Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Greek Live TV v. 1.0


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
189 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 02/12/2013 - 22:45

Φίλε συγχαρητήρια για την εφαρμογή σου. Πνευματικά δικαιώματα κτλ τα βλέπω σαχλαμάρες. Σημασία έχει που τα έχεις συγκεντρώσει σε μια εφαρμογή. Και σιγά το ποσό. Μόλις την αγόρασα. Αλλού και αλλού ξέρουμε να τα πετάμε τα ευρώ. Αν μπορείς πρόσθεσε και το star Δράμας. http://radiofeeds1.mediabox.gr/startv

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   dmx2pac1979

dmx2pac1979

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2013 - 23:30

ελεος... καθεστε και διαμαρτηρεστε για 0.99 ευρω... ολοι εσεις που λετε πως ειστε ανεργοι και δεν εχετε 0.99 ευρω και πως ακομη και το 0.01 ευρω εχει σημασια, για να πληρωσετε τα 3.50-4.00 του καφε και να κανετε και μισο πακετο τσιγαρα στην καφετερια το διαθετετε... Ε Λ Ε Ο Σ! η μιρλα του κλασσικου Ελληνα. Σεβομαι απολυτα το γεγονος της ανεργιας-και η αδελφη μου ανεργη ειναι εδω και 3 χρονια- αλλα στην τελικη αν δεν διαθετεις 0.99 ευρω ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ. υπαρχουν και τα official free apps των καναλιων. το μοναδικο που δεχομαι εγω ειναι καποιος να μην εχει χρεωστικη- πιστωτικη και να πρεπει να δωσει χρηματα για μια appstore gift card. Eπισης για αυτους που κρινουν και λενε οτι η εφαρμογη δεν αξιζει κ και για ποιο λογο κοστιζει 0.99 ευρω και οτι θα επρεπε να ειναι free, τοτε ας δωσουν 100 ευρω για developer id και αφου τα εχουν ολα ευκολα και απλα να φταιξουν και αυτοι μια τετοια εφαρμογη.

Φίλε με ξέρεις που θα με κρίνεις και θα πεις ότι έχω μιρλα και ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ; ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ; ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ;Για αυτό μάζεψε το στόμα σου.αντε πια με το κάθε βούτυροπαιδο που μπαίνει και κρίνει χωρίς να ξέρει....άντε και....μου σου πω καμία ευχή....και φίλε δεν λέμε ότι είμαστε άνεργοι ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΟΣ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ;

Τελευταία επεξεργασία από: dmx2pac1979, 02/12/2013 - 23:32


#138   dmx2pac1979

dmx2pac1979

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/12/2013 - 23:34

Φίλε συγχαρητήρια για την εφαρμογή σου. Πνευματικά δικαιώματα κτλ τα βλέπω σαχλαμάρες. Σημασία έχει που τα έχεις συγκεντρώσει σε μια εφαρμογή. Και σιγά το ποσό. Μόλις την αγόρασα. Αλλού και αλλού ξέρουμε να τα πετάμε τα ευρώ. Αν μπορείς πρόσθεσε και το star Δράμας. http://radiofeeds1.mediabox.gr/startv

Ναι μωρε τι πνευματικά δικαιώματα Ελλάδα είναι εδώ......

#139   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/12/2013 - 23:57

Πολυ καλη εφαρμογη. Το μονο μειον που βρισκω ειναι πως ειναι συμβατη η εφαρμογη μονο με ios 7! Κατα τα αλλα ολα τα καναλια παιζουν μια χαρα!



#140   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 03/12/2013 - 02:10

Φίλε με ξέρεις που θα με κρίνεις και θα πεις ότι έχω μιρλα και ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ; ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ; ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ;Για αυτό μάζεψε το στόμα σου.αντε πια με το κάθε βούτυροπαιδο που μπαίνει και κρίνει χωρίς να ξέρει....άντε και....μου σου πω καμία ευχή....και φίλε δεν λέμε ότι είμαστε άνεργοι ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΟΣ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ;

βασικα ο φιλος ειπε την γνωμη του οπως και συ βεβαια χωρις να λεει το ονομα σου ή χωρις να κανει παραθεση το ποστ φαινεται οτι για το δικο σου ποστ μιλαει αν παιζαμε μπαλα και ημουν διαιτητης θα σου εδινα κοκκινη και του ichbin κιτρινη για ενα και μονο λογο το ποστ σε στοχοποιεί και συ απλα τσιμπας και πεφτεις ''σε σκληρο φαουλ'' γιατι οσο και δικαιο και αν εχεις το χανεις με την συμπεριφορα σου...και για την ιστορια παρα την κοκκινη να ξερεις οτι ειμαι μαζι σου αλλα οχι με τον τροπο σου.Γιατι οταν καποιος μιλαει εκ του ασφαλους μιλαει σαν το φιλο ichbin και τουλαχιστον εδω εγω το κοβω γιατι ακρη δεν θα βγει...απλα οποιδηποτε i συσκευη μπορει να εχει ο καθενας και να ειναι και αστεγος γιατι?γιατι πολυ απλα εδω ειναι ελλαδα και τιποτα ή σχεδον τιποτα δεν εχει λογικη αρα φιλε ichbin εγω θελω να εχω iPhone και να καπνιζω πουρα και να πινω καφε οχι 3,50€-4,00€ αλλα 10€ και να γκρινιαζω για 0,99€ το προβλημα που ειναι?εχουμε εναν ελληνα dev που αντι να μιζεριαζει διοτι δεν ξερω αν περα απο την εφαρμογη κανει κατι αλλο το παιδι ουτε φυσικα θα σωθει με τα 0,99€ εκατσε και εφτιαξε μια εφαργμογη καλως ή κακος με κατι που ηδη υπαρχει αν σκεφτεις οτι ολα τα καναλια που εχει μεσα στο app εχουν αντιστοιχο app με live απλα ο φιλος τα εκανε ενα ΩΡΑΙΟΣ...και γω θα την παρω αν μπει και το Mtv (δυσκολο αλλα....) γιατι μου αρεσει η μουσικη και δυστυχως εδω που ειμαι δεν εκπέμπει.και για την ιστορια δεν πινω καφε και δεν καπνιζω διοτι αυτη την στιγμη στην τσεπη μου δεν εχω ουτε δεκαλεπτο και αγνοω την λεξη εξοδο εδω και τρεις βδομαδες...αρα τσίμπησες την κιτρινη σου γιατι δεν εισαι σε καθε σπιτι μεσα να δεις τι γινεται αρα μην κρινεις για να μην κριθεις και αν θες κραξε και μενα εγω απλα θα σε αγνοησω...εχω ντερμπι την αλλη κυριακη που να παιρνω καρτες τωρα........

 

Ναι μωρε τι πνευματικά δικαιώματα Ελλάδα είναι εδώ......

αυτο αφορα μονο τον dev εκτος αν υπαρχει πουθενα agreement που πατας οκ και σε καθιστα συνενοχο μαζι με τον dev αν προκύψει θεμα με πνευματα και φαντασματα.........


Knowledge Is Power


#141   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 03/12/2013 - 04:02

Ναι μωρε τι πνευματικά δικαιώματα Ελλάδα είναι εδώ......


Άστο φίλε μου εσύ καλά τα λες... Το οτι προσπαθείς να εξηγήσεις σε κάποιους τα βασικά και το πλέον λογικό... Όχι απλά με ξεπερνάει αλλά ειναι και...έλεος!Τεσπα όλο αυτό ειναι θεμα νοοτροπίας... Οπότε άστο!

#142   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 03/12/2013 - 07:07

φαγωθηκατε παλι? καλοχωνευτοι



#143   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 03/12/2013 - 10:46

Φίλε με ξέρεις που θα με κρίνεις και θα πεις ότι έχω μιρλα και ΞΑΝΑΛΕΩ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ; ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ; ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ;Για αυτό μάζεψε το στόμα σου.αντε πια με το κάθε βούτυροπαιδο που μπαίνει και κρίνει χωρίς να ξέρει....άντε και....μου σου πω καμία ευχή....και φίλε δεν λέμε ότι είμαστε άνεργοι ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΟΣ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ;

Σου ειπε κανεις οτι αναφερομαι προσωπικα σε σενα; Ουτε σε ξερω κ πραγματικα ουτε θα ηθελα να σε γνωρισω. Ανωριμε, που μου εστειλες προσωπικο μηνυμα βριζοντας με. Το στομα σου μαλλον εσυ πρεπει να το μαζεψεις. Αλλα μαλλον σε εθιξαν αυτα που ειπα. Λοιπον ανθρωπιδιο ειναι η τελευταια φορα που ασχολουμαι μαζι σου κ την επομενη φορα που θα μου στειλεις προσωπικο μηνυμα βριζοντας με απλα θα φας αναφορα κ ενα ωραιο ban-ακι...Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1386060250.737767.jpg   134,99KB   51 λήψεις

#144   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 03/12/2013 - 10:54

βασικα ο φιλος ειπε την γνωμη του οπως και συ βεβαια χωρις να λεει το ονομα σου ή χωρις να κανει παραθεση το ποστ φαινεται οτι για το δικο σου ποστ μιλαει αν παιζαμε μπαλα και ημουν διαιτητης θα σου εδινα κοκκινη και του ichbin κιτρινη για ενα και μονο λογο το ποστ σε στοχοποιεί και συ απλα τσιμπας και πεφτεις ''σε σκληρο φαουλ'' γιατι οσο και δικαιο και αν εχεις το χανεις με την συμπεριφορα σου...και για την ιστορια παρα την κοκκινη να ξερεις οτι ειμαι μαζι σου αλλα οχι με τον τροπο σου.Γιατι οταν καποιος μιλαει εκ του ασφαλους μιλαει σαν το φιλο ichbin και τουλαχιστον εδω εγω το κοβω γιατι ακρη δεν θα βγει...απλα οποιδηποτε i συσκευη μπορει να εχει ο καθενας και να ειναι και αστεγος γιατι?γιατι πολυ απλα εδω ειναι ελλαδα και τιποτα ή σχεδον τιποτα δεν εχει λογικη αρα φιλε ichbin εγω θελω να εχω iPhone και να καπνιζω πουρα και να πινω καφε οχι 3,50€-4,00€ αλλα 10€ και να γκρινιαζω για 0,99€ το προβλημα που ειναι?εχουμε εναν ελληνα dev που αντι να μιζεριαζει διοτι δεν ξερω αν περα απο την εφαρμογη κανει κατι αλλο το παιδι ουτε φυσικα θα σωθει με τα 0,99€ εκατσε και εφτιαξε μια εφαργμογη καλως ή κακος με κατι που ηδη υπαρχει αν σκεφτεις οτι ολα τα καναλια που εχει μεσα στο app εχουν αντιστοιχο app με live απλα ο φιλος τα εκανε ενα ΩΡΑΙΟΣ...και γω θα την παρω αν μπει και το Mtv (δυσκολο αλλα....) γιατι μου αρεσει η μουσικη και δυστυχως εδω που ειμαι δεν εκπέμπει.και για την ιστορια δεν πινω καφε και δεν καπνιζω διοτι αυτη την στιγμη στην τσεπη μου δεν εχω ουτε δεκαλεπτο και αγνοω την λεξη εξοδο εδω και τρεις βδομαδες...αρα τσίμπησες την κιτρινη σου γιατι δεν εισαι σε καθε σπιτι μεσα να δεις τι γινεται αρα μην κρινεις για να μην κριθεις και αν θες κραξε και μενα εγω απλα θα σε αγνοησω...εχω ντερμπι την αλλη κυριακη που να παιρνω καρτες τωρα........

αυτο αφορα μονο τον dev εκτος αν υπαρχει πουθενα agreement που πατας οκ και σε καθιστα συνενοχο μαζι με τον dev αν προκύψει θεμα με πνευματα και φαντασματα.........

Εγω δεν εχω προβλημα με κανεναν κ τιποτα. Ο καθενας πραττει οπως εκεινος κρινει κ προφανως ξοδευει τα χρηματα του οπως εκεινος θελει. Ομως οχι να απαξιωνουμε καποιον κ την προσπαθεια του. Επισης δε μιλαω εκ του ασφαλους. Κ οπως κ προειπα σεβομαι το θεμα της ανεργιας γιατι εχω αδελφη ανεργη κοντα στα 3 χρονια τωρα. Το προβλημα που εχει ο καθενας ειναι απολυτως σεβαστο, αλλα δε χρειαζεται να βγαζουμε κακια ουτε να θεωρουμε τους αλλους υπευθευνους για αυτο. Επισης ο φιλος παραπανω μου εστειλε προσωπικο μηνυμα βριζοντας με, απλα για να καταλαβεις αυτο που ειπα δυο γραμμες πιο πανω. Αρκετα ασχοληθηκα μ αυτο το θεμα, επειδη απλα ειπα τη γνωμη μου.

Τελευταία επεξεργασία από: ichbin, 03/12/2013 - 10:54


#145   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 03/12/2013 - 13:45

Εγω δεν εχω προβλημα με κανεναν κ τιποτα. Ο καθενας πραττει οπως εκεινος κρινει κ προφανως ξοδευει τα χρηματα του οπως εκεινος θελει. Ομως οχι να απαξιωνουμε καποιον κ την προσπαθεια του. Επισης δε μιλαω εκ του ασφαλους. Κ οπως κ προειπα σεβομαι το θεμα της ανεργιας γιατι εχω αδελφη ανεργη κοντα στα 3 χρονια τωρα. Το προβλημα που εχει ο καθενας ειναι απολυτως σεβαστο, αλλα δε χρειαζεται να βγαζουμε κακια ουτε να θεωρουμε τους αλλους υπευθευνους για αυτο. Επισης ο φιλος παραπανω μου εστειλε προσωπικο μηνυμα βριζοντας με, απλα για να καταλαβεις αυτο που ειπα δυο γραμμες πιο πανω. Αρκετα ασχοληθηκα μ αυτο το θεμα, επειδη απλα ειπα τη γνωμη μου.

Το θεμα είναι ότι το forum υπάρχει για να ενώνει άτομα από όλα τα μέρη τις Ελλάδας και όχι μόνο και να ανταλλάσουμε ιδέες και λύσεις σε τυχόν προβλήματα με ένα κοινό αντικείμενο μα φυσικά τις αγαπημένες μας i συσκευές τώρα όλα τα αλλά είναι για να έχουμε να βγάζουμε την πικρία μας όπως είπα και πιο πάνω στηρίζουμε πάντα τους έλληνες developers....ας έχουμε και μεις σαν χώρα κάτι να εξάγουμε όλο μας "εισαγουνε".... ;)

Knowledge Is Power


#146   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 03/12/2013 - 13:46

Το θεμα είναι ότι το forum υπάρχει για να ενώνει άτομα από όλα τα μέρη τις Ελλάδας και όχι μόνο και να ανταλλάσουμε ιδέες και λύσεις σε τυχόν προβλήματα με ένα κοινό αντικείμενο μα φυσικά τις αγαπημένες μας i συσκευές τώρα όλα τα αλλά είναι για να έχουμε να βγάζουμε την πικρία μας όπως είπα και πιο πάνω στηρίζουμε πάντα τους έλληνες developers....ας έχουμε και μεις σαν χώρα κάτι να εξάγουμε όλο μας "εισαγουνε".... ;)

Συμφωνω απολυτως.

#147   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 03/12/2013 - 16:06

Το θεμα είναι ότι το forum υπάρχει για να ενώνει άτομα από όλα τα μέρη τις Ελλάδας και όχι μόνο και να ανταλλάσουμε ιδέες και λύσεις σε τυχόν προβλήματα με ένα κοινό αντικείμενο μα φυσικά τις αγαπημένες μας i συσκευές τώρα όλα τα αλλά είναι για να έχουμε να βγάζουμε την πικρία μας όπως είπα και πιο πάνω στηρίζουμε πάντα τους έλληνες developers....ας έχουμε και μεις σαν χώρα κάτι να εξάγουμε όλο μας "εισαγουνε".... ;)


Και βεβαίως έχουμε πράγματα να αναδείξουμε από έλληνες devs όπως αρκετά games και άλλες δεκάδες υπέροχες εφαρμογές... Αλλά ανθρώπους που πανε δια της πλαγίας ελληνικής οδού. Χωρίς να έχουν κάνει το πρώτο βήμα για να κατωχηρωσουν τον κόπο και φυσικά την διάρκεια της εφαρμογής τους, ώστε να συνεχίσουν να βγάζουν κέρδος πως να τον στηρίξουμε? Δεν σέβεται ο ίδιος πρώτα από όλα τον κόπο του. Και οι απαντήσεις που έδωσε για την καυτή πατάτα ή απλα τις αγνοούσε ή μας έλεγε οτι δεν χρειάζονται πνευματικά δικαιώματα (?). Αστείο!! Αμάν πια με το δεν βαριέσαι και δεν μας αφορά. Και δικαιολογίες του τύπου σιγά το ποσο ειναι απλά αστείες.

#148   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/12/2013 - 21:31

Θέλω να δώ τι θα λένε όσοι πλήρωσαν την εφαρμογή όταν κατέβει μετά από μήνυση των καναλιών. Και για να μη παρεξηγηθώ δε το εύχομαι να γίνει...

#149   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 03/12/2013 - 23:06

Θέλω να δώ τι θα λένε όσοι πλήρωσαν την εφαρμογή όταν κατέβει μετά από μήνυση των καναλιών. Και για να μη παρεξηγηθώ δε το εύχομαι να γίνει...

παιζει και αυτο το σεναριο, αλλα μην δικαζουμε καποιον ερημην του ουτε να ειμαστε προκατελλημενοι. ο χρονος θα δειξει, εδω θα ειμαστε ολοι και τοτε δικαιως να σχολιασουμε αρνητικα. 



#150   Aegeandev

Aegeandev

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/12/2013 - 11:01

Θέλω να δώ τι θα λένε όσοι πλήρωσαν την εφαρμογή όταν κατέβει μετά από μήνυση των καναλιών. Και για να μη παρεξηγηθώ δε το εύχομαι να γίνει...

Κι εμείς λοιπόν με τη σειρά μας να δούμε τι θα λένε όταν δούν την εφαρμογή να κλείνει χρόνο, αυτοί που σήμερα μιλάνε για μηνύσεις δικαστήρια και τα σχετικά. Νομίζω πάντως -οχι εσυ συγκεκριμενα- οτι κάποιοι το εύχονται αυτό τόσο καλά που πηγαίνει η εφαρμογή μας  :)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες