Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μια νέα εφαρμογή ΚΙΝΟ για iOS 7


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
230 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 02/10/2013 - 08:30

Πήρα αυτόν

PRRY4LHJNWTP

Ευχαριστω. Καλη επιτυχία με την εφαρμογη σας.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   Sonis

Sonis

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 02/10/2013 - 08:42

Καλημέρα πήρα 4HEERFXWKLF4.
Ευχαριστώ πολυ.

#123   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 02/10/2013 - 09:02

Αν στείλεις με pm (personal message) τότε ξέρεις ποιος που πότε πήρε και μπορείς να έχεις και την "απαίτηση" από το χρήστη να σου πει την άποψη του και να σε βοηθήσει ενώ έτσι αρκετοί δεν μπαίνουν στον κόπο να πουν ότι πήραν promo ούτε και τους νοιάζει να σου πουν την άποψη τους ....
Και στην τελική εσύ θες να πουλήσεις την εφαρμογή σου οπότε τα 5 λεπτά που θα σου πάρει να κάνεις copy paste το promo και μετά send πιστεύω δεν είναι τίποτα ;)
Στα λέω αυτά εντελώς φιλικά επειδή έχω φιλαράκι που είναι dev και κανό το ίδιο ...

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#124   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/10/2013 - 09:09

Λοιπόν μετά απο κανα μισαωράκι που ασχολήθηκα με την εφαρμογή, το περιβάλλον είναι όμορφο και φιλικό προς το χρήστη . Κάποια στιγμή όταν πατάς τις τρεις κουκίδες δεν αναταποκρίνεται καλά μερικές φορές....Κατα τα άλλα  και τα στατιστικά σου και η ανάλυση είναι καλοφτιαγμένα και προσεγμένα με πολλές επιλογές..... Καλή εφαρμογή, αν ρίξεις την τιμή στο 0,89 και κάνεις ένα καλό Promotion δεν θα πάει χαμένη.


Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#125   fotisbasm

fotisbasm

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/10/2013 - 10:09

Πηρα το YRP4FRRAFJ7Y , ευχαριστω θα γραψω σχολια



#126   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2013 - 10:56

Πήρα το LFWJM46KFPKL Ευχαριστώ. 



#127   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/10/2013 - 11:30

Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά που μπήκαν στο κόπο να γράψουν review στο forum.

Ευχαριστώ πολύ!



#128   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/10/2013 - 11:31

Αν στείλεις με pm (personal message) τότε ξέρεις ποιος που πότε πήρε και μπορείς να έχεις και την "απαίτηση" από το χρήστη να σου πει την άποψη του και να σε βοηθήσει ενώ έτσι αρκετοί δεν μπαίνουν στον κόπο να πουν ότι πήραν promo ούτε και τους νοιάζει να σου πουν την άποψη τους ....
Και στην τελική εσύ θες να πουλήσεις την εφαρμογή σου οπότε τα 5 λεπτά που θα σου πάρει να κάνεις copy paste το promo και μετά send πιστεύω δεν είναι τίποτα ;)
Στα λέω αυτά εντελώς φιλικά επειδή έχω φιλαράκι που είναι dev και κανό το ίδιο ...

Εχεις δίκιο αλλά αυτό το καιρό πνίγομαι. Εχουμε αναλάβει κάτι για γνωστή εταιρία τσιμέντων... και τρέχω....



#129   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/10/2013 - 11:33

Λοιπόν μετά απο κανα μισαωράκι που ασχολήθηκα με την εφαρμογή, το περιβάλλον είναι όμορφο και φιλικό προς το χρήστη . Κάποια στιγμή όταν πατάς τις τρεις κουκίδες δεν αναταποκρίνεται καλά μερικές φορές....Κατα τα άλλα  και τα στατιστικά σου και η ανάλυση είναι καλοφτιαγμένα και προσεγμένα με πολλές επιλογές..... Καλή εφαρμογή, αν ρίξεις την τιμή στο 0,89 και κάνεις ένα καλό Promotion δεν θα πάει χαμένη.

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Οσο για την τιμή που προτείνεις ...χμμμ .......με το ρυθμό των πωλήσεων,,, απλά δεν υπάρχει!



#130   qwe123

qwe123

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2013 - 11:51

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Οσο για την τιμή που προτείνεις ...χμμμ .......με το ρυθμό των πωλήσεων,,, απλά δεν υπάρχει!

Δεν ξέρω τι ευελπιστείς από τις πωλήσεις της εφαρμογής σου. Προσωπικά θέλω να βγάλω με τη δική/τις δικές μου εφαρμογή/ες τα έξοδα για το dev account renewal, ε κι αν βγάλω και κάτι παραπάνω, γιατί όχι. Πολλά σίγουρα δεν πρόκειται να βγάλω γιατί, όπως και να το κάνουμε, ο Έλληνας δύσκολα πληρώνει για εφαρμογές. Αλλά και ένα καλό portfolio σου ανοίγει δρόμους για άλλες δουλειές όπως και έχουν "κάτσει" για android.

Εκεί προσωπικά εστιάζω και όχι στο πώς θα πείσω τον άλλο να αγοράσει την εφαρμογή μου. Εκτός κι αν η εφαρμογή είναι για global Κοινό, οπότε εκεί αλλάζει το πράγμα.

Ένα είναι σίγουρο: Keep posting promo codes για να κρατήσεις το thread ζωντανό  :D  :D



#131   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/10/2013 - 12:31

Δεν ξέρω τι ευελπιστείς από τις πωλήσεις της εφαρμογής σου. Προσωπικά θέλω να βγάλω με τη δική/τις δικές μου εφαρμογή/ες τα έξοδα για το dev account renewal, ε κι αν βγάλω και κάτι παραπάνω, γιατί όχι. Πολλά σίγουρα δεν πρόκειται να βγάλω γιατί, όπως και να το κάνουμε, ο Έλληνας δύσκολα πληρώνει για εφαρμογές. Αλλά και ένα καλό portfolio σου ανοίγει δρόμους για άλλες δουλειές όπως και έχουν "κάτσει" για android.

Εκεί προσωπικά εστιάζω και όχι στο πώς θα πείσω τον άλλο να αγοράσει την εφαρμογή μου. Εκτός κι αν η εφαρμογή είναι για global Κοινό, οπότε εκεί αλλάζει το πράγμα.

Ένα είναι σίγουρο: Keep posting promo codes για να κρατήσεις το thread ζωντανό  :D  :D

OK! :)



#132   Manousos1994

Manousos1994

    iPH Contributor

  • 1.596 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/10/2013 - 12:41

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Οσο για την τιμή που προτείνεις ...χμμμ .......με το ρυθμό των πωλήσεων,,, απλά δεν υπάρχει!

Περιθώριο κέρδους πάντα υπήρχε και πάντα θα υπάρχει....Ανάλογα πως θα πλασάρεις την εκάστοτε εφαρμογή.....Για μένα μπορεις να πας καλά...Φαίνεται δουλεμένη εφαρμογή δεν είναι πρόχειρη δουλειά...


Το πτυχίο μου αντί για βαθμό θα γράφει "Επιτέλους" !!!

#133   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/10/2013 - 12:44

Περιθώριο κέρδους πάντα υπήρχε και πάντα θα υπάρχει....Ανάλογα πως θα πλασάρεις την εκάστοτε εφαρμογή.....Για μένα μπορεις να πας καλά...Φαίνεται δουλεμένη εφαρμογή δεν είναι πρόχειρη δουλειά...

THANKS ! :D



#134   Alexthekiller1993

Alexthekiller1993

    iPH Contributor

  • 1.515 μηνύματα
  • Twitter:@AlexNannos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Alex-the-killer

Δημοσίευση 02/10/2013 - 13:22

Πολυ καλη δουλεια μου φαινεται , αξιολογη εφαρμογη με ωραιο μενου γρηγορο με πολλα φιλτρα για επιλογες αριθμων σιγουρα η καλυτερη για το κινο αυτη τη στιγμη .

#135   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/10/2013 - 13:23

Πολυ καλη δουλεια μου φαινεται , αξιολογη εφαρμογη με ωραιο μενου γρηγορο με πολλα φιλτρα για επιλογες αριθμων σιγουρα η καλυτερη για το κινο αυτη τη στιγμη .

LOVE YOU !!! :wub:



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες