Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 6 concept by Ciccarese design studio


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Kostas75

Kostas75

    iPH Addict

  • 735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 08/02/2014 - 01:47

Με τέτοιο κινητό από Apple θα γινόμουν και εγώ.. "fanboy"!!...  Είναι πανέμορφο, αλλά κάντε όνειρα!....... Και γιατί να επενδύσουν σε τέτοιο design, μέγεθος, οθόνη, ποιότητα, κτλ., αφού ότι μικρο-καινοτομία κάνουν σαν "προσθήκη" στο επόμενο iPhone, αρκεί που θα έχει αυτό το σήμα το μηλαράκι στο πίσω μέρος και εκατομμύρια πωλήσεις είναι εγγυημένες.... Οι εποχές της πραγματικής καινοτομίας από την Apple, στα κινητά της τουλάχιστον, έχουν τελειώσει όταν μας άφησε ο Steve Jobs...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 08/02/2014 - 01:53

Οι εποχές της πραγματικής καινοτομίας από την Apple, στα κινητά της τουλάχιστον, έχουν τελειώσει όταν μας άφησε ο Steve Jobs...


μπλιαχ

You'll Never Walk Alone


#18   Gidimosxari

Gidimosxari

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 08/02/2014 - 01:56

Σας αρεσει αυτη η κυρτη πλατη;;;..:/...Ετσι καταντουσαν τα 5 θυμαμαι αμα το ειχες στην κωλοτσεπη και καθοσουν πανω του...Κατι παρομοιο ελεγαν οτι θα βγαλουν και απο galaχy με κυρτη πλατη οθονη κτλ...Προσωπικα δεν πιστευω οτι θα βγει ετσι.

#19   kostas4

kostas4

    iPH Addict

  • 622 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/02/2014 - 02:03

ειναι για να το ακουμπας στο τραπεζι και να κανουν τραμπαλα πανω του οι μυγες το καλοκαιρι



#20   timos26

timos26

    iPH Enthousiast

  • 462 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/02/2014 - 03:36

Θα πάρουμε τηλεκοντρόλ παλι στα χέρια και θα μείνουμε με την χαρά !

#21   giannisg2004

giannisg2004

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/02/2014 - 04:02

Ελπίζω τουλάχιστον ένα μοντέλο να παραμείνει στίς ίδιες ίντσες, αλλά με τα ίδια χαρακτηριστικά με το μεγάλο, μην τό "κουτσουρέψουν" μόνο και μόνο επειδή θα έχει μικρότερη οθόνη.

#22   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/02/2014 - 08:05

Εμένα αυτό το concept πάντως δε μου πολυαρέσει. Κάτι η τελείως edge to edge οθόνη, κάτι η μεγάλη καμπυλότητα στην πλάτη. Με χαλάει κάπως.

#23   dafly7

dafly7

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Twitter:@Nikosdafly
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/02/2014 - 09:23

Συμφωνώ με την καμπυλοτητα δεν μου αρέσει καθόλου οχι ότι δεν θα το έπαιρνα αλλά δεν ξέρω κατα πόσο βολευει ο μοναδικός λόγος να μην πάρω το 6 εγώ παιδιά θα είναι μόνο να μην μεγαλώσει την οθόνη κ την μπαταρία γτ κ οθόνη πλέον χρειάζομαι μεγαλύτερη μιας κ οι απαιτήσεις μας αλλάζουν καθώς κ η μπαταρία του πέντε με έχει πλέον κουρασει!!!

#24   Antiresias

Antiresias

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Jimgreek

Δημοσίευση 08/02/2014 - 09:49

Αν του βάλουνε δυο κουμπακια και μια ροδέλα στην πλάτη θα έχουμε ένα πολύ ακριβό mouse και θα είναι και καινοτόμο όπως θέλουν πολύ νοσταλγοί του "συγχωρεμένου".

Τελευταία επεξεργασία από: Antiresias, 08/02/2014 - 09:52


#25   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 08/02/2014 - 11:07

Μόνο σε εμένα δεν μου αρέσει η ιδέα μιας τοσο μεγάλης οθόνης! Δεν λέω πολύ εντυπωσιακά τα android με τις hd έχουν τέλειας οθόνες αλλα δεν ξέρω πόσο ευχρηστα ειναι στην καθημερινή χρήση! Μια 4,3-4,5 ιντσών οθόνη τεχνολογίας retina στο πιο βελτιωμένο και hd κιόλας νομίζω για μένα θα ήταν ότι πρέπει! Και επίσης να μείωναν λίγο ακόμα τα bezel!

#26   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 08/02/2014 - 11:38

παιδιά όσο ωραία και αν είναι μια οθόνη σαν και αυτό εδώ το concept ή του galaxy s4 της γυναίκας εμένα με τρελαίνει απίστευτα ότι θέλει 2 χέρια ... και δεν είμαι και κανένα παιδάκι με τίποτα μικρά χεράκια ... αυτό που με βολεύει απίστευτα είναι το 1 ΧΕΡΙ ... κάθεσαι κάπου και με ένα δάκτυλο γράφεις μήνυμα παίρνεις τηλ ότι θες ... το galaxy πχ σε δυσκολεύει με το 1 χέρι όπως πιστεύω και αυτό που βλέπουμε εδώ


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#27   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/02/2014 - 17:20

Πολύ ωραίο το concept!!

Το θέμα όμως είναι ότι αποκλείεται να βγάλει iPhone πάνω από 4.4''


ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#28   Kostas75

Kostas75

    iPH Addict

  • 735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 09/02/2014 - 00:52

Εμένα αυτό το concept πάντως δε μου πολυαρέσει. Κάτι η τελείως edge to edge οθόνη, κάτι η μεγάλη καμπυλότητα στην πλάτη. Με χαλάει κάπως.

R u crazy??? Δεν σου αρέσει η Edge to edge οθόνη;!;;;; Προτιμάς δηλαδή τις λωρίδες δεξιά και αριστερά που όλοι εύχονται κάποτε επιτέλους να φύγουν;!;;;;; Δεν πάμε καλά!!!!! Σόρρυ, αλλα δεν σε καταλαβαίνω σε αυτό το θέμα με τίποτα!.... Ελπίζω να είσαι ο μόνος που το λέει αυτό και το πιστεύει!......



#29   Ahingel

Ahingel

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/02/2014 - 03:19

αυτό είναι πιο ωραίο  :P  :P  :P

 

λυσάξτε τώρα  :D

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: Ahingel, 09/02/2014 - 03:20


#30   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 09/02/2014 - 05:31

R u crazy??? Δεν σου αρέσει η Edge to edge οθόνη;!;;;; Προτιμάς δηλαδή τις λωρίδες δεξιά και αριστερά που όλοι εύχονται κάποτε επιτέλους να φύγουν;!;;;;; Δεν πάμε καλά!!!!! Σόρρυ, αλλα δεν σε καταλαβαίνω σε αυτό το θέμα με τίποτα!.... Ελπίζω να είσαι ο μόνος που το λέει αυτό και το πιστεύει!......


Οχι φιλε δεν ειναι ο μόνος...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες