Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μια νέα εφαρμογή ΚΙΝΟ για iOS 7


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
230 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   Sonis

Sonis

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 02/10/2013 - 14:50

Από το λίγο που την δούλεψα την εφαρμογή φαίνεται η καλή δουλειά που έχετε κάνει, το μενού είναι πολύ ωραίο και εύκολο στην χρήση. Γενικά η εφαρμογή μου άρεσε πολύ και πιστεύω πως αν ρίξετε λίγο την τιμή θα έχετε καλύτερες πωλήσεις. Καλή επιτυχία :)   



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2013 - 15:11

Της εριξα και εγω μια ματια..σαν πρωτη παρατηρηση τα αχνα χρωματα στα background και το κακο contrast με τα νουμερα και τα γραμματα.Επισης ενα tutotial απλο και κατανοητο μεσα στην εφαρμογη θα βοηθουσε πολυ.



#138   ikariofil

ikariofil

    iPH Enthousiast

  • 503 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2013 - 15:19

Της εριξα και εγω μια ματια..σαν πρωτη παρατηρηση τα αχνα χρωματα στα background και το κακο contrast με τα νουμερα και τα γραμματα.Επισης ενα tutotial απλο και κατανοητο μεσα στην εφαρμογη θα βοηθουσε πολυ.

Η εφαρμογή είναι πολύ καλή και χρηστική όμως καλό θα ήταν να ανέβαζες ένα βιντεάκι που να κατατοπίζει τον χρήστη για τις δυνατότητες της εφαρμογής.



#139   qwe123

qwe123

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2013 - 15:39

Η εφαρμογή είναι πολύ καλή και χρηστική όμως καλό θα ήταν να ανέβαζες ένα βιντεάκι που να κατατοπίζει τον χρήστη για τις δυνατότητες της εφαρμογής.

προτείνω In app purchase το βιντεο-tutorial :P :P



#140   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/10/2013 - 21:49

Από το λίγο που την δούλεψα την εφαρμογή φαίνεται η καλή δουλειά που έχετε κάνει, το μενού είναι πολύ ωραίο και εύκολο στην χρήση. Γενικά η εφαρμογή μου άρεσε πολύ και πιστεύω πως αν ρίξετε λίγο την τιμή θα έχετε καλύτερες πωλήσεις. Καλή επιτυχία :)

Ευχαριστώ

Της εριξα και εγω μια ματια..σαν πρωτη παρατηρηση τα αχνα χρωματα στα background και το κακο contrast με τα νουμερα και τα γραμματα.Επισης ενα tutotial απλο και κατανοητο μεσα στην εφαρμογη θα βοηθουσε πολυ.

Θέλαμε με τα χρώματα να είμαστε στο πνεύμα του iOS 7 και όταν ξεκινήσαμε το project ήταν σε αρχικό στάδιο και πέσαμε λίγο έξω. Τώρα όμως ετοιμάζουμε την αναβάθμιση 1.20 όπου θα είναι διορθωμένο.
Ευχαριστώ για τα καλά λόγια.


Ανέβηκε η αναβάθμιση στην έκδοση 1.10 με διάφορες μικροδιορθώσεις.


Έρχονται κι άλλα promos..... Stay online!


Promos.......έρχονται........................ μείνετε online

#141   stakar

stakar

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 03/10/2013 - 11:58

Διάβασα και τα 10 σελίδες του thread και το μόνο που κατάλαβα είναι ότι υπάρχει μια developer που θέλει να πουλήσει μια εφαρμογή και αναγνώστες του forum που θέλουν να την πάρουν τζάμπα.

Και τελικά κάποιοι την πήραν.

Και?

Κάθε εφαρμογή έχει ενα σκοπό. Ο σκοπός αυτής είναι να με βοηθήσει να κερδίζω στο ΚΙΝΟ.

Το κάνει αυτό? Σε τι βαθμό? Επαιξε κάποιος να μας πει πως του φάνηκε? Και όταν λέω κάποιος εννοώ κάποιος παίχτης. Δεν είναι όλοι παίχτες όταν μια φορά πάνε στο πρακτορείο, παιζουν 10 ευρω και μετά ξαναπάνε σ ενα χρονο! 

Αυτή την απάντηση ακόμα δεν την έχω πάρει.



#142   qonquer

qonquer

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/10/2013 - 12:04

Διάβασα και τα 10 σελίδες του thread και το μόνο που κατάλαβα είναι ότι υπάρχει μια developer που θέλει να πουλήσει μια εφαρμογή και αναγνώστες του forum που θέλουν να την πάρουν τζάμπα.
Και τελικά κάποιοι την πήραν.
Και?
Κάθε εφαρμογή έχει ενα σκοπό. Ο σκοπός αυτής είναι να με βοηθήσει να κερδίζω στο ΚΙΝΟ.
Το κάνει αυτό? Σε τι βαθμό? Επαιξε κάποιος να μας πει πως του φάνηκε? Και όταν λέω κάποιος εννοώ κάποιος παίχτης. Δεν είναι όλοι παίχτες όταν μια φορά πάνε στο πρακτορείο, παιζουν 10 ευρω και μετά ξαναπάνε σ ενα χρονο!
Αυτή την απάντηση ακόμα δεν την έχω πάρει.



Σωστός ο φιλος!!! Καλο θα ειναι να μας πει κάποιος που η χρησιμοποίησε πως του φαινεται



#143   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2013 - 12:11

Διάβασα και τα 10 σελίδες του thread και το μόνο που κατάλαβα είναι ότι υπάρχει μια developer που θέλει να πουλήσει μια εφαρμογή και αναγνώστες του forum που θέλουν να την πάρουν τζάμπα.

Και τελικά κάποιοι την πήραν.

Και?

Κάθε εφαρμογή έχει ενα σκοπό. Ο σκοπός αυτής είναι να με βοηθήσει να κερδίζω στο ΚΙΝΟ.

Το κάνει αυτό? Σε τι βαθμό? Επαιξε κάποιος να μας πει πως του φάνηκε? Και όταν λέω κάποιος εννοώ κάποιος παίχτης. Δεν είναι όλοι παίχτες όταν μια φορά πάνε στο πρακτορείο, παιζουν 10 ευρω και μετά ξαναπάνε σ ενα χρονο! 

Αυτή την απάντηση ακόμα δεν την έχω πάρει.

ΣΩΣΤΟΣ !!!!!!!!!!!!!



#144   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 03/10/2013 - 12:33

Λοιπόν για να μη δουλευόμαστε μεταξύ μας το ΚΙΝΟ λειτουργεί πολύυυυ απλά. Βγάζει τους αριθμούς με τέτοιο τρόπο ώστε να έχει ο ΟΠΑΠ το μεγαλύτερο δυνατό κέρδος. Π.χ αν η πλειοψηφία έχει παίξει το 79 προφανώς το 79 δε θα βγει σαν νούμερο. Έτσι πάει ούτε με αλγόριθμους ούτε με στατιστικές ούτε με τίποτα. Επίσης καμιά τέτοια εφαρμογή δε πρόκειται να σας δώσει λεφτά προτείνοντας σας αριθμούς. Απλά ίσως να πιάνει ορισμένους. 



#145   nikoskurt

nikoskurt

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:nikoskurt

Δημοσίευση 03/10/2013 - 13:05

Σαν παλιος παιχτης κινο .. (καλα που το εκοψα) τετοιες εφαρμογες καμια φορα βοηθανε στατιστικα.. να δωσεις καποια νουμερα και να σου βγουνε!
τωρα στο τοπικ βλεπω ηθικολογους και τζαμπατζηδες . δεν ειναι κακο να ζητας προμο ... δεν ενδιαφερεσε μια εφαρμογη να την αγορασεις , αν ειναι να την δουλεψεις 2-3 φορες ... ε ζητας προμο ... (απο το να ζητας και να ψαχνεις να βγει σπασμενη ) ! κι εγω αν μου κατσει κανα προμο εδω μεσα το παιρνω !
αν και πολλοι σωστοι ηθικοι τα περνουν τα προμο και ας λενε οτι λενε ! η developer καλα κανει και οπως και να εχει εδωσε μια αλφα διαφημιση... απλα ειναι δυσκολη εφαρμογη προς πωληση σε αρκετο κοσμο !



#146   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2013 - 16:22

Από το λίγο που την δούλεψα την εφαρμογή φαίνεται η καλή δουλειά που έχετε κάνει, το μενού είναι πολύ ωραίο και εύκολο στην χρήση. Γενικά η εφαρμογή μου άρεσε πολύ και πιστεύω πως αν ρίξετε λίγο την τιμή θα έχετε καλύτερες πωλήσεις. Καλή επιτυχία :)   

Ευχαριστώ πολύ.



#147   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2013 - 16:23

Σαν παλιος παιχτης κινο .. (καλα που το εκοψα) τετοιες εφαρμογες καμια φορα βοηθανε στατιστικα.. να δωσεις καποια νουμερα και να σου βγουνε!
τωρα στο τοπικ βλεπω ηθικολογους και τζαμπατζηδες . δεν ειναι κακο να ζητας προμο ... δεν ενδιαφερεσε μια εφαρμογη να την αγορασεις , αν ειναι να την δουλεψεις 2-3 φορες ... ε ζητας προμο ... (απο το να ζητας και να ψαχνεις να βγει σπασμενη ) ! κι εγω αν μου κατσει κανα προμο εδω μεσα το παιρνω !
αν και πολλοι σωστοι ηθικοι τα περνουν τα προμο και ας λενε οτι λενε ! η developer καλα κανει και οπως και να εχει εδωσε μια αλφα διαφημιση... απλα ειναι δυσκολη εφαρμογη προς πωληση σε αρκετο κοσμο !

Χμμμ....δεν έχεις άδικο....



#148   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2013 - 16:24

Λοιπόν για να μη δουλευόμαστε μεταξύ μας το ΚΙΝΟ λειτουργεί πολύυυυ απλά. Βγάζει τους αριθμούς με τέτοιο τρόπο ώστε να έχει ο ΟΠΑΠ το μεγαλύτερο δυνατό κέρδος. Π.χ αν η πλειοψηφία έχει παίξει το 79 προφανώς το 79 δε θα βγει σαν νούμερο. Έτσι πάει ούτε με αλγόριθμους ούτε με στατιστικές ούτε με τίποτα. Επίσης καμιά τέτοια εφαρμογή δε πρόκειται να σας δώσει λεφτά προτείνοντας σας αριθμούς. Απλά ίσως να πιάνει ορισμένους. 

Αυτά να μη τα λες δημοσίως....βλέπουν κι άλλοι.....



#149   mmissa

mmissa

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/10/2013 - 16:25

προτείνω In app purchase το βιντεο-tutorial :P :P

Δεν είναι κακό...



#150   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 03/10/2013 - 16:26

Λοιπόν για να μη δουλευόμαστε μεταξύ μας το ΚΙΝΟ λειτουργεί πολύυυυ απλά. Βγάζει τους αριθμούς με τέτοιο τρόπο ώστε να έχει ο ΟΠΑΠ το μεγαλύτερο δυνατό κέρδος. Π.χ αν η πλειοψηφία έχει παίξει το 79 προφανώς το 79 δε θα βγει σαν νούμερο. Έτσι πάει ούτε με αλγόριθμους ούτε με στατιστικές ούτε με τίποτα. Επίσης καμιά τέτοια εφαρμογή δε πρόκειται να σας δώσει λεφτά προτείνοντας σας αριθμούς. Απλά ίσως να πιάνει ορισμένους. 

Αλγόριθμος υπάρχει και για μη εμφάνιση συχνών αριθμών. Μπορεί τη μια μέρα να δώσει το 30% του τζίρου (τυχαίο το νούμερο), την άλλη μέρα θα το εξισορροπήσουν. 

Δεν υπάρχει τυχαίο από τη στιγμή που οι κληρώσεις δεν γίνονται δημόσια.. Άποψή μου είναι βέβαια, δεν έχω αποδείξεις.


Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες