Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 10 ψήφοι

Apple's event: This should brighten everyone’s day


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1296 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#976   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/09/2013 - 19:57

Πείτε τα παιδιά...... :)

Knowledge Is Power


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#977   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 20:04

Το iPhone 6 πιστευω να ειναι με μια 4.6" για να γουσταρουμε ρε αδερφε...με ζαφειρι...και υγρο μεταλλο...και τοτε ναι θα δωσω και 800€ να το παρω...και θα εχει και 2gb ram...και μπαταρια γυρω στα 2000maH...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#978   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/09/2013 - 20:14

Το iPhone 6 πιστευω να ειναι με μια 4.6" για να γουσταρουμε ρε αδερφε...με ζαφειρι...και υγρο μεταλλο...και τοτε ναι θα δωσω και 800€ να το παρω...και θα εχει και 2gb ram...και μπαταρια γυρω στα 2000maH...

Μακάρι ενα τέτοιο κινητο θα το έπαιρνα και γω με κλειστά ματιά θα ήταν ενα piece of art απο πλευράς Apple αλλά τι λες τώρα ποιον προσπαθείς να πείσεις αυτό θα ειναι ασύρματος του δεύτερου παγκόσμιου πολέμου....lol :P

Knowledge Is Power


#979   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 20:23

Χαχα ασε να λενε μωρε κ εσυ.τι να λεει!ενταξει μπορει φετος να ξενερωσαμε αλλα η αληθεια ειναι οτι εμεις δεν θελουμε 1gb ram μονο για λειτουργικο(βλεπε android) και αλλο ενα για εφαρμογες.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#980   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 20:29

Και καποιοι ξεχνανε ευκολα.λεμε για τα ελλατωματα των iphone.θυμουνται καποιοι το galaxy s2 οταν βγηκε που εβγαζε φωτο με μια μωβ σταμπαστην μεση και εβγαλαν και καλα update;το φαινομενο ηταν εντονο οταν στοχευες σε λευκο!η οθονη του στην αριστερη πλευρα ειχε μια κιτρινιλα που ποτε δεν παραδεχθηκε η σαμι...εβραζε οταν το χρησιμοποιουσες...το s3 ραγιζαν τα πισω καπακια και εκαναν ανακληση για αλλαγη καπακιων...προβλημα στην nvram που προκαλουσε ξαφνικο θανατο μετα απο καποιους μηνες λογω αστοχιας υλικου.τι να πω αλλο;;;ξερω ξερω...το 4 antennagate...4s...κατουρημενες οθονες...το 5 ξεφλουδισματα...
Ετσι ειναι αυτα...φτιαχνονται απο ανθρωπους και μπορει να δημιουργηθουν θεματα..
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#981   nikosvolt

nikosvolt

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 14/09/2013 - 20:40

Το iPhone 6 πιστευω να ειναι με μια 4.6" για να γουσταρουμε ρε αδερφε...με ζαφειρι...και υγρο μεταλλο...και τοτε ναι θα δωσω και 800€ να το παρω...και θα εχει και 2gb ram...και μπαταρια γυρω στα 2000maH...

Ονειρικό iPhone θα είναι αυτό... Μέχρι που μπαίνω σε σκέψεις να μην πάω για το 5S και να περιμένω το 6άρι απ'ευθείας γιατί θα δώσει πόνο τότε η Apple! Aλλά θα πατήσω 3 χρόνια με το 4S? Θα με αντέξει το κακόμοιρο?



#982   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/09/2013 - 20:41

Oλοι θα θελατε μεγαλυτερες οθονες αλλα εχω να πω αυτο που το ζω καθε μερα.Στη δουλεια που ειμαι υπαρχουν παρα πολλες γυναικες με iphone.Απο αυτες το 95% εχει το 4/4s με επομενο ποσοστο το 3gs και τελος το 5.Μερικες που εχω ρωτησει γιατι δεν αλλαζουν,ενω μπορουν,και να παρουν το 5 μου λενε ακριβως το ιδιο πραγμα.Ειναι μεγαλο και δεν τις βολευει.

Μην παιρνουμε σαν δεδομενο οτι η μεγαλη οθονη στο τηλεφωνο δειχνει τα πραγματα που θα ερθουν τουλαχιστον με τη μορφη που την ζουμε σημερα δηλ με κακης αισθητικης συσκευες.Πρακτικα ειναι αβολες και οποιος λεει το αντιθετο δεν ξερει τι λεει.

Και εγω θελω 5 ιντσες οθονη αλλα τη θελω σε συσκευασια πακετου τσιγαρων...γινεται?Οχι....ακομα.Μεχρι να γινει κατι τετοιο θα συμβιβαζομαι με οτι πιο κομψο κυκλοφορει στην αγορα και ας λεγεται οπως θελετε.Samsung s12,HTC two,Nokia 11232,Iphone 92ss.Κολλημα με την μαρκα δεν εχω σε καμμια περιπτωση.



#983   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/09/2013 - 20:56

Oλοι θα θελατε μεγαλυτερες οθονες αλλα εχω να πω αυτο που το ζω καθε μερα.Στη δουλεια που ειμαι υπαρχουν παρα πολλες γυναικες με iphone.Απο αυτες το 95% εχει το 4/4s με επομενο ποσοστο το 3gs και τελος το 5.Μερικες που εχω ρωτησει γιατι δεν αλλαζουν,ενω μπορουν,και να παρουν το 5 μου λενε ακριβως το ιδιο πραγμα.Ειναι μεγαλο και δεν τις βολευει.
Μην παιρνουμε σαν δεδομενο οτι η μεγαλη οθονη στο τηλεφωνο δειχνει τα πραγματα που θα ερθουν τουλαχιστον με τη μορφη που την ζουμε σημερα δηλ με κακης αισθητικης συσκευες.Πρακτικα ειναι αβολες και οποιος λεει το αντιθετο δεν ξερει τι λεει.
Και εγω θελω 5 ιντσες οθονη αλλα τη θελω σε συσκευασια πακετου τσιγαρων...γινεται?Οχι....ακομα.Μεχρι να γινει κατι τετοιο θα συμβιβαζομαι με οτι πιο κομψο κυκλοφορει στην αγορα και ας λεγεται οπως θελετε.Samsung s12,HTC two,Nokia 11232,Iphone 92ss.Κολλημα με την μαρκα δεν εχω σε καμμια περιπτωση.

Αυτό που λες ειναι υποκειμενικό εσένα δεν σου αρέσει κάποιος άλλος μπορεί να θέλει 5" οθόνη επισης ολα τα παιδιά πιο πάνω οπως και εγω αν είδες δεν κάναμε γκάλοπ για να δούμε τι ΑΡΕΣΕΙ στους υπόλοιπους αλλα σε μας και είπαμε τι θα θέλαμε να έχουμε στις ΔΙΚΕΣ μας τσέπες μέσα άρα τι λένε οι γυναίκες δεν μου λέει κάτι αν εγω θέλω να κουβαλαω την πέτρα που γράφτηκαν οι δέκα εντολές ειναι δικαίωμα μου και δεν θα με κρίνει ο κάθε ένας και φυσικά φίλε μου δεν το λέω σε σένα.... ;) επισης φίλε μου τα τηλέφωνα που λες έχουν οθόνη απο 4" και πάνω εκτός αν αναφερεσαι στο 3310....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 14/09/2013 - 21:00

Knowledge Is Power


#984   Helix

Helix

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 14/09/2013 - 21:08

Και καποιοι ξεχνανε ευκολα.λεμε για τα ελλατωματα των iphone.θυμουνται καποιοι το galaxy s2 οταν βγηκε που εβγαζε φωτο με μια μωβ σταμπαστην μεση και εβγαλαν και καλα update;το φαινομενο ηταν εντονο οταν στοχευες σε λευκο!η οθονη του στην αριστερη πλευρα ειχε μια κιτρινιλα που ποτε δεν παραδεχθηκε η σαμι...εβραζε οταν το χρησιμοποιουσες...το s3 ραγιζαν τα πισω καπακια και εκαναν ανακληση για αλλαγη καπακιων...προβλημα στην nvram που προκαλουσε ξαφνικο θανατο μετα απο καποιους μηνες λογω αστοχιας υλικου.τι να πω αλλο;;;ξερω ξερω...το 4 antennagate...4s...κατουρημενες οθονες...το 5 ξεφλουδισματα...
Ετσι ειναι αυτα...φτιαχνονται απο ανθρωπους και μπορει να δημιουργηθουν θεματα..

 

Αυτά δε θα ακουστούν ποτέ. Δεν είναι συσκευές της Apple. Δεν είναι μόδα να κράζεις την Samsung, αλλά την Apple. Γεγονός είναι όμως ότι δεν υπάρχει συσκευή 100% χωρίς προβλήματα. Σε όποια εταιρεία και να πας. Απλά ορισμένοι έχουν βαλθεί να πείσουν τον κόσμο ότι η Apple βγάζει σκατο-προϊόντα, ενώ όλες οι άλλες τα τέλεια και χωρίς προβλήματα. Μπορεί και από τις ίδιες τις ανταγωνίστριες της μηλιάς, ποτέ δε ξέρεις. ;)



#985   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 21:14

Oλοι θα θελατε μεγαλυτερες οθονες αλλα εχω να πω αυτο που το ζω καθε μερα.Στη δουλεια που ειμαι υπαρχουν παρα πολλες γυναικες με iphone.Απο αυτες το 95% εχει το 4/4s με επομενο ποσοστο το 3gs και τελος το 5.Μερικες που εχω ρωτησει γιατι δεν αλλαζουν,ενω μπορουν,και να παρουν το 5 μου λενε ακριβως το ιδιο πραγμα.Ειναι μεγαλο και δεν τις βολευει.
Μην παιρνουμε σαν δεδομενο οτι η μεγαλη οθονη στο τηλεφωνο δειχνει τα πραγματα που θα ερθουν τουλαχιστον με τη μορφη που την ζουμε σημερα δηλ με κακης αισθητικης συσκευες.Πρακτικα ειναι αβολες και οποιος λεει το αντιθετο δεν ξερει τι λεει.
Και εγω θελω 5 ιντσες οθονη αλλα τη θελω σε συσκευασια πακετου τσιγαρων...γινεται?Οχι....ακομα.Μεχρι να γινει κατι τετοιο θα συμβιβαζομαι με οτι πιο κομψο κυκλοφορει στην αγορα και ας λεγεται οπως θελετε.Samsung s12,HTC two,Nokia 11232,Iphone 92ss.Κολλημα με την μαρκα δεν εχω σε καμμια περιπτωση.


Γυναικες και ειπαν ειναι μεγαλο και δεν τις βολευει;;;;;το ακουσαμε κ αυτο!!!!!!χαχαχαχαχαχα
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#986   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/09/2013 - 21:27

Γυναικες και ειπαν ειναι μεγαλο και δεν τις βολευει;;;;;το ακουσαμε κ αυτο!!!!!!χαχαχαχαχαχα

Το γκάλοπ ήταν για ΚΙΝΗΤΟ μην μπερδευεσαι.... :P

Knowledge Is Power


#987   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/09/2013 - 21:37

Το παραδειγμα με τις γυναικες το ανεφερα οχι για να πω τι θα κανει ο καθενας απο σας με τα λεφτα σας και τις προτιμησεις σας αλλα για να δειξω οτι για καθε σοβαρη εταιρια ειναι ενας παραγοντας που δεν μπορουν να τον παραβλεψουν.

Τα υπολοιπα που γραφω σαφως και ειναι υποκειμενικα και δεν ειμαι εγω αυτος που θα σε κρινει.Υπαρχουν τοσες γυναικες να το κανουν αυτο :P



#988   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/09/2013 - 21:46

Το παραδειγμα με τις γυναικες το ανεφερα οχι για να πω τι θα κανει ο καθενας απο σας με τα λεφτα σας και τις προτιμησεις σας αλλα για να δειξω οτι για καθε σοβαρη εταιρια ειναι ενας παραγοντας που δεν μπορουν να τον παραβλεψουν.
Τα υπολοιπα που γραφω σαφως και ειναι υποκειμενικα και δεν ειμαι εγω αυτος που θα σε κρινει.Υπαρχουν τοσες γυναικες να το κανουν αυτο :P

Μα και εσυ γυναίκες ρωτησες.... :P

Knowledge Is Power


#989   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/09/2013 - 21:52

Φιλε οι γυναικες δεν ειναι κριτηριο!!κανουν piercing,tattoo,γεννανε,και αλλα πολλα και οταν πας απο πισω να κανεις δουλιτσα σου λενε ποναει!!ετσι κ με την οθονη!μην το ψαχνεις!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#990   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 14/09/2013 - 21:56

Φιλε οι γυναικες δεν ειναι κριτηριο!!κανουν piercing,tattoo,γεννανε,και αλλα πολλα και οταν πας απο πισω να κανεις δουλιτσα σου λενε ποναει!!ετσι κ με την οθονη!μην το ψαχνεις!!

Εντάξει απλα κλαίω με εχει πιάσει το στομάχι απο τα γέλια απλα θεός.....

Knowledge Is Power


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (3)