Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Θηκες- Αξεσουαρ iPad mini Retina


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
100 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   nikolasgrg

nikolasgrg

    iPH Member

  • 207 μηνύματα
  • Twitter:@@PsNikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:nikolasgrg

Δημοσίευση 17/12/2013 - 23:18

https://mobile.ebw.g...y-4038489028761

Αυτό βρήκα με μια πρόχειρη ματιά,αλλά έχει και περισσότερα στο eBay,αρκεί να μην το βιάζεσαι..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 18/12/2013 - 12:46

εγω οπως σας εξηγησα, πηρα αυτο το οεμ smart cover που ναι αψογο (κολλα στο πλαι με μαγνητες και καλυπτει πληρως την οθονη που ανοιγοκλεινει οταν το αναδιπλωνεις), αλλα στο πισω μερος ειναι γυμνο το μινι 2 μου. οποτε θα θελα καποιο "full body protection" να καλυπτει αφ ενος το πισω μερος για γκρατζουνιες κτλ αλλα κι αφεταιρου να καλυπτει και την οθονη για γκρατζουνιες & δακτυλιες, οταν το cover το χω διπλωσει και παιζω με το αιπαντ.

 

εχετε καμια προταση κατα νου;

 

και αν ηταν εφικτο, απο ελλαδα. δεν εχω πιστωτικη κτλ.


Τελευταία επεξεργασία από: 3lions, 18/12/2013 - 12:47


#63   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 18/12/2013 - 12:52

κατι τετοιο μου κανει; θα δουλεψει μαζι με το smart cover μου που κολλα στο πλαι; εδω δειτε:

http://www.armorsuit...-body-skin.html



#64   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2013 - 02:23

κατι τετοιο μου κανει; θα δουλεψει μαζι με το smart cover μου που κολλα στο πλαι; εδω δειτε:

http://www.armorsuit...-body-skin.html

φυσικα και θα δουλεψει αν και στη θεση σου θα επαιρνα μια διαφανη θηκη μονο για τη πλατη και μια καλη προστασια για την οθονη.Θηκες για τη πλατη θα βρεις σε ελληνικα μαγαζια καμποσες και προστασιες λιγοτερες...παντως θα βολευτεις.Νομιζω οτι αυτη ειναι η καλυτερη λυση στη περιπτωση σου.

Αυτο που διαλεξες ειναι παρα πολυ καλο αλλα μην φανταστεις οτι θα εχεις καποια τρελλη προστασια σε περιπτωση πτωσης.



#65   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 20/12/2013 - 16:57

φυσικα και θα δουλεψει αν και στη θεση σου θα επαιρνα μια διαφανη θηκη μονο για τη πλατη και μια καλη προστασια για την οθονη.Θηκες για τη πλατη θα βρεις σε ελληνικα μαγαζια καμποσες και προστασιες λιγοτερες...παντως θα βολευτεις.Νομιζω οτι αυτη ειναι η καλυτερη λυση στη περιπτωση σου.

Αυτο που διαλεξες ειναι παρα πολυ καλο αλλα μην φανταστεις οτι θα εχεις καποια τρελλη προστασια σε περιπτωση πτωσης.

μπορεις να μου βαλεις λινκς, σε παρακαλω;

γιατι ηδη εκανα πατατα και πηρα πλαστικο back case για το μινι 2 και δεν ταιριαζει, ειναι για μινι απλο.



#66   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/12/2013 - 21:55

μπορεις να μου βαλεις λινκς, σε παρακαλω;

γιατι ηδη εκανα πατατα και πηρα πλαστικο back case για το μινι 2 και δεν ταιριαζει, ειναι για μινι απλο.

παραδειγμα εδω  και σε πολλα αλλα μαγαζια η ιδια..Συμφωνα με το σαιτ της Belkin ειναι και για το mini retina



#67   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 21/12/2013 - 19:27

παραδειγμα εδω και σε πολλα αλλα μαγαζια η ιδια..Συμφωνα με το σαιτ της Belkin ειναι και για το mini retina


θα το δώ, θενκς!

Τελευταία επεξεργασία από: 3lions, 21/12/2013 - 19:27


#68   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/12/2013 - 12:16

rromeodim, πηγα και πηρα την θηκη belkin απο το public, σουπερ φιτ! ευχαριστω.



#69   nikolasgrg

nikolasgrg

    iPH Member

  • 207 μηνύματα
  • Twitter:@@PsNikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:nikolasgrg

Δημοσίευση 24/12/2013 - 21:35

μόλις πήρα αυτή http://www.public.gr.../prod5160358pp/ για το mini 1 και μπορώ να πω ότι αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά της..

#70   nikolasgrg

nikolasgrg

    iPH Member

  • 207 μηνύματα
  • Twitter:@@PsNikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:nikolasgrg

Δημοσίευση 24/12/2013 - 21:50

μόλις πήρα αυτή http://www.public.gr.../prod5160358pp/ για το mini 1 και μπορώ να πω ότι αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά της..

Κάνει και για το mini retina καθώς η βάση στην οποία εφαρμόζει το iPad δεν καλύπτει το πίσω μικρόφωνο .

#71   alkiskal

alkiskal

    iPH Addict

  • 603 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/12/2013 - 01:35

μόλις πήρα αυτή http://www.public.gr.../prod5160358pp/ για το mini 1 και μπορώ να πω ότι αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά της..

την ίδια πήρα και εγώ για το mini retina την έχω 1μηνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος . Καλή επιλογή με λίγα λεφτα

#72   3lions

3lions

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/12/2013 - 11:38

κι εμενα μου αρεσε αυτη, αλλα ηθελα να χω οπωσδηποτε το smart cover (να ανοιγει/κλεινει αυτοματα κτλ η οθονη).

σε συνδιασμο με την belkin back cover (κι εγω απο public) ειμαι μια χαρα, ενω μου προτειναν εκει και πηρα και ενα τσαντακι αδιαβροχο με υαλοβαμβακα επενδυση μεσα για την μεταφορα του παντ (μη φαει καμια στουκα). ειμαι 'κομπλε' εγω. μονο κανα ζευγαρι ακουστικα λεω να παρω (για να μην βαζω/βγαζω τα χαντς-φρι απο το αιφον στο παντ και το αναποδο).

 

καμια ιδεα για καλη αποδοση ηχου (αλλα οχι κοστος-περιουσια) για ακουστικα που θελω για το μινι2 μου;



#73   alkiskal

alkiskal

    iPH Addict

  • 603 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/12/2013 - 12:01



κι εμενα μου αρεσε αυτη, αλλα ηθελα να χω οπωσδηποτε το smart cover (να ανοιγει/κλεινει αυτοματα κτλ η οθονη).
σε συνδιασμο με την belkin back cover (κι εγω απο public) ειμαι μια χαρα, ενω μου προτειναν εκει και πηρα και ενα τσαντακι αδιαβροχο με υαλοβαμβακα επενδυση μεσα για την μεταφορα του παντ (μη φαει καμια στουκα). ειμαι 'κομπλε' εγω. μονο κανα ζευγαρι ακουστικα λεω να παρω (για να μην βαζω/βγαζω τα χαντς-φρι απο το αιφον στο παντ και το αναποδο).

καμια ιδεα για καλη αποδοση ηχου (αλλα οχι κοστος-περιουσια) για ακουστικα που θελω για το μινι2 μου;

http://www.e-shop.gr...t?id=PER.505471



http://www.e-shop.gr...t?id=PER.505471

αυτα εχω εγω και ειμαι πολυ ευχαρηστημενος

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 25/12/2013 - 12:16
Merge


#74   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 25/12/2013 - 12:24

κι εμενα μου αρεσε αυτη, αλλα ηθελα να χω οπωσδηποτε το smart cover (να ανοιγει/κλεινει αυτοματα κτλ η οθονη).

σε συνδιασμο με την belkin back cover (κι εγω απο public) ειμαι μια χαρα, ενω μου προτειναν εκει και πηρα και ενα τσαντακι αδιαβροχο με υαλοβαμβακα επενδυση μεσα για την μεταφορα του παντ (μη φαει καμια στουκα). ειμαι 'κομπλε' εγω. μονο κανα ζευγαρι ακουστικα λεω να παρω (για να μην βαζω/βγαζω τα χαντς-φρι απο το αιφον στο παντ και το αναποδο).

 

καμια ιδεα για καλη αποδοση ηχου (αλλα οχι κοστος-περιουσια) για ακουστικα που θελω για το μινι2 μου;

και με την θηκη της belkin ανοιγει/κλεινει αυτοματα η οθονη...ρυθμιση του ipad ειναι και δεν οφειλεται στη θηκη



#75   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/12/2013 - 17:32

Δεν ειναι θεμα της συσκευης αλλα της θηκης το να εχεις lock/unlock με το που σηκωνεις το cover.
Αυτο νομιζω θελει να σου πει ο 3lions

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες