Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone 5S vs iPhone 5C vs iPhone 4S


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
117 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   nicnos

nicnos

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/09/2013 - 13:10

ευχαριστω. 

απλα ρωτησα παιδια, διοτι με εχουν φαει με τα Galaxy, το ποσο καλα ειναι...το android .. και επειδη εγω δεν το ειδα οταν δοκιμασα ενα (αυτο που λεγανε δλδ) λεω μηπως..καποιος απο εδω που εχει ψαχτει οπως εσεις, να ξερει κατι παραπανω..η να εχει δει διαφορες σημαντηκες, και οσο αφορα το android..δεν με ενθουσιασε και τοσο (κατα την αποψη μου παντα)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2013 - 13:16

ευχαριστω. 

απλα ρωτησα παιδια, διοτι με εχουν φαει με τα Galaxy, το ποσο καλα ειναι...το android .. και επειδη εγω δεν το ειδα οταν δοκιμασα ενα (αυτο που λεγανε δλδ) λεω μηπως..καποιος απο εδω που εχει ψαχτει οπως εσεις, να ξερει κατι παραπανω..η να εχει δει διαφορες σημαντηκες, και οσο αφορα το android..δεν με ενθουσιασε και τοσο (κατα την αποψη μου παντα)

θα σε ενθουσιάσει σαν συσκευή, σε βαθμό να μην θες να πιάσεις το Iphone στα χεριά σου, άλλα θα σε απογοητεύσει για το λειτουργικό του



#108   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/09/2013 - 13:16

κοιτα να δεις το πρωτο που κοιτας ειναι η οθονη! αν θες μεγαλη οθονη πας σε ενα τηλεφωνο με μεγαλη οθονη αν σαρεσει του iphone εισαι οκ

τωρα με το android θα πρεπει να περνας ωρες διαβαζοντας και ψαχνωντας ωστε να κανει το τηλεφωνο οπως θες

το ios σου δινει ενα πανεμορφο ui ετοιμο αλλα δεν μπορεις να το πειραξεις

τωρα σε ταχυτητες σε απλες εφαρμογες δεν θα δεις διαφορες σε δυνατες εφαρμογες το ios εινα καλυτερο

το ios δεν εχει lag και τετοια

εχει ακλυτερη υποστηρηξη και καλυτερες εφαρμογες

εχεις icloud

 

τωρα ειναι δικο σου θεμα, αφου δοκιμασες android και δεν σου αρεσε δοκημασε και ios να δεις


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#109   nicnos

nicnos

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/09/2013 - 13:31

κοιτα να δεις το πρωτο που κοιτας ειναι η οθονη! αν θες μεγαλη οθονη πας σε ενα τηλεφωνο με μεγαλη οθονη αν σαρεσει του iphone εισαι οκ

τωρα με το android θα πρεπει να περνας ωρες διαβαζοντας και ψαχνωντας ωστε να κανει το τηλεφωνο οπως θες

το ios σου δινει ενα πανεμορφο ui ετοιμο αλλα δεν μπορεις να το πειραξεις

τωρα σε ταχυτητες σε απλες εφαρμογες δεν θα δεις διαφορες σε δυνατες εφαρμογες το ios εινα καλυτερο

το ios δεν εχει lag και τετοια

εχει ακλυτερη υποστηρηξη και καλυτερες εφαρμογες

εχεις icloud

 

τωρα ειναι δικο σου θεμα, αφου δοκιμασες android και δεν σου αρεσε δοκημασε και ios να δεις

φιλε μου οσο για το ΛΣ ναι,εχει δικιο! και προσωπικα το ios δεν το αλλαζω, εχω iphone απ το πρωτο, αυτο το μεταλικο πισω δυχρωμο για οσους θυμουντε.. μου το κανανε δωρο θυμαμε ενας φιλος, και μου ειχε πει δες τι θα γινει με τουτα σε λιγο καιρο... και ειχε δικιο (σκεψου ακομα το εχω και δουλευει!)  Τελος παντων, Εγω απλος ειπα για τα galaxy λογο του ντορου γυρω απ αυτα..που τελικα καταλαβαινω ειναι για οικονομικους λογους και οχι γιατι ειναι καλυτερα. Αποτελεσμα, τελικα οπως βλεπω και εδω δεν αξιζει να προχωρησει κανεις σε αγορα ρισκαροντας αλλαγες ΛΣ, η για μερικα msec σε καποιες εφαρμογες αν υπαρχουν κιολας



#110   lupushegemonia

lupushegemonia

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα

Δημοσίευση 16/09/2013 - 14:49

Yπάρχουν πολλά "αλλά" σ' όσα γράφετε, οι περισσότεροι...
Και εξηγούμαι:

- Android παίρνεις γιατί καταρχάς είναι σαφώς οικονομικότερο - αν και οι "τούμπανο" Android συσκευές ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ να φτάσουν στα ύψη των τιμών των "Μηλοφώνων", το παίρνεις γιατί ΕΞ' ΑΡΧΗΣ είναι παραμετροποιήσιμο λειτουργικό και "του αλλάζεις τα φώτα", είναι αρκετά κοντά στις δυνατότητες με τα iOS τηλέφωνα (όσο αφορά το ίδιο το λειτουργικό), το αγοράζεις (ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ!) γιατί... είσαι "τσαμπατζής" και αφ' ενός βάζεις ΜΟΝΟ free apps ή "ΠΕΙΡΑΤΙΚΕΣ/ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ" από torrents, έχουν πολύ μεγαλύτερες σε μέγεθος οθόνες κτλ. κτλ.

 

- iOS συσκευή παίρνεις γιατί... δεν γουστάρεις να σπας το κεφάλι σου να δεις ΠΩΣ λειτουργεί (όταν έβαλα το IceCream Adroid OS στο HD2 Leo μου, έφαγα κάνα... 5άρι μέρες για να εξοικιωθώ με το "μαμο"-λειτουργικό! Στο iOS, που το 'χω ΜΟΛΙΣ απ' τον Μάρτιο το πρώτο μου "Μηλόφωνο", παίζει στο 2ωρο να το 'χε γίνει... προέκταση του χεριού μου!). Το αγοράζεις γιατί το iOS ως λειτουργικό είναι απλά ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ μερικών παραδίπλα πλανητικών συστημάτων (!), σε σχέση με το Αndroid! Έχεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ ανοικτά (καμιά... 30ριά εφαρμογές) και το κινητό "ίπταται", πετάει! (Στο Android, ακόμα και σε ΚΑΛΗ συσκευή 4πύρινη κτλ., μετά τις 4-5 εφαρμογές, θέλει... γερανό να "σηκωθεί", γιατί έχει ήδη "γονατίσει" - γι' αυτό και βγάζουν πλέον συσκευές Android με hardware... PC!!!). Αγοράζεις iOS συσκευή γιατί είναι εκ τώ πραγμάτων σικάτη κι όμορφη, με απλό/λιτό/απέριττο design και κρατώντας το, αντιλαμβάνεσαι ότι είναι ΣΥΣΚΕΥΗ κι όχι... πλαστικούρα τηλεκοντρόλ αντικαταστάτης του παλιού της TV σου, αγορασμένο απ' την... Λαική!... Δεν χρειάζεται USB θύρες, επεκτάσεις μνήμης κτλ., γιατί τα "πετάς" όλα στο iCloud και ανά πάσα στιγμή σε ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ (ή έστω ελάχιστα λεπτά, για βαριά αρχεία), τα 'χεις ΠΑΛΙ στο κινητό σου! Δεν χρειάζεται να φας κάνα... "Σουκού" για να σετάρεις ΦΤΟΥ-ΞΑΝΑ το κινητό (όπως στα Android), όταν καλώντας ένα backup σου η νέα iOS συσκευή σου, έχει γίνει ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΛΕΠΤΑ... ακριβώς όπως την άφησες (στην παλιά συσκευή iOS που πώλησες)... Όταν προφανώς θα θες να κάνεις αναβάθμιση τηλεφώνου, με τις iOS συσκευές βγάζεις κέρδος μεταπώλησης περί τα 60% (ίσως και παραπάνω!!!) του ποσού που έδωσες - στις Android, απλά τις δίνεις στο... ανηψάκι σου, να τις κάνει... φρίσμπι, γιατί ΔΕΝ πιάνουν μία όταν μετά από κάνα 2άρι χρόνια θες να τις μεταπωλήσεις... Και τέλος, όσο αφορά τις "ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ" της Apple σχετικά με την παραμετροποίηση του λειτουργικού, πας απλά και κάνεις "Jail Brake" (δηλαδή ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙΣ το λειτουργικό, βγάζεις τις δικλείδες ασφαλείας της Apple που τις έχει για να τρέχει "τούμπανο" το κινητό),... και ώ του θαύματος... γίνεται ΟΛΟΙΔΙΑ παραμετροποιήσιμο με τα Android κινητά - απλά... χάνεις κάμποσο απ' το ΤΕΛΕΙΟ balance του λειτουργικού, δηλαδή ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑ Android, ενδέχεται να 'χεις "κρασαρίσματα", κάνα Safe Mode κτλ., ανάλογα με το ΠΟΣΟ το "έσκισες" το λειτουργικό (σε παραμετροποιήσεις, tweaks κτλ)... Πάντως εγώ, που το 'χω κάνει (όπως πολλοί εδώ) ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικό εμφανισιακά το 4άρι μου και του 'χω περάσει μερικά πολύ χρήσιμα tweaks (ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΑ 'ΧΕI DEFAULT η iOS7!)..., πρέπει να 'χω μετρήσει 4-5 Safe Modes απ' τον Μάρτη ως σήμερα, μόνο!

Αυτά...

 

Εγώ που 'χα ΚΑΙ τα δύο λειτουργικά, που στην δουλειά μου έχουμε ΑΠ' ΟΛΕΣ τις συσκευές, Android & iOS... ακόμα και να μου χάριζαν πχ. ένα Nexus 10, θα το μεταπωλούσα στο δευτερόλεπτο! Το ίδιο κι αν είχα ένα Samsung GS4 κτλ. Θα το 'δινα και θα ...έδινα λίγα παραπάνω, να πάρω το iPhone 5s.

Γενικά, σκεφτείτε το. Ναι, φυσικά και πληρώνεις ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (το brand name), αγοράζοντας ένα Apple προϊόν.
Αλλά το ίδιο ισχύει και με τα ...αυτοκίνητα! Φυσικά και ένα "ΚΙΑ" αμάξι είναι πολύ καλό, αλλά σόρρυ, δεν "φτουράει" σε μια ΑSTON MARTIN ή μια ΠΟΡΣΕ, πώς να το κάνουμε δηλαδή!
Έτσι και με τα iOS vs Android... Τα πρώτα είναι ΠΟΡΣΕ κινητά, τα δεύτερα είναι φοβερά/καλά... "ΚΙΑ Motors", λυπάμαι.


Τελευταία επεξεργασία από: lupushegemonia, 16/09/2013 - 14:51


#111   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/09/2013 - 18:17

Παιδια, με το χερι στην καρδια, Galaxy S4 η Iphone 5s ? ηθελα να το ρωτησω γιατι διαβαζω για κατι Samsung Galaxy S4 "GT-I9500" Octa core!!! ..

πραγματικα δεν βγαζω ακρη και δεν εχω και πολυ χρονο να το ψαξω...αν καποιος γνωριζει θελω μια απαντηση μιας και σκεφτομαι αγορα 5s η galaxy.
** αν και ευχαριστιμενος απ το 5αρι, που οσο κ αν "κατηγοριθηκε" σε αυτα που ηθελα με καλυψε και πεταγε!!!


Galaxy s4 : λόγω τιμής , εφαρμογών που τις βρίσκεις σπασμενες, λαγκ δεν θα βρεις πουθενά, μεγάλης οθόνης, ανοιχτού λογισμικού(που σημαίνει κάνω ότι γουστάρω), αποσπωμενης μπαταρίας.

iPhone : λόγω του ότι έχεις αγορασμενες από παλιά εφαρμογές( αν και κάνουν κόλπα τώρα λόγω του iOS 7), δεν θες να πολυασχολεισαι με το κινητό , λαγκ θα βρεις λίγο σε iOS 7 σε μοντέλα iPhone 5 και κάτω , κλειστό λογισμικό ( που σημαινει μπορώ να αλλάξω μόνο wallpaper) αν αυτό προτιμας.

Γενικά αν θες να πειραζεις το κινητό πάρε android αν όχι πάρε iPhone.

Τελευταία επεξεργασία από: gesvts, 16/09/2013 - 18:26


#112   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/09/2013 - 19:12

Galaxy s4 : λόγω τιμής , εφαρμογών που τις βρίσκεις σπασμενες, λαγκ δεν θα βρεις πουθενά, μεγάλης οθόνης, ανοιχτού λογισμικού(που σημαίνει κάνω ότι γουστάρω), αποσπωμενης μπαταρίας. iPhone : λόγω του ότι έχεις αγορασμενες από παλιά εφαρμογές( αν και κάνουν κόλπα τώρα λόγω του iOS 7), δεν θες να πολυασχολεισαι με το κινητό , λαγκ θα βρεις λίγο σε iOS 7 σε μοντέλα iPhone 5 και κάτω , κλειστό λογισμικό ( που σημαινει μπορώ να αλλάξω μόνο wallpaper) αν αυτό προτιμας. Γενικά αν θες να πειραζεις το κινητό πάρε android αν όχι πάρε iPhone.

καμια εφαρμογη δεν κανει κολπα! απλα δεν εχουν αναβαθμηστει μιας και ακομα δεν εχει κυκλοφωρησει το ios 7


Τελευταία επεξεργασία από: valsamis, 16/09/2013 - 19:12

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#113   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/09/2013 - 19:14

καμια εφαρμογη δεν κανει κολπα! απλα δεν εχουν αναβαθμηστει μιας και ακομα δεν εχει κυκλοφωρησει το ios 7


Κόλπα εννοώ πως βγάζουν ταχα καινούριες εκδόσεις και πρέπει να τις ξανααγορασεις! Πχ reeder 2,1password, tapatalk..

#114   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/09/2013 - 19:15

Κόλπα εννοώ πως βγάζουν ταχα καινούριες εκδόσεις και πρέπει να τις ξανααγορασεις! Πχ reeder 2,1password, tapatalk..

ααα δεν εχω προσεξει καποια, παντος με το ios 7 ακομα δεν εχουμε δει τι θα κανουν, απο τεταρτη και σιγα σιγα θα τα δουμε ολα  :)


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#115   MANGAKOS97

MANGAKOS97

    iPH Enthousiast

  • 413 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 16/09/2013 - 19:25

ποσουσ πυρηνες εχει το 5ς



#116   dmx2pac1979

dmx2pac1979

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2013 - 20:28

Yπάρχουν πολλά "αλλά" σ' όσα γράφετε, οι περισσότεροι...
Και εξηγούμαι:

- Android παίρνεις γιατί καταρχάς είναι σαφώς οικονομικότερο - αν και οι "τούμπανο" Android συσκευές ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ να φτάσουν στα ύψη των τιμών των "Μηλοφώνων", το παίρνεις γιατί ΕΞ' ΑΡΧΗΣ είναι παραμετροποιήσιμο λειτουργικό και "του αλλάζεις τα φώτα", είναι αρκετά κοντά στις δυνατότητες με τα iOS τηλέφωνα (όσο αφορά το ίδιο το λειτουργικό), το αγοράζεις (ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ!) γιατί... είσαι "τσαμπατζής" και αφ' ενός βάζεις ΜΟΝΟ free apps ή "ΠΕΙΡΑΤΙΚΕΣ/ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ" από torrents, έχουν πολύ μεγαλύτερες σε μέγεθος οθόνες κτλ. κτλ.

 

- iOS συσκευή παίρνεις γιατί... δεν γουστάρεις να σπας το κεφάλι σου να δεις ΠΩΣ λειτουργεί (όταν έβαλα το IceCream Adroid OS στο HD2 Leo μου, έφαγα κάνα... 5άρι μέρες για να εξοικιωθώ με το "μαμο"-λειτουργικό! Στο iOS, που το 'χω ΜΟΛΙΣ απ' τον Μάρτιο το πρώτο μου "Μηλόφωνο", παίζει στο 2ωρο να το 'χε γίνει... προέκταση του χεριού μου!). Το αγοράζεις γιατί το iOS ως λειτουργικό είναι απλά ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ μερικών παραδίπλα πλανητικών συστημάτων (!), σε σχέση με το Αndroid! Έχεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ ανοικτά (καμιά... 30ριά εφαρμογές) και το κινητό "ίπταται", πετάει! (Στο Android, ακόμα και σε ΚΑΛΗ συσκευή 4πύρινη κτλ., μετά τις 4-5 εφαρμογές, θέλει... γερανό να "σηκωθεί", γιατί έχει ήδη "γονατίσει" - γι' αυτό και βγάζουν πλέον συσκευές Android με hardware... PC!!!). Αγοράζεις iOS συσκευή γιατί είναι εκ τώ πραγμάτων σικάτη κι όμορφη, με απλό/λιτό/απέριττο design και κρατώντας το, αντιλαμβάνεσαι ότι είναι ΣΥΣΚΕΥΗ κι όχι... πλαστικούρα τηλεκοντρόλ αντικαταστάτης του παλιού της TV σου, αγορασμένο απ' την... Λαική!... Δεν χρειάζεται USB θύρες, επεκτάσεις μνήμης κτλ., γιατί τα "πετάς" όλα στο iCloud και ανά πάσα στιγμή σε ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ (ή έστω ελάχιστα λεπτά, για βαριά αρχεία), τα 'χεις ΠΑΛΙ στο κινητό σου! Δεν χρειάζεται να φας κάνα... "Σουκού" για να σετάρεις ΦΤΟΥ-ΞΑΝΑ το κινητό (όπως στα Android), όταν καλώντας ένα backup σου η νέα iOS συσκευή σου, έχει γίνει ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΛΕΠΤΑ... ακριβώς όπως την άφησες (στην παλιά συσκευή iOS που πώλησες)... Όταν προφανώς θα θες να κάνεις αναβάθμιση τηλεφώνου, με τις iOS συσκευές βγάζεις κέρδος μεταπώλησης περί τα 60% (ίσως και παραπάνω!!!) του ποσού που έδωσες - στις Android, απλά τις δίνεις στο... ανηψάκι σου, να τις κάνει... φρίσμπι, γιατί ΔΕΝ πιάνουν μία όταν μετά από κάνα 2άρι χρόνια θες να τις μεταπωλήσεις... Και τέλος, όσο αφορά τις "ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ" της Apple σχετικά με την παραμετροποίηση του λειτουργικού, πας απλά και κάνεις "Jail Brake" (δηλαδή ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙΣ το λειτουργικό, βγάζεις τις δικλείδες ασφαλείας της Apple που τις έχει για να τρέχει "τούμπανο" το κινητό),... και ώ του θαύματος... γίνεται ΟΛΟΙΔΙΑ παραμετροποιήσιμο με τα Android κινητά - απλά... χάνεις κάμποσο απ' το ΤΕΛΕΙΟ balance του λειτουργικού, δηλαδή ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΑ Android, ενδέχεται να 'χεις "κρασαρίσματα", κάνα Safe Mode κτλ., ανάλογα με το ΠΟΣΟ το "έσκισες" το λειτουργικό (σε παραμετροποιήσεις, tweaks κτλ)... Πάντως εγώ, που το 'χω κάνει (όπως πολλοί εδώ) ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικό εμφανισιακά το 4άρι μου και του 'χω περάσει μερικά πολύ χρήσιμα tweaks (ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΑ 'ΧΕI DEFAULT η iOS7!)..., πρέπει να 'χω μετρήσει 4-5 Safe Modes απ' τον Μάρτη ως σήμερα, μόνο!

Αυτά...

 

Εγώ που 'χα ΚΑΙ τα δύο λειτουργικά, που στην δουλειά μου έχουμε ΑΠ' ΟΛΕΣ τις συσκευές, Android & iOS... ακόμα και να μου χάριζαν πχ. ένα Nexus 10, θα το μεταπωλούσα στο δευτερόλεπτο! Το ίδιο κι αν είχα ένα Samsung GS4 κτλ. Θα το 'δινα και θα ...έδινα λίγα παραπάνω, να πάρω το iPhone 5s.

Γενικά, σκεφτείτε το. Ναι, φυσικά και πληρώνεις ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (το brand name), αγοράζοντας ένα Apple προϊόν.
Αλλά το ίδιο ισχύει και με τα ...αυτοκίνητα! Φυσικά και ένα "ΚΙΑ" αμάξι είναι πολύ καλό, αλλά σόρρυ, δεν "φτουράει" σε μια ΑSTON MARTIN ή μια ΠΟΡΣΕ, πώς να το κάνουμε δηλαδή!
Έτσι και με τα iOS vs Android... Τα πρώτα είναι ΠΟΡΣΕ κινητά, τα δεύτερα είναι φοβερά/καλά... "ΚΙΑ Motors", λυπάμαι.

 

θα στο πω οσο πιο απλα γινεται:

1)κανε χαρη στο ευατο σου και σε ολους στο forum και σβησε το λογαρισμο σου

2)εισαι η επιτομη τις παραπληροφορησεις και του οτι μου κατεβει στην γκραβα μου το γραφω

3)δεν εχεις ιδεα σε ενα post γραφεις αλλα 2 post πιο κατω αλλα

4)χρειαζεσαι κουρεμα

5)αυτα.........

6)ααα και το 7 σε iphone 4 μπαινει ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.........



#117   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/09/2013 - 20:31

θα στο πω οσο πιο απλα γινεται:

1)κανε χαρη στο ευατο σου και σε ολους στο forum και σβησε το λογαρισμο σου

2)εισαι η επιτομη τις παραπληροφορησεις και του οτι μου κατεβει στην γκραβα μου το γραφω

3)δεν εχεις ιδεα σε ενα post γραφεις αλλα 2 post πιο κατω αλλα

4)χρειαζεσαι κουρεμα

5)αυτα.........

6)ααα και το 7 σε iphone 4 μπαινει ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.........

εχω λιωσειιιιι


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#118   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/09/2013 - 02:56

θα στο πω οσο πιο απλα γινεται:
1)κανε χαρη στο ευατο σου και σε ολους στο forum και σβησε το λογαρισμο σου
2)εισαι η επιτομη τις παραπληροφορησεις και του οτι μου κατεβει στην γκραβα μου το γραφω
3)δεν εχεις ιδεα σε ενα post γραφεις αλλα 2 post πιο κατω αλλα
4)χρειαζεσαι κουρεμα
5)αυτα.........
6)ααα και το 7 σε iphone 4 μπαινει ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.........


Δεν μπορω άλλο με εχει πιάσει το στομάχι κλαιωωωωω απλα θεός....... :P

Knowledge Is Power





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες