Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

iPad Air Διαθεσιμότητα Σε Καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
818 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#721   Snolly

Snolly

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Twitter:@snolly
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:snolly

Δημοσίευση 02/12/2013 - 19:10

Το δικο μου 128GB Cellular απο US (εκανα αμαν για να το βρω) δεν εχει καμια κιτρινιλα παντως σε καμια συνθηκη.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#722   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/12/2013 - 02:41

Παιδιά περιμένει κανείς Air από Πλαίσιο;; Έχουμε καμία ενημέρωση για το πότε παραλαμβάνουν;;

Στο τηλέφωνο που πήρα πέρα βρέχει..



#723   sexpyr

sexpyr

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:sexpyr13

Δημοσίευση 03/12/2013 - 08:17

στο κατάστημα ηρακλειου έχουν μια ντουλάπα με ipad air.. δε κανω πλάκα... μπας η "διαθεσιμότητα" ειναι κολπάκι για προπαραγγελίες;;;

 

τι κυνηγάνε... το ρεκόρ το ps4? :lol:



#724   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 03/12/2013 - 10:10

Document πήγα την Παρασκευή και πήρα 2 μαύρα χωρίς προπαραγγελία. Και απ' ότι είδα είχανε κι άλλα.



#725   dakis

dakis

    iPH Contributor

  • 1.303 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:dakis

Δημοσίευση 03/12/2013 - 10:51

Και στο πλαίσιο εθνικής αντιστασεως μια ντουλάπα έχει!

#726   valexo

valexo

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:valexo83

Δημοσίευση 03/12/2013 - 11:09

Παρήγγειλα χτες βραδυ απο isquare, 32gb wifi silver, μίλησα μαζι τους πριν λιγο και περιμενω τηλεφωνο για επιβεβαίωση παραγγελίας. Θα ενημερώσω για το ποτε θα παραλάβω. Στο site έδειχνε οτι υπάρχει διαθέσιμο

#727   PasxosC

PasxosC

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/12/2013 - 11:14

Aπο θήκες παιδιά τι βάλατε??Εγώ έβαλα την smart case της apple σε καφέ χρώμα......αν και αρκετά τσιμπημένη η τιμή......και είμαι αρκετά ευχαριστημένος θα έλεγα..... Βέβαια είναι δέρμα με ότι συνεπάγεται με το πέρασμα του χρόνου αλλά θα δείξει εξάλλου το δέρμα ίσως μετά από κάποιο διάστημα να δείχνει ίσως ακόμη και καλύτερα.

Τελευταία επεξεργασία από: PasxosC, 03/12/2013 - 11:14


#728   valexo

valexo

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:valexo83

Δημοσίευση 03/12/2013 - 21:38

Τελικα το isquare με γειωσε και είπε οτι θα φέρει μετα απο 10 μέρες! Με παρέπεμψε ομως σε istorm, με το οποίο συνεργάζεται, το οποίο εχει διαθεσιμότητα. 13:00 έγινε η παραγγελία, 13:30 επιβεβαιωθηκε (πήρα εγω τηλ.) και 17:30 παρέλαβα απο istorm river west! Την ιδια ωρα, διπλα μου ένας κύριος πήρε 16gb+4g μαύρο, κι αυτός απο προπαραγγελια.
Ολα άψογα..το πρώτο μου/μας tablet ειναι γεγονός! (Ειναι δώρο στη γυναικα βέβαια..αλλα θα το βαρεθεί σύντομα πιστευω ;) )

#729   giwrgosd

giwrgosd

    iPH Enthousiast

  • 526 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/12/2013 - 21:45

Τελικα το isquare με γειωσε και είπε οτι θα φέρει μετα απο 10 μέρες! Με παρέπεμψε ομως σε istorm, με το οποίο συνεργάζεται, το οποίο εχει διαθεσιμότητα. 13:00 έγινε η παραγγελία, 13:30 επιβεβαιωθηκε (πήρα εγω τηλ.) και 17:30 παρέλαβα απο istorm river west! Την ιδια ωρα, διπλα μου ένας κύριος πήρε 16gb+4g μαύρο, κι αυτός απο προπαραγγελια.
Ολα άψογα..το πρώτο μου/μας tablet ειναι γεγονός! (Ειναι δώρο στη γυναικα βέβαια..αλλα θα το βαρεθεί σύντομα πιστευω ;) )

Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι...! :P



#730   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/12/2013 - 00:19

Aπο θήκες παιδιά τι βάλατε??Εγώ έβαλα την smart case της apple σε καφέ χρώμα......αν και αρκετά τσιμπημένη η τιμή......και είμαι αρκετά ευχαριστημένος θα έλεγα..... Βέβαια είναι δέρμα με ότι συνεπάγεται με το πέρασμα του χρόνου αλλά θα δείξει εξάλλου το δέρμα ίσως μετά από κάποιο διάστημα να δείχνει ίσως ακόμη και καλύτερα.

 

To smart case φτάνει ή χρειάζεται και κάτι για την "πλατη" του;; Γρατζουνιέται εύκολα γενικά τι λένε όσοι πήραν;; Έχω παραγγείλει το λευκό



#731   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 04/12/2013 - 00:25

To smart case καλύπτει την πλάτη και είσαι κομπλέ,το Smart Cover δεν καλύπτει πλάτη.

#732   Niorantes

Niorantes

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/12/2013 - 00:44

Συγγενικό πρόσωπο θα είναι στον Καναδά (Τορόντο) τις ημέρες των Χριστουγέννων και ερωτώ!

Από ότι βλέπω στο http://store.apple.com/ca το Ipad Air κοστίζει 519 καναδέζικα δολάρια δηλαδή 358 ευρώ!!

Βέβαια νομίζω πως δε συμπεριλαμβάνεται φπα σε αυτή την τιμή.

 

Ξέρει κανείς πόσο είναι το ΦΠΑ στο Τορόντο;

Γενικά,η τιμή μοιάζει πολύυυυυυυυυυυυυυυυ καλή!Αξίζει ή υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω ή να αποφύγω;



#733   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/12/2013 - 00:48

To smart case καλύπτει την πλάτη και είσαι κομπλέ,το Smart Cover δεν καλύπτει πλάτη.

 

Με το smart cover υπάρχει πρόβλημμα με την πλάτη που μένει ακάλυπτη ή δεν γρατζουνιέται εύκολα. Το smart cover είναι ότι καλύτερο από

άποψη αισθητικής και δεν θέλω να καλύψω όλη τη συσκευή αν δεν υπάρχει λόγος



#734   djdog

djdog

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 04/12/2013 - 10:51

Μια ερωτηση παρακαλω και συγνωμη αν εχει ηδη απαντηθει,αλλα πρεπει αμεσα να κανω την παραγγελια..
Το ipad air wifi+cellular εχει ΕΝΑ worldwide model?Δηλαδη αν αγοραστει απο ασιατικη χωρα εχει τα ιδια LTE bands με αυτο που πουλιεται Ελλαδα?
Ευχαριστω.

#735   valexo

valexo

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:valexo83

Δημοσίευση 04/12/2013 - 10:55

Με το smart cover υπάρχει πρόβλημμα με την πλάτη που μένει ακάλυπτη ή δεν γρατζουνιέται εύκολα. Το smart cover είναι ότι καλύτερο από
άποψη αισθητικής και δεν θέλω να καλύψω όλη τη συσκευή αν δεν υπάρχει λόγος


Μια που λεμε για προστασία(ειναι και το πρώτο tablet που παίρνω), ειναι τόσο απαραίτητη η προστασία οθόνης με ζελατινα οσο και σε iPhone? βλέπω πολλές δαχτυλιες, γι'αυτο..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες