Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

12 Days of Gifts


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
180 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   LivEviL

LivEviL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 03/01/2014 - 03:59

έτσι είναι φίλε μου σημασία έχει ότι μπορούσε να πάει και καλύτερα.. να δώσει κάτι ποιο ουσιώδες ας ελπίσουμε ότι η επόμενες μέρες θα είναι καλύτερες !!
B)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 03/01/2014 - 12:45

Η Apple αφουγκράστηκε τη δυσφορία των χρηστών που περίμεναν κάτι παραπάνω από το εορταστικό promo και σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες φήμες την τελευταία ημέρα του promo θα δωθούν:

 

1 μετοχή της Apple, 1 iPad Air, 1 iMac 27'' και μία iTunes gift card των $100.

 

Επίσης όλοι οι συμμετέχοντες θα μπουν σε κλήρωση (με τα Apple iD τους) για έναν πύργο στην Γαλλία και 1 τόνο Καμαμπέρ.


Behind the Scenes...

#153   winnie74

winnie74

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 03/01/2014 - 12:47

Η Apple αφουγκράστηκε τη δυσφορία των χρηστών που περίμεναν κάτι παραπάνω από το εορταστικό promo και σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες φήμες την τελευταία ημέρα του promo θα δωθούν:

 

1 μετοχή της Apple, 1 iPad Air, 1 iMac 27'' και μία iTunes gift card των $100.

 

Επίσης όλοι οι συμμετέχοντες θα μπουν σε κλήρωση ( με τα Apple iD) για έναν πύργο στην Γαλλία και 1 τόνο Καμαμπέρ.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:


My brain has two sides. Left and Right. Right has nothing left and Left has nothing right.


#154   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 03/01/2014 - 12:55

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατι αυτο το παράπονο απο τόσα άτομα.
το οτι θέλει και δίνει δώρα δεν σημαίνει οτι πρέπει να δίνει και οτι θέλει ο καθένας η τις πιο ακριβές εφαρμογές κ.τ.λ τόσες μερες διαβάζω διάφορα.
Οπως όλες οι εταιρίες ετσι και αυτή δεν ειναι υποχρεωμένη να δώσει τιποτα σε κανένα μας πιστευω αλλα το κανει.
και απο άλλες εταιρίες υπάρχουν ακριβά τηλ αλλα δεν εχω δει κατι αντίστοιχο να κάνουν αυτο τι σημαίνει;; Κάποιες φορες οι απαιτήσεις μας ειναι πολυ μεγάλες και πραγματικά δεν τις καταλαβαίνω....

#155   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 03/01/2014 - 13:47

κανεις δεν ζητησε κατι ακριβο για τον θεο εχω χρηματα κι αν θελω παιρνω κατι μονος μου μπορει να δωσει κι ολοκληρη την εταιρεια δεν με νοιαζει αυτο απλα δεν ξερω εγω το μοναδικο που λεει οτι επρεπε να δωσει κατι σε σχεση με χριστουγεννα οχι οτι να ναι!!!συγνωμη εαν παρεξηγει κανεις την σταση μου την γνωμη μου λεω εσεις μπορει να μην την δεχεστε δικαιωμα του καθενος να πιστεψει οτι θελει και να πει αυτα που πιστευει!!!δικαιωμα της εταιρειας ειναι οτι αρχισε τα δωρα χριστουγεννα και την ευχαριστουμε πολυ αλλα εγω λεω χριστουγεννα κατι χριστουγιεννιατικο

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 03/01/2014 - 13:49

Rafael Nadal

#156 Guest_emeliss_*

Guest_emeliss_*

Δημοσίευση 03/01/2014 - 14:07

Να κάνω μια χαζή ερώτηση και όποιος ξέρει απαντά.

 

Τα δώρα ποιος τα κάνει; Η apple ή οι developers που έχουν έρθει σε συνεοννόηση με το μήλο; Με λίγα λόγια, ποιος αναλαμβάνει το κόστος;



#157   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 03/01/2014 - 14:13

κανεις δεν ζητησε κατι ακριβο για τον θεο εχω χρηματα κι αν θελω παιρνω κατι μονος μου μπορει να δωσει κι ολοκληρη την εταιρεια δεν με νοιαζει αυτο απλα δεν ξερω εγω το μοναδικο που λεει οτι επρεπε να δωσει κατι σε σχεση με χριστουγεννα οχι οτι να ναι!!!συγνωμη εαν παρεξηγει κανεις την σταση μου την γνωμη μου λεω εσεις μπορει να μην την δεχεστε δικαιωμα του καθενος να πιστεψει οτι θελει και να πει αυτα που πιστευει!!!δικαιωμα της εταιρειας ειναι οτι αρχισε τα δωρα χριστουγεννα και την ευχαριστουμε πολυ αλλα εγω λεω χριστουγεννα κατι χριστουγιεννιατικο


Τα Χριστούγεννα έκανε χριστουγεννιάτικο δώρο. Αλλά το ότι ξεκινάει αυτή η ενέργεια τα Χριστούγεννα δε σημαίνει απαραίτητα ότι θα δίνει μόνο τέτοια δώρα. Το play station που θα πάρει κάποιος στο παιδί του δεν ειναι δώρο που θεωρείται στο πνεύμα των Χριστουγέννων, αλλά ειναι στο πνεύμα των εορτών γενικά.

#158   tomster

tomster

    iPH Addict

  • 612 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 03/01/2014 - 14:21

Το θέμα ρε παιδια είναι οτι δεν δίνει κάτι που να πείς ουάου, έστω ένα απο τα δώδεκα, και δεν ξέρω τί θα μπορούσε να είναι αυτο. Περισσότερο για διαφημιστικούς σκοπούς γίνεται  η κίνηση της apple κάθε χρόνο. Αν κανένας απο μας περιμένει δώρο ταινία  των 5 όσκαρ ή Navigon Greece έστω, είναι τουλάχιστον αφελής.



#159   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 03/01/2014 - 14:31

Τα Χριστούγεννα έκανε χριστουγεννιάτικο δώρο. Αλλά το ότι ξεκινάει αυτή η ενέργεια τα Χριστούγεννα δε σημαίνει απαραίτητα ότι θα δίνει μόνο τέτοια δώρα. Το play station που θα πάρει κάποιος στο παιδί του δεν ειναι δώρο που θεωρείται στο πνεύμα των Χριστουγέννων, αλλά ειναι στο πνεύμα των εορτών γενικά.





μπορει να εχετε δικιο τι να σας πω απλα σας λεω την γνωμη μου καλη κακη και ρωταω και την δικη σας γνωμη!!!!εγω δεν ζητησα κατι ακριβο δεν με νοιαζει αυτο και η χειρονομια της apple οκ μαζι της καλα κανει απλα περιμενα μιας και γιορταζαμε χριστουγεννα ολες της ημερες θα βαλουν κατι με το κλιμα το εορτατιστικο

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 03/01/2014 - 14:35

Rafael Nadal

#160   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 03/01/2014 - 14:45

Το θέμα ρε παιδια είναι οτι δεν δίνει κάτι που να πείς ουάου, έστω ένα απο τα δώδεκα, και δεν ξέρω τί θα μπορούσε να είναι αυτο. Περισσότερο για διαφημιστικούς σκοπούς γίνεται η κίνηση της apple κάθε χρόνο. Αν κανένας απο μας περιμένει δώρο ταινία των 5 όσκαρ ή Navigon Greece έστω, είναι τουλάχιστον αφελής.


Μα νομίζω το Hugo που έδωσε ήταν 5 Όσκαρ... :P

Όπως προειπα σου χάριζαν ένα γάιδαρο κ τον κοιταζες στα δόντια

#161   pantelisn

pantelisn

    iPH Contributor

  • 1.438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 03/01/2014 - 15:49

κανεις δεν ζητησε κατι ακριβο για τον θεο εχω χρηματα κι αν θελω παιρνω κατι μονος μου μπορει να δωσει κι ολοκληρη την εταιρεια δεν με νοιαζει αυτο απλα δεν ξερω εγω το μοναδικο που λεει οτι επρεπε να δωσει κατι σε σχεση με χριστουγεννα οχι οτι να ναι!!!συγνωμη εαν παρεξηγει κανεις την σταση μου την γνωμη μου λεω εσεις μπορει να μην την δεχεστε δικαιωμα του καθενος να πιστεψει οτι θελει και να πει αυτα που πιστευει!!!δικαιωμα της εταιρειας ειναι οτι αρχισε τα δωρα χριστουγεννα και την ευχαριστουμε πολυ αλλα εγω λεω χριστουγεννα κατι χριστουγιεννιατικο


Για να μην παρεξηγηθώ απο κάποιον δεν μιλάω προσωπικά αλλα γενικά σίγουρα και μένα δεν μου άρεσαν ολα απλά δεν τα είχα και οτι δεν μου άρεσε δεν το κατέβασα οτι μου αρέσει θα το κατεβάσω απο εκει και πέρα δεν θα κάτσω και να τρελαθω γιατι δεν έβαλε κατι ουαου καλοδεχούμενα οτι και να βάλει για όποιον σκοπό και αν τα βαλει απο εκει και πέρα δεν πληρώσαμε κατι έξτρα και τρελενομαστε στο γιατι δεν έβαλε κατι πιο καλό....

#162   alkiskal

alkiskal

    iPH Addict

  • 603 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/01/2014 - 15:58

Τα δώρα που βάζει είναιι άχρηστα και δεν μιλάω για το αν είναι ακριβά π.χ με 89 λεπτά έχει άπειρες εφαρμογές που είναι πιο χρήσιμες και πιο ενδιαφέρον για αυτούς που έχουν συσκευές apple

#163   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 03/01/2014 - 16:34

μα κι εγω αυτο εκανα κατεβαζα οτι μου αρεσε οτι δεν αρεσε σε εμενα μπορει να αρεσε σε καποιον αλλο!!!ειπα την γνωμη μου περιμενα μιας και χριστουγεννα κατι πιο χριστουγενιατικο ενα cd ξερω εγω ρε παιδια με καλαντα ενα παιχνιδι με τον αι βασσιλη κατι τετοια ειπα μπορει να κανω και λαθος σε οτι λεω αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου και την μοιραζομαι με εσας!!!ουτε την λεω ουτε ειχα σκοπο να την πω σε καποιον σκοπος μου δεν ειναι αυτος αλλα να μπω στο φορουμ να μαθω πραγματα απο καποιους πιο εμπειρους να συζητησω με ανθρωπους για αυτο που αγαπαμε ολοι μας το τηλεφωνακι μας και να βοηθησω να με βοηθησουν οποιοι μπορουν
Rafael Nadal

#164   ioannouandrew

ioannouandrew

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/01/2014 - 18:05

Στο US store δίνει συναυλία των Kings of Leon.



#165   homodigital

homodigital

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/01/2014 - 21:37

Αύριο θα έχει κλαρίνα χαχαχα

 

Aυριο θα εχει pretty bra σε εφαρμογή! χαχαχα



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες