Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Η Samsung κλέβει (ξανά) στα benchmarks. Διαβάστε το σχόλιο του Phil Schiller.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 03/10/2013 - 09:27

Δε νομίζω να πιστεύει κανείς ότι η Apple είναι αθώα, ούτε οποιαδήποτε άλλη μεγαλοεταιρεία, από οποιονδήποτε κλάδο. Αν βέβαια με ρωτήσεις ποια από τις δύο (Apple v. Samsung) θεωρώ πιο 'σωστή' η απάντησή μου είναι αυτονόητη. Εταιρεία που μου φέρνει μεγαλύτερη αηδία από τη Samsung δεν υπάρχει.

 

Και θα επιμείνω και σε αυτό που έγραψα πιο πριν: το... #benchmarkgate του GS4 πέρασε στο ντούκου, κι επανεμφανίζεται τώρα. Και πάλι απ' ότι δείχνει είναι 'ψιλά γράμματα'. Αναρωτιέμαι, τι θα είχε γίνει αν είχε κάνει η Apple αυτό το πράγμα. Διότι μη ξεχνάμε, την τελευταία διετία είσαι 'in' αν κράζεις την Apple, αλλά πρόβατο αν αμφισβητείς την ανωτερότητα του ανταγωνισμού (κυρίως της Samsung).

Αναρωτιεσαι ?? Εδω το κανει κατα συρροη και κατ' επαναληψη  Samsung και ολο το androidομανι και καποιοι εδω (ονοματα δε λεμε) παλι τα βαζουν με την Apple ... Εχει αρχισει να γινεται κουραστικο ...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Helix

Helix

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 03/10/2013 - 09:29

Ακριβώς αυτό :)



#18   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/10/2013 - 10:01

παιδια η σαμμυ θα το κανει παντα πλεον αυτο και να πω το λογο....

το εκανε με το s4.... αν δεν το εκανε και με το note 3 το s4 θα εβγαζε μεγαλυτερο σκορ...... οποτε λογικο να το κανει και στο note για να βγαζει μεγαλυτερο απο το s4

και στο επομενο μοντελο αν δεν το κανει θα δειχνει μικροτερο... αρα θα το κανει για να καλυψει αυτο το κενο χαχαχαχ

 

μιλαμε tragik


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες