Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Invisible Shield by ZAGG


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   KALOYA

KALOYA

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/12/2009 - 15:49

Είναι όντως τόσο εύκολη η τοποθέτησή της,οπως φαίνεται στο βιντεάκι?
Στις γωνίες κολλάει εύκολα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   ther1stakos

ther1stakos

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/01/2010 - 14:09

Είναι όντως τόσο εύκολη η τοποθέτησή της,οπως φαίνεται στο βιντεάκι?
Στις γωνίες κολλάει εύκολα?


Παντως σε μενα ειδικα στις γωνιες μου βγηκε ο θεος αναποδα.

Αλλα ι βλακεια ειναι οτι το εβαλα στο Mall κ οταν το εβαζα μου ειχε γεμισει με σκονη...

Και περιμενω την δευτερη να την ξανα βαλω.

#18   djjojo

djjojo

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2010 - 00:00

την εβαλα και εγω σημερα αλλα μονο το μπροστα μερος και αν φυγουν 2-3 φουσκαλιτσες θα ειμαι ευχαριστημενος.Η εγκατασταση δεν ειναι δυσκολη αλλα δεν ειναι και οσο ευκολη την δειχνει το βιντεο γιατι κολλαει παρα πολυ ευκολα στο χερι η οταν την βαλεις στην οθονη ωσπου να βρεις το καταλληλο σημειο.Επισης το κομματακι που παει στο home button δεν με βολεψε και το εβγαλα γιατι δεν μπορουσα να πατησω το κουμπι με τοση ευκολια οπως πριν.
Αυτο που την κανει για μενα να ξεχωριζει απο ολα τα αλλα screen protectors ειναι
1. δεν αφηνει δαχτυλιες κτλ και δεν χρειαζεται να την καθαριζεις καθε φορα που την αγγιζεις
2. ειναι παρα πολυ λεπτη
3. εχει εγγυηση για μια ζωη

Επειδη την πηρα απο το καταστημα μου ειπε το παιδι απο το egalaxy οτι σημερα περιμενε και καποια σχεδιακια για το πισω μερος.οποτε οποιος θελει...

Τελευταία επεξεργασία από: djjojo, 14/01/2010 - 00:02


#19   djjojo

djjojo

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/01/2010 - 14:20

τελικα σημερα εφυγαν ολες οι φουσκαλες που ειχαν μεινει.

#20   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 20/01/2010 - 15:51

Πραγματικα αριστο προιον.Πριν μερικες μερες εστειλα τη δικια μου για αντικατασταση (απο Ηρακλειο),λογω φθορων απο σκονες κτλ,με τα εξοδα αποστολης της νεας μεσα,και εστειλα και mail στα παιδια στο e-galaxy,αλλα ακομα τιποτα.Τη συστηνω ανεπιφυλακτα παιδια.

#21   djjojo

djjojo

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/01/2010 - 21:07

στο μονο που με ξενερωσε λιγο το e-galaxy ειναι οτι το πηγα για αλλαγη και μου ειπε το παιδι που ηταν εκει οτι για να την αντικαταστησουν πρεπει εκτως απο την αποδειξη να τους παω και το κουτι της για να την στειλουν Αμερικη ενω οταν το πηρα ενα αλλο παιδι μου ειχε πει μονο την αποδειξη οτι χρειαζομαι.Συμπτωματικα το ειχα κρατησει αλλα αν δεν μενεις κοντα ειναι λιγο τσαμπα τρεξιμο.

Τελευταία επεξεργασία από: djjojo, 20/01/2010 - 21:09


#22   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 21/01/2010 - 09:39

θελει και το κουτι και την αποδειξη?Εγω εστειλα μονο την Invisible Shield και 5 ευρω.Αρα μαλλον την πατησα.Εχασα και τη ζελατινη και τα λεφτα...

#23   djjojo

djjojo

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2010 - 20:06

Δεν ειναι κλεφτες τα παιδια οποτε δεν νομιζω να τα χασεις.Το πιο πιθανο ειναι οτι θα γινει η δουλεια σου και ασ μην εχεις το κουτι οπως ειπαν σε εμενα.

#24   eGalaxy

eGalaxy

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/01/2010 - 00:38

Καλησπέρα σε όλους. ΄Οσον αφορά το θέμα των αλλαγών, για να ισχύει η εγγύηση αντικατάστασης σε εμάς θα πρέπει η μεμβράνη να έχει αγοραστεί από εμάς ή από κάποιο συνεργαζόμενο κατάστημα (π.χ. play247). Επίσης για να γίνει η αλλαγή θα πρέπει να έχετε την απόδειξη αγοράς ή το voucher της courier που σας την παρέδωσε ή απλά με το ονοματεπώνυμο σας βρίσκουμε πότε την αγοράσατε. ΔΕΝ χρειάζεται να έχετε τη συσκευασία (απλά δεν είχαμε ακριβή ενημέρωση από την Zagg πάνω στο θέμα των αλλαγών τους προηγούμενους μήνες και γι' αυτό έγινε και αυτή η μικρή ασυνεννοησία αλλά πλέον μας ενημέρωσαν ότι για την αλλαγή το μόνο που απαιτείται είναι η επιστροφή της μεβράνης). Σε περίπτωση που κάποιος βρίσκεται στην Αθήνα και μπορεί να περάσει από το κατάστημά μας, έρχεται και παίρνει μία καινούργια αφού πρώτα έχει προηγηθεί συνεννόηση. Εάν κάποιος είναι στην επαρχία, θα πρέπει με κάποιο τρόπο να την επιστρέψει (εμείς προτείνουμε μέσω ΕΛΤΑ που είναι και οικονομικός τρόπος, 1~2 ευρώ περίπου) έχοντας μέσα στο φάκελο (πέρα από τη μεμβράνη) την αξία των μεταφορικών της επιστροφής (3~5 ευρώ) καθώς η επιστροφή γίνεται μέσω courier (εάν διαθέτει κάποιος πιστωτική κάρτα μπορεί η χρέωση να γίνει εκεί έτσι ώστε να μην χρειαστεί να βάλει χρήματα μέσα στο φάκελο). Πλεόν η επιστροφές γίνονται άμεσα δηλάδη την επόμενη εργάσιμη μέρα που θα παραλάβουμε εμείς την παλιά σας μεμβράνη. Υπήρξαν κάποιες μικρές καθυστερήσεις τον τελευταίο μήνα πάνω στο θέμα των αλλαγών παλιών μεμβρανών καθώς είχαμε ξεμείνει για αρκετές μέρες από full body μεμβράνες αλλά πλέον τα πράγματα έχουν ομαλοποιηθεί. Για οποιαδήποτε απορία βρίσκομαι στη διάθεσή σας.

Παναγιώτης

@dKaral η νέα μεμβράνη σας έχει σταλθεί στις 20-01 οπότε λογικά θα σας έρθει σήμερα ή αύριο.

#25   koukou

koukou

    iPH Enthousiast

  • 457 μηνύματα
  • Twitter:@ikoukou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:koukou

Δημοσίευση 02/02/2010 - 18:58

Εγώ την έστειλα τέλος Νοέμβρίου για αντικατάσταση και μέχρι σήμερα δεν έχω πάρει πίσω τίποτα!
Σε τελευταία ενημέρωση που είχα με email ήταν πως θα την έπερνα μέχρι τις 19/12/2009!
Δυστηχώς ακόμα τίποτα!

#26   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 13/10/2010 - 14:44

Παντως εγω τσαμπα την αγορασα... χανει ολη την αισθηση του το 4αρι με αυτην την προστασια γιατι αποκτα μια αισθηση πορτοκαλιου..! την εβγαλα μετα απο 3 μερες.... χαλιαααααααααα! και μαζευει και δαχτυλιες! Παντως το εν λογω καταστημα (οσο αφορα εμενα ) πολυ εξυπηρετικο..>!

#27   Nikkos78

Nikkos78

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/12/2010 - 18:31

εγώ έχω βάλει στο 3GS...πήρα το σετάκι για full body αλλά όπως είπαν και κάποια άλλα παιδιά, το προστατευτικό της οθόνης το έβαλα και μετά από μια μέρα το έβγαλα και το πέταξα. Δεν παλεύεται με τίποτα και πήρα από ebay 3 κινέζικα screen protector και κάνω τη δουλειά μου. Για το πίσω μέρος η μεμβράνη είναι πολύ καλή, αυξάνει πολύ το γκριπ της συσκευής και προστατεύει απο το καθημερινό σούρσιμο σε τραπεζάκια, τσέπες κτλ κτλ...στις γωνίες γίνεται λίγο σώβρακο και θέλει αρκετή προσπάθεια για να γίνει καλή δουλειά, αλλά αξίζει.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες