Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

iphone 5s Διαθεσιμότητα σε καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
315 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   mdgeorge

mdgeorge

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2013 - 23:02

Μήπως ειναι πολύτιμη προώθησης του iphone 5c ? διότι και στην διαφήμιση μόνο αυτο δείχνουν και στα site το ιδιο , και ούτε το βρίσκω σε διάφορα skroutz ομαγαζα!

Ενώ και η voda που το εχει λέει , ούτε ένα spot στην tv !!! Μάλλον προσπαθούν να περάσουν το πλαστικό , απο οτι κατάλαβα και μου είπαν γνωστοί τέλη του μήνα το 5s !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 04/11/2013 - 23:34

Παιδιά διαβασα οτι βρήκατε Χρυσο μοντέλο σε demo στο Mall Athens, σε πιο καταστημα συγκεκριμένα ; γνωρίζει κανείς ; 



#33   Vito

Vito

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/11/2013 - 23:46

Σάββατο πρωί στο golden-i στο Mediterranean Cosmos.

Καμία διαθεσιμότητα σε 5S.

Προκαταβολή 200eur για το 5S 64GB silver και πιθανός χρόνος παράδοσης (σύμφωνα με τα λεγόμενα του πωλητή) μέσα στην εβδομάδα.

Να τον πιστέψω; χαχαχαχα



#34   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 05/11/2013 - 13:15

παιδες ποτε πιστευετε ερχετε η επομενη παρτιδα στα oteshops?



#35   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 05/11/2013 - 13:27

Παιδιά διαβασα οτι βρήκατε Χρυσο μοντέλο σε demo στο Mall Athens, σε πιο καταστημα συγκεκριμένα ; γνωρίζει κανείς ;

στην vodafone

#36   Lykos1986

Lykos1986

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2013 - 13:58

παιδες ποτε πιστευετε ερχετε η επομενη παρτιδα στα oteshops?

Χτές μίλησα μαζί τους και μου είπαν μέσα με τέλος Νοεμβριου για τα 16GB και 32GB (αλλά και πάλι πολύ λίγα). 64GB πρώτη βδομάδα Δεκεμβρίου.

 

Ο Γερμανός στην Κλεάνθους - Θεσσαλονίκη έχει δυο 32GB 5S σε Silver. Πέρασα απο εκεί πριν απο 30 λεπτά


Τελευταία επεξεργασία από: Lykos1986, 05/11/2013 - 14:02


#37   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/11/2013 - 13:58

Παιδιά διαβασα οτι βρήκατε Χρυσο μοντέλο σε demo στο Mall Athens, σε πιο καταστημα συγκεκριμένα ; γνωρίζει κανείς ; 

στη vodafone στο mall. δε με ενθουσιασε απο κοντα να σου πω την αληθεια..(ενω το περιμενα πολυ πιο καλο..ισως επειδη δεν εχει διαφορα σχεδον καμμια απο το ασπρο)



#38   xigo96

xigo96

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:JOCGR

Δημοσίευση 05/11/2013 - 19:42

σημερα με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν οτι την πεμτη το πρωι να περασω να το παρω....



#39   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 05/11/2013 - 22:48

στην vodafone

 

 

στη vodafone στο mall. δε με ενθουσιασε απο κοντα να σου πω την αληθεια..(ενω το περιμενα πολυ πιο καλο..ισως επειδη δεν εχει διαφορα σχεδον καμμια απο το ασπρο)

 

το βρήκα χαχα :P περασα απο ολα τα μαγαζία και στο τελευταιο που πηγα ηταν η vodafone (αλλαξε οροφο γιατι την ειχαν στον ιδιο οροφο με το πλαίσιο, στο πλαίσιο να σας πω χαμός, καθώς το παιδί μου λεει δεν υπαρχεί πουθενα στο mall demo, του λεω μα καλα του λεω τωρα ηρθα απο το Public και την Cosmote και είχαν εκει ντεμο, ελα μου λεει αληθεια φερανε ;) 

 

το χρύσο δεν μου εκανε αυτο το κλίκ που περιμενα να μου κάνει, το ασημένιο οπως πέρυσι οχι πολλά πολλά, το Space Grey ομως με αγγιξε, απο κοντα ειναι φοβερα ομορφο ! 



#40   pificos

pificos

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/11/2013 - 23:27

Ειλικρινά αυτό που έχω πάθει εγώ δεν έχει προηγούμενο.....Μένω στο Ρέθυμνο και στις 24 του Οκτώβρη έκανα κράτηση στο ένα και μοναδικό 5s που θα έφερνε ο Γερμανός στις 25 Οκτωβρίου...Ξυπνάω μέσα στην τρελή χαρά και πάω για δουλειά,κατά τις 12 με παίρνει η υπάλληλος και μου λέει ότι το τηλ ήρθε,της λέω να το κρατήσει και θα πάω το απόγευμα να το πάρω,δεν περνάει μισή ώρα και με παίρνει τηλ και μου λέει ότι το τηλ το πούλησε μια άλλη κοπέλα που δεν ήξερε για την κράτηση...Το πόσο την έβρισα δεν λέγεται,με τα πολλά με πείθει ν κάνω υπομονή μια βδομάδα και να πάω να το πάρω από το άλλο κατάστημα...Περνάει και αυτή η βδομάδα και πάω κουνάμενος και περιχαρής να το πάρω....Μπαίνω μέσα και βρίσκω έναν συγκεκριμένο υπάλληλο που μου είχε πει η υπάλληλος του 1ου καταστήματος να απευθυνθώ,του λέω το όνομα μου,μου λέει ήρθατε για το iphone,μάλιστα του λέω εγώ,έχει έρθει τον ρωτάω,ναι μου λέει,είναι ανανέωση ή μετρητά με ρωτάει,ανανέωση του λέω και η απάντηση του¨ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΗΤΑ........Το τι έγινε δεν περιγράφεται...Πήρα την cosmo και έκανα αίτηση διακοπής μαζί με το κατάλληλο βρίσιμο εννοείται....Πείτε μου τι θα κάνατε στη θέση μου.....

Αν είχες επιδότηση μπορούσες να κανείς την ανανέωση με μηνιαία έκπτωση , και το κινητό το αγοράζεις από Σκρουτζ ή απο εξωτερικό φθηνότερα έστω και λιγο αργότερα
Αυτό θα έκανα εγω

Τελευταία επεξεργασία από: pificos, 05/11/2013 - 23:28


#41   bonito07

bonito07

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 06/11/2013 - 00:47

σημερα με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν οτι την πεμτη το πρωι να περασω να το παρω....

Από Γερμανό θα το πάρεις φίλε μου...???



#42   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 07/11/2013 - 15:23

δεν πρεπει να έγινε νεα παραλαβη σήμερα.. ξέρει κανεις ποτε?



#43   IMarios

IMarios

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 07/11/2013 - 17:36

Ρε παιδιά να κανω μια ερώτηση; Τι εχει γινει με το χρυσό; Εγω ειμαι από Λάρισα το βρήκα παντού σε όλα τα χρώματα σε όλα τα gb αλλα πουθενά χρυσό ξέρει κανεις τι γίνετε με αυτο;;; Όχι τπτ άλλο έχουν ανοίξει οι επιδοτήσεις μου και δεν μπορω να τις πάρω....

#44   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2013 - 21:11

κανε το παραγγελια απο εκει που εχεις επιδοτηση και απλα περιμενε. κριμα ειναι να τις χασεις.


legit


#45   amakry

amakry

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 07/11/2013 - 22:02

Στο πλαίσιο την προηγούμενη Παρασκευή παραγγελία απο internet στην πατρα το silver και αύριο πάω να το πάρω απο το κατάστημα.


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες