Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

To iPhone 5S και σε νέο γκρι χρώμα;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
57 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 26/08/2013 - 12:53

αχαχαχαχ έχω πεθάνει στα γέλια με αυτό το τόπικ :P


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   jimvouts

jimvouts

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:05

Μονο το iphone γδερνεται δηλαδη??? Τα παλια τηλεφωνα δεν γεμιζαν γρατζουνιες στα πλαστικα?ok...740 ευρω δινουμε και απαιτουμε κατι καλυτετο αλλα εξαρταται απο το πως το προσεχει ο καθενας...αμα το βαζουμε στην ιδια τσεπη με κερματα και κλειδια,να περιμενουμε και τα αναλογα αποτελεσματα.. ;)

#18   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:07

Μονο το iphone γδερνεται δηλαδη :huh: Τα παλια τηλεφωνα δεν γεμιζαν γρατζουνιες στα πλαστικα?ok...740 ευρω δινουμε και απαιτουμε κατι καλυτετο αλλα εξαρταται απο το πως το προσεχει ο καθενας...αμα το βαζουμε στην ιδια τσεπη με κερματα και κλειδια,να περιμενουμε και τα αναλογα αποτελεσματα.. ;)

Το θέμα είναι πόσο ανθεκτικό το διαφημίζει η εκάστοτε εταιρεία και τι γίνεται τελικά.....


Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#19   jimvouts

jimvouts

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:17

Εκει πας σε αλλο θεμα...ειναι θεμα προβολης και το ποσο εξυπνος εισαι για να τα πιστεψεις ολα...εγω πριν παρω το 5αρι ρωτουσα οσους εβρισκα αν ξεβαφει και τετοια...ολοι μου παν κανενα προβλημα..και γενικα ειμαι και προσεκτικος...οποτε και εγω με το δικο μου δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα...

#20   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:19

Εκει πας σε αλλο θεμα...ειναι θεμα προβολης και το ποσο εξυπνος εισαι για να τα πιστεψεις ολα...εγω πριν παρω το 5αρι ρωτουσα οσους εβρισκα αν ξεβαφει και τετοια...ολοι μου παν κανενα προβλημα..και γενικα ειμαι και προσεκτικος...οποτε και εγω με το δικο μου δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα...


Αν κανεις unboxing κ βλεπεις σημαδια τα πιστευεις ολα.

You'll Never Walk Alone


#21   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:21

ενταξει το μαυρο ειναι ευαισθητο πολυ.δεν ειναι για γυμνο.με την καμμια.οπου ακουμπησει εγινε κ σημαδι.τι να λεμε.και οχι στην πλατη και στο πλαι αλλα στο γυαλιστερο κομματι του bezel.διοτι εχουμε πει οτι εχουν κανει απλη βαφη χωρις υποστρωμα οποτε δεν ειναι ανθεκτικο.


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#22   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:24

Εκει πας σε αλλο θεμα...ειναι θεμα προβολης και το ποσο εξυπνος εισαι για να τα πιστεψεις ολα...εγω πριν παρω το 5αρι ρωτουσα οσους εβρισκα αν ξεβαφει και τετοια...ολοι μου παν κανενα προβλημα..και γενικα ειμαι και προσεκτικος...οποτε και εγω με το δικο μου δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα...

 

Απλά το θέμα είναι να μπορείς να το κρατήσεις και χωρίς θήκη για να χαρείς την άψογη κατασκευή του. Σκέψου ότι παίρνεις ένα τηλέφωνο για να το χαρείς και στο τέλος καταλήγεις "άρρωστος" από το να το προσέχεις να μην πάθει κάτι με το παραμικρό. Είχα 5άρι άσπρο εγώ, το πρόσεχα σαν τα μάτια μου με θήκη πάντα αλλά δυστυχώς κάτι μικροχτυπηματάκια τα είχα :(

Τα οποία δεν κατάλαβα και πως τ'απέκτησα. Εγώ πάντως δεν είχα θέμα με τη βαφή, ήταν κομπλέ. Ένα φιλαράκι μου πάλι που το έχει χωρίς θήκη και είναι λιγάκι στον κόσμο του είναι στα μαύρα του τα χάλια :P



#23   jimvouts

jimvouts

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:27

Εκει παω πασο και μετα αντε να βρεις το δικιο σου...εγω εστιαζω στον αποχρωματισμο μεσω κακης χρησης...εκει φταις που δεν το προσεχεις...;)

#24   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:28

Απλά το θέμα είναι να μπορείς να το κρατήσεις και χωρίς θήκη για να χαρείς την άψογη κατασκευή του. Σκέψου ότι παίρνεις ένα τηλέφωνο για να το χαρείς και στο τέλος καταλήγεις "άρρωστος" από το να το προσέχεις να μην πάθει κάτι με το παραμικρό. Είχα 5άρι άσπρο εγώ, το πρόσεχα σαν τα μάτια μου με θήκη πάντα αλλά δυστυχώς κάτι μικροχτυπηματάκια τα είχα :(
Τα οποία δεν κατάλαβα και πως τ'απέκτησα. Εγώ πάντως δεν είχα θέμα με τη βαφή, ήταν κομπλέ. Ένα φιλαράκι μου πάλι που το έχει χωρίς θήκη και είναι λιγάκι στον κόσμο του είναι στα μαύρα του τα χάλια :P


Εγω με το λευκο παντως no problem.

Ενα φιλαρακι προχθες για καφε, ειχε το μαυρο σε μια θηκη τυπου flip. Του λεω βγαλτο λιγο και ειχε στις γωνιες καμια 10αρια σημαδακια. Μου λεει αυτα καθαριζουν. Δοκιμασε να τα καθαρισει. Δε ξαναμιλησε στον υπολοιπο καφε.

You'll Never Walk Alone


#25   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:29

Εκει παω πασο και μετα αντε να βρεις το δικιο σου...εγω εστιαζω στον αποχρωματισμο μεσω κακης χρησης...εκει φταις που δεν το προσεχεις... ;)

 

Αυτό έλειπε, να το πετούσαμε στους τοίχους και να είχαμε την απαίτηση να μη σπάσει :D



#26   fANis

fANis

    iPH Addict

  • 723 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:29

Εγω με το λευκο παντως no problem.

Ενα φιλαρακι προχθες για καφε, ειχε το μαυρο σε μια θηκη τυπου flip. Του λεω βγαλτο λιγο και ειχε στις γωνιες καμια 10αρια σημαδακια. Μου λεει αυτα καθαριζουν. Δοκιμασε να τα καθαρισει. Δε ξαναμιλησε στον υπολοιπο καφε.

 

Καθαρίζει πες του, με γυαλόχαρτο. xaxaxaxa



#27   jimvouts

jimvouts

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:33

Αυτό έλειπε, να το πετούσαμε στους τοίχους και να είχαμε την απαίτηση να μη σπάσει :D


Δεν ειπαμε να το πεταξεις στον τοιχο...εγω το παω σε πιο απλα πραγματα...το κινητο στην ιδια τσεπη με κερματα..το κινητο στην ιδια τσεπη με κλειδια...αυτα ειναι τα καθημερινα... :) στον τοιχο το πετας μονο αν τσακωθεις με την γκομενα... :P

#28   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:34

ενταξει τωρα περα απο την πλακα ειναι λιγο λαλακια που ξεβαφει ευκολα.ενταξει και στο αμαξι αν το κανεις με κατι θα γδαρθει οχι ομως ετσι.


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#29   jimvouts

jimvouts

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:37

Μπορεις ομως να απολαυσεις ολα τα αλλα καλουδια του τηλεφωνιυ...;) λογικα θα διορθωθουν ολα αυτα...

#30   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 26/08/2013 - 13:56

Υπομονή μέχρι το iPhone με σασί από ενισχυμένο τιτάνιο, και πρόσοψη από ζαφείρι...

Θα αναπολήσουμε στιγμές Nokia 3310!

Μέχρι τότε πρέπει να ζήσουν και οι εταιρίες με τις θήκες



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες