Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

paypal


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
92 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Vid

Vid

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Twitter:@vidourisg
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 06/02/2014 - 11:00

Μαϊμού paypal θα ειναι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   sincer660

sincer660

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/02/2014 - 11:18

Πριν 2 χρόνια περίπου είχα και εγώ μια προσφορά από εξωτερικό ευτυχώς το έψαξα είχα ρωτήσει και εδώ!φίλε μην κανείς Τίποτα απατεώνες σκέψου ότι στην Αμερική με 2500 μπορείς να βρεις και Πόρσε

#48   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 06/02/2014 - 23:15

I have uncle in pursuit :P



Αχαχαχαχ τι είπες τώρα ;;; Αχαχαχ δεν μπορώ, κοιμάται η γυναίκα μου και εγώ είμαι από το μήλο και τπ διαβάζω και προσπαθώ να μην πεθάνω από τα γέλια ...
I have an uncle in (need for speed) pursuit :P

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#49   nikopapa11

nikopapa11

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα

Δημοσίευση 12/02/2014 - 01:01

Eimai o naytikos allhtheia endiaferomai vale ta 920 kai to pernw to saxo!!!!!meta lete giati sas keratwnoume me tetoia muala oles sas!!!!amaksi apo amerikh leeiiiiiiiiiii

#50   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 12/02/2014 - 01:03

Eimai o naytikos allhtheia endiaferomai vale ta 920 kai to pernw to saxo!!!!!meta lete giati sas keratwnoume me tetoia muala oles sas!!!!amaksi apo amerikh leeiiiiiiiiiii

Από ποιο ανέκδοτο είσαι εσύ; 

 

Υ.Γ. Θα παρακαλέσω το Δερβένι να συγκρατηθεί :P



#51   nikopapa11

nikopapa11

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα

Δημοσίευση 12/02/2014 - 01:23

[quote name="nikopapa11" post="1523840" timestamp

#52   kornsep

kornsep

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Corey8

Δημοσίευση 12/02/2014 - 02:35

Είχα την ίδια περιπέτεια , αλλά με Άγγλο "στρατιωτικό" ..... Ξέρουν ότι στην Ελλάδα ήμαστε δύσκολα με την κρίση και πιστεύουν ότι πιάνουν πιο εύκολα οι εξυπνάδες τους. Γι ´αυτο σε πολλές αγγελίες στο car βλέπεις ότι οι γνώστες γράφουν το mail τους κάπως έτσι : name@hotmail "telia" Com . Μάλλον η δουλειά γίνετε από bot. Τεσπα ... Ξεχνά το και μην ασχοληθείς ξανά ότι κ να σου πει.

Τελευταία επεξεργασία από: kornsep, 12/02/2014 - 02:38


#53   kornsep

kornsep

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Corey8

Δημοσίευση 12/02/2014 - 02:36

Οι γνώστες *

Τελευταία επεξεργασία από: kornsep, 12/02/2014 - 02:38


#54   kornsep

kornsep

    iPH User

  • 161 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Corey8

Δημοσίευση 12/02/2014 - 02:48

Επίσης με λίγο που το έψαξα τότε κατάλαβα ότι πίσω από όλα βρίσκοταν η courrier ,αυτή δηλαδή που θα έπαιρνε τα 920 ευρώ σου στην περίπτωση σου. Εξαφανίζεται ο αγοραστής και τα χρήματα και έχεις να κανείς με την courrier η οποία διεκδικεί τα χρήματα της κανονικά και με τον νομό αφού "εσύ" κοιμοσουν τον ύπνο του δικαίου .

#55   sincer660

sincer660

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/02/2014 - 09:41

Καλημέρα σας!έχω μια κάρτα από μιλενιουμ που την είχα για να με πληρώνει η δουλειά μου μπορούσα να κάνω αγορές σε σούπερ μάρκετ κτλ τώρα μπορώ να γραφτΩ στο PayPal ώστε να την χρησιμοποιώ για αγορές μέσω ίντερνετ?μήπως πρέπει να την αλλάξω επειδή έγινε Πειραιώς δεν θα μου έστελνε άλλη βέβαια Δεν την χρησιμοποιώ 1 χρόνο κ Άντε να έχει κάνένα ευρό

#56   teoolga2013

teoolga2013

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/02/2014 - 22:06

Eimai o naytikos allhtheia endiaferomai vale ta 920 kai to pernw to saxo!!!!!meta lete giati sas keratwnoume me tetoia muala oles sas!!!!amaksi apo amerikh leeiiiiiiiiiii

καταρχήν κύριε έξυπνε αν δεν ειχα  κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά  ήδη θα έκλαιγα τα λεφτά μου..και κατά δεύτερων δεν καταλαβαίνω γιατί μόνο εμείς οι γυναίκες την πατάμε??δεν διάβασες πόσοι ακόμη σαν έμενα την πάτησαν,,,ηδη στο car.gr  είδα σήμερα προειδοποίηση για απατεώνες απο εξωτερικόο που πληρώνουν με ακάλυπτες επιταγές ..οσο για το κεράτωμα δεν καταλαβαίνω γιατί το έχωσες στην συζήτηση...



#57   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 12/02/2014 - 22:12

Καλημέρα σας!έχω μια κάρτα από μιλενιουμ που την είχα για να με πληρώνει η δουλειά μου μπορούσα να κάνω αγορές σε σούπερ μάρκετ κτλ τώρα μπορώ να γραφτΩ στο PayPal ώστε να την χρησιμοποιώ για αγορές μέσω ίντερνετ?μήπως πρέπει να την αλλάξω επειδή έγινε Πειραιώς δεν θα μου έστελνε άλλη βέβαια Δεν την χρησιμοποιώ 1 χρόνο κ Άντε να έχει κάνένα ευρό

Μπορείς κανονικά να την βάλεις στο eBay εγώ έχω μια τις Κύπρου που την εχει πάρει η τράπεζα Πειραιώς και δεν υπάρχει θέμα έχω την εντύπωση ότι ακόμα και να λήξη πάλι με σηματάκι τράπεζα Κύπρου φαντάζομαι θα μου στείλουν.....

Knowledge Is Power


#58   sincer660

sincer660

    iPH Enthousiast

  • 370 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/02/2014 - 10:08

Ευχαριστώ πολυ

#59   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 26/03/2014 - 23:47

καλησπερα σε ολους..για να μην ανοιγω καινουργιο topic γραφω εδω..ξερει καποιος πως μπορω να μεταφερω χρηματα απο το paypal balance στη χρεωστικη?και το αντιστροφο?



#60   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/03/2014 - 00:08

Πας στο withdrawal για PayPal balance - > κάρτα / λογαριασμό και top up για το αντίστροφο !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες