Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 6 ψήφοι

iPad Air Διαθεσιμότητα Σε Καταστήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
818 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   toxotis70

toxotis70

    iPH Contributor

  • 972 μηνύματα

Δημοσίευση 01/11/2013 - 21:19

Εργαζομαι σε γνωστη αλυσιδα καταστηματων,και μας φερανε σημερα 2 μαυρα ipad air 16gb στα 509ευρω,και 1 λευκο...οποιος ενδιαφερετε για περισσοτερες πληροφοριες ας μου στειλει μηνυμα.ειναι γεματο το 

ειναι γεματο το inbox σου...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   DJTaurus

DJTaurus

    iPH Member

  • 283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:DJTaurus_

Δημοσίευση 01/11/2013 - 21:20

απο οτι ειδα ομως με φορους και τετοια δεν με συμφερει η αγορα απο αμερικη, γιατι εδω θα το κοψω κανονικα και τιμολογιο ;)

 

Κοίτα με φόρους και smart cover από Αμερική μου βγήκε 420 ευρώ. Με τιμολόγιο μπορώ να αγοράσω και εγώ αλλά το σταμάτησα το άθλημα εδώ και καιρό. Υποτίθεται η αγορά γίνεται για τις ανάγκες της εταιρίας και θα πρέπει το προϊόν σε τυχόν έλεγχο να βρίσκεται για πολλά χρόνια στην εταιρία. Εχουν σφίξει τα πράγματα πλέον.



#93   sveltosss

sveltosss

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2013 - 21:30

Κοίτα με φόρους και smart cover από Αμερική μου βγήκε 420 ευρώ. Με τιμολόγιο μπορώ να αγοράσω και εγώ αλλά το σταμάτησα το άθλημα εδώ και καιρό. Υποτίθεται η αγορά γίνεται για τις ανάγκες της εταιρίας και θα πρέπει το προϊόν σε τυχόν έλεγχο να βρίσκεται για πολλά χρόνια στην εταιρία. Εχουν σφίξει τα πράγματα πλέον.


Απο που το πήρες αν επιτρέπεται?
Επίσης απο όσο γνωρίζω απο Αμερική δεν ισχύει η εγγύηση.
Αν πάθει κάτι θα πρέπει να το στείλεις Αμερική.

#94   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 01/11/2013 - 21:32

Για τα no cellular μοντέλα ισχύει η εγγύηση κανονικά Ελλάδα από infoquest, systemgraph, document etc..


Αναρτημένη εικόνα


#95   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 01/11/2013 - 21:33

Κοίτα με φόρους και smart cover από Αμερική μου βγήκε 420 ευρώ. Με τιμολόγιο μπορώ να αγοράσω και εγώ αλλά το σταμάτησα το άθλημα εδώ και καιρό. Υποτίθεται η αγορά γίνεται για τις ανάγκες της εταιρίας και θα πρέπει το προϊόν σε τυχόν έλεγχο να βρίσκεται για πολλά χρόνια στην εταιρία. Εχουν σφίξει τα πράγματα πλέον.

δεν ξερω σε τι εταιρεια αναφερεσαι αλλα αυτη ειναι η ουσια του γκατζετ που συζηταμε. Η φορητοτητα. Δεν προκειται για επιτραπεζιο υπολογιστη που οντως οφειλει να βρισκεται στον χωρο. Ετσι λοιπον εξ ορισμου αυτο ειναι κατι που το παιρνεις για χρηση ΚΑΙ εκτος γραφειου. Οποτε η απουσια του απο τον χωρο ειναι απολυτως θεμιτη.



#96   DJTaurus

DJTaurus

    iPH Member

  • 283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:DJTaurus_

Δημοσίευση 01/11/2013 - 21:54

Απο που το πήρες αν επιτρέπεται?
Επίσης απο όσο γνωρίζω απο Αμερική δεν ισχύει η εγγύηση.
Αν πάθει κάτι θα πρέπει να το στείλεις Αμερική.

 

Από Apple Store στην Minnesota. Mέχρι και iPhone 5 unlocked από Αμερική έχει καλύψει η infoquest. Δεν υπάρχει θέμα. 


Τελευταία επεξεργασία από: DJTaurus, 01/11/2013 - 21:56


#97   Vapor

Vapor

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/11/2013 - 22:25

Παιδια οσοι το πηρατε καλοριζικο κ καλο λιωσιμο...τι ios φοραει;7.0.2 ή 7.1;

7.0.3



#98   Vapor

Vapor

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/11/2013 - 22:30

Και μια φωτο:

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1383337819.176495.jpg   89,16KB   54 λήψεις


#99   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.857 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/11/2013 - 22:35

Μόλις έγινα κάτοχος ενός ipad air 32gb wifi από Appstore του Σικάγο. Ο φίλος που το αγόρασε μου είπε ότι είχε ουρά από τις 7 το πρωί (είχαν ανοίξει απο τις 5). Το εντυπωσιακό είναι ότι πήραμε 2 από τα τελευταία 32άρια λευκά χάρη στην εξυπηρέτηση Ελληνίδας υπαλλήλου του συγκεκριμένου apstore!!!!

#100   pificos

pificos

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2013 - 22:48

Μόλις έγινα κάτοχος ενός ipad air 32gb wifi από Appstore του Σικάγο. Ο φίλος που το αγόρασε μου είπε ότι είχε ουρά από τις 7 το πρωί (είχαν ανοίξει απο τις 5). Το εντυπωσιακό είναι ότι πήραμε 2 από τα τελευταία 32άρια λευκά χάρη στην εξυπηρέτηση Ελληνίδας υπαλλήλου του συγκεκριμένου apstore!!!!

😄😄😄 ήμαρτον ,μέσον και για να αγοράσει κανείς iPad ..........

#101   giorgosa

giorgosa

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/11/2013 - 23:10

Καλησπέρα,

Το αγόρασα σήμερα από apple store στο Λονδινο. 32αρι λευκό, wifi.

Είναι όντως πολύ ελαφρύ, πολύ λεπτό και γενικά πολύ ωραίο στην αίσθηση. Του παει αυτό το στυλ. Και ταχύτατο αν και το συγκρίνω με το ipad2 που είχα. Ταχύτατο όμως σε σχέση και με το iPhone 5.

Μοναδικό ερωτηματικό: Όταν πληκτρολόγει κάποιος η αίσθηση από την οθόνη είναι ότι είναι πλαστική και όχι γυάλινη. Ίσως αυτός είναι ο ένοχος για τη μείωση του βάρους;

Επιπλέον: ουρές μόνο το πρωί στο Λονδινο. Το πήρα στις 5.30 το απόγευμα με αναμονή 10 λεπτά, υπάρχουν όλα τα μοντέλα σε όλα τα χρώματα, γενικά καθόλου πανικός και αποστολή για παραγγελίες online την επόμενη εβδομάδα. Η αίσθηση μου σήμερα που πήγα εκεί ήταν ότι αυτό το μοντέλο πουλιέται κανένα μήνα, τόσο χαλαρά...

Τιμή £479 (δουλεύω εδώ οπότε δεν παίζει να το πάρω από οπουδήποτε αλλού).

#102   ParisGou

ParisGou

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Twitter:@parisgou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 01/11/2013 - 23:36

Όταν έστειλα στο μίνι για αντικατάσταση το οποίο αγόρασα απο το πλαίσιο πήγε στην info quest. Ισχύει για όλες της συσκευές apple απο το πλαίσιο η τα κινητά και τα υπόλοιπα cellular πανε αλλού;;

#103   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 01/11/2013 - 23:55

Με πήραν από golden-I στις 20:00 κ μου είπαν ότι είχαν απογευματινή παραλαβή κ να περάσω να πάρω τα 2 iPad Air που είχα κάνει προκρατηση! 20:30 ήμουν εκεί! Με γεια σε όλους όσους το πήραν!

#104   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.557 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 02/11/2013 - 00:01

Όταν έστειλα στο μίνι για αντικατάσταση το οποίο αγόρασα απο το πλαίσιο πήγε στην info quest. Ισχύει για όλες της συσκευές apple απο το πλαίσιο η τα κινητά και τα υπόλοιπα cellular πανε αλλού;;

Για την Infoquest ποιος σου τo είπε? Αrvato στέλνει το Πλαίσιο.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#105   ParisGou

ParisGou

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Twitter:@parisgou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 02/11/2013 - 00:03

Για την Infoquest ποιος σου τo είπε? Αrvato στέλνει το Πλαίσιο.

Εγώ είχα πάρει και τηλέφωνο μιλούσα με ινφοκουεστ καθ όλη την διάρκεια της επισκευής μέχρι να το παραλάβω πίσω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες