Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ελληνική Tηλεόραση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
100 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   stefanostam

stefanostam

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα

Δημοσίευση 21/12/2013 - 14:42

Φαίνεται πολύ ωραία εφαρμογή !! Υπάρχει κάποιο promo διαθέσιμο ;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   jimmys87

jimmys87

    iPH User

  • 148 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/12/2013 - 14:45

Πολυ καλη εφαρμογηηηη! Οταν βγαλω καρτα θα την αγορασω :) εκτος αν παρουμε κανα προμο :P 



#33   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2013 - 15:18

.M3U8 είναι η πιο συνηθισμένη επέκταση των τηλεοπτικών σταθμών που μεταδίδονται μέσω διαδικτύου

Όταν επιλέξετε (+) στο κύριο μενού της εφαρμογής, εμφανίζεται ένα μενού. Στο αυτόματο, κατεβαίνει έτοιμη η λίστα που έχουμε ετοιμάσει.

Στο χειροκίνητο μπορείτε να προσθέσετε δικά σας links.

Όπως διαπιστώσατε οι κάτοχοι, η εφαρμογή διαθέτει push notifications



#34   giorgos92

giorgos92

    iPH Member

  • 220 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 21/12/2013 - 15:34

Απο το ένα και μοναδικό review με 5 αστέρια που έχει γίνει άμα τσεκάρετε αυτόν που το έκανε Dr. Kit Sos απο τα συνολικά 8 review που έχει κάνει τα 5 είναι σε εφαρμογές του ίδιου developer (Stokidis Andreaas). Και μάλιστα όλες με 5 αστέρια!

Νομίζω οτι όλοι κατάλαβαν ποιός είναι αυτός που το έκανε. Εχει γίνει ήδη report στην Apple

 

Και για του λόγου το αληθές:

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: giorgos92, 21/12/2013 - 15:38


#35   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2013 - 15:49

Kατανοητό... Ωστόσο ο λογαριασμός του Dr Kit-SOS  δεν ανήκει σε μένα όπως υπονοείται. Λογικό να ανήκει σε φίλο, κάτι που δεν απαγορεύεται. Μπορώ να δώσω και άλλα αντίστοιχα παραδείγματα που έχουν αναφερθεί στο forum...



#36   giorgos92

giorgos92

    iPH Member

  • 220 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 21/12/2013 - 15:54

Kατανοητό... Ωστόσο ο λογαριασμός του Dr Kit-SOS  δεν ανήκει σε μένα όπως υπονοείται. Λογικό να ανήκει σε φίλο, κάτι που δεν απαγορεύεται. Μπορώ να δώσω και άλλα αντίστοιχα παραδείγματα που έχουν αναφερθεί στο forum...

Δηλαδή θες να πείς οτι βάζεις τους φίλους σου ή έστω μόνοι τους να παραπληροφορούν το ελληνικό κοινό; Γιατι να έχουν κάνει 5 review και τα 5 να είναι 5 άστερα μάλλον περισσότερο για παραπληροφόρηση μοιάζει παρά κριτική.


Τελευταία επεξεργασία από: giorgos92, 21/12/2013 - 15:54


#37   argonaytis

argonaytis

    Member

  • 899 μηνύματα

Δημοσίευση 21/12/2013 - 15:56

Τι έκανε ο άνθρωπος και του επιτίθεστε συνεχεία ρε παιδιά...πουλάει κάτι και όσοι θέλουν το αγοράζουν δεν έβαλε το μαχαίρι σε κανέναν.
Οι υπόλοιποι που θέλετε τσάμπα μπορείτε να κατεβάσετε την δικιά μου από εδώ η οποιαδήποτε άλλη δωρεάν



#38   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2013 - 16:00

Αυτό που λέω είναι πως ο κάθε χρήστης έχει δικαίωμα να αφήσει όποιο σχόλιο θέλει. Δεν βάζω κανέναν. Δεν ελέγχω κανένα. Δεν απαγορεύω σε κανένα... 



#39   giorgos92

giorgos92

    iPH Member

  • 220 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 21/12/2013 - 16:02

Τι έκανε ο άνθρωπος και του επιτίθεστε συνεχεία ρε παιδιά...πουλάει κάτι και όσοι θέλουν το αγοράζουν δεν έβαλε το μαχαίρι σε κανέναν.
Οι υπόλοιποι που θέλετε τσάμπα μπορείτε να κατεβάσετε την δικιά μου από εδώ η οποιαδήποτε άλλη δωρεάν

Κάνει αυτός ή κάποιος φίλος του -όπως λέει- κριτική με 5 αστέρια σε όλες του τις εφαρμογές ώστε να εξαπατά χρήστες του forum και το υπόλοιπο ελληνικό κοινό οτι είναι καλή και θα το αφήσουμε ασχολίαστο;



#40   arma1

arma1

    iPH Contributor

  • 1.414 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 21/12/2013 - 16:46

Κάνει αυτός ή κάποιος φίλος του -όπως λέει- κριτική με 5 αστέρια σε όλες του τις εφαρμογές ώστε να εξαπατά χρήστες του forum και το υπόλοιπο ελληνικό κοινό οτι είναι καλή και θα το αφήσουμε ασχολίαστο;

και 15 αστερια να ειχε ας τα εβαζε, εσυ τι προβλημα εχεις? θα μας λες εσυ και ποσα αστερια θα βαλουμε? ο καθενας βαζει οσα γουσταρει, και δε βλεπω ο συγκεκριμενος να εξαπατα κατι........................βρε μπελα που βρηκαμε με το που ανεβαζει καποιος ΕΛΛΗΝΑΣ καποια εφαρμογη κατευθειαν να τον φαμε, λες κ μας βαζει το μαχαιρι στο λαιμο, και που εισαι δεν ειμαι φιλος του και δεν εχω κατεβασει καποια εφαρμογη του, και αν το κανω θα το κανω γιατι θα το θελω εγω και οχι για τον τροπο που τον κλριτικαρει καποιος, αντε χρονιαρες μερες που ειναι τωρα



#41   giorgos92

giorgos92

    iPH Member

  • 220 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 21/12/2013 - 17:15

και 15 αστερια να ειχε ας τα εβαζε, εσυ τι προβλημα εχεις? θα μας λες εσυ και ποσα αστερια θα βαλουμε? ο καθενας βαζει οσα γουσταρει, και δε βλεπω ο συγκεκριμενος να εξαπατα κατι........................βρε μπελα που βρηκαμε με το που ανεβαζει καποιος ΕΛΛΗΝΑΣ καποια εφαρμογη κατευθειαν να τον φαμε, λες κ μας βαζει το μαχαιρι στο λαιμο, και που εισαι δεν ειμαι φιλος του και δεν εχω κατεβασει καποια εφαρμογη του, και αν το κανω θα το κανω γιατι θα το θελω εγω και οχι για τον τροπο που τον κλριτικαρει καποιος, αντε χρονιαρες μερες που ειναι τωρα

Θα σου εξηγήσω αμέσως τί πρόβλημα έχω φιλε μου. Αγόρασα χθές μια ίδια εφαρμογή απο άλλο developer και την ίδια ημέρα είδα οτι βγήκε και αυτή που συζητάμε. Θέλοντας να τη δοκιμάσω και αυτή ζήτησα απο τον developer σε προηγούμενο ποστ να μου δώσει promo. Κάτι που δεν έκανε και έχει το απόλυτο δικαίωμα να μη το κάνει, δεν ειναι αυτό το πρόβλημά. Απλά δε γίνεται κάθε φορά που βγαίνει μια καινούρια, περισσότερα υποσχόμενη εφαρμογή να δίνουμε και άλλα λεφτά. Οπότε αφού δεν μου έδωσε promo code ή επόμενη λύση είναι να διαβάσω τα reviews που έχουν γίνει για να δώ άν αξίζει. Και εδώ λοιπόν εμφανίζεται το πρόβλημα

Όταν τα reviews που γίνονται είναι ψεύτικα ή απο φίλους -όπως λέει- που κριτικάρουν μόνο τις εφαρμογές ενός developer (για μενα κάνει το ίδιο) οδηγούμαστε στη παραπληροφόρηση και ο developer κερδίζει χρήματα ουσιαστικά λέγοντάς μας ψέματα, μέσω των review του ή των φίλων του όπως λέει.

 

Η Apple είναι πολύ κάθετη σε τέτοιες απάτες. Μπορείς να διαβάσεις και Σχετικό άρθρο


Τελευταία επεξεργασία από: giorgos92, 21/12/2013 - 17:17


#42   arma1

arma1

    iPH Contributor

  • 1.414 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 21/12/2013 - 17:25

τεσπα, δυστυχως αυτο με τα reviews ειναι ενα θεμα , εν μερη εχεις δικιο,λυση δεν υπαρχει κ δε θα υπαρξει, γιατι παντα θα υπαρχουν φιλοι που θα θελουν να στηριξουν, αποψη μου να μην αγοραζεις αμεσα την εφαρμογη , να περιμενεις αποψεις απο διαφορα site οπως και αυτο εδω, και ετσι πιστευω θα εισαι κερδισμενος, το κακο ειναι σε ολη την υποθεση οτι παντα καποιος απο εμας θα ειναι χαμενος


Τελευταία επεξεργασία από: arma1, 21/12/2013 - 17:26


#43   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2013 - 17:34

Ο μόνος λόγος που σχολιάζω είναι επειδή υπογραμμίζεις το "όπως λέει". Εδώ κάνεις λάθος... Δέν είναι όπως λέω, αλλά όπως λές εσύ. Δεν ξέρω αν είναι φίλος, δεν ξέρω αν είναι γείτονας ή κάποιος άλλος. Η λογική είναι αυτή αφού βάζει 5 αστέρια σε εφαρμογές μου. όμως ΔΕΝ το ξέρω. Ούτε εσύ δεν το ξέρεις.  Δεν το αποκλείω αλλά και πάλι δεν με ενδιαφέρει να μάθω ποιός είναι. Το μόνο σίγουρο είναι ότι ΔΕΝ είμαι εγώ... 



#44   giorgos92

giorgos92

    iPH Member

  • 220 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 21/12/2013 - 17:48

Ο μόνος λόγος που σχολιάζω είναι επειδή υπογραμμίζεις το "όπως λέει". Εδώ κάνεις λάθος... Δέν είναι όπως λέω, αλλά όπως λές εσύ. Δεν ξέρω αν είναι φίλος, δεν ξέρω αν είναι γείτονας ή κάποιος άλλος. Η λογική είναι αυτή αφού βάζει 5 αστέρια σε εφαρμογές μου. όμως ΔΕΝ το ξέρω. Ούτε εσύ δεν το ξέρεις.  Δεν το αποκλείω αλλά και πάλι δεν με ενδιαφέρει να μάθω ποιός είναι. Το μόνο σίγουρο είναι ότι ΔΕΝ είμαι εγώ... 

 

Δηλαδή θες να με βγάλεις τρελό απο λόγια που είπες εσύ; δεν ειμαστε με τα καλά μας ορίστε το ποστ σου :

 

Kατανοητό... Ωστόσο ο λογαριασμός του Dr Kit-SOS  δεν ανήκει σε μένα όπως υπονοείται. Λογικό να ανήκει σε φίλο, κάτι που δεν απαγορεύεται. Μπορώ να δώσω και άλλα αντίστοιχα παραδείγματα που έχουν αναφερθεί στο forum...

 

Το ποιός είναι αυτός που έκανε το σχόλιο μπορεί να το κρίνει και να το καταλάβει ο καθένας μας. Και άμα δε σε ενδιαφέρει εσένα δεν πειράζει αλλα ενδιαφέρει όλα τα μέλη του Forum και τα μέλη του ελληνικού itunes το άν είναι απάτη τα σχόλια ή όχι. 


Τελευταία επεξεργασία από: giorgos92, 21/12/2013 - 17:48


#45   medidia

medidia

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2013 - 17:56

Σου εξηγώ ότι δεν αποκλείω να ανήκει σε φίλο αλλά είναι κάτι που δεν ξέρω. Γράφω στο post "λογικό να ανήκει σε φίλο, κάτι που δεν απαγορεύεται". Δεν κατηγορώ τη λογική σου αλλά είναι μια υπόθεση που στηρίζεται στο ότι ο χρήστης βαθμολογεί με 5 αστέρια αρκετές εφαρμογές μου. Δικαίωμά σου να βγάζει ότι συμπεράσματα θέλεις. Δεν εκπροσωπείς κανένα εδώ όπως δεν εκπροσωπώ και εγώ. Άσε τον καθένα μας να έχει την άποψή του. Θα θελα να ξερα αν είχες αυτή τη στάση αν έπαιρνες promo...  Καλή συνέχεια αφού δεν πρόκειται να σου απαντήσω πάλι.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες