Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Το fragmentation στο iOS: To 93% των χρηστών βρίσκεται στo iOS 6


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
19 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   torter10

torter10

    iPH Contributor

  • 1.404 μηνύματα
  • Twitter:@torter11
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/06/2013 - 16:25

Θύμισέ μου την τελευταία επίσημη έκδοση λογισμικού που ήταν γεμάτη bugs...


Δεν ήταν μία έκδοση στο iOS 6 που μπορούσες να παρακάμψεις το κωδικό κλειδώματος με ένα σχετικά εύκολο κόλπο; Το ότι το App Store και κολλάει ακόμη και σήμερα δεν είναι bug; Ορισμένα notifications που δεν φεύγουν με τίποτα; Όλα αυτά σε 4S γνωστού μου. Εγώ είχα πρόβλημα και με το WiFi όταν είχα το 4άρι...

Τελευταία επεξεργασία από: torter10, 24/06/2013 - 16:26


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17 Guest_emeliss_*

Guest_emeliss_*

Δημοσίευση 24/06/2013 - 16:27

@omilitis1987
Βεβαίως. Λες "Οσοι χρηστες ασχολουνται καθημερινα με apps, tweaks, customization κτλ εχουν ηδη αναβαθμιστει σε 4s ή 5." και "Οσοι εχουν απομεινει με 4αρια ειναι αυτοι που κανουν τα βασικα(κλησεις, social, pdf)." Η δεύτερη κατηγορία στην οποία εντάσεις (αυθαίρετα για μένα) το iPhone 4 είναι ουσιαστικά κατηγορία dumphone και όχι smartphone.

Χαίρομαι για την αλλαγή στο τελευταίο ποστ ότι το iPhone 4 δεν καλύπτει απλά "καποιες εξεζητημενες λειτουργιες που εχουν να κανουν με customization".

Τελευταία επεξεργασία από: emeliss, 24/06/2013 - 16:30


#18   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 24/06/2013 - 16:58

@omilitis1987
Βεβαίως. Λες "Οσοι χρηστες ασχολουνται καθημερινα με apps, tweaks, customization κτλ εχουν ηδη αναβαθμιστει σε 4s ή 5." και "Οσοι εχουν απομεινει με 4αρια ειναι αυτοι που κανουν τα βασικα(κλησεις, social, pdf)." Η δεύτερη κατηγορία στην οποία εντάσεις (αυθαίρετα για μένα) το iPhone 4 είναι ουσιαστικά κατηγορία dumphone και όχι smartphone.

Χαίρομαι για την αλλαγή στο τελευταίο ποστ ότι το iPhone 4 δεν καλύπτει απλά "καποιες εξεζητημενες λειτουργιες που εχουν να κανουν με customization".

Εγω δεν αλλαξα κατι απο τα λεγομενα μου, εσυ τα παρερμηνευσες εξαρχης.


#19   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 24/06/2013 - 19:11

Δεν ήταν μία έκδοση στο iOS 6 που μπορούσες να παρακάμψεις το κωδικό κλειδώματος με ένα σχετικά εύκολο κόλπο; Το ότι το App Store και κολλάει ακόμη και σήμερα δεν είναι bug; Ορισμένα notifications που δεν φεύγουν με τίποτα; Όλα αυτά σε 4S γνωστού μου. Εγώ είχα πρόβλημα και με το WiFi όταν είχα το 4άρι...

Το ΜΟΝΟ bug σε όλα αυτά που είπες ήταν αυτό με το passcode lock όπου μόνο εύκολος δεν ήταν ο τρόπος και η μόνη πρόσβαση αν θυμάμαι καλά ήταν στις επαφές.

Τα notifications είναι θέμα του εκάστοτε app και όχι του λογισμικού...

#20   caution

caution

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/06/2013 - 15:41

Ενδιαφέρουσα είδηση.

Εγώ rockάρω ακόμα την 5.1.1 @ ip4 αλλά διαβάζοντας την είδηση καταλαβαίνω ότι τα στοιχεία είναι από το AppStore και ξέρω αρκετούς jb χρήστες που δεν μπαίνουν στο AppStore. Οπότε τα στοιχεία είναι κάπως εκ των πραγμάτων στο περίπου...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)