Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Θηκες- Αξεσουαρ iPad mini Retina


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
100 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Hayabusa

Hayabusa

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2013 - 13:33

Αυτα τα smart cover που λες ειναι κακης ποιοτητας ημιτασιον. Τα καλης ποιοτητας smart covers για ipad mini εχουν τον μαγνητη μεσα στο υφασμα, δεν ακουμπαει μεταλλο με μεταλλο πουθενα.

Diafimisi tis apple:

 

http://www.youtube.c...h?v=4WyqKJQGqwQ

 

Egw vlepw oti akoumpaei kanonikotata!!!!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   rtifosi

rtifosi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:PS3

Δημοσίευση 26/11/2013 - 14:21

Εχει αλλαξει το smart cover.
Πλεον τα μαγνητακια καλυπτονται απο ενα υφασμα.



#18   Hayabusa

Hayabusa

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2013 - 14:24

Εχει αλλαξει το smart cover.
Πλεον τα μαγνητακια καλυπτονται απο ενα υφασμα.

 

De to gnwriza afto file mou giati eixa papsei na ta koitaw gia afto to logo.

An einai etsi, efxaristw poli gia ti diorthwsi!



#19   rtifosi

rtifosi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:PS3

Δημοσίευση 26/11/2013 - 14:26

Να σαι καλα.
Και εγω ευχαριστω για την πληροφορια πιο πανω.



#20   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 26/11/2013 - 14:48

Me olo to tharos alla ean eise ipallilos kapoiou istore (apo to eikonodio porevomenos) mou kanoun tromeri entipwsi kai ta 2 sxolia sou kai anef pareksigisews.

 

Oso gia to oti den exeis akousei tipota,kai pali mou kanei entypwsi ean eisai epaggelmatias sto eidos alla telospantwn stin Ellada molis kikloforise to mixanima.

Sto ekswteriko pou exei ligo parapanw xrono, idi tha discussions dinoun kai pairnoun.

Sou parathetw to prwto pou vrika sto google:

 

 

Δεν ειμαι υπαλληλος κανενος store, ειμαι ιδιοκτήτης. Η γνωμη σου ποιά είναι, οτι επειδή ασχολούμαι με το αντικείμενο πρέπει να ξερω αν είναι συμβατές ΟΛΕΣ οι θήκες της αγοράς;; Είναι χιλιάδες. Εγω φροντίζω να ξέρω οτι είναι σωστές αυτές που εμπορεύομαι. Για την υπόλοιπες υπέυθυνος είναι αυτός που θα σου τις πουλήσει.



#21   Hayabusa

Hayabusa

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2013 - 15:03

Δεν ειμαι υπαλληλος κανενος store, ειμαι ιδιοκτήτης. Η γνωμη σου ποιά είναι, οτι επειδή ασχολούμαι με το αντικείμενο πρέπει να ξερω αν είναι συμβατές ΟΛΕΣ οι θήκες της αγοράς;; Είναι χιλιάδες. Εγω φροντίζω να ξέρω οτι είναι σωστές αυτές που εμπορεύομαι. Για την υπόλοιπες υπέυθυνος είναι αυτός που θα σου τις πουλήσει.

 

Mou kanei entypwsi pou eipes oti 0.3mm den einai arketi diafora kai mou kanei entypwsi pou rwtises gia to microphone sti kathimerini xrisi. (panta ws epaggelmatias)

Apo kei kai pera einai aftonoito oti kaneis de mporei na kserei ta panta gia tis 1000ades thikes pou kikloforoun.

 

Sto thema to sigekrimeno omws, kalo einai na kserei kaneis eidika otan tis poulaei gia na mi talaipwrisei to pelati tou kai na mi talepwrithei kai aftos.

Gia afto sizitame sta forums gia na mathainoume oloi mas. Kai prwtos egw.

 

Sto sigekrimeno thema loipon, an kserei kaneis ton geniko kanona, oti diladi yparxoun diafores stis thikes, tote de xreiazetai na gnwrizei gia tis xiliades.

Tsekarei aftes pou emporevetai kai analogws tis lansarei ws "mono gia ipad mini first generation" i an kanoun, "for both ipad mini 1st&2nd generation".

 

Afti einai i gnwmi mou mias kai ti rwtises file mou.

Kales pwliseis panta efxomai.



#22   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 26/11/2013 - 15:56

Mou kanei entypwsi pou eipes oti 0.3mm den einai arketi diafora kai mou kanei entypwsi pou rwtises gia to microphone sti kathimerini xrisi. (panta ws epaggelmatias)

Apo kei kai pera einai aftonoito oti kaneis de mporei na kserei ta panta gia tis 1000ades thikes pou kikloforoun.

 

Sto thema to sigekrimeno omws, kalo einai na kserei kaneis eidika otan tis poulaei gia na mi talaipwrisei to pelati tou kai na mi talepwrithei kai aftos.

Gia afto sizitame sta forums gia na mathainoume oloi mas. Kai prwtos egw.

 

Sto sigekrimeno thema loipon, an kserei kaneis ton geniko kanona, oti diladi yparxoun diafores stis thikes, tote de xreiazetai na gnwrizei gia tis xiliades.

Tsekarei aftes pou emporevetai kai analogws tis lansarei ws "mono gia ipad mini first generation" i an kanoun, "for both ipad mini 1st&2nd generation".

 

Afti einai i gnwmi mou mias kai ti rwtises file mou.

Kales pwliseis panta efxomai.

Σε ευχαριστω

 

Προφανως η θηκη που πετυχες ειναι περιπτωση, γιατι και οι προμηθευτες τις εχουν κοινες της θηκες. Η διαφορα ειναι αμελητεα, και μονο σε κατι που ηταν πολυ πολυ οριακα στο ενα μπορει να τυχει να μην εχει συμβατοτητα στο αλλο.



#23   Hayabusa

Hayabusa

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2013 - 16:07

Αναλόγως τους προμυθευτές βέβαια...
Το ιδιο ειχε γινει και με το iphone 4 και 4s που τα δινανε για ιδια και δεν εκανε στο mute button (εκει που ειναι τα κουμπια φωνης)...
Περασαν μηνες για να το διευκρινιζουν... Νωρις ειναι ακομα... Πως θα σπρωξουν αλλωστε τα παλια αποθεματα...
Εχω αρρωστια με τις θηκες...
Εχω μια μεγαλη τσαντα γεμάτη απο δαύτες!
Προίκα...

Οσο για τη θηκη, το ξαναλεω... Κοντεψα να τη χαλασω. Δε πλησιαζε καν να μπει και φυσικα καλυπτε και το 2ρο μικροφωνο.
Και να εμπαινε, εμενα θηκη που δεν εχει ολες τις απαραιτητες τρυπες, δε μου κανει.
Γουστα ειναι αυτα....

Sent from iPhone

#24   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 26/11/2013 - 18:10

Εγώ μόλις παρέλαβα αυτήν της belkin και ταιριάζει απόλυτα στο mini retina
http://www.public.gr.../prod5160358pp/

#25   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/11/2013 - 15:58

την ειχα δωσει και για το ipad air λογω της παρα πολυ καλης τιμης που εχει στο amazon...τωρα και για το ipad mini retina

 

Poetic Slimline Case for Apple iPad Mini 2 with Retina Display    γυρω στα 10 ευρω κομπλε με μεταφορικα μαζι

 

O1skUfP.jpg

 

και για ποιο ακριβα γουστα η STM Studio

review


Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 28/11/2013 - 15:59


#26   rtifosi

rtifosi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:PS3

Δημοσίευση 28/11/2013 - 18:47

Υπαρχει καποιο smart cover σαν αυτα της apple, αλλα απο καποια αλλη εταιρια; 45 ευρω για ενα cover, ειναι απλα πολλα.



#27   jimpas

jimpas

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2013 - 15:48

την ειχα δωσει και για το ipad air λογω της παρα πολυ καλης τιμης που εχει στο amazon...τωρα και για το ipad mini retina

 

Poetic Slimline Case for Apple iPad Mini 2 with Retina Display    γυρω στα 10 ευρω κομπλε με μεταφορικα μαζι

 

O1skUfP.jpg

 

και για ποιο ακριβα γουστα η STM Studio

review

Φίλε το Poetic Slimline Case for Apple iPad Mini 2 with Retina Display το έβαλα στο καλάυθι αλλά λέει ότι δεν στέλνει Ελλάδα. Κάνω κάτι λάθος;



#28   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 29/11/2013 - 16:04

Δεν μπορω να καταλαβω τα smart cover για το air 45 ευρω κ για το mini παλι 45;

#29   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/11/2013 - 16:15

Φίλε το Poetic Slimline Case for Apple iPad Mini 2 with Retina Display το έβαλα στο καλάυθι αλλά λέει ότι δεν στέλνει Ελλάδα. Κάνω κάτι λάθος;

Ναι...πατα εκει που λεει

 3 new from $4.95 και διαλεγεις το πρωτο


#30   nospipian

nospipian

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:nospipian

Δημοσίευση 30/11/2013 - 18:41

Εγώ μόλις παρέλαβα αυτήν της belkin και ταιριάζει απόλυτα στο mini retina
http://www.public.gr...i-gkri/prod5160

Καλησπερα.

 

Ειναι στανταρ αυτο ? Γιατι ψαχνω σε ολο το ιντερνετ μια θηκη να ταιριαζει στο ipad mini με την οθονη retina,το καινουριο δηλαδη,και οι περισσοτερες ειναι με τις διαστασεις του παλιου,και το καινουριο δεν μπαινει,η μπαινει δυσκολα,απ οτι διαβαζω στα reviews δηλαδη.

 

Αν εχεις το καινουριο και μου επιβεβαιωσεις οτι μπαινει κανονικα,παω να την παρω αυριο κιολας.

Μηπως εχει και smart cover function ? οχι οτι καιγομαι κιολας,απο περιεργεια.

 

ευχαριστω



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες