Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 15 ψήφοι

Παρουσίαση iOS 7 - WWDC 2013


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3499 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1261   Marios092

Marios092

    iPH Addict

  • 773 μηνύματα
  • Twitter:@Marios092
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:marios92

Δημοσίευση 09/07/2013 - 12:59

Εμενα τη πέρασε με update μονο του!! Μια χαρα φαίνεται η 3. Προς το παρον δεν εχει πρόβλημα. Η μπαταρία όμως δε κρατάει πολύ. Να δουμε θα βελτιωθεί ποτέ ή στο 5s θα βαλει μεγαλύτερη.


Λάθος κανείς για την μπαταρία.
Το είχα βάλει απο πάνω αλλο το ξανα περνάω να το δεις εδω.
Σε iPhone 5 χωρίς να την έχω βάλει τσάμπa.

Συνημμένα αρχεία



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1262   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 09/07/2013 - 13:04

Έχουνε γράψει χιλιάdες φορές στις προηγούμενες σελίδες τα παιδιά ότι λειτουργικά λινκ θα βρείτε στη σελίδα των evad3rs. Το mega όπου έχουν ανέβει τα λινκ τραβάει κάτι κολλήματα αλλά λειτουργούν κανονικά!!
Επίσης δεν χρειάζεται να έχετε λογαριασμό developer. Την περνάτε με shift + update (σε κατά προτίμιση restored κινητό/tab στην τελευταία έκδοση).
Επίσης το αρχείο που θα κατεβάσετε είναι dmg. Σε windows ανοίγει με το 7zip και σε κάποιο υποφάκελο που μου διαφεύγει το όνομά του υπάρχει το ipsw.

επισης ΔΕΝ απαντησες στο αν χρειαζετε να εχεις udid αν ειναι να κανεις οτα ενημερωση απο beta2 σε beta 3....
επισης ΔΕΝ εκτιμαται κ α θ ο λ ο υ η ειρωνεια, αν βαριεσε ΜΗΝ απαντας!

#1263   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 09/07/2013 - 13:06

Λάθος κανείς για την μπαταρία.
Το είχα βάλει απο πάνω αλλο το ξανα περνάω να το δεις εδω.
Σε iPhone 5 χωρίς να την έχω βάλει τσάμπa.

κοιτα αν με παει η μπαταρια 14 ωρες εεεεεε τοτε ρε φιλε ειμαι οκ! ελπιζουμε βεβαια σε καλυτερα επιπεδα αλλα ειδωμεν....!

#1264   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/07/2013 - 13:10

Ξέρουμε για ποτε παει η beta4;

#1265   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 09/07/2013 - 13:11

λογικα σε 2 βδομαδες....?!?!?

#1266   shodan

shodan

    iPH Enthousiast

  • 448 μηνύματα
  • Twitter:@i_nihl
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 09/07/2013 - 13:12

@pontiaras. Από όσο ξέρω δεν υπάρχει πρόβλημα με το ΟΤΑ update αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρος για αυτό και δεν απάντησα.
Λυπάμαι αν το πήρες στραβά, η απάντηση μου δεν ήταν ειρωνική, ίσως λίγο επιθετική το δέχομαι, αλλά από τη στιγμή που υπάρχουν απαντήσεις έστω 2 σελίδες πίσω το θεωρώ άσχημο να επαναλαμβάνουμε τα ίδια και τα ίδια και να γεμίζουμε το thread ενώ κάποιοι μπορεί να περιμένουν πιο ουσιώδεις απαντήσεις.
Δεν είμαι ειδικός, ούτε θεωρώ τον εαυτό μου ειδικό αλλά σέβομαι και αυτόν που έχει κάνει subscribe στο θέμα και δεν έχει πάρει απάντηση.

#1267   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 09/07/2013 - 13:12

επισης ΔΕΝ απαντησες στο αν χρειαζετε να εχεις udid αν ειναι να κανεις οτα ενημερωση απο beta2 σε beta 3....
επισης ΔΕΝ εκτιμαται κ α θ ο λ ο υ η ειρωνεια, αν βαριεσε ΜΗΝ απαντας!

με οτα περναει χωρις udid

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#1268   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 09/07/2013 - 13:13

ελπιζω να φτιαξουν καποια στιγμη το απαραδεκτο ''ΕΠΙΛΈΞΤΕ ΔΊΚΤΥΟ''. ελπιζω να μη γινει οπως στα android που τονιζουν κεφαλαια ελληνικα ακομη και στο googleplay... τοσο καιρο που υπαρχει ελληνικη γλωσσα στα iphone δεν ειχαν παρει χαμπαρι οτι τα κεφαλαια δεν τονιζονται :huh:

επισης σε καμια beta δεν μου εχει παιξει το airdrop!!!!

επισης μπαταρια τρελλο draining...

Τελευταία επεξεργασία από: ichbin, 09/07/2013 - 13:15


#1269   Marios092

Marios092

    iPH Addict

  • 773 μηνύματα
  • Twitter:@Marios092
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:marios92

Δημοσίευση 09/07/2013 - 13:13

κοιτα αν με παει η μπαταρια 14 ωρες εεεεεε τοτε ρε φιλε ειμαι οκ! ελπιζουμε βεβαια σε καλυτερα επιπεδα αλλα ειδωμεν....!


Ολοι μας θελουμε περισσότερο μπαταρία! Δεν θα έλεγε κανένας όχι! Αλλα εχει γίνει πρόοδος.
Τώρα στο 5ς δεν νομίζω να ειναι τρελή η διάφορα στην μπαταρία. Στο 6 εφόσον ειναι και πιο μεγάλο ναι εκει ίσως.

#1270   TXB

TXB

    iPH Contributor

  • 1.595 μηνύματα
  • Twitter:@???82
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 3 +4G
  • GameCenter:???

Δημοσίευση 09/07/2013 - 14:13

επισης ΔΕΝ απαντησες στο αν χρειαζετε να εχεις udid αν ειναι να κανεις οτα ενημερωση απο beta2 σε beta 3....
επισης ΔΕΝ εκτιμαται κ α θ ο λ ο υ η ειρωνεια, αν βαριεσε ΜΗΝ απαντας!

φιλε εγω εκανα μεσω οτα και δεν ειχα κανενα προβλημα χωρις dev account οποτε μην ανησηχεις

#1271   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 09/07/2013 - 14:33

λοιπον ακουστε κουφο ειχα κατεβασει την beta2 την ειχα περασει την ειδα και μετα απο 2 ωρες γυρισα παλι σε 6.1.4... σημερα ειπα να περσω τηνbeta3 αλλα φου δεν την εβρισκα λεω ας περασω την beta 2 και μετα κανω οτα update... οκ λοιπον κανω restore σε 6.1.4 και μετα ξανα ρεστορε διαλεγοντας το ιδιο αρχειο ios7 beta 2 το οποιο και ειχα περασει πριν μια βδομαδα....ε το περασα ολα καλα ΑΛΛΑ μονο που αυτην την φορα μου εβγαλε ενα μηνυμα αφου την περασα πως η σεσκευη μου δ ε ν ειναι udid οποτε αναγκαστηκα να το βαλω σε dfu mode για να γυρισω και παλι με ρεστορε σε 6.1.4...... ουφ! και τα λινκ των evad3rs για την beta3 δ ε ν ανοιγουν με τιποτα ρε γμτ....

#1272   soniasim

soniasim

    iPH Contributor

  • 1.498 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/07/2013 - 14:35

λοιπον ακουστε κουφο ειχα κατεβασει την beta2 την ειχα περασει την ειδα και μετα απο 2 ωρες γυρισα παλι σε 6.1.4... σημερα ειπα να περσω τηνbeta3 αλλα φου δεν την εβρισκα λεω ας περασω την beta 2 και μετα κανω οτα update... οκ λοιπον κανω restore σε 6.1.4 και μετα ξανα ρεστορε διαλεγοντας το ιδιο αρχειο ios7 beta 2 το οποιο και ειχα περασει πριν μια βδομαδα....ε το περασα ολα καλα ΑΛΛΑ μονο που αυτην την φορα μου εβγαλε ενα μηνυμα αφου την περασα πως η σεσκευη μου δ ε ν ειναι udid οποτε αναγκαστηκα να το βαλω σε dfu mode για να γυρισω και παλι με ρεστορε σε 6.1.4...... ουφ! και τα λινκ των evad3rs για την beta3 δ ε ν ανοιγουν με τιποτα ρε γμτ....

Αυτό έγινε γιατί το πέρασες με restore κι όχι με update, όπως έπρεπε...

#1273   Ahingel

Ahingel

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/07/2013 - 14:35

λοιπον ακουστε κουφο ειχα κατεβασει την beta2 την ειχα περασει την ειδα και μετα απο 2 ωρες γυρισα παλι σε 6.1.4... σημερα ειπα να περσω τηνbeta3 αλλα φου δεν την εβρισκα λεω ας περασω την beta 2 και μετα κανω οτα update... οκ λοιπον κανω restore σε 6.1.4 και μετα ξανα ρεστορε διαλεγοντας το ιδιο αρχειο ios7 beta 2 το οποιο και ειχα περασει πριν μια βδομαδα....ε το περασα ολα καλα ΑΛΛΑ μονο που αυτην την φορα μου εβγαλε ενα μηνυμα αφου την περασα πως η σεσκευη μου δ ε ν ειναι udid οποτε αναγκαστηκα να το βαλω σε dfu mode για να γυρισω και παλι με ρεστορε σε 6.1.4...... ουφ! και τα λινκ των evad3rs για την beta3 δ ε ν ανοιγουν με τιποτα ρε γμτ....


γιατί η βετα2 δεν σαρεσε;
εγω είμαι πολύ ικανοποιημένος χD

#1274   seatchry

seatchry

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 09/07/2013 - 14:57

ενα link ρε παιδια για beta3 γιατι απο evasion δεν δουλευει

#1275   shodan

shodan

    iPH Enthousiast

  • 448 μηνύματα
  • Twitter:@i_nihl
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 09/07/2013 - 15:07

Την πέρασα στο iPad 2, το μόνο σπαστικό ειναι οτι δεν μπορει να εντοπίσει το σωστό timezone με αποτέλεσμα να είμαι 3 ώρες πίσω. Γνωστό θεματάκι απο την 2 και φοβάμαι να την αλλάξω και χειροκίνητα μήπως και κολλήσει στο apple logo.
Απο εκεί και πέρα πλέον οι νέες εφαρμογές εμφανίζουν μια μικρή μπλε κουκιδα δίπλα απο το όνομα της εφαρμογής και οι εφαρμογές που ειναι σε φάκελο έρχονται στο προσκήνιο με ενα ωραίο εφέ αλλα το εφέ δεν λειτουργεί ομως σε φακέλους που ειναι στο dock στο κάτω μέρος.
Τέλος η εφαρμογή plex που με ενδιέφερε τρέχει κανονικά.
Γενικά πολύ smooth η συγκεκριμένη έκδοση και αρκετά γρηγορη στις εναλλαγές μεταξύ εφαρμογών με τη χρήση gestures.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)