Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

O Tim Cook τονίζει τη σημασία των Apple Store, ανακοινώνει αλλαγές στην προώθηση του iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/07/2013 - 12:06

Σωστος !!!
Καθε φορα που θελει να ανοιξει ενα εδω σκεφτεται οτι μεχρι να ανοιξει ενα εδω μπορει να ανοιξει 10 στον υπολοιπο κοσμο ... Και ετσι μειναμε χωρις Apple Store ακομη και την εποχη της Μεγαλης Φουσκας

εγω φιλε για να παρω την τελικη αδεια και απο την εφορια και απο την αστυνομια εκανα 8 μηνες! 8 μηνες πληρωνα κανονικα ρευμα, ενικιο και ολα! πια σοβαρη εταιρεια να ερθει εδω να κανει δουλεια? στο μελλον που θα την Ελλαδα θα την εχουν αγορασει οι ξενοι θα κανουν πολλες επενδυσεις.. αλλα δεν θα ειναι δικια μας τοτε...

aaaaedit : μεχρι και σε ενα μεγαρο πηγα στο κεντρο , εχασα μια μερα δουλεια για να πληροσο ενα χαρτοσημο 50 λεπτων.... ναι εχασα μια μερα απο την δουλεια μου και την ζωη μου για 50 λεπτα...

Τελευταία επεξεργασία από: valsamis, 05/07/2013 - 12:07

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/07/2013 - 12:20

αν μου επιτρεπετε να προσθεσω κατι, πως βλεπετε τον cook στην πορεια του μεχρι στιγμης σαν ceo? εμενα μου εχε αφησει πολυ καλες εντυπωσεις παντος, πολλα αρνητικα ακουγονταν στην αρχη αλλα βλεπω οτι το κυνηγαει... εσεις τι πιστευετε?

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#18   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 05/07/2013 - 12:24

εγω φιλε για να παρω την τελικη αδεια και απο την εφορια και απο την αστυνομια εκανα 8 μηνες! 8 μηνες πληρωνα κανονικα ρευμα, ενικιο και ολα! πια σοβαρη εταιρεια να ερθει εδω να κανει δουλεια? στο μελλον που θα την Ελλαδα θα την εχουν αγορασει οι ξενοι θα κανουν πολλες επενδυσεις.. αλλα δεν θα ειναι δικια μας τοτε...

aaaaedit : μεχρι και σε ενα μεγαρο πηγα στο κεντρο , εχασα μια μερα δουλεια για να πληροσο ενα χαρτοσημο 50 λεπτων.... ναι εχασα μια μερα απο την δουλεια μου και την ζωη μου για 50 λεπτα...

Στο επιμελητηριο θα πηγες σιγουρα ...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες