Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iPhone 5S και 5C: Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος από την Wind


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
14 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/10/2013 - 10:01

Τα νέα iPhone 5S και iPhone 5C έρχονται στην Ελλάδα την Παρασκευή 25 Οκτωβρίου και με την Wind να έχει ξεκινήσει με την σειρά της, τις φόρμες εκδήλωσης ενδιαφέροντος!

 

iPhone 5S

https://www.wind.gr/gr/iphone-5s/

 

iPhone 5C

https://www.wind.gr/gr/iphone-5c/

 

Kαλές αγορές!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 17/10/2013 - 13:36

4G από την wind πότε ? ποτέέέέ .... 


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#3   cbpiaa

cbpiaa

    iPH Addict

  • 666 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:ΚΩΣΤΑΣ ST200

Δημοσίευση 17/10/2013 - 14:07

4G από την wind πότε ? ποτέέέέ ....


Μαζι με το jb του apple tv3 θα παιξει...
Χαχαχαχα!!!

#4   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/10/2013 - 15:31

Αν προσεξατε η wind δεν εχει ημερομηνια. Ριχνει διχτυα στα τυφλα κι οτι πιασει. Βλεπω να πηγαινει για πιο μετα στην wind. Τα προηγουμενα χρονια η wind καθυστερουσε;

#5   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 17/10/2013 - 16:14

Γενικά είναι καθυστερημένη η wind ο χειρότερος provider με διαφορά μεγάλα καθίκ.... Είχαν κάνει μεγάλη στραβή στην μητέρα μου και καλά συμβόλαιο μέσω τηλεφώνου και και και όταν τους είπα ότι θα κινηθώ νομικά και θα πάω στο Ινκα τελικά αποδείχτηκε ότι δεν είχε γίνει τηλεφωνικό συμβόλαιο κτλ κτλ κτλ

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#6   adinamos

adinamos

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/10/2013 - 16:38

Τρέχω να παραγγείλω 2-3 ειδικά από δαύτους.

#7   gzisis69

gzisis69

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/10/2013 - 15:14

Ποιες προπαραγγελιες ρε μας δουλευουν ; Σε καιρους κρισης και με κομμενες τις καλες επιδοτησεις που πανε; Τωρα μονο οι πολυ φραγκατοι τα πολυ δυνατα συμβολαια και οσοι ατερηθουν απο παντου..

#8   HarrisCasual

HarrisCasual

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα

Δημοσίευση 18/10/2013 - 15:39

υπερεπιδοτησεις υπαρχουν ακομα (πηρα το σεπτεμβριο)
Aπο καθυστερησεις τα γνωστα στα iphone... Tο 5 32GB που εχω τωρα το ειχα παραγγειλει πρωτος στην πατρα τον οκτωβριο και τελικα το πηρα φεβρουαριο... (παντως ενα galaxy S4 που πειρα με αυτη την επιδοτηση ηρθε σε μια μερα)



#9   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 18/10/2013 - 23:06

υπερεπιδοτησεις υπαρχουν ακομα (πηρα το σεπτεμβριο)
Aπο καθυστερησεις τα γνωστα στα iphone... Tο 5 32GB που εχω τωρα το ειχα παραγγειλει πρωτος στην πατρα τον οκτωβριο και τελικα το πηρα φεβρουαριο... (παντως ενα galaxy S4 που πειρα με αυτη την επιδοτηση ηρθε σε μια μερα)

Σε αυτο βέβαια δεν φταίει η wind αλλα η εκάστοτε εταιρεία προφανώς η Samsung εχει περισσότερο απόθεμα απο την Apple.....

Knowledge Is Power


#10   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 18/10/2013 - 23:07

Γενικά είναι καθυστερημένη η wind ο χειρότερος provider με διαφορά μεγάλα καθίκ.... Είχαν κάνει μεγάλη στραβή στην μητέρα μου και καλά συμβόλαιο μέσω τηλεφώνου και και και όταν τους είπα ότι θα κινηθώ νομικά και θα πάω στο Ινκα τελικά αποδείχτηκε ότι δεν είχε γίνει τηλεφωνικό συμβόλαιο κτλ κτλ κτλ

Το συμβόλαιο εγινε τηλεφωνικά;Αν ναι μήπως ήταν μεταπωλητές τις wind και οχι η πραγματική wind?

Knowledge Is Power


#11   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/10/2013 - 10:02

Το συμβόλαιο εγινε τηλεφωνικά;Αν ναι μήπως ήταν μεταπωλητές τις wind και οχι η πραγματική wind?


Η ιστορία έχει ως εξής ....
Πήγαμε τα Χριστούγεννα να κάνουμε ακύρωση συμβολαίου γιατί δεν χρησιμοποιούσε τον αριθμό και μας λέει η κοπέλα στο μαγαζί ότι θα πρέπει να δώσουμε 20 ευρώ για ακύρωση αλλά ότι υπάρχει ένα υπόλοιπο 45 ευρώ πάγια 6 μηνών από ένα συμβόλαιο άλλο που είχε γίνει και δεν έχει πληρωθεί ποτέ. Ρωτάω την μάνα μου της λέω έκανες συμβόλαιο 6 μήνες πριν μου λέει όχι, ρωτάω την κοπέλα να μου δείξει το συμβόλαιο με την υπογραφή της μητέρας μου και μου (είμασταν μαζί με την μητέρα μου στο μαγαζί) και μου λέει α δεν γίνεται αυτό ... Τις λέω γιατί μου λες να σου δώσω 40€ από το πουθενά ; Μα να δεν γίνεται γιατί το συμβόλαιο έγινε τηλεφωνικά και δεν μπορώ να το δω στο σύστημα ... Εκεί με πιάνει η ειρωνία και την αρχίζω ότι το μαγαζί νου ανήκει και δεν πρόκειται να πληρωθεί αφού είναι υπάλληλος μου και το συμβόλαιο αγοράς μεταξύ Ερμού και του πρώην ιδιοκτήτη έγινε τηλεφωνικά και κάτι αλλά τέτοια ... Τις λέω να ψάξει να βρει από ποιον έγινε το συμβόλαιο να μου πει ο τάδε πήρε τηλέφωνο την μητέρα σου μίλησαν και έγινε η αλλαγή και νου απαντάει "ένας συνάδελφος" τις λέω είναι σοβαρή απάντηση ; Ποιος που πότε ; Και η απάντηση ήταν ότι "όταν πήραν την μητέρα μου τηλέφωνο αυτή έπρεπε να ρωτήσει ποιος ήταν ... Και ότι αυτοί επειδή το συμβόλαιο είναι από τηλέφωνο δεν μπορούν να ξέρουν και στην τελική χρωστάμε 43€ από αυτό το συμβόλαιο. Λέω οκ ενημέρωσε τον υπεύθυνο του καταστήματος θα κινηθώ νομικά (αν και δεν φταίει αυτός αλλά για να με βοηθήσουν και θα πάω και στο ΙΝ.ΚΑ και θα την βρούμε την άκρη ... Μετά από 2 μέρες (Τετάρτη έγινε το σκηνικό Παρασκευή) με πήραν να μου πουν ότι τελικά έχει γίνει κάποιο λάθος "στο σύστημα " (αυτό το καταραμένο σύστημα πάντα φταίει ... Τράπεζες ΟΤΕ παντού, έπεσε το σύστημα δεν μπορούμε να σας εξυπηρέτηση) και ότι δεν ήταν συμβόλαιο αλλά κάποιο add-on πακέτο στο συμβόλαιο πχ δηλαδή είχε 150 λεπτά και 160 SMS και το add on ήταν και άλλα 500 λεπτά πχ προς άλλους το οποίο δεν το είχε κάνει η μητέρα μου αλλά έγινε κατά λάθος ... Με όλη αυτή την μανούρα που έγινε φύγαμε με όλοι προς ΟΤΕ και τέλος cosmote what's app κτλ

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#12   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 19/10/2013 - 10:11

Η ιστορία έχει ως εξής ....
Πήγαμε τα Χριστούγεννα να κάνουμε ακύρωση συμβολαίου γιατί δεν χρησιμοποιούσε τον αριθμό και μας λέει η κοπέλα στο μαγαζί ότι θα πρέπει να δώσουμε 20 ευρώ για ακύρωση αλλά ότι υπάρχει ένα υπόλοιπο 45 ευρώ πάγια 6 μηνών από ένα συμβόλαιο άλλο που είχε γίνει και δεν έχει πληρωθεί ποτέ. Ρωτάω την μάνα μου της λέω έκανες συμβόλαιο 6 μήνες πριν μου λέει όχι, ρωτάω την κοπέλα να μου δείξει το συμβόλαιο με την υπογραφή της μητέρας μου και μου (είμασταν μαζί με την μητέρα μου στο μαγαζί) και μου λέει α δεν γίνεται αυτό ... Τις λέω γιατί μου λες να σου δώσω 40€ από το πουθενά ; Μα να δεν γίνεται γιατί το συμβόλαιο έγινε τηλεφωνικά και δεν μπορώ να το δω στο σύστημα ... Εκεί με πιάνει η ειρωνία και την αρχίζω ότι το μαγαζί νου ανήκει και δεν πρόκειται να πληρωθεί αφού είναι υπάλληλος μου και το συμβόλαιο αγοράς μεταξύ Ερμού και του πρώην ιδιοκτήτη έγινε τηλεφωνικά και κάτι αλλά τέτοια ... Τις λέω να ψάξει να βρει από ποιον έγινε το συμβόλαιο να μου πει ο τάδε πήρε τηλέφωνο την μητέρα σου μίλησαν και έγινε η αλλαγή και νου απαντάει "ένας συνάδελφος" τις λέω είναι σοβαρή απάντηση ; Ποιος που πότε ; Και η απάντηση ήταν ότι "όταν πήραν την μητέρα μου τηλέφωνο αυτή έπρεπε να ρωτήσει ποιος ήταν ... Και ότι αυτοί επειδή το συμβόλαιο είναι από τηλέφωνο δεν μπορούν να ξέρουν και στην τελική χρωστάμε 43€ από αυτό το συμβόλαιο. Λέω οκ ενημέρωσε τον υπεύθυνο του καταστήματος θα κινηθώ νομικά (αν και δεν φταίει αυτός αλλά για να με βοηθήσουν και θα πάω και στο ΙΝ.ΚΑ και θα την βρούμε την άκρη ... Μετά από 2 μέρες (Τετάρτη έγινε το σκηνικό Παρασκευή) με πήραν να μου πουν ότι τελικά έχει γίνει κάποιο λάθος "στο σύστημα " (αυτό το καταραμένο σύστημα πάντα φταίει ... Τράπεζες ΟΤΕ παντού, έπεσε το σύστημα δεν μπορούμε να σας εξυπηρέτηση) και ότι δεν ήταν συμβόλαιο αλλά κάποιο add-on πακέτο στο συμβόλαιο πχ δηλαδή είχε 150 λεπτά και 160 SMS και το add on ήταν και άλλα 500 λεπτά πχ προς άλλους το οποίο δεν το είχε κάνει η μητέρα μου αλλά έγινε κατά λάθος ... Με όλη αυτή την μανούρα που έγινε φύγαμε με όλοι προς ΟΤΕ και τέλος cosmote what's app κτλ

Φίλε σου έλεγαν μα....ιες εχω δουλέψει wind το ξέρω το σύστημα επισης μεσα στο σύστημα σκαναρουν τις αιτήσεις με την υπογραφή του πελάτη μαζί με το συμβόλαιο για να τις έχουν για αντίστοιχο λόγο και το σύστημα ενα χρόνο που δούλευα wind έπεφτε μια φορά στο τελος του μηνα για συντήρηση και παντα όταν τα μαγαζιά ήταν κλειστά.... ;)

Knowledge Is Power


#13   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/10/2013 - 06:29

Να ρωτησω κατι; Η wind ποτε θα φερει το 5s; Γιατι δεν ανακοινωνουν ημερομηνια; Θα αργησουν; Ξερει καποιος κατι;

#14   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 24/10/2013 - 14:34

Φίλε σου έλεγαν μα....ιες εχω δουλέψει wind το ξέρω το σύστημα επισης μεσα στο σύστημα σκαναρουν τις αιτήσεις με την υπογραφή του πελάτη μαζί με το συμβόλαιο για να τις έχουν για αντίστοιχο λόγο και το σύστημα ενα χρόνο που δούλευα wind έπεφτε μια φορά στο τελος του μηνα για συντήρηση και παντα όταν τα μαγαζιά ήταν κλειστά.... ;)

Δεν μπορώ να ξέρω τι έγινε και τι που... Πήγαν να κάνουν το θέμα είναι ότι φύγαμε όλοι και τέλος ...

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#15   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 31/10/2013 - 20:21

Πήρε κανείς συσκευή 5S από Wind;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες