Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 3 ψήφοι

Samsung Galaxy S5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
108 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   jimaras17

jimaras17

    iPH Addict

  • 737 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:jimaras17

Δημοσίευση 25/02/2014 - 23:40

Ευχαριστώ πολύ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   sbassios

sbassios

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 26/02/2014 - 17:42

Το να λεμε τα στραβα μονο του σ5 δεν ειναι και πολυ σωστο.ας δουμε τα στραβα του αιφον που δεν ειναι λιγα και για μενα το αιφον χωρις jb ειναι μισο κινητο.Αυτο που με εντυπωσιασε απο το s5 ειναι οτι οταν πεφτει στο 10% μπορεις να το γυρισεις στο ασπρομαυρο και να κρατησει αλλεσ 24 ωρεσ η μπαταρια,και δυστυχως το αιφον πασχει παρα πολυ απο μπαταρια και απορω πως μια εταιρεια σαν τν αππλε που ολοι την εχετε για βασιλια δεν εχει βγαλει κατι αντιστοιχο.Απο κει και περα σαν κινητο το περιμενα πολυ καλυτερο αλλα μαλλον θελουν η ναυαρχιδα να παραμεινει το νοουτ 3.



#78   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 26/02/2014 - 18:22

Το να λεμε τα στραβα μονο του σ5 δεν ειναι και πολυ σωστο.ας δουμε τα στραβα του αιφον που δεν ειναι λιγα και για μενα το αιφον χωρις jb ειναι μισο κινητο.Αυτο που με εντυπωσιασε απο το s5 ειναι οτι οταν πεφτει στο 10% μπορεις να το γυρισεις στο ασπρομαυρο και να κρατησει αλλεσ 24 ωρεσ η μπαταρια,και δυστυχως το αιφον πασχει παρα πολυ απο μπαταρια και απορω πως μια εταιρεια σαν τν αππλε που ολοι την εχετε για βασιλια δεν εχει βγαλει κατι αντιστοιχο.Απο κει και περα σαν κινητο το περιμενα πολυ καλυτερο αλλα μαλλον θελουν η ναυαρχιδα να παραμεινει το νοουτ 3.

ναι επειδη δεν εχει να γινετε ασπρομαυρη η οθονη ΑΛΛΑ το ios κανει τρομερη διαχειρηση ενεργειας ειναι μισο..... οκ!

 

το ip δεν ειναι μισο χωρις jb.... απλα το jb σου δινει περισοτερες επιλογες αλλα αν δεν ξερεις τι βαζεις χανεις την ασφαλεια σου.

το ip δεν πασχει απο μπαταρια, μια χαρα 1,5 μερα κραταει με λογικη χρηση


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#79   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 26/02/2014 - 18:23

Το να λεμε τα στραβα μονο του σ5 δεν ειναι και πολυ σωστο.ας δουμε τα στραβα του αιφον που δεν ειναι λιγα και για μενα το αιφον χωρις jb ειναι μισο κινητο.Αυτο που με εντυπωσιασε απο το s5 ειναι οτι οταν πεφτει στο 10% μπορεις να το γυρισεις στο ασπρομαυρο και να κρατησει αλλεσ 24 ωρεσ η μπαταρια,και δυστυχως το αιφον πασχει παρα πολυ απο μπαταρια και απορω πως μια εταιρεια σαν τν αππλε που ολοι την εχετε για βασιλια δεν εχει βγαλει κατι αντιστοιχο.Απο κει και περα σαν κινητο το περιμενα πολυ καλυτερο αλλα μαλλον θελουν η ναυαρχιδα να παραμεινει το νοουτ 3.


Μάλλον δεν έχεις τύχει σε παρουσίαση iPhone να δεις τι κράξιμο πέφτει αυτά για το s5 είναι χάδια...

#80   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 26/02/2014 - 19:15

Χάλι μαύρο το τηλέφωνο...απίστευτη κακογουστιά...θα κάνει πάρτι ο ανταγωνισμός...

#81   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 26/02/2014 - 23:48

Η νέα καμπάνια.. :P  :lol:

 

12801008665_85a3d3f87e_b.jpg


@CaLi@


#82   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/02/2014 - 08:20

Εμπνευσμένο απο τα Χανζαπλαστ!!

#83   sbassios

sbassios

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/02/2014 - 10:28

ναι επειδη δεν εχει να γινετε ασπρομαυρη η οθονη ΑΛΛΑ το ios κανει τρομερη διαχειρηση ενεργειας ειναι μισο..... οκ!

 

το ip δεν ειναι μισο χωρις jb.... απλα το jb σου δινει περισοτερες επιλογες αλλα αν δεν ξερεις τι βαζεις χανεις την ασφαλεια σου.

το ip δεν πασχει απο μπαταρια, μια χαρα 1,5 μερα κραταει με λογικη χρηση

ειχα αιφον 3,3gs,4,4s,5 και ξερω αρκετα και μπορω να πω οτι το αιφον χωρισ jb μπορει να κανει τα μισα απ'οτι ενα note 3 ή ενα galaxy s4 για την δικη μου χρηση και μην ακουω περι ασφαλαειας γιατι σε αυτο το θεμα βγαζω το καπελο μου στην apple.η μπαταρια του αιφον για την δικη μου χρηση τονιζω ειναι αθλια σε σχεση με το note 3(που εχει ο αδερφος μου)

 

Μάλλον δεν έχεις τύχει σε παρουσίαση iPhone να δεις τι κράξιμο πέφτει αυτά για το s5 είναι χάδια...

εχω δει παρουσιαση του iphone 4s,5,5s και γι αυτο κρινω.Σκεφτομουν σοβαρα να παρω το s5 αλλα μετα την παρουσιαση δεν με ενθουσιασε τοσο.



#84   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 27/02/2014 - 13:08

ειχα αιφον 3,3gs,4,4s,5 και ξερω αρκετα και μπορω να πω οτι το αιφον χωρισ jb μπορει να κανει τα μισα απ'οτι ενα note 3 ή ενα galaxy s4 για την δικη μου χρηση και μην ακουω περι ασφαλαειας γιατι σε αυτο το θεμα βγαζω το καπελο μου στην apple.η μπαταρια του αιφον για την δικη μου χρηση τονιζω ειναι αθλια σε σχεση με το note 3(που εχει ο αδερφος μου)

 

εχω δει παρουσιαση του iphone 4s,5,5s και γι αυτο κρινω.Σκεφτομουν σοβαρα να παρω το s5 αλλα μετα την παρουσιαση δεν με ενθουσιασε τοσο.

καλα η μπαταρια στο νοτε ειναι 3 φορες μεγαλυτερη ομως... για πες μου τι δεν κανεις με το ip δλδ? τι σου λειπει?


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#85   jastonas

jastonas

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Twitter:@jastonas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/02/2014 - 13:20

καλα η μπαταρια στο νοτε ειναι 3 φορες μεγαλυτερη ομως... για πες μου τι δεν κανεις με το ip δλδ? τι σου λειπει?

Πάλι τα ίδια θα λέμε; :)

 

Αυτή η κουβέντα έχει γίνει τόοοοοοοοοσες φορές... αλλά αν δεν θες να ανοίξεις τα μάτια σου να δεις και τα αυτιά σου να ακούσεις, δεν έχει κανένα νόημα.

 

Το παιδί για να λέει ότι κάτι έκανε, τότε μάλλον κάτι έκανε. Όπως το λέει ο καθένας που έχει μεταπηδήσει από iPhone σε Android.

 

Σημείωση. Το κάνω x περισσότερα πράγματα, δεν σημαίνει απαραίτητα ότι κάποιο λειτουργικό είναι καλύτερο, μην πάμε σε αυτή την διαμάχη πλζ.



#86   sbassios

sbassios

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/02/2014 - 13:54

Πάλι τα ίδια θα λέμε; :)

 

Αυτή η κουβέντα έχει γίνει τόοοοοοοοοσες φορές... αλλά αν δεν θες να ανοίξεις τα μάτια σου να δεις και τα αυτιά σου να ακούσεις, δεν έχει κανένα νόημα.

 

Το παιδί για να λέει ότι κάτι έκανε, τότε μάλλον κάτι έκανε. Όπως το λέει ο καθένας που έχει μεταπηδήσει από iPhone σε Android.

 

Σημείωση. Το κάνω x περισσότερα πράγματα, δεν σημαίνει απαραίτητα ότι κάποιο λειτουργικό είναι καλύτερο, μην πάμε σε αυτή την διαμάχη πλζ.

ο καθενας εχει καποια χρηση του κινητου και επιλεγει ποια εταιρεια θα ακολουθησει.

 

καλα η μπαταρια στο νοτε ειναι 3 φορες μεγαλυτερη ομως... για πες μου τι δεν κανεις με το ip δλδ? τι σου λειπει?

3 φορεσ μεγαλυτερη αλλα εχει και μια οθονη 5,7..χωρις jb μου λειπουν πολλα πραγματα απο ενα αιφον που τα εχει ενα νοουτ3 και αυτο το λεω για την δικη μου χρηση.δεν υπαρχει λογος να μπουμε τι και πως γιατι δεν μπορουμε να κανουμε κατι εμεις.



#87   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 27/02/2014 - 14:03

ο καθενας εχει καποια χρηση του κινητου και επιλεγει ποια εταιρεια θα ακολουθησει.

 

3 φορεσ μεγαλυτερη αλλα εχει και μια οθονη 5,7..χωρις jb μου λειπουν πολλα πραγματα απο ενα αιφον που τα εχει ενα νοουτ3 και αυτο το λεω για την δικη μου χρηση.δεν υπαρχει λογος να μπουμε τι και πως γιατι δεν μπορουμε να κανουμε κατι εμεις.

απλα ειπες οτι το ip ειμαι μισο κινητο χωρις jb, που δεν ισχυει, με το jb εχεις επιπλεον δυνατοτητες αλλα οχι οτι δεν ειναι πληρες κινητο...


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#88   jastonas

jastonas

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Twitter:@jastonas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/02/2014 - 14:07

απλα ειπες οτι το ip ειμαι μισο κινητο χωρις jb, που δεν ισχυει, με το jb εχεις επιπλεον δυνατοτητες αλλα οχι οτι δεν ειναι πληρες κινητο...

μιλάει συγκριτικά με άλλο κινητό.



#89   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 27/02/2014 - 14:26

μιλάει συγκριτικά με άλλο κινητό.

ε αφου νιλαμε συγκριτηκα γιαυτο ρωτησα τι κανεις με το ενα και τι δεν κανεις με το αλλο


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#90   sbassios

sbassios

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 27/02/2014 - 14:40

ε αφου νιλαμε συγκριτηκα γιαυτο ρωτησα τι κανεις με το ενα και τι δεν κανεις με το αλλο

 

 

μιλάει συγκριτικά με άλλο κινητό.

μιλαω συγκριτικα και παντα για την προσωπικη μου αποψη.Eνδεικτικα χωρις jb δεν μπορεις να βαλεις το callerid,veency,dater,swipe,3g unrestrictor και επισης πριν το ιοσ7 δεν μπορουσεσ να εχεις αμεση προσβαση σε 3g,wifi και bluetooth που για μενα ειναι απαραιτητα κουμπια.Πιστευω πως σασ καλυψα και μιλαω συγκριτικα για 2 συσκευες που εχω στα χερια μου iphone 5 k note 3.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες