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 22/08/2013 - 16:07

Τώρα οι μόδες είναι 2...
Τα iPhones για όσους θέλουν να είναι in!
Tα Galaxies(s3/s4) για όσους το παίζουν ψαγμένοι με τα specs και όπου σταθούν και όπου βρεθούν σου λένε <<και εγώ iPhone θα έπερνα αλλά βρέθηκε αυτός ο άγιος φίλος/γνωστός/πωλητής και μου είπε πως με τα ίδια περίπου λεφτά χτυπάω το νέο Samsung Galaxy S5 special edition με 18πύρινο υβριδικό επεξεργαστή με υδρόψυξη, οθόνη super duper amoled fullHD 6" με μαύρο πιο σκοτεινό και από της αβύσσου και dolby digital ήχο! Χώρια η 50Mp camera με τη νέα λειτουργία SLR+ που είναι η καλύτερη camera που έχει φορεθεί σε κινητό! Τι να μας πει η Apple?>>


Μαυρο πιο σκοτεινο απο της αβυσσου;;; αχααχαχααχαχαχαχχαα... Αντωνη δεν παιζεσαι, respect ρε φιλε... Εχω πεθανει...

#475   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 22/08/2013 - 16:09

Δεν συμφωνώ με τα χρώματα που θα βγάλουν το φθηνό..γενικά δεν συμφωνώ με το φθηνό. Η θα πάρεις το κανονικό iphone η τιποτα τι φθηνό και τέτοια. Αμα θες φθηνό υπάρχουν τοσα αλλα σμαρτφόουν...το βλεπω καπως σαν υποβάθμιση

Εσυ καλα το βλεπεις με το σκεπτικο σου, αλλα η apple ξερει οτι με ενα φτηνο iphone θα μπουν πολλααααααααα δολλαρια στα ταμεια της... Μα παρα πολλα...

#476   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 22/08/2013 - 16:24

Κάνετε λες κι οι άλλοι αγοράζουν τα GS3/4 ή τα One, για τις δυνατότητές τους. Να σας προσγειώσω: κανείς δεν ενδιαφέρεται για το αν μπορεί το κινητό να απαντήσει σε μια κλήση με ένα νεύμα, ή αν μπορεί να ανταλλάξει αρχεία τσουγκρίζοντάς του την πλάτη! Είναι μεγάλο, είναι εντυπωσιακό, είναι πανάκριβο, δεν είναι iPhone (το σνομπάρει αρκετός "και καλά ψαγμένος" κόσμος τελευταία) ― τέέέλειος συνδυασμός για το τραπεζάκι στην καφατέρια.

;)

Δεν έχουμε 2009-10 παίδες. Τότε όντως πούλαγε το iPhone κυρίως επειδή ήταν μόδα. Τώρα έχουν γίνει μόδα όλα τα smartphones.

Και μάλιστα όπως ξανάγραψα, πολλοί σνομπάρουν το iPhone ― αν το πάρεις είσαι πρόβατο, no matter what. Μπεεε. Κι από την άλλη έχουν τα GS3 μόνο για να μπαίνουν Facebook και "να τη λένε" στους iPhone-άδες (κάποιος είχε γράψει για υπερατού, πολύ καλό point). Ε αυτοί απλά δεν είναι Χιώτικα πρόβατα, είναι Λαγκούν. Απλά ανήκουν σ' άλλη ράτσα.

Οπότε ξεκολλάτε λιγάκι, λέω 'γω. :)

 

 

προσεξα οτι αυτο ηταν το τελευταιο post σου στο myphone....

πηγαμε για banακι?  :P



#477   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 22/08/2013 - 17:12

Κάνετε λες κι οι άλλοι αγοράζουν τα GS3/4 ή τα One, για τις δυνατότητές τους. Να σας προσγειώσω: κανείς δεν ενδιαφέρεται για το αν μπορεί το κινητό να απαντήσει σε μια κλήση με ένα νεύμα, ή αν μπορεί να ανταλλάξει αρχεία τσουγκρίζοντάς του την πλάτη! Είναι μεγάλο, είναι εντυπωσιακό, είναι πανάκριβο, δεν είναι iPhone (το σνομπάρει αρκετός "και καλά ψαγμένος" κόσμος τελευταία) ― τέέέλειος συνδυασμός για το τραπεζάκι στην καφατέρια.

;)

Δεν έχουμε 2009-10 παίδες. Τότε όντως πούλαγε το iPhone κυρίως επειδή ήταν μόδα. Τώρα έχουν γίνει μόδα όλα τα smartphones.

Και μάλιστα όπως ξανάγραψα, πολλοί σνομπάρουν το iPhone ― αν το πάρεις είσαι πρόβατο, no matter what. Μπεεε. Κι από την άλλη έχουν τα GS3 μόνο για να μπαίνουν Facebook και "να τη λένε" στους iPhone-άδες (κάποιος είχε γράψει για υπερατού, πολύ καλό point). Ε αυτοί απλά δεν είναι Χιώτικα πρόβατα, είναι Λαγκούν. Απλά ανήκουν σ' άλλη ράτσα.

Οπότε ξεκολλάτε λιγάκι, λέω 'γω. :)

 

 

Πεστα χρυσοστομε !!! Οι περισσοτεροι με GS3/GS4 ειναι τα πραγματικα fashion victims !! Ειχαν iphone οταν μοδα ηταν το iphone. Τωρα το σνομπαρουν και εχουν GS3/GS4 γιατι η μοδα ειναι να το σνομπαρουν και να εχουν GS3/GS4 

 

 

Τώρα οι μόδες είναι 2...
Τα iPhones για όσους θέλουν να είναι in!
Tα Galaxies(s3/s4) για όσους το παίζουν ψαγμένοι με τα specs και όπου σταθούν και όπου βρεθούν σου λένε <<και εγώ iPhone θα έπερνα αλλά βρέθηκε αυτός ο άγιος φίλος/γνωστός/πωλητής και μου είπε πως με τα ίδια περίπου λεφτά χτυπάω το νέο Samsung Galaxy S5 special edition με 18πύρινο υβριδικό επεξεργαστή με υδρόψυξη, οθόνη super duper amoled fullHD 6" με μαύρο πιο σκοτεινό και από της αβύσσου και dolby digital ήχο! Χώρια η 50Mp camera με τη νέα λειτουργία SLR+ που είναι η καλύτερη camera που έχει φορεθεί σε κινητό! Τι να μας πει η Apple?>>

 

 

Μιλάμε για πολύ χολή ρε παίδες...Χαλαρώστε λίγο!



#478   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 22/08/2013 - 17:36

Μιλάμε για πολύ χολή ρε παίδες...Χαλαρώστε λίγο!


Ενταξει μωρε, το καθε οικοσυστημα εχει και τους φανατικους οπαδους του.. Καλα κανουν τα παιδια, τι αγχωνεσαι;

#479   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 22/08/2013 - 17:43

Ενταξει μωρε, το καθε οικοσυστημα εχει και τους φανατικους οπαδους του.. Καλα κανουν τα παιδια, τι αγχωνεσαι;

Αγχωθηκε γιατι εχουν λιιιγο δικιο. Κ γιατι ειναι στο αντιπαλο στρατοπεδο τωρα κ δε μπορει να κανει like. Θελει αλλα δε μπορει. :P :)
(fani δε μιλαω για σενα προσωπικα, αλλα ισχυουν αυτα που εγραψαν τα παιδια σε μεγαλο ποσοστο)

Τελευταία επεξεργασία από: atari4, 22/08/2013 - 17:45

You'll Never Walk Alone


#480   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 22/08/2013 - 17:45

Αγχωθηκε γιατι εχουν λιιιγο δικιο. Κ γιατι ειναι στο αντιπαλο στρατοπεδο τωρα κ δε μπορει να κανει like. Θελει αλλα δε μπορει. :P :)


Χααχαχαχαχχαχααχα... Τελικα πιστευω αν κανεις μια θεραπεια και λες κατι τετοια 30 φορες την μερα μπροστα στον καθρεπτη, μπορει να πεισεις κ τον ιδιο σου τον εαυτο στο τελος...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες