Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Swipy Notes for iOS 7


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/09/2013 - 23:18

Καλησπέρα,

 

λίγες ώρες μετά την αναβάθμιση του iOS σας παρουσιάζουμε την αναβάθμιση της επιτυχημένης εφαρμογής μας Swipy που μετονομάστηκε σε Swipy Notes αφού πρόκειται για μία αποκλειστική εφαρμογή σημειώσεων με αρκετά νέα χαρακτηριστικά.

 

Με το Swipy Notes μπορείτε πλέον να κρατάτε και να μοιράζεστε τις σημειώσεις σας, με τον πιο εύκολο τρόπο.

 

Τα κυριότερα χαρακτηριστικά του είναι:

  • Quick share με ένα tap σε δημοφιλείς υπηρεσίες (email, Dropbox, Evernote, Twitter, Facebook).
  • iCloud support για να κρατάτε συγχρονισμένες τις σημειώσεις σας.
  • Άνοιγμα των σημειώσεων με οποιαδήποτε εφαρμογή υποστηρίζει text κείμενο με την λειτουργία "Open in".
  • Airdrop support. Η νέα δυνατότητα διαμοιράσματος που προστέθηκε στο iOs 7 υποστηρίζεται.
  • Link Mode. Οι διευθύνσεις, τα τηλέφωνα τα events και τα links είναι προσβάσιμα μ'ένα tap.
  • Dynamic Text. Η νέα δυνατότητα να αλλάζετε το μέγεθος τις γραμματοσειράς από τα settings τις εφαρμογής υποστηρίζεται επίσης.

 

Η εφαρμογή είναι διαθέσιμη στο AppStore για iPhone και σε λίγες ημέρες έρχεται και για τo iPad

 

Περισσότερες πληροφορίες στην ανανεωμένη σελίδα της εφαρμογής εδώ

 

Ευχαριστούμε

Συνημμένα αρχεία



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/09/2013 - 15:38

Ολοκληρώθηκε και η ανανέωση της ιστοσελίδας στο www.swipynotes.com

Αναρτημένη εικόνα

Μπορείτε επίσης να μας βρείτε στο Twitter https://twitter.com/Swipy1 ή στο Facebook https://facebook.com/swipyapp

#3   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 23/09/2013 - 12:08

οχι επειδη ειναι ελληνικο, μου φαινεται παντως πραγματικα καλο..μπορειτε να μου πειτε αν εχει υπενθυμισεις?(εχω πληρωσει 9 ευρω το 2do...και δεν υποστηριζει evernote η dropbox...η εφρμογη μου φαινεται χρησιμη..αν εχει και τις υπενθυμισεις!!)

ευχαριστω!


Τελευταία επεξεργασία από: el3ctronick, 23/09/2013 - 12:10


#4   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/09/2013 - 12:22

εχετε στα πλανα σας εφαρμογη και για win/mac?


legit


#5   apostolos_5

apostolos_5

    iPH User

  • 168 μηνύματα
  • Twitter:@Apoapostolidis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 23/09/2013 - 12:23

δεν την ξερω την εφαρμογη??? αξιζει??



#6   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2013 - 14:08

οχι επειδη ειναι ελληνικο, μου φαινεται παντως πραγματικα καλο..μπορειτε να μου πειτε αν εχει υπενθυμισεις?(εχω πληρωσει 9 ευρω το 2do...και δεν υποστηριζει evernote η dropbox...η εφρμογη μου φαινεται χρησιμη..αν εχει και τις υπενθυμισεις!!)

ευχαριστω!

Καλησπέρα,

Η εφαρμογή έχει τη δυνατότητα να καταχωρεί υπενθύμιση μέσα στην native εφαρμογή Υπενθυμίσεων που υπάρχει με default υπενθύμιση την αυριανή ημέρα. Απο κει κει πέρα αν θέλετε άλλη ημερνομηνία και ώρα την αλλάζετε μέσα από την υπενθύμιση.

 

Θοδωρής



#7   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 23/09/2013 - 14:13

Πολύ ωραία αναβάθμιση και πραγματικά μοιάζει σαν νέα εφαρμογή. Είναι έντιμο από την πλευρά του Developer που δε χρεώνει για τη νέα έκδοση. Μπράβο.



#8   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2013 - 14:27

Πολύ ωραία αναβάθμιση και πραγματικά μοιάζει σαν νέα εφαρμογή. Είναι έντιμο από την πλευρά του Developer που δε χρεώνει για τη νέα έκδοση. Μπράβο.

Η εφαρμογή ξαναγράφτηκε από το 0. Διότι θέλαμε να ενσωματώσουμε όλες αυτές τις νέες λειτουργίες. για αυτό είναι όντως καινούργια

 

Ευχαριστούμε



#9   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2013 - 15:48

εχετε στα πλανα σας εφαρμογη και για win/mac?

Καλησπέρα,

αυτή τη στιγμή είναι σε εξέλιξη η ανάπτυξη της iPad έκδοσης. Δεν έχουμε κάτι τέτοιο στα άμεσα μας σχέδια



#10   hellenicsun

hellenicsun

    iPH Enthousiast

  • 572 μηνύματα
  • Twitter:@FotisVNakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:hellenicsun

Δημοσίευση 23/09/2013 - 20:07

Τα συγχαρητήρια μου. Χωρίς να έχω δοκιμάσει - ακόμη - την εφαρμογή καθώς γενικά δε κάνω χρήση σημειώσεων, σας αξίζουν πολλά μπράβο διότι στο αισθητικό κομμάτι της εφαρμογής και της ιστοσελίδας όπου παρουσιάζεται, είστε απολύτως σύγχρονοι (με ότι αυτο συνεπάγεται). Από μένα αγορά μόνο και μόνο για τη στήριξη σας και σαφώς το κίνητρο να μας δίνετε κι ακόμη περισσότερα.

 

Μια ερώτηση: η iPad έκδοση θα απαιτεί ξεχωριστή αγορά ή αναμένεται να γίνει universal η εφαρμογή;

 

Ευχαριστώ!



#11   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2013 - 21:21

Τα συγχαρητήρια μου. Χωρίς να έχω δοκιμάσει - ακόμη - την εφαρμογή καθώς γενικά δε κάνω χρήση σημειώσεων, σας αξίζουν πολλά μπράβο διότι στο αισθητικό κομμάτι της εφαρμογής και της ιστοσελίδας όπου παρουσιάζεται, είστε απολύτως σύγχρονοι (με ότι αυτο συνεπάγεται). Από μένα αγορά μόνο και μόνο για τη στήριξη σας και σαφώς το κίνητρο να μας δίνετε κι ακόμη περισσότερα.

 

Μια ερώτηση: η iPad έκδοση θα απαιτεί ξεχωριστή αγορά ή αναμένεται να γίνει universal η εφαρμογή;

 

Ευχαριστώ!

Ευχαριστούμε και εμείς αυτή είναι η καλύτερη ανταμοιβή μας όταν αρέσει στους χρήστες.

H Έκδοση για iPad είναι ξεχωριστή εφαρμογή για αυτό και η τιμή της είναι η χαμηλότερη δυνατή.

 

Θοδωρής



#12   teokoul

teokoul

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2013 - 20:14

Καλησπέρα,

Κυκλοφόρησε η αναβάθμιση του Swipy Notes για iPhone καθώς και η νέα έκδοση για iPad. που όλες τις νέες δυνατότητες για το iOs 7 που παρουσιάσαμε πριν λίγο καιρό με την έκδοση του iPhone.

 

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα μας εδώ

 

Ελπίζουμε να σας αρέσει η προσπάθεια μας

 

Ευχαριστώ

Συνημμένα αρχεία






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες