Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

OΤΕ TV και OTE TV GO "ΝΕΑ"


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1923 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 13/10/2014 - 22:49

περισυ εβαλα νοβα οποτε μαλλο το μεγαλο εχω

δηλαδη η ποιοτητα θα ειναι ιδια με αυτη του δορυφορου?

 

Καποια στιγμή το δορυφορικο με το επιγειο θα ενωποιηθουν σαν πλατφορμες μεσα στο 2015 και Οτι εχει η μια θα το εχει και η αλλη απλος στην IPTV λογο HD  μονοδρομος η 30Μbps VDSL ,εννoειται η 50αρα ακόμη καλυτερα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 13/10/2014 - 22:51

Καποια στιγμή το δορυφορικο με το επιγειο θα ενωποιηθουν σαν πλατφορμες μεσα στο 2015 και Οτι εχει η μια θα το εχει και η αλλη απλος στην IPTV λογο HD  μονοδρομος η 30Μbps VDSL ,εννoειται η 50αρα ακόμη καλυτερα.

αρα αν το κανω με IPTV να μην αγχωνομαι για χαμηλη ποιοτητα διακοπες και αλλα τετοια?

Μια χαρα τοτε και στο μελλον οταν μπουν και τα HD το ψαχνω και για vdsl.



#138   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 14/10/2014 - 00:41

Πέρυσι έβαλα εγώ και ο κολλητός μου στα σπίτια μας.

 

Εγώ IPTV, ο κολλητός πιάτο.

Μετά από ένα χρόνο αυτά έχω να παραθέσω:

 

IPTV (Γραμμή 24άρα που κλειδώνει στα 13-14MBps):

- To μέγιστο που μου "τρώει" από την ταχύτητα είναι 1-2MBps.

- Δεν έχει τα HD.

- Έχει το ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βολικό replay TV που αν δεν κάνω λάθος προς το παρόν δεν το έχει το πιάτο.

- Δεν είχα ποτέ κοψίματα, σπασίματα, διακοπές κλπ.

 

 

Πιάτο:

- Έχει τα HD.

- Δεν έχει Replay TV.

- Πολλές φορές σε κακοκαιρίες χανόταν το σήμα.

 

Από πλευράς ποιότητας, στα απλά κανάλια (όχι στα HD) δεν υπάρχει καμία απολύτως διαφορά.



#139   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/10/2014 - 01:05

εαν το πιάτο τις nova που εχεις ειναι το καινουργιο το 85cm που δινει μπορεις να βαλεις βαση για 2 lnb να φωναξεις τεχνικό να σου σετάρει και τον ote παραλληλα με την nova. Εαν το πιατο ειναι το μικρο το 60αρι που εδινε στις αρχες και παλι κατεαβαινει ο eutelsat στις 9 για ΟΤΕΤV αλλα οριακά και θα εχεις προβληματα με τις παραμικρη βροχη θα κοβευετε.

Στην IPTV δεν εχεις ακόμη τα HD κανάλια τα οποια ομως θα δοθούν μεχρι τον Μαιο του 2015 εαν ολα πανε καλα απλος θα χρειαζεσαι VDSL για να τα streamαρις



Ναι γινονται τα δοκιμαστικα εδω και παρα πολυ καιρο και ερχεται και το ote tv everywhere :)






Τα SD Κανάλια είναι ιδια ποιοτητα ειτε ειναι απο IPTV είτε απο δορυφορικό. Το ιδιο θα είναι και με τα HD μεσω VDSL

Κοιτά εγω με adsl είχα θέμα γιατι η 24 κλείδωνε στα 5 όποτε με download και λίγο Skype πέντε pc ειναι στο σπίτι το iptv έκανε μωσαϊκό αν με πιάνεις...έβαλα πιατάκι 1,20cm δυο lnb Astra και eutelsat και 30€ το μήνα και όλα τέλεια και τα pc στο φουλ και γω ήρεμος γι αυτό που βλέπω....

Knowledge Is Power


#140   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/10/2014 - 01:07

Πέρυσι έβαλα εγώ και ο κολλητός μου στα σπίτια μας.

Εγώ IPTV, ο κολλητός πιάτο.
Μετά από ένα χρόνο αυτά έχω να παραθέσω:

IPTV (Γραμμή 24άρα που κλειδώνει στα 13-14MBps):
- To μέγιστο που μου "τρώει" από την ταχύτητα είναι 1-2MBps.
- Δεν έχει τα HD.
- Έχει το ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βολικό replay TV που αν δεν κάνω λάθος προς το παρόν δεν το έχει το πιάτο.
- Δεν είχα ποτέ κοψίματα, σπασίματα, διακοπές κλπ.


Πιάτο:
- Έχει τα HD.
- Δεν έχει Replay TV.
- Πολλές φορές σε κακοκαιρίες χανόταν το σήμα.

Από πλευράς ποιότητας, στα απλά κανάλια (όχι στα HD) δεν υπάρχει καμία απολύτως διαφορά.

Για να χάνεται το σήμα σε κακοκαιρία μάλλον δεν ειναι σωστά ρυθμισμένο το πιάτο η μικρό και δεν πιάνει καλά τις δέσμες με 1,20 εγω με 20 πόντους χιόνι και βροντές αστραπές κλπ κλπ δεν είχα ούτε πιξελιασμα ούτε πάγωμα στην εικόνα....

Knowledge Is Power


#141   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 14/10/2014 - 01:14

σας ευχαριστω παιδια με βοηθησατε παρα πολυ

 

εγω κλειδωνω στα 16-17 mbps οποτε δεν νομιζω να εχω καποιο θεμα...λεω να το κανω iptv για αρχη και αν τυχον εχω προβλημα το γυρναω σε δορυφορο.



#142   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/10/2014 - 02:32

σας ευχαριστω παιδια με βοηθησατε παρα πολυ

εγω κλειδωνω στα 16-17 mbps οποτε δεν νομιζω να εχω καποιο θεμα...λεω να το κανω iptv για αρχη και αν τυχον εχω προβλημα το γυρναω σε δορυφορο.

Ναι το βλέπεις απλά ρωτά να είσαι σίγουρος αν έχεις θέμα με το iptv αν μπορείς πριν κλείσει χρόνο αν μπορείς να αλλάξεις σε δορυφορικό αν και αν κλειδώνεις στα 16-17 δεν το συζητάω αν μπουν και τα hd τότε με κλειστά μάτια......

Knowledge Is Power


#143   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 14/10/2014 - 08:21

Εγω πάντως αν με ρώταγες τώρα δεν το άλλαζα.

Με βολεύει άπειρα το replay tv που δεν θα το θυσίασα για τα hd

#144   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 14/10/2014 - 12:37

Ναι το βλέπεις απλά ρωτά να είσαι σίγουρος αν έχεις θέμα με το iptv αν μπορείς πριν κλείσει χρόνο αν μπορείς να αλλάξεις σε δορυφορικό αν και αν κλειδώνεις στα 16-17 δεν το συζητάω αν μπουν και τα hd τότε με κλειστά μάτια......

εκανα αιτηση σημερα και τελικα μπορω να το αλλαξω σε δορυφορο οποια στιγμη θελω πληρωνωντας μονο 25 ευρω για τον τεχνικο που θα κανει ρυθμιση το πιατο.

Μετα απο 10 χρονια τελος η forthnet



#145   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 14/10/2014 - 14:25

Κοιτά εγω με adsl είχα θέμα γιατι η 24 κλείδωνε στα 5 όποτε με download και λίγο Skype πέντε pc ειναι στο σπίτι το iptv έκανε μωσαϊκό αν με πιάνεις...έβαλα πιατάκι 1,20cm δυο lnb Astra και eutelsat και 30€ το μήνα και όλα τέλεια και τα pc στο φουλ και γω ήρεμος γι αυτό που βλέπω....

 

Και που να δεις την Vectoring που τεστάρω 100/40 :)

 

Παίζω  wow απο αθήνα σε αγγλικό server με 18ms :D


Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 14/10/2014 - 14:35


#146   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 14/10/2014 - 14:34

Πέρυσι έβαλα εγώ και ο κολλητός μου στα σπίτια μας.

 

Εγώ IPTV, ο κολλητός πιάτο.

Μετά από ένα χρόνο αυτά έχω να παραθέσω:

 

IPTV (Γραμμή 24άρα που κλειδώνει στα 13-14MBps):

- To μέγιστο που μου "τρώει" από την ταχύτητα είναι 1-2MBps.

- Δεν έχει τα HD.

- Έχει το ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ βολικό replay TV που αν δεν κάνω λάθος προς το παρόν δεν το έχει το πιάτο.

- Δεν είχα ποτέ κοψίματα, σπασίματα, διακοπές κλπ.

 

 

Πιάτο:

- Έχει τα HD.

- Δεν έχει Replay TV.

- Πολλές φορές σε κακοκαιρίες χανόταν το σήμα.

 

Από πλευράς ποιότητας, στα απλά κανάλια (όχι στα HD) δεν υπάρχει καμία απολύτως διαφορά.

 

 

Στον καινούργιο δορυφορικό υβριδικό δέκτη που τεστάρεται εδω και παρα πολύ καιρο μόλις το 2015 ενσωματωθει η IPTV με το δορυφορικό θα εχεις τα πάντα και replay TV απο τη στιγμη που η ethernet του δορυφορικού θα ειναι συνδεδεμενη με το modem/router του ΟΤΕ( Προυπόθεση στο σπιτι η συνδεση να ειναι otenet και οχι αλλος παροχος)

Θα δείτε πολλά απο τον ΟΤΕΤV μέσα στο 2015 που ορισμένοι θα τρίβουν τα μάτια σους.



#147   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 14/10/2014 - 14:54

Εγω πάντως αν με ρώταγες τώρα δεν το άλλαζα.

Με βολεύει άπειρα το replay tv που δεν θα το θυσίασα για τα hd

Προσωπικά έχω Nova και δεν έχω ασχοληθεί με το replay, αλλά Νίκο τουλάχιστον στην μπάλα που με ενδιαφέρει η ποιότητα είναι ρε γαμώτο τεράστια. Δεν μπορώ να δω σε SD με τίποτα. 


Once You Go Mac You Never Go Back

#148   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/10/2014 - 15:35

Εγω πάντως αν με ρώταγες τώρα δεν το άλλαζα.

Με βολεύει άπειρα το replay tv που δεν θα το θυσίασα για τα hd

Με 2 εμενα που κλειδώνει ούτε ο δέκτης δεν θα άνοιγε....για αυτό και το έκανα έτσι...άσε που σε replay θα πήγαινε η κανονική διάρκεια του προγράμματος...χαχαχα

Knowledge Is Power


#149   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 14/10/2014 - 15:54

ScreenShot2014-10-14at45231PM_zps4eab33db43aOTETV1-302x205_zps0e4287a2.jpg

 

 

Oι εντός έδρας αγώνες της ΑΕΚ για την Α1 μπάσκετ στα κανάλια OTE SPORT

 

Σε συνεργασία προχωρούν οΟΤΕ TV και η ΚΑΕ ΑΕΚ με στόχο τη μετάδοση των εντός έδρας αγώνων της ομάδας μπάσκετ της ΑΕΚ για το πρωτάθλημα της Α1,αποκλειστικά και σε υψηλή ευκρίνεια στα αθλητικά κανάλιαOTE SPORT του ΟΤΕ TV

 

Στον ΟΤΕ TV η αγωνιστική δράση της ΑΕΚ σε μπάσκετ και ποδόσφαιρο.

 

Στο πλαίσιο της συμφωνίας, ο ΟΤΕ TV θα μεταδίδει σε high definition όλους τους εντός έδρας αγώνες της ομάδας μπάσκετ της ΑΕΚ στην κανονική περίοδο και τα play off της Α1, τη σεζόν 2014-2015.

Σχολιάζοντας τη συμφωνία, ο κ. Δημήτρης Μιχαλάκης, Διευθυντής ΟΤΕ TV, είπε: «Με μεγάλη χαρά υποδεχόμαστε τον ιστορικό σύλλογο της μπασκετικής ΑΕΚ στα αθλητικά μας κανάλια. Μέσα από τη συνεργασία μας με την ΚΑΕ ΑΕΚ, ενισχύουμε κι άλλο την παρουσία μας στο πρωτάθλημα της Α1 για τους συνδρομητές μας. Επίσης, εξασφαλίζουμε πλούσιες αθλητικές συγκινήσεις για τους φίλους της ομάδας, που μετά τις ποδοσφαιρικές εμφανίσεις της ΑΕΚ, θα απολαμβάνουν αποκλειστικά στον OTE TV και τους εντός έδρας αγώνες της ομάδας μπάσκετ».

«Η Βασίλισσα επέστρεψε στην κατηγορία που ανήκει. Και επέστρεψε δυνατή. Στο πλαίσιο αυτής της ιστορικής επιστροφής, η συνεργασία με τον ΟΤΕ ΤV για την κάλυψη των εντός έδρας αγώνων της ομάδας μας σηματοδοτεί αυτή ακριβώς την προοπτική. Είμαστε βέβαιοι ότι μέσα από αυτή τη συνεργασία με τον ΟΤΕ ΤV και τα στελέχη του η προσπάθειά μας θα προβληθεί έτσι όπως αξίζει στο τεράστιο, στο ιστορικό μέγεθος της ΑΕΚ», είπε από πλευράς του ο Διευθυντής Επικοινωνίας και ΜΜΕ της ΚΑΕ ΑΕΚ, κ. Γιώργος Νικολάου.

Ο αρχηγός της ομάδας μπάσκετ της ΑΕΚ, κ. Μιχάλης Πολυτάρχου, προσέθεσε: «Αυτονόητο είναι ότι το μπάσκετ είναι το παιχνίδι που όλοι αγαπάμε. Παράλληλα, είναι όμως και ένα προϊόν το οποίο θα πρέπει να τύχει καλύτερης προβολής. Η συνεργασία με τον ΟΤΕ ΤV θεωρούμε ότι αποτελεί μια πρώτης τάξεως ευκαιρία να προβληθεί και το άθλημα και η ΑΕΚ, ειδικά σε αυτή την ιστορική συγκυρία. Η Βασίλισσα επιστρέφει δυνατή. Και είναι ευχάριστο, που επιστρέφει μαζί με τους δυνατούς στα τηλεοπτικά πράγματα, τόσο σε επίπεδο μεταδόσεων αγώνων, όσο και σε επίπεδο καθημερινών εκπομπών».

Την κάλυψη των αγώνων της ΑΕΚ για την Α1 αναλαμβάνει η δημοσιογραφική ομάδα του ΟΤΕ TV με επικεφαλής τον Βασίλη Σκουντή, ενώ πλούσιο ρεπορτάζ και ενημέρωση θα είναι διαθέσιμα στην εκπομπή Pick n’ Roll κάθε Τρίτη στις 21.00 στο OTE SPORT 4.

Η πρεμιέρα της ομάδας της ΑΕΚ στην Α1 μπάσκετ έχει προγραμματιστεί για την Κυριακή 19 Οκτωβρίου κόντρα στονΠανιώνιο και ο ΟΤΕ TV θα καλύψει τον αγώνα ζωντανά, αποκλειστικά και σε υψηλή ευκρίνεια στις 15.00 στο OTE SPORT 3HD.

Μέσα από τα αθλητικά κανάλια OTE SPORT του ΟΤΕ TV, οι συνδρομητές του απολαμβάνουν, εκτός από την κορυφαία διοργάνωση μπάσκετ παγκοσμίως ΝΒΑ, τα δημοφιλή ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, το Ισπανικό και το Ιταλικό, ενώ από Ελλάδα έχουν στη διάθεσή τους εντός έδρας αγώνες του Ολυμπιακού και πλέον της ΑΕΚ για την Α1. Ο OTE TV έχει επίσης εξασφαλίσει τη μετάδοση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Μπάσκετ 2015, αποκλειστικά σε υψηλή ευκρίνεια.

 

πηγη


Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 14/10/2014 - 15:54


#150   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 14/10/2014 - 16:02

Πρεμιέρα για Aninal Planet HD στον ΟΤΕ TV

 

 

 

ScreenShot2014-10-14at45935PM_zps257d2f4

 

Το δημοφιλές κανάλι για τα ζώα, τη ζωή στη φύση και τα κατοικίδια, Animal Planet HD, μπορούν να απολαμβάνουν, για πρώτη φορά στην Ελλάδα σε ποιότητα high definition, οι συνδρομητές του ΟΤΕ TV, που έχουν πρόσβαση στο πλέον ολοκληρωμένο μπουκέτο καναλιών με ντοκιμαντέρ και το μεγαλύτερο...

 

Το δημοφιλές κανάλι για τα ζώα, τη ζωή στη φύση και τα κατοικίδια, Animal Planet HD, μπορούν να απολαμβάνουν, για πρώτη φορά στην Ελλάδα σε ποιότητα high definition, οι συνδρομητές του ΟΤΕ TV, που έχουν πρόσβαση στο πλέον ολοκληρωμένο μπουκέτο καναλιών με ντοκιμαντέρ και το μεγαλύτερο high definition περιεχόμενο.

 

«Είμαστε χαρούμενοι που προσθέτουμε το σπουδαίο κανάλι Animal Planet HD στην πλατφόρμα του OTE TV, συνεχίζοντας τον εμπλουτισμό του μπουκέτου και αυξάνοντας τις επιλογές των συνδρομητών μας με προγράμματα για όλη την οικογένεια σε υψηλή ευκρίνεια. Θα ακολουθήσουν κι άλλα κανάλια με ντοκιμαντέρ και περαιτέρω αναβάθμιση του περιεχομένου του OTE TV κατά τη διάρκεια της σεζόν», είπε σχετικά ο Αλέξανδρος Χριστογιάννης, Υποδιευθυντής Κινηματογραφικών και Θεματικών Καναλιών του OTE TV.

 

«Προσφέροντας το καλύτερο περιεχόμενο για τα ζώα, το Animal Planet HD είναι ο Νο 1 προορισμός για συγκινητικές και ψυχαγωγικές ιστορίες από τον κόσμο της φύσης, που προβάλλονται σε κορυφαία ποιότητα HD. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που παρουσιάζουμε αυτό το εξαιρετικό κανάλι στους συνδρομητές του ΟΤΕ TV», δήλωσε από πλευράς του ο James Gibbons, SVP & Country Manager, Emerging Business, Discovery Networks CEEMEA.

 

Το Animal Planet HD ταξιδεύει τους τηλεθεατές στον υπέροχο κόσμο των ζώων και της φύσης, μέσα από ποιοτικά προγράμματα και εκπομπές για όλη την οικογένεια. Ανάμεσα στις δημοφιλείς σειρές του καναλιού είναι το My Cat From Hell, όπου ο Τζάκσον Γκάλαξι εκπαιδεύει γάτες με προβλήματα συμπεριφοράς, το Too Cute με τα πιο χαριτωμένα κατοικία στο κόσμο, το Gator Boys, όπου οι Πολ Μπένταρ και Τζιμι Ράιφλ ρισκάρουν τη ζωή τους προκειμένου να σώσουν τους κατοίκους της Φλόριντα από τους αλιγάτορες που ανακαλύπτουν στον κήπο, την αποθήκη ή την πισίνα τους, το αγαπημένο Animal Cops για τη διάσωση κακοποιημένων ή εγκαταλειμμένων ζώων ή το συναρπαστικό Cute To Killer που παρακολουθεί την 'ενηλικίωση' τεσσάρων μικρών λιονταριών στα δάση της Ζιμπάμπουε.

 

Ο OTE TV προσφέρει περισσότερα από 80 ψηφιακά κανάλια, τα 22 σε ποιότητα HD, μέσα από τα οποία οι συνδρομητές του απολαμβάνουν πάνω από 50 live αθλητικές μεταδόσεις την εβδομάδα, περισσότερες από 500 πρεμιέρες και 2.000 ταινίες το χρόνο, ποιοτικά ντοκιμαντέρ, παιδικά προγράμματα και περιεχόμενο για όλη την οικογένεια, στις ανταγωνιστικότερες τιμές της αγοράς.

 

πηγη



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες