Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone 5C: Αυτό είναι το 'φτηνό' iPhone;


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
748 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   Notis7

Notis7

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Notis7

Δημοσίευση 04/07/2013 - 03:40

Ενώ αν πάρουν ανδροιδες θα πάρουν σίγουρα τα @ρχ@@@@@ τους

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   katakefalos

katakefalos

    iPH Member

  • 265 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/07/2013 - 08:09

Αν παραχθει τετοιο μοντελο και κοστιζει περιπου 300 ευρω νομιζω θα πουλησει.Οκ ας μην εχει Α6 επεξεργαστη.Εδω εγω δουλευω ακομη iphone 3G.Δεν παιζει κανενα ρολο σε φτηνη σειρα ο σουπερ-ντουπερ επεξεργαστης.

#93   Nerazzurro10

Nerazzurro10

    iPH Enthousiast

  • 423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/07/2013 - 09:51

κατι τετοια διαβαζουν καποιοι και νομιζουν οτι αν αγορασουν iphone εχουν πιασει το παπα απο τα @@


Ενώ αν πάρουν κινητό που έχει για λογισμικό ένα πράσινο ζωύφιο θα κάνουν φραπέ!!

#94   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 04/07/2013 - 10:28

Ένα οικονομικότερο iPhone, θα δώσει την ευκαιρία σε περισσότεροους να απολαύσουν το πακέτο Apple. Σε συνδυασμό με την λογική του φθηνότερου, θα σκεφτόμουν τον εαυτό μου, αν δεν ήθελα πλέον τα καλύτερα specs.


Αυτό που θέλω να αναφέρω είναι, πως άραγε θα καταφέρει να λειτουργούν άψογα και το ίδιο γρήγορα με τις ναυαρχίδες. Σε ποιο ικανοποιητικό βαθμό, θα παραμείνουν οι ευχαριστημένοι χρήστες «ευχαριστημένοι», ώστε να δικαιολογήσουν την διαφορά στην ποιότητα προς τιμή.

#95   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/07/2013 - 11:28

Το 2008 αυτα, τωρα Ferrari ειναι αλλοι φιλε μου.

Όπως?
Η ferrari ήταν ferrari, είναι ferrari και θα είναι ferrari...μην μπερδέυεσαι!

Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 04/07/2013 - 11:29


#96   gordito

gordito

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 04/07/2013 - 11:44

Το 2008 αυτά αλλά θα μας πεις εσύ για την 4.3 και τις καινοτομίες της που και καλά βγήκε σαν rom..; ; ;


Καλα, καλα, μη δεις τα changelogs του android, γιατι θα σε πιασει panic, ενδεικτικα αλλαγες απο 4.2 και μετα (November 2012)
Swipe Keyboard
Photoshpere photos
Lockscreen (nuff said)
Notification Power controls

Όπως?
Η ferrari ήταν ferrari, είναι ferrari και θα είναι ferrari...μην μπερδέυεσαι!


Μπαααααα, η Ferrari θα βγαλει και πλαστικα τηλεφωνακια;
Και εχει γουστο να ειναι πλαστικα οντως, ουτε καν πολυκαρβονικα, θα πεσει γελιο της αρκουδας.

#97   golfy

golfy

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/07/2013 - 12:04

Καλα, καλα, μη δεις τα changelogs του android, γιατι θα σε πιασει panic, ενδεικτικα αλλαγες απο 4.2 και μετα (November 2012)
Swipe Keyboard
Photoshpere photos
Lockscreen (nuff said)
Notification Power controls



Μπαααααα, η Ferrari θα βγαλει και πλαστικα τηλεφωνακια;
Και εχει γουστο να ειναι πλαστικα οντως, ουτε καν πολυκαρβονικα, θα πεσει γελιο της αρκουδας.


vodafone ferrari phone...

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: golfy, 04/07/2013 - 12:06


#98   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 04/07/2013 - 12:44

Ενώ αν πάρουν ανδροιδες θα πάρουν σίγουρα τα @ρχ@@@@@ τους

Ενώ αν πάρουν κινητό που έχει για λογισμικό ένα πράσινο ζωύφιο θα κάνουν φραπέ!!


δεν ανεφερα πουθενα το android...μη βγαζετε κομπλεξ απο το πουθενα

#99   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/07/2013 - 14:15

δεν ανεφερα πουθενα το android...μη βγαζετε κομπλεξ απο το πουθενα

Αν λες για τα WindowsPhone έχουν τα φόντα αλλά έχουν πολύ δρόμο να διανύσουν(ειδικά στο θέμα store)


#100   Nerazzurro10

Nerazzurro10

    iPH Enthousiast

  • 423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/07/2013 - 22:55

δεν ανεφερα πουθενα το android...μη βγαζετε κομπλεξ απο το πουθενα


Καθόλου κόμπλεξ αδελφέ! Απλά, θεωρώ ότι το φόρουμ είναι καθαρά για χρήστες iPhone! Το να μπαίνω στη διαδικασία να εξηγώ ότι το iTunes είναι απλό, φτάνει να το δουλέψεις, το θεωρώ ανούσιο! Κόμπλεξ είναι να μπαίνω σε φόρουμ για iPhone και να μιλώ με το στυλ "πάρτε android smartphone, κάνει το ένα και το άλλο"! Γουστάρουμε iPhone, τι να κάνουμε;

#101   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 04/07/2013 - 23:25

Καθόλου κόμπλεξ αδελφέ! Απλά, θεωρώ ότι το φόρουμ είναι καθαρά για χρήστες iPhone! Το να μπαίνω στη διαδικασία να εξηγώ ότι το iTunes είναι απλό, φτάνει να το δουλέψεις, το θεωρώ ανούσιο! Κόμπλεξ είναι να μπαίνω σε φόρουμ για iPhone και να μιλώ με το στυλ "πάρτε android smartphone, κάνει το ένα και το άλλο"! Γουστάρουμε iPhone, τι να κάνουμε;


ναι αλλα αυτο τι σχεση εχει με αυτο που ειπα εγω?

το itunes ειναι μια χαρα προγραμμα...εμενα αυτο που μου τι δινει ειναι οτι σου λεει η apple αυτο θα χρησιμοποιεις και αν σου αρεσει....δωσε μου την επιλογη να χρησιμοποιω οτι θελω ρε μαμωτο.

#102   Nerazzurro10

Nerazzurro10

    iPH Enthousiast

  • 423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 05/07/2013 - 00:35

ναι αλλα αυτο τι σχεση εχει με αυτο που ειπα εγω?

το itunes ειναι μια χαρα προγραμμα...εμενα αυτο που μου τι δινει ειναι οτι σου λεει η apple αυτο θα χρησιμοποιεις και αν σου αρεσει....δωσε μου την επιλογη να χρησιμοποιω οτι θελω ρε μαμωτο.


Ρε 'συ, μαζί σου στο να γίνει πιο "φιλικό" με τον χρήστη! Δε κέμε το αντίθετο!

#103   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/07/2013 - 02:05

Αυτό που θέλω να αναφέρω είναι, πως άραγε θα καταφέρει να λειτουργούν άψογα και το ίδιο γρήγορα με τις ναυαρχίδες. Σε ποιο ικανοποιητικό βαθμό, θα παραμείνουν οι ευχαριστημένοι χρήστες «ευχαριστημένοι», ώστε να δικαιολογήσουν την διαφορά στην ποιότητα προς τιμή.


Είναι πολύ απλά τα πράγματα, το iphone πουλάει λόγω ονόματος καθαρά. Με λίγα λόγια και 10 λεπτά να κάνει ν' ανοίξει τις επαφές πάλι iphone θα πάρουν. Είναι το πλέον must gadget. Αν τώρα για παράδειγμα το galaxy το ονόμαζαν iphone και του έβαζαν ένα μήλο πάνω θα έπαιρνε όλος ο κόσμος. Από τους 10 που βλέπεις έξω με iphone, οι 8 ξέρουν μόνο να παίρνουν τηλ, να στέλνουν μηνύματα και να μπαίνουν fb. Αν τους πεις για jb θα σου πει τι είναι αυτό? Τραγούδι? Για μένα iphone χωρίς jb είναι η πιο άχρηστη συσκευή EVER! Είναι μισό τηλέφωνο...

Τελευταία επεξεργασία από: fANis, 05/07/2013 - 02:06


#104   aliengoa

aliengoa

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Twitter:@aliengoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 05/07/2013 - 02:33

Τα χρωματιστά καπάκια μου θυμίζουν Lumia ακόμα και στο κόψιμο! Θέλω να πιστεύω πως δεν θα βγάλει το φτηνό iPhone η Apple παρολο που είναι "λαική" απαίτηση μια και θα χάσει αρκετά. εξάλλου όποιος επιθυμεί καποιο φθηνότερο μπορεί να στραφεί στα προηγούμενα. Απο την αλλη αν είναι απλώς μια "ασθενέστερη" αρα και φθηνότερη έκδοση του κλασσικού iPhone δεν θα με χαλούσε.

#105   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 05/07/2013 - 09:03

Είναι πολύ απλά τα πράγματα, το iphone πουλάει λόγω ονόματος καθαρά. Με λίγα λόγια και 10 λεπτά να κάνει ν' ανοίξει τις επαφές πάλι iphone θα πάρουν. Είναι το πλέον must gadget. Αν τώρα για παράδειγμα το galaxy το ονόμαζαν iphone και του έβαζαν ένα μήλο πάνω θα έπαιρνε όλος ο κόσμος. Από τους 10 που βλέπεις έξω με iphone, οι 8 ξέρουν μόνο να παίρνουν τηλ, να στέλνουν μηνύματα και να μπαίνουν fb. Αν τους πεις για jb θα σου πει τι είναι αυτό? Τραγούδι? Για μένα iphone χωρίς jb είναι η πιο άχρηστη συσκευή EVER! Είναι μισό τηλέφωνο...


Συμφωνώ ότι όσοι παίρνουν iPhone τα αξιοποιούν σε λιγότερο από 25% των δυνατοτήτων τους. Αμφιβάλλεις όμως ότι δεν υπάρχει αντίστοιχο ποσοστό στους galax-άτους;
Με την επιθετική καμπάνια της τελευταίας, νομίζω ότι μεγάλωσε η μερίδα των αγνωσιακών χρηστών.

Διαφωνώ στο περί jailbreak. Είναι καλό να υπάρχει για μα βγαίνουν ιδέες, αλλά προτιμώ την Apple να υλοποιεί με τον δικό της τρόπο οτιδήποτε νέο, χωρίς να θυσιάζονται χρήσιμες υπηρεσίες και σταθερότητα (όσο καλή και να έχει γίνει πλέον με σωστή χρήση jb)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες