Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Προσφορά cosmote


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
558 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#511   babbeto

babbeto

    iPH Member

  • 322 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/03/2014 - 23:26

Καμία βοήθεια - γνώμη κανένας ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#512   MixalhsHe

MixalhsHe

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Playstation 4

Δημοσίευση 07/03/2014 - 10:43

Αίτηση φορητοτητας να υπογράψεις, συμβολαιο μην υπογραψεις αμα δεν εισαι σιγουρος.

Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι να σου στειλουν καρτες σιμ αφου δεν συμφωνησατε σε καποιο πακετο..



#513   babbeto

babbeto

    iPH Member

  • 322 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/03/2014 - 11:30

Λοιπον η ολη κατασταση εχει ως εξης..στην αιτηση φορητοτητας θα εχει πανω κ οτι αποδεχομαι κ ενα προγραμμα red1 με παγιο πενηντα κατι ευρω, επειτα απο τρεις περιπου εργασιμες θα με περνανε τηλ για να μου κανουν προσφορα στο red...δεν υπεγραψα τελικα, γιατι δεν ηταν καθαρη η ολη διαδικασια

#514   MixalhsHe

MixalhsHe

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Playstation 4

Δημοσίευση 07/03/2014 - 11:38

Δηλαδη ηθελαν να υπογραψεις ενα συμβολαιο( οχι αιτηση φορητοτητας ή και τα δυο μαζι) στην voda red1 στα 51 ευρω και αφου το υπογραψεις θα σου εκαναν αλλη τιμη-προσφορα στο red1 ;

 

Κατι δεν καταλαβαινω...



#515   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/03/2014 - 11:52

Είχα εταιρικό 2.γραμμές σε Voda...έδινΕ πολλά άλλα πληρωνα και πολλά.Τώρα είμαι στον τελευταίο μήνα και πήρα πάλι τις γραμμές στο όνομα μου και τέλος μήνα σκέφτομαι η να φύγω η να παζαρεψω παραμονή.τι να κάνω;Ποια εταιρία θα μου δώσει πιο πολλά;δε θέλω επιδότηση...Θέλω πολύ μικρό πάγιο και πολύ χρόνο προς όλους και ίντερνετ...τι διαδικασία να κάνω για παζάρι;

RF forever


#516   MixalhsHe

MixalhsHe

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Playstation 4

Δημοσίευση 07/03/2014 - 12:18

Πρεπει να βρεις ενα πακετο σε αλλο παροχο που να σε ικανοποιει και να προχωρησεις σε φορητοτητα.Μετα ξεκινας το παζαρι σου.

Αν πας σε καταστημα η' παρεις τηλεφωνο στις εταιρειες θα σου προτεινουν τα πακετα που εχουν ανακοινωσει στις ιστοσελιδες τους.

Αυτο που σε συμφερει ειναι να εχεις τυχη να σε παρουν απο καποια εταιρεια να σου κανουν συγκεκριμενη προσφορα.

Αν το πακετο που εισαι τωρα δεν διαφερει πολυ απο τα πακετα που προσφερουν οι αλλες εταιρειες γνωμη μου ειναι να μεινεις εκει και να περιμενεις να σε παρουν απο μονοι τους ενα τηλ για προσφορα.

Αυτην την περιοδο δεν κανουν προσφορες αξιολογες αλλα πιστευω οτι συντομα θα ξεκινησουν παλι.


Τελευταία επεξεργασία από: MixalhsHe, 07/03/2014 - 12:19


#517   babbeto

babbeto

    iPH Member

  • 322 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/03/2014 - 13:01

Δηλαδη ηθελαν να υπογραψεις ενα συμβολαιο( οχι αιτηση φορητοτητας ή και τα δυο μαζι) στην voda red1 στα 51 ευρω και αφου το υπογραψεις θα σου εκαναν αλλη τιμη-προσφορα στο red1 ;

Κατι δεν καταλαβαινω...


Ακριβως οπως τα περιγραφεις!

#518   airthanos69

airthanos69

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 07/03/2014 - 21:53

τελικα μετα απο 6 μηνες μηδενικων λογαριασμων ηρθε σημερα ο 7ος με 2 νουμερα στο απεριοριστα 65 τιμη  21ευρω!!!!



#519   pificos

pificos

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/03/2014 - 17:52

τελικα μετα απο 6 μηνες μηδενικων λογαριασμων ηρθε σημερα ο 7ος με 2 νουμερα στο απεριοριστα 65 τιμη 21ευρω!!!!


Εμένα παλι ενω είχα συμφωνήσει ή έτσι νόμιζα οτι θα είχα δυο 65αρια νούμερα με 44 και κάτι τελική τιμή με φόρους ΦΠΑ κ.α, μου έρχονται 44€ προ φόρων ! Δηλαδή μου παει με κάποια εκπτωση που έχω απο τημ cosmote visa περιπου 55€ και τα δυο ( με τους φόρους μείον την έκπτωση )

#520   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/03/2014 - 17:51

Εμένα παλι ενω είχα συμφωνήσει ή έτσι νόμιζα οτι θα είχα δυο 65αρια νούμερα με 44 και κάτι τελική τιμή με φόρους ΦΠΑ κ.α, μου έρχονται 44€ προ φόρων ! Δηλαδή μου παει με κάποια εκπτωση που έχω απο τημ cosmote visa περιπου 55€ και τα δυο ( με τους φόρους μείον την έκπτωση )

η συμβαση που υπεγραψες δεν λεει ποσό;

μου καναν σημερα προσφορα 43,κατι € το unlimited 65 cosmote 18 μηνες..πολλα ειναι. αλλα η βλακεια ειναι πως μου ληγει η 50% εκπτωση που εχω στο vf red1 ....

legit


#521   pificos

pificos

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/03/2014 - 21:47

Δεν λέει ποσο απλως λέει επιδότηση περιπου 1300€ αν θυμαμαι καλά η οποία αφαιρείται μηνιαίως για 18 μηνες. Δηλαδή 1300:18=70, περιπου έκπτωση στον λογαριασμό .

#522   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/03/2014 - 14:57

Ας σας καταθεσω κ εγω την εμπειρια μου.Συνδρομητης βονταφον.

Το προπροηγουμενο σαβατο με ειχε καλεσει η κοσμοτε για μια προσφορα ,18μηνο το προγραμμα 65. 1500 λεπτα,1500 μνμ κ 1,5γιγα ιντερνετ στα 32,70 για 2 νουμερα στο καθενα δηλ σε αυτο το ποσο.Αφου υπέγραψα τα συμβολαια με καλουν απο βονταφον σημερα κ μου δινουν τα ιδια ακριβως σαν προγραμμα στα 25,70 τελικη με φπα κ τελη αλλα 12μηνο κ στα 2 νουμερα.Τους ρωταω για την hol που εχω οτι σκεφτομαι να φυγω γιατι εχει η wind καλητερα προγραμματα κ μου το κανουν στα 15 ευρω το προγραμμα που εχω τωρα ,δηλ απεριοριστα σταθερα υπεραστικα 1 ωρα κινητο κ 24 γραμμη ιντερνετ για 12 μηνες.Το μονο που με χαλαει λιγο ειναι το 12μηνο.Αλλα πιστευω γενικα ειναι καλη η προσφορα τους.

Να πω τελος οτι κ τα 3 συμβολαια λιγουν τον αλλον μηνα.



#523   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/03/2014 - 10:44

Ας σας καταθεσω κ εγω την εμπειρια μου.Συνδρομητης βονταφον.
Το προπροηγουμενο σαβατο με ειχε καλεσει η κοσμοτε για μια προσφορα ,18μηνο το προγραμμα 65. 1500 λεπτα,1500 μνμ κ 1,5γιγα ιντερνετ στα 32,70 για 2 νουμερα στο καθενα δηλ σε αυτο το ποσο.Αφου υπέγραψα τα συμβολαια με καλουν απο βονταφον σημερα κ μου δινουν τα ιδια ακριβως σαν προγραμμα στα 25,70 τελικη με φπα κ τελη αλλα 12μηνο κ στα 2 νουμερα.Τους ρωταω για την hol που εχω οτι σκεφτομαι να φυγω γιατι εχει η wind καλητερα προγραμματα κ μου το κανουν στα 15 ευρω το προγραμμα που εχω τωρα ,δηλ απεριοριστα σταθερα υπεραστικα 1 ωρα κινητο κ 24 γραμμη ιντερνετ για 12 μηνες.Το μονο που με χαλαει λιγο ειναι το 12μηνο.Αλλα πιστευω γενικα ειναι καλη η προσφορα τους.
Να πω τελος οτι κ τα 3 συμβολαια λιγουν τον αλλον μηνα.

κι εμενα ακριβως η ιδια ιστορια, πηρα για ακυρωση οτε αλλα με καθυςτερησαν εντεχνως, τελικα ειπα οκ βονταφον, ομως ο οτε εδρασε μονομερως κ μετεφερε το νουμερο μου οτε. για δικους μου λιγους θα μεινω οτε, αλλα εχε υποψιν πως αν γινει κ σε εσενα αυτο εχεις 2 βδομαδες να ακυρωσεις την φορητοτητα στον οτε κ να γυρισεις πθσω στην βονταφον με νεα αιτηση φορητοτητας, χωρις να πληρωσεις πεναλτι.

legit


#524   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/04/2014 - 08:44

κι εμενα ακριβως η ιδια ιστορια, πηρα για ακυρωση οτε αλλα με καθυςτερησαν εντεχνως, τελικα ειπα οκ βονταφον, ομως ο οτε εδρασε μονομερως κ μετεφερε το νουμερο μου οτε. για δικους μου λιγους θα μεινω οτε, αλλα εχε υποψιν πως αν γινει κ σε εσενα αυτο εχεις 2 βδομαδες να ακυρωσεις την φορητοτητα στον οτε κ να γυρισεις πθσω στην βονταφον με νεα αιτηση φορητοτητας, χωρις να πληρωσεις πεναλτι.

Με καθυστερησαν και μενα στην cosmote και για 3 μερες εχω cosmote(την τεταρτη παω παλι vodafone).Eχω κανει αιτηση φορητοτητας για vodafone.Τωρα αυτο για το πεναλντι δεν το ξερω αλλα απο οτι μου ειπαν θα πληρωσω την αναλογια για  οσο διαστημα ειμαι cosmote.Πως βγαινει ομως η αναλογια δεν εχω καταλαβει. :blush:



#525   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/04/2014 - 11:23

3/30 μερες μαλλον αναλογει στο 10% του παγειου σου. μετα τις 2 εβδομαδες ομως θα πληρωνες κ πεναλτυ που σπας το συμβολαιο.

legit


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες