Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απορία για Προγράματα από το AppStore


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
11 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2008 - 19:03

Οι εφαρμογες που αγοραζει καποιος απο app store μπαινουν και σε κινητο φιλου του η οχι?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 17/12/2008 - 20:00

Quote

Οι εφαρμογες που αγοραζει καποιος απο app store μπαινουν και σε κινητο φιλου του η οχι?

ναί... αρκεί να κάνεις sync το κινητό του φίλου σου στο PC σου

#3   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2008 - 20:15

Αν ισχυει σιγουρα αυτο θα παρει μεγαλη χαρα ενας φιλος που το αγορασε σημερα το 16gb. Θα του το κανω jailbreak πρωτα και μετα ετσι απλα ενω το συγχρονιζα με το δικο μου ως τωρα θα παρει στο δικο του τις αγορασμενες που εχω στο itunes? Ειναι και πολλες.

#4   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 17/12/2008 - 20:19

Quote

Αν ισχυει σιγουρα αυτο θα παρει μεγαλη χαρα ενας φιλος που το αγορασε σημερα το 16gb. Θα του το κανω jailbreak πρωτα και μετα ετσι απλα ενω το συγχρονιζα με το δικο μου ως τωρα θα παρει στο δικο του τις αγορασμενες που εχω στο itunes? Ειναι και πολλες.

ναι...

#5   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2008 - 20:28

Οκ φιλε σε ευχαριστω.

#6   GoS

GoS

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2008 - 20:54

οι περισσότερες όμως υπάρχουν free σε άλλα site? γιατί πληρώνεις ακόμα??
φιλικά πάντα ρωταω

#7   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2008 - 21:08

Ειμαι και εγω σχετικα καινουργιος με το iphone 3g λιγες βδομαδες κοντα και στην αρχη ειχα μια προπληρωμενη καρτα και την τσακισα. 
Ακομα δεν εχω βαλει κανενα σπασμενο προγραμα η παιχνιδι (τα εχω αγορασει ολα σχεδον) γιατι μου φανηκαν φθηνα τα πιο πολλα και μετα φοβομουν καπως την διαδικασια με το σπασιμο και τις επανεκινησεις μετα,τα κοληματα που λενε καποιοι ισως. Μου φαινετε και λιγο μανουρα η διαδικασια.
Παροτι το κανα jailbreak μονο εφαρμογες απο cydia εβαλα καποιες.
Τρωγομαι τωρα τελευταια να μαθω και την διαδικασια να περναω σπασμενες εφαρμογες αλλα φοβαμε για κοληματα. Ως τωρα το κινητο ειναι super κανενα προβλημα.

#8   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 17/12/2008 - 21:29

Quote

Ειμαι και εγω σχετικα καινουργιος με το iphone 3g λιγες βδομαδες κοντα και στην αρχη ειχα μια προπληρωμενη καρτα και την τσακισα. 

Ακομα δεν εχω βαλει κανενα σπασμενο προγραμα η παιχνιδι (τα εχω αγορασει ολα σχεδον) γιατι μου φανηκαν φθηνα τα πιο πολλα και μετα φοβομουν καπως την διαδικασια με το σπασιμο και τις επανεκινησεις μετα,τα κοληματα που λενε καποιοι ισως. Μου φαινετε και λιγο μανουρα η διαδικασια.

Παροτι το κανα jailbreak μονο εφαρμογες απο cydia εβαλα καποιες.

Τρωγομαι τωρα τελευταια να μαθω και την διαδικασια να περναω σπασμενες εφαρμογες αλλα φοβαμε για κοληματα. Ως τωρα το κινητο ειναι super κανενα προβλημα.

και εγώ φοβόμουν... (πριν καν πώ ότι πώ δεν έχω σκοπό να προσβάλλω κανέναν ούτε να γίνω επιθετικός) Αλλά είναι πραγματικά εύκολο... Όλες οι διαδικασίες... Και άμα έχεις έστω και στοιχειώδεις γνώσεις από PC(και με στοιχειώδεις εννοώ τα πιο απλά πράγματα του κόσμου...) δεν πρόλεκειται να αντιμετοπίσεις κανένα πρόβλημα...

#9   GoS

GoS

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2008 - 21:33

συμφωνώ με τον aC3!! οι οδηγοί που υπάρχουν στο φορουμ τα λένε όλα τοσο αναλυτικά και απλά που δεν θα βρείς κανένα πρόβλημα και για το αν κολλάει η συσκευή η όχι μπορείς να το κατάλαβεις απο το 90% του κόσμου εδω μέσα που έχει κάνει jailbrake και δεν τους βλέπω να το μετανιώνουν  ;)

#10   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 17/12/2008 - 21:50

Παιδια με πεισατε και μολις κατεβασα το IpaPrep2 και το εκανα εγκατασταση. Τωρα πολυ απλα πρεπει να βρω που εχει σπασμενες εφαρμογες ipa και ειμαι οκ σωστα?

#11   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 18/12/2008 - 00:12

Quote

Παιδια με πεισατε και μολις κατεβασα το IpaPrep2 και το εκανα εγκατασταση. Τωρα πολυ απλα πρεπει να βρω που εχει σπασμενες εφαρμογες ipa και ειμαι οκ σωστα?

γκουχ γκουχ γκουχ
http://www.appulo.us/appdb


#12   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 18/12/2008 - 08:19

Αυτη επισκεφτηκα χθες φιλε μου και την τσακισα. Τωρα συνεχιζω  ;D Σε ευχαριστω πολυ ηταν πανευκολο αφοτου εβαλα το Ipaprep2  :o




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες