Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αναφορά παράδοσης SMS στο iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
234 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 16/06/2011 - 12:14

Kαι εμενα οταν μου ηρθαν τα μηνυματα με τις κλησεις ειχα αν οχι φουλ σημα 3-4 γραμμες τουλαχιστον!Χμμ..Οκ θα το δω καποιες μερες ακομα να δω πως θα πανε τα πραγματα και θα ενημερωσω αμα κανω restore!Ευχαριστω ;)

απεγκατεστησε το κ δες...ενημερωσε αν θες

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   GARBAKOS

GARBAKOS

    iPH Enthousiast

  • 527 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/06/2011 - 12:22

Το απεγκατεστησα τωρα και εκανα και reboot..Θα δω πως θα πανε τα πραγματα και θα ενημερωσω!

#228   GARBAKOS

GARBAKOS

    iPH Enthousiast

  • 527 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 17/06/2011 - 13:27

Επανερχομαι παλι στο θεμα..Λοιπον μετα την απεγκατασταση του iphonedelivery ολα καλα απ'oτι δειχνει με το σημα(παλι καλα γιατι αντε να εκανα παλι restore).Εντωμεταξυ με το που το ειχα βαλει και δεν ειχα δει τα προβληματα που κανει,το λεω και σε ενα φιλαρακι που ειχε 3gs στην 4.2.1 και το εβαλα και αυτος!Και χτες βραδυ ειχε τα ιδια προβληματα και ο ιδιος με το σημα και το εβγαλε αφου του το ειπα τι γινεται..Τον πηρα στον λαιμο μου :P Και με ειχε βολεψει πολυ ρε γ@μωτο αυτο το app γιατι ηταν ενσωματωμενο στα υπαρχοντα μηνυματα και εβγαζε και τις "φατσες" στο iphone..Υπαρχει κατι παρομοιο αλλα χωρις προβληματα στο σημα κτλ?

#229   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 17/06/2011 - 13:29

Επανερχομαι παλι στο θεμα..Λοιπον μετα την απεγκατασταση του iphonedelivery ολα καλα απ'oτι δειχνει με το σημα(παλι καλα γιατι αντε να εκανα παλι restore).Εντωμεταξυ με το που το ειχα βαλει και δεν ειχα δει τα προβληματα που κανει,το λεω και σε ενα φιλαρακι που ειχε 3gs στην 4.2.1 και το εβαλα και αυτος!Και χτες βραδυ ειχε τα ιδια προβληματα και ο ιδιος με το σημα και το εβγαλε αφου του το ειπα τι γινεται..Τον πηρα στον λαιμο μου :P Και με ειχε βολεψει πολυ ρε γ@μωτο αυτο το app γιατι ηταν ενσωματωμενο στα υπαρχοντα μηνυματα και εβγαζε και τις "φατσες" στο iphone..Υπαρχει κατι παρομοιο αλλα χωρις προβληματα στο σημα κτλ?

δοκιμασες να περασεις το iphonedelivery απο αλλο repo ?

#230   GARBAKOS

GARBAKOS

    iPH Enthousiast

  • 527 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 17/06/2011 - 14:02

δοκιμασες να περασεις το iphonedelivery απο αλλο repo ?



Οχι δεν το δοκιμασα αυτο αλλα να σου πω την αληθεια το ψιλο φαβαμαι γιατι αμα ξανα κανει τα ιδια μπορει μετα να παω για restore για να λυθει το προβλημα οπως καποιοι φιλοι πιο πανω..Δεν υπαρχει κατι αλλο που να ειναι δοκιμασμενο και να κανει τα ιδια πραγματα?

#231   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 17/06/2011 - 14:04

Οχι δεν το δοκιμασα αυτο αλλα να σου πω την αληθεια το ψιλο φαβαμαι γιατι αμα ξανα κανει τα ιδια μπορει μετα να παω για restore για να λυθει το προβλημα οπως καποιοι φιλοι πιο πανω..Δεν υπαρχει κατι αλλο που να ειναι δοκιμασμενο και να κανει τα ιδια πραγματα?

νομιζω αξιοπιστο οχι ,σου στελνω ρεπο που το εχω εγω και παιζει ,αν θες υπευθυνη σου το δοκιμαζεις .

#232   dimosx

dimosx

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 14:56

<<Μέσω παρατεταμένου κρατήματος του πλήκτρου "α" >> τι ενοεις με αυτο?

#233   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2011 - 15:08

<<Μέσω παρατεταμένου κρατήματος του πλήκτρου "α" >> τι ενοεις με αυτο?


Παρατεταμένοσ: αυτός που έχει σχετικά μεγάλη διάρκεια, παρατείνεται περισσότερο από μία λογική μέση διάρκεια

Εννοεί να έχεις πατημένο το "α".

Τελευταία επεξεργασία από: Researcher, 24/11/2011 - 15:12


#234   dimosx

dimosx

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2011 - 22:31

δεν μπορουμε να βαλουμε καπου αυτα τα συμβολα ωστε να τα παιρνει αυτοματα στην αρχη καθε μυνηματος?

#235   automatos

automatos

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:automatos

Δημοσίευση 25/11/2011 - 23:10

δεν ξερω αν εχει αναφερθει παλι , εχεις κανεις προβλημα με το iphonedelivery , τις τελευταιες μερες δεν μου πεταει το popup οταν στελνω μνμ




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες