Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 5 περιεργος θορυβος


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
127 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   nikos74

nikos74

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/06/2013 - 00:34

Υπαρχει καπου οδηγος για το πως κανεις restore set Up As New;


σε ευχαριστω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/06/2013 - 00:37

Όταν πάρεις το Backup, θα κατεβάσεις την 6.1.4 απο την αρχική με Chrome ή Mozilla, DFU τη συσκευή και τη περνάς με Shift + Restore.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#123   jimmys87

jimmys87

    iPH User

  • 148 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/06/2013 - 02:48

εμενα προσωπικα μου το φερανε απο Αμερικη , ολα μια χαρα το χω εδω και κανα μηνα και μπηκα στο τρυπακι να το τσεκαρω και εγω αυτα που λετε μονο ενα μικρο τικι τικι οταν το κουναω πολυ πανω κατω ακουγεται ουτε οθονες ουτε τιποτα..

#124   TazZ13

TazZ13

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 19/06/2013 - 03:15

τελικά δεν είναι μόνο το δικό μου. Οπότε το πάω πίσω στο μαγαζι που το αγόρασα και ζητάω αλλαγή;


Sent from my toilet

#125   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/06/2013 - 11:29

εμενα προσωπικα μου το φερανε απο Αμερικη , ολα μια χαρα το χω εδω και κανα μηνα και μπηκα στο τρυπακι να το τσεκαρω και εγω αυτα που λετε μονο ενα μικρο τικι τικι οταν το κουναω πολυ πανω κατω ακουγεται ουτε οθονες ουτε τιποτα..


O θόρυβος που ακούς είναι απο τη μπαταρία.

Δεν έχει τοποθετηθεί σωστά.. Και δυστυχώς δε θα στο καλύψουν εδώ μιας και είναι απο Αμερική.

τελικά δεν είναι μόνο το δικό μου. Οπότε το πάω πίσω στο μαγαζι που το αγόρασα και ζητάω αλλαγή;


Sent from my toilet


Εννοείται πως το πας πίσω.

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 19/06/2013 - 11:29

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#126   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 19/06/2013 - 17:42

και για να το θεσω και αλλιως..ακομη και προβλημα να ειναι..ειναι τοσο ασημαντο και μιδαμινο που πραγματικα ειναι βλακωδες να ασχολεισαι..εγω που πηγα στο καταστημα για να ζητησω αντικατασταση τα παιδια εκει μονο που δεν γελουσαν και ενιωσα και πολυ βλακασ εγω προσωπικα εκεινη την ωρα που ασχολουμουν με κατι τετοιο!και κατι τελευταιο φιλε νικο χωρισ παρεξηγηση και χωρις καμια δοση ειρωνειας..οποιος νομιζει οτι εχει το τελειο 5αρι ας το φερει σε μενα..αν δεν του βρω προβλημα οτι θελεις να γινω..ειναι αυτο που ειπαμε πολλακις παραπανω..ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ..φιλικα!

#127   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 19/06/2013 - 17:44

εμενα προσωπικα μου το φερανε απο Αμερικη , ολα μια χαρα το χω εδω και κανα μηνα και μπηκα στο τρυπακι να το τσεκαρω και εγω αυτα που λετε μονο ενα μικρο τικι τικι οταν το κουναω πολυ πανω κατω ακουγεται ουτε οθονες ουτε τιποτα..

μα αυτο φιλε μου ειναι προβλημα..η μπαταρια σου δεν ειναι τοποθετημενη καλα και χτυπαει στα τοιχωματα της συσκευης..

#128   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 19/06/2013 - 17:45

Αυτο φιλε ειναι φυσιολογικο, ΟΛΑ το κανουν απλα δεν το κανουν παντα κ εξηγω...στις μεγαλες θερμοκρασιακες μεταβολες το κανει, πχ εμενα το χειμωνα πανω στη μηχανη με τα κρυα κ στην τσεπη του τζην το εκανε μετα...η παλι οταν δουλευει πολυ 4G κ καιει το κινητο καμμια φορα το κανει...σε κατασταση ρεμιας δεν κανει τιποτα, σκληρο σαν ατσαλι...οποτε οποιοι λενε δεν το κανει το δικο τους απλα δεν ετυχε...κ γω ετσι νομιζα οταν διαβαζα τα προβληματα των αλλων αλλα τελικα το κανει κ εμενα...

τελικα φιλε ειχες δικιο..οντως σχεδον σε ολα το κανει...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες