Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

icloud unlock


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
86 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:35

ναι όμως δε μιλάμε για ένα 50αρικο που βρήκες στο δρόμο...χαίρω πολύ και εγώ θα το πάρω,,εδώ μιλάμε για αγορά απο κλεπταποδόχο, για να μην πούμε οτι μιλάμε για τον ίδιο κλέφτη...Αν σου την παίσουν 2-3 με μαχαίρι και σου πάρουν τηλ, πορτοφόλι,,,,και εγώ θα γυρίσω να σου πώ φίλε δε το πρόσεχες το τηλέφωνο...πλάκα μας κάνεις?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:36

Ναι το θυμαμαι φιλε μου... Οπως και εσεις εδω ετσι κ εγω εξυπηρετησεις κανω... Κ εκει δν ειπα τπτ.. Δν με νοιαζει... Εγω σαν Μανωλης δεν ντρεπομαι κ εχω το κεφαλι μου καθαρο... Ουτε εκλεψα ουτε θα τ κανω... Αλλα αν βρω ενα iphone με 50 ευρω ξεκλειδωτο θα το παρω οπως ολοι εδω μεσα...!!! Ξαφνικα εγινε ο Ελληνας τιμιος.... Μν τρελαθουμε τελειως...!!!!!! Μαθετε να ειστε ειλικρινεις και αντρες... Ααα και οπως σου ειπα δν ντρεπομαι για τον εαυτο μου... Μανωλης Δροσατακης λεγομαι.. Και δινω και το τηλ μου φανερα...

#63   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:38

"Και εγω θα το επεστρεφα και αν δν μ λεγε πυτε ευχαριστω στα τετοια μου..!! Αλλα ορισμενοι θελουν μονο φτυσιμο..!!! "  

 

Σε ποια κατηγορία ανήκεις απ τις 2;



#64   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:38

ναι όμως δε μιλάμε για ένα 50αρικο που βρήκες στο δρόμο...χαίρω πολύ και εγώ θα το πάρω,,εδώ μιλάμε για αγορά απο κλεπταποδόχο, για να μην πούμε οτι μιλάμε για τον ίδιο κλέφτη...Αν σου την παίσουν 2-3 με μαχαίρι και σου πάρουν τηλ, πορτοφόλι,,,,και εγώ θα γυρίσω να σου πώ φίλε δε το πρόσεχες το τηλέφωνο...πλάκα μας κάνεις?

φιλε μου μου εχουν κλεψει μηχανακι αξιας 3500... Ξερω τι ειναι... Και θα το πω ντομπρα... Σαν να σου βαζουν δαχτυλο... Αλλα πρωτα δες τι γραφω σε παρακαλω και μετα απαντησε μου... Χωρις κανενα στοιχειο... Εγω θα το περνα παντως...

#65   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:40

"Και εγω θα το επεστρεφα και αν δν μ λεγε πυτε ευχαριστω στα τετοια μου..!! Αλλα ορισμενοι θελουν μονο φτυσιμο..!!! "

Σε ποια κατηγορία ανήκεις απ τις 2;

δες τι σχολιασα φιλε μου και οταν βλεπεις κατι διαβαζε το ολο.. Και κανε copy paste ολο το αρθρο και οχι μονο οτι σε συμφερει μονο και μονο για να κρινεις...!

#66   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:41

Δεν αντέγραψα ότι με συμφέρει, αντέγραψα αυτό που έχει σχέση με την κουβέντα μας. 



#67   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:43

Δεν αντέγραψα ότι με συμφέρει, αντέγραψα αυτό που έχει σχέση με την κουβέντα μας.

εχει αυτο σχεση;;; Γιατι φιλε μου αναιρεσα εγω οτι ειπα..;; Παραπανω λεω ξεκαθαρα... Χωρις κανενα στοιχειο θα το επερνα... Αν ειχε εστω και μια επαφη θα το γυριζα... Νομιζω οτι το εγραψα....

#68   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:43

Μανώλη μπράβο, πρέπει να έχεις πολύ μεγάλο θράσσος για να περηφανεύεσαι που μπορείς να βγείς κερδισμένος απο τη δυστηχία του άλλου...Και αν κρίνω απο τα λεγόμενα σου εδώ, μάλλον δεν υπάρχει ''φίλος'' στην ιστορία του ipad...



#69   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:46

Φιλε μου δεν με αναγκαζει κανενας να σε πεισω... Ουτε ipad εχω ουτε imac.. Ενα pc και ενα iphone 5s οριστε φιλε μου...Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1391273192.295824.jpg   251,69KB   25 λήψεις Γτ δεν κρυβομαι.

#70   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:49

Φιλε μου δεν με αναγκαζει κανενας να σε πεισω... Ουτε ipad εχω ουτε imac.. Ενα pc και ενα iphone 5s οριστε φιλε μου...attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1391273192.295824.jpg Γτ δεν κρυβομαι.

και αυτό τι σημαίνει? και εγώ έχω την απόδειξη απο το super market...εσύ λές ότι δεν έχεις πρόβλημα με κλεμένη συσκευή, και ανακαλύπτουμε ότι έχεις ανοίξει παρόμοιο τόπικ για πρόβλημα φίλου με ipad...



#71   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:50

Θα σταθώ στο "ξαφνικά έγινε ο Έλληνας τίμιος " , οι λέξεις που μου έρχονται στο μυαλό για εσένα είναι ##@@£$ κλπ κλπ που δεν μπορούν να γραφτούν . Μην κρίνεις έξ ιδιων τα αλλότρια . Βλάκα ..

#72   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:51

Θα σταθώ στο "ξαφνικά έγινε ο Έλληνας τίμιος " , οι λέξεις που μου έρχονται στο μυαλό για εσένα είναι ##@@£$ κλπ κλπ που δεν μπορούν να γραφτούν . Μην κρίνεις έξ ιδιων τα αλλότρια . Βλάκα ..


Ουπς μου ξέφυγε το τελευταίο ..

#73   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:51

Θα σταθώ στο "ξαφνικά έγινε ο Έλληνας τίμιος " , οι λέξεις που μου έρχονται στο μυαλό για εσένα είναι ##@@£$ κλπ κλπ που δεν μπορούν να γραφτούν . Μην κρίνεις έξ ιδιων τα αλλότρια . Βλάκα ..

επίπεδοοοοοοοοοοοοο

Spoiler



#74   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:53

Ναι γτ να μν ανοιξω..;;; Μου το απαγορευει κανεις... Εγω ηθελα να βοηθησω... Απο την στιγμη που δεν υπαρχει λυση του το λεω και ας κανει οτι θελει... Την αποδειξη την εβγαλα για να σ δειξω πως οπως πληρωσε για το iphone ετσι θα πληρωνα και για ipad... Και ψαξε ολα μ τα τοπικ να δεις αν υπαρχει αλλο για ipad... Κανενα... Σ ξαναλεω... Δεν κρυβομαι... Τα λεω τα πραγματα οπως ειναι γτ ετσι εχω μαθει... Ουτε εκλεψα ουτε τπτ... Απλως μπαινω και στν θεση του παιδιου και στ διλλημα... Αν μ τυχαινε κ εμενα για 50 ευρω ναι θα το περνα....

#75   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2014 - 18:54

Θα σταθώ στο "ξαφνικά έγινε ο Έλληνας τίμιος " , οι λέξεις που μου έρχονται στο μυαλό για εσένα είναι ##@@£$ κλπ κλπ που δεν μπορούν να γραφτούν . Μην κρίνεις έξ ιδιων τα αλλότρια . Βλάκα ..

αυτα σου μαθανε σπιτι σου αυτα λες.. Σε ευχαριστω πολυ... Εισαι ωραιος.!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες