Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone και ηλικία!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nikap4

nikap4

    iPH Contributor

  • 1.582 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 12/12/2009 - 18:00

εχω ενα iphone 3G ενα χρονο.Οταν το πηρα ενθουσιαστικα πολυ,το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να το κανω j/b...ο ενθουσιασμος ηταν ακομα πιο μεγαλος!!!!
προσπαθουσα να του περναω πραγματα που μου εκαναν πιο ευχαριστη την χρηση του!!!!! σιγα σιγα διαπιστωνω οτι τα πιο πολλα που βγαινουν ειναι παιχνιδια.
πιστευω οτι ειμαι λιγο μεγαλος(43) και αρχιζω σιγα σιγα να κουραζομαι.τι λετε???????????

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   GGiannis58

GGiannis58

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/12/2009 - 18:17

Φιλε μου ειμαι αρκετα μεγαλυτερος (52+) και αλλα ειναι που με κουραζουν στο Iphone και ψαχνω συνεχεια τον διαδοχο του.Αυτα ειναι οι ...αναπηριες που του κληροδοτησε η apple σε συνδιασμο με την ανυποφορη Vodafone.

#3   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/12/2009 - 19:09

nikap4 ε, έρχεται και η σύνταξη όπου να΄ναι.... :lol:

Εγώ διατηρώ τον ενθουσιασμό μου για το iPhone - από επαγγελματική χρήση (e-mail, μεταφορά αρείων κτλ), φοβερό εργαλείο για ενημέρωση (και μουσική ofc) on-the-go, χειρίζομαι 4 υπολογιστές με αυτό, μην ξεχνάμε και τα social networking και όταν βρω χρόνο θα ξεφτιλίσω και κάποιο παιχνιδάκι (τα οποία μην ξεχνάς κυκλοφορούν και για τους νεότερους χρήστες iPod για αυτό σου φαίνεται ότι επικρατούν) π.χ. το άπαιχτο Driver - 2 αποστολές έχω προλάβει να κάνω, αλλά που θα πάει...
Α ξέχασα, βαδίζω προς τα 39... :D

Πάντως αν κατάλαβα καλά, πέρσι - που υποθέτω ήσουν 42 - ενθουσιάστηκες με το iPhone, άρα δεν παίζει θέμα ηλικίας αλλά μια λογική κάμψη στον ενθουσιασμό μετά από ένα χρόνο ψαξίματος των δυνατοτήτων του iPhone.
Το καλύτερο είναι να το αφήσεις στην άκρη μέχρι να ξυπνήσει ξανά το ενδιαφέρον/ενθουσιασμός, ή να κυκλοφορήσει κάποια εφαρμογή που να σου κάνει κλικ.
Όπως και νά'χει βγαίνουν αρκετές εφαρμογές για iPhone πέρα από παιχνίδια και προσωπικά χαίρομαι που το iPhone και ειδικά οι εφαρμογές για αυτό απασχολούν πάρα πολύ κόσμο παγκοσμίως και ελπίζω να συνεχίσει έτσι...

Το ποστ πάντως μπορούσες να το βάλεις για συζήτηση στο bla bla, η ηλικία δεν είναι πρόβλημα με το iPhone το αντίθετο μάλιστα... άλλα είναι τα προβλήματα όπως επισημαίνει πολύ σωστά ο GGiannis58

#4   nikap4

nikap4

    iPH Contributor

  • 1.582 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 12/12/2009 - 20:29

χαχα... και οι 3 παμε για συνταξη!
adenadoume εχεις δικιο μου φαινεται...ο ενθουσιασμος περασε αλλα πιστευω πολυ γρηγορα θα ερθει παλι.
και για μενα αποτελει εργαλειο δουλειας τις περισσοτερες φορες γι'αυτο και το εχω κανει τουμπανο :lol:
πιο πολυ με ενδιαφερουν τα προγραμματα παρα τα παιχνιδια

#5   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/12/2009 - 20:36

Η Ερωτηση ειναι μια.. Θα βλεπεις τους Αριθμους Αλλης Συσκευης Νομιζεις ?? χεχεχε

#6   nikap4

nikap4

    iPH Contributor

  • 1.582 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 13/12/2009 - 16:23

Να λεμε και την αληθεια ενας λογος που μου αρεσει το iphone ειναι οτι βλεπω τους αριθμους και τα γραματα (λογο οτι αρχισε η πρεσβιοπια)
πιο μεγαλα δεν πιστευω να υπαρχουν!!Τι να κανουμε ρε παιδια και εμεις καποτε ειμασταν πιτσιρικαδες...

#7   insidergr

insidergr

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2009 - 19:31

Ιδιαν Πειραν !! (χεχεχε)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες