Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Έρχεται το iOS 7.0.3 την επόμενη βδομάδα [Φήμες]


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
65 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 02/10/2013 - 18:04

κανεις ενα λαθος, την αππλε την εδιαφερει και πολυ μαλιστα να τρεχει οτι βγαζει τελεια... αν δεν την εδιεφερε δεν θα εδινε ουτε την δυνατοτητα να εγκαθηστας προιγουμενες εκδωσεις εφαρμογων... μεχρι και τα κινητα που δεν παραγει πλεον θελει να τα υποστιρηζει οσο μπορει... οσο για την 7 δεν βγηκε καθολου βιαστηκα...

Απο την στιγμή που βγάζει τα update με το κιλό απο βδομάδα σε βδομάδα οχι απλα βιαστικά το έβγαλε ομο τελείως για να μην πούμε και για το 7.1 που θεωρητικα ειναι να βγάλει μαζί με τα νέα iPad...πάντως η αλήθεια ειναι ότι (φτου φτου) δεν εχω συνάντηση ακομα κανένα απο τα προβλήματα που αναφέρονται...ούτε σε 5αρι iPhone ούτε σε iPad 4 wifi...

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 02/10/2013 - 18:05

Knowledge Is Power


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/10/2013 - 18:07

Απο την στιγμή που βγάζει τα update με το κιλό απο βδομάδα σε βδομάδα οχι απλα βιαστικά το έβγαλε ομο τελείως για να μην πούμε και για το 7.1 που θεωρητικα ειναι να βγάλει μαζί με τα νέα iPad...

τα update ειναι παντα κατι καλο. Εχεις δεις καποιο σοβαρο προβλημα στην καθημερηνη σου χρηση; Εχει κανει καμια επανεκινηση το τηλεφωνο; Οχι... Και 10 update να βγουνε που να διορθωνουν πραγματακια καλο ειναι. Εκτος αν προτημας ενα και καλο μετα απο καιρο. Εγω προτημω μικρα και συντομα

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#48   ioannouandrew

ioannouandrew

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/10/2013 - 18:25

Εχω την 7.0.2 σε iPhone 5 κι μεχρι στιγμης δεν εχω κανένα προβλημα. Μονο καποιο μικρό lag καποιες φορές.



#49   papajak

papajak

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 10/10/2013 - 12:30

εγω έχω το 4s..ενώ πριν λίγο καιρό έστελνα κανόνικα imessage με ένα συγκεκριμένο αριθμό,μετά από μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων που του έκανα σταμάτησε να δουλεύει!μπορείτε να με βοηθήσετε;



#50   papajak

papajak

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 10/10/2013 - 12:51

Nα σημειώσω πως έχω την έκδοση 7.0.2 και ο αλλος ο χρήστης το ίδιο...

 

 

Υ.Γ σε αλλους σους κατόχους iphone αποστέλλονται κανονικότατα imessage...



#51   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 10/10/2013 - 12:56

τα update ειναι παντα κατι καλο. Εχεις δεις καποιο σοβαρο προβλημα στην καθημερηνη σου χρηση; Εχει κανει καμια επανεκινηση το τηλεφωνο; Οχι... Και 10 update να βγουνε που να διορθωνουν πραγματακια καλο ειναι. Εκτος αν προτημας ενα και καλο μετα απο καιρο. Εγω προτημω μικρα και συντομα

Οπως το βλέπει κανεις εγω θελω ενα και καλο οχι update κάθε μια βδομάδα αυτο το κανεις στην beta οχι στην κανονική έκδοση...Microsoft θα καταντήσει κάθε 2 ώρες update....;)

Knowledge Is Power


#52   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 11/10/2013 - 08:38

Οπως το βλέπει κανεις εγω θελω ενα και καλο οχι update κάθε μια βδομάδα αυτο το κανεις στην beta οχι στην κανονική έκδοση...Microsoft θα καταντήσει κάθε 2 ώρες update.... ;)

δλδ να μην εβγαζε την 7.0.2? το ξερεις οτι οσοι ειχαν ελληνικους χαρακτηρες στο passcode δεν μπορουσαν να ξεκλειδωσουν την συσκευη τους παρα μονο με restore? δλδ να που με σε αυτους τους ανθρωπους καντε restore η περιμενετε κανα μηνα το επομενο update...? οχι το δινεις αμεσως.... οταν ειναι ιδικα κατι κρισημο το δινεις  :)


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#53   secouross

secouross

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 11/10/2013 - 10:49

ποτε θα ειναι διαθεση εχουμε καμια πληροφορια ??


Τελευταία επεξεργασία από: secouross, 11/10/2013 - 10:49


#54   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/10/2013 - 10:55

εγώ ένα ξέρω:πως σε παλιές εκδόσεις 4-5 ούτε lag υπήρχαν ούτε τπτ. Ωραίο εμφανισιακά το io7 αλλά ως εκεί μάλλον....



#55   toxotis70

toxotis70

    iPH Contributor

  • 972 μηνύματα

Δημοσίευση 11/10/2013 - 11:07

ουτε τωρα υπαρχει lag σε 5 και 5s.

Σε iphone 4s εχει ελαχιστο.



#56   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 11/10/2013 - 11:09

δλδ να μην εβγαζε την 7.0.2? το ξερεις οτι οσοι ειχαν ελληνικους χαρακτηρες στο passcode δεν μπορουσαν να ξεκλειδωσουν την συσκευη τους παρα μονο με restore? δλδ να που με σε αυτους τους ανθρωπους καντε restore η περιμενετε κανα μηνα το επομενο update...? οχι το δινεις αμεσως.... οταν ειναι ιδικα κατι κρισημο το δινεις :)

ο φίλος εννοεί ότι δε θα έπρεπε να υπάρχουν προβλήματα ώστε να μη χρειάζεται να γίνεται συνέχεια update...τι σκατα τις βγαζουν 7 beta πριν την επίσημη;

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 11/10/2013 - 11:10


#57   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 11/10/2013 - 11:14

Παιδια προβληματα στο ios 7 υπαρχουν σε ipad 4 δεν τραβαει με τιποτα.... χθες ελαβα απο iphone 5 6.1.2 sms σε 5s με 7.0.2 και τα emoji δεν τα διαβαζε το 5s .



#58   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 11/10/2013 - 11:14

ο φίλος εννοεί ότι δε θα έπρεπε να υπάρχουν προβλήματα ώστε να μη χρειάζεται να γίνεται συνέχεια update...τι σκατα τις βγαζουν 7 beta πριν την επίσημη;

ρε παιδια θελουμε major update χωρις θεματακια? πες μου ενα λειτουργικο που δεν εχει θεματα στην αρχη... το θεμα να μην εχει μεγαλα προβληματα.. οπως να κλεινει το τηλεφωνο, να χανεις κλησεις, να κανει respring και τετοια... τωρα μικρο lag διορθωνονται οταν ξανακοιταξουν τα transition στον κωδικα...


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#59   Slaughter

Slaughter

    iPH Addict

  • 879 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 11/10/2013 - 11:15

άντε μπας κ έρθει κ πουν κ τίποτα για τα προβλήματα που έχουν πολλά 4S. αν κ δεν το βλέπω.



#60   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 11/10/2013 - 11:17

άντε μπας κ έρθει κ πουν κ τίποτα για τα προβλήματα που έχουν πολλά 4S. αν κ δεν το βλέπω.

Γιατί είπαν στο 6 για να πουν και τώρα; Τα θέλεις και τα λες;; Κι εδώ αν μανουριάσεις και λίγο θα στο περάσουν στην εγγύηση των 2 χρόνων....Στην Αμερική θα σου πουν, sorry sir time for a 5S/C..

 

Είπαμε η Apple,το αλάθητο...

Αυτό που συμβαίνει με τα S με ξεπερνάει....θέλει μεγάλη προσπάθεια να καταφέρουν να βγάλουν off το Wifi..


Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες